15 ilusat DIY diivanilauda

15 Beautiful DIY Coffee Tables

Kohvilaud on element, mis koondab kogu ülejäänud mööbli elutoas, seega on sellel väga oluline roll. See avaldab disaini valijale tohutut survet. Kuid siin on idee: selle asemel, et loota, et keegi teine tõstab teie elutoa stiilseks ja koduseks ruumiks, võiksite olla see, kes teeb seda DIY kohvilauaga?

Vasktorudega diivanilaud.

15 Beautiful DIY Coffee Tables

See on vasktorudest valmistatud kohvilaud ja selle valmistamiseks peate toru kõigepealt nelja jala pikkuseks lõikama. Seejärel piserdage MDF-i valge värviga, lisage maalriteip ja kandke peale värviline värv. Lõpuks kinnitage jalad ja kohvilaud on valmis.{found on designsponge}.

Log Slice kohvilaud.

Coffee table

Et elutuppa veidi maalähedast ilu lisada, võite teha palgilõikelaua. Esmalt peate hankima palgi ja seejärel lõikama lauaplaadi jaoks 5-tollise viilu. Andke sellele ilus sile viimistlus ja kandke kaitseks kolm kihti akrüüli. Kinnitage jalad ja ongi kõik.{found on seakettle}.

Kaubaaluste kohvilaud.

Pallet glass ontop coffee table

Teine lihtne projekt on puidust kaubaalusest kohvilaua valmistamine. Võtke alumine rida maha ja lõigake seda natuke alla, kui teile ei meeldi mõõtmed. Tõstke mõne puidutükiga kaubaalust veidi üles ja kinnitage rattad. Seejärel pane lauale klaasitükk ja ongi valmis.{found on katrinaleechambers}.

Tööstuslik kohvilaud.

Industrial side table

Kui teie elutoa sisekujundus nõuab tööstusliku disainiga kohvilauda, siis see oleks ideaalne. Selle valmistamiseks trimmige L-nurgast 4 jalga ja 8 siini. Veenduge, et otsad oleksid siledad. Ühendab jalad poltide ja mutritega siinidega ning kinnitab seejärel lauaplaadi valmistamiseks vineeritüki alusele.{found on lowes}.

Traadist kohvilaud.

Wire coffee table

101685560 web

101685565 web

See kohvilaud näeb nii hea välja, et on raske uskuda, et see on isetegemise projekt. See on valmistatud traatplaadist ja kaablisidemetest. Lauaplaadi jaoks on kasutatud akrüüllehte. Lihvige leht maha, et muuta see siledaks ja häguseks, ja asetage see traatplaadile, lihvitud pool allapoole.{found on lowes}.

Rämpspagasiruum kohvilauale.

Tiffany Co spray painted steamer trunk

Vanad kohvrid on väga salapärased ja väga ilusad, nii et on lihtne ette kujutada, kuidas saab teha täiuslikku kohvilauda. Üks võimalus on anda pagasiruumile ümber ja värvida. Esmalt puhastage pagasiruumid, seejärel kandke peale valge pihustusvärvi aluskiht, laske sellel kuivada ja kandke peale värviline värv.{found on diyshowoff}.

Vana uksega diivanilaud.

Old door coffee table

Kohvilaudadeks saab kasutada ka muid asju. Näiteks see laud oli kunagi uks. Millegi sarnase tegemiseks lõigake uks maha ja tehke ülejäävatest tükkidest laua küljed. Seejärel lisage riiuli tegemiseks veel üks puutükk põhja. Uksenupp on valikuline.{found on killerbdesigns}.

Traadipool

Spool table

See on metallist vanni ja traadipooliga kohvilaud. Poolipea on ideaalne element kohvilaual kasutamiseks. Sellest saab suurepärase ümmarguse lauaplaadi. Aluse jaoks oli ka metallvann suurepärane valik. Need elemendid koos annavad lauale maalähedase-industriaalse ilme.{found on lizmarieblog}.

Kasti kohvilaud.

Crate coffee table

Samuti saate teha kohvilaua asjadest, mida tavaliselt visatakse ära, näiteks puidust veinikastidest. Neljast kastist saab teha ilusa laua. Värvige need, keerake need oma kohale ja kinnitage need raami külge. See on tegelikult nii lihtne.{found on honestlydyea}.

Värvitud puidust kännud.

Painted stump coffee table

Kännud on alati huvitavad, sest nad on kõik ainulaadsed. Nii et loomulikult oleks ka kännust valmistatud kohvilaud ainulaadne ese. Esmalt peate leidma endale meelepärase puukännu, veenduma, et see istuks kenasti maas, värvima see ja asetama elutuppa.{found on thriftyandchic}.

Puidust pooliga kohvilaud.

Spool

Selle laua jaoks peate esmalt leidma vana puidust pooli. Puhastage see, tehke mõned augud ja sisestage neisse tüüblid ning seejärel määrige või värvige. Saate seda kasutada nii kohvilaua kui ka ainulaadse raamatukapina. Tüüblid piiritlevad panipaigad, kuhu saab panna raamatuid, ajakirju ja igasugu muid asju.{found on thecrafterscottage}.

Taaskasutatud puidust diivanilaud.

Reclaimed wood coffee table

Sellel kaunil kohvilaual on väga mõnus vintage võlu. See on valmistatud vanast väravauksest pärit puidust. See võeti lahti ja tükkidest tehti siis laua raam. lauaplaat on klaasist, mis võimaldab näha kogu tükki ülalt.{found on salvagedior}.

Tellistest palkidest diivanilaud.

Brick log coffee table

Kännukohvilaud oli väga huvitav, kuid sellise suurusega kännu leidmine võib olla keeruline. Väiksemate leidmine on aga veidi lihtsam. Kuidas oleks siis kasepalgist kohvilauaga? lõigake kõik palgid ühesuurused ja kinnitage need siis raami külge.{found on bhg}.

Kanakasti kohvilaud.

Crate chicket

Vana kanaaedik pole tänapäeval midagi sellist, mida iga päev näed. See ei ole enam kasulik, kui võtta arvesse sihtotstarvet, kuid seda saab siiski kasutada näiteks kohvilauaks. Lihtsalt kinnitage rattad puidust alusele ja ongi kõik.{found on site}.

Veinitünnide kohvilaud.

Wine barrel

Nagu me varem mainisime, on veinivaadid väga mitmekülgsed ja mööblina taaskasutades näevad need alati suurepärased välja. Veinitünni saate hõlpsalt kohvilauaks muuta, lisades lihtsalt klaasist lauaplaadi. Kui tünn on liiga suur, saate seda väiksemaks lõigata.{found on champagneblog}.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook