10 tasuta töölauaplaani

10 Free Workbench Plans

Need tasuta töölauaplaanid annavad plaani töölaua ehitamiseks koos hoiuruumiga või ilma ning nõutav oskuste tase ulatub algajast kuni keskmise tasemeni.

10 Free Workbench Plans

Oleme pakkunud väikeseid valikuid kitsaste garaažiruumide ja suurte puidutöötlemispinkide sobitamiseks ratastel. Olenemata teie eelistustest on selles loendis midagi, mis vastab teie vajadustele, eelarvele ja oskuste tasemele.

1. Põhiline isetegemise töölaud

Basic DIY Workbench

Põhiline isetegemise tööpink sobib algajatele puidutöötlemiskogemustele ja see Ana White'i plaan sisaldab samm-sammult juhiseid. Selle konstruktsiooni materjalide nimekiri on lühike, selleks on vaja ainult kaheksat 2×4, ühte vineerilehte ja kahes suuruses isekeermestavaid puidukruvisid.

Pingil on tööriistade hoidmiseks riiulid, kuid saate seda kohandada, lisades rattad, et muuta see liikuvaks, või magnetribad puuriterade ja kruvide küljes hoidmiseks.

2. Pikk tööpink hoiusahtlitega

Long Work Bench with Storage Drawers

Need, kes peavad hoiuruumi maksimeerima, hindavad seda Tylynnmi sahtlitega tasuta töölauaplaani 4" x 8". Pingil on ka lukustatavad rattad, mis muudavad selle liigutatavaks, mis on abiks garaažides, mis toimivad ka autohoidla ja töökojana.

Tasuta plaan sisaldab materjalide loendit, tööriistade loendit ja samm-sammult juhiseid töölaua ja hoiusahtlite ehitamiseks.

3. Kokkupandavad töölauaplaanid

Collapsible Workbench Plans

Kokkupandav töölaud on parim lahendus kitsastes kohtades. Jalad volditakse selle ülaosa sisse, mistõttu on seda lihtne kaasas kanda ja hoida, kui seda ei kasutata. Kuigi selle ülaosa on 33 ¾” x 22 ⅝” väiksemal küljel, sobib see siiski puidutöötlemisprojektide jaoks ja on piisavalt suur, et mahutada enamikku kaldsaagisid.

Saws on Skates pakub oma veebisaidil põhimaterjale ja juhiseid, kuid saate tasuta paketi alla laadida, kui tellite nende e-posti loendi.

4. Ühest vineerilehest valmistatud töölaud

Workbench Made with One Sheet of Plywood

Kui otsite eelarvesõbralikku isetegemise tööpinki, vajab see Kregtooli plaan ainult ühte vineerilehte ja kasti Kreg-auguga taskukruvisid. Töölaual on 48" x 24" ülemine osa ja alumine riiul tööriistade hoidmiseks.

Kreg Tool pakub selle järgu jaoks YouTube'i videot, materjalide loendit ja samm-sammult pildijuhiseid. Ainus miinus on see, et selle töölaua ehitamiseks vajate Kreg taskuaugu rakist ja taskuaugu masinat.

5. Odav ja lihtne töölaua plaan

Cheap and Easy Workbench Plan

Riiulite ja tugiplaadiga töölaud annab koha töötamiseks ja seadmete hoiustamiseks. Algajate kuni kesktaseme ehitusoskustega inimesed saavad selle lihtsa töölaua lahti tõmmata, mis nõuab ainult ühte vineerilehte ja viisteist 8 jala pikkust 2 x 4 sekundit.

Selle tasuta töölauaplaani põhitoimingud on Family Handymanis, kus on võimalus osta üksikasjalikumate juhistega PDF-pakette.

6. Ruumi säästev, kokkupandav pink DIY

Space Saving, Foldable Bench DIY

Kui pargite oma auto garaaži, on teil tõenäoliselt kitsas koht töölaua paigaldamiseks. Suurepärane lahendus on mobiilne pink, millel on kokkupandav pealispind. Saate ülaosa välja lasta, kui teil on vaja tööd teha, või voltida selle alla ja keerata ära, kui on aeg garaaži koristada.

Ana White annab selle hoiuriiulitega kokkupandava töölaua jaoks samm-sammult juhised. Tööpinna mõõtmed on laiendatult 4 x 3 tolli ja kokkupanduna 4 x 1 tolli. Pingi kõrgus on 3'.

7. Tasuta puidutöötlemispingi plaan

Free Woodworking Bench Plan

Kui välimus on sama oluline kui funktsionaalsus, kaaluge seda töölauda, millel on viimistletud inkrusteeritud pealiskomplekt. Lauaplaadi mõõdud on 2′ x 4′ ja ehitus nõuab vaid paarisaja dollari väärtuses saematerjali.

WoodFather koostab selle pingi jaoks samm-sammult plaani ja annab näpunäiteid selle kohta, mida ta oleks teisiti teinud. Ta pakub ka kasulikku YouTube'i videot.

8. Seinale paigaldatav rippmenüüst töölaud

Wall-Mounted Drop-Down Workbench

Kõigile ei meeldi mobiilsed töölauad. Kui eelistate midagi seinale kinnitatavat, proovige seda Kreg Tooli lihtsat ehitust. Pingi pind on 30 ″ x 80 ″, mis on enamiku projektide jaoks piisavalt suur.

Tänu kokkupandavatele jalgadele ja hingedele saab seda töölauda laiendada või alla lasta, et saada rohkem ruumi.

9. Tasuta töölaua plaan

Free Workbench Plan

Keskastme ja edasijõudnud ehitajad saavad hakkama selle töölauaga, mis sisaldab riiuleid, kappe ja sahtleid. Matairymd kujundas selle laua pikaealisuse tagamiseks, pakkudes sellele vahtrast poolitatud ülaosa ja palju täiendusvõimalusi.

Selle pingi jaoks on Instructablesis samm-sammult juhised, mis juhendavad teid kõigest alates lauajalgade kokkupanemisest kuni kapi uste ehitamiseni.

10. Rulluv tööpink riiulitega

Rolling Workbench with Shelving

Viige see mobiilne töölaud garaaži sisse ja välja, kui teil on vaja projekti lõpetada. Selle mõõtmed on 51" x 99" x 34 ½", mis on ideaalne suurus puidutöötlemiseks, värvimiseks või meisterdamiseks. Selle esi- ja alaosas on ka sisseehitatud riiulid, mis võimaldavad palju hoiustada.

Woodshopi päevikud pakuvad samm-sammult juhiseid ja YouTube'i video kõigile, kes soovivad seda ehitust lõpule viia.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook