15 sügissaagi ideed veranda kaunistamiseks

15 Fall Harvest Porch Decor Ideas

Sügisese saagikoristuse verandakaunistused on parim viis teid ja teie naabreid hooaja muutusteks ette valmistada. Sügisene saagikoristuse sisekujundus kutsub meid tähistama looduse suurepärast heldust ja loob kutsuva ruumi, mis tervitab teisi sama tegema.

15 Fall Harvest Porch Decor Ideas

Olenemata sellest, kas olete maalähedase lihtsuse või klassikalise disaini fänn, leidub leidlikke viise, kuidas lisada oma verandale kaunistusi, et tuua esile sügishooaja soojust ja ilu.

Pidulikest pärgadest rikkalike kõrvitsanäitusteni – valmistuge muutma oma veranda koht, kus oma sõpru ja naabreid rõõmuga vastu võtta.

Sügisese saagikoristuse veranda sisustus

Esiku veranda on hea esmamulje loomisel ülioluline. Kasutage oma eesmist veranda, et luua lava kuulsusrikkale sügishooajale.

1. Sügispärjad

Fall WreathsKaks inspireerivad sind

Pärjad on lihtne ja muretu viis luua oma verandale sügisene välimus. Pärgasid on lihtne üles panna, need avaldavad suurt mõju ja neid on lihtne maha võtta, kui olete valmis talvepühadeks kaunistama.

Klassikalise sügisstiili jaoks otsige pärgi, millel on väikesed kõrvitsad, käbid, nisuvihmad, värvilised lehed või sügislilled, nagu krüsanteemid, astrid ja päevalilled. Riietage pärg kotiriie või pühvlipaelaga või lisage sellele elegantsi grosgrain- või sametkaare abil.

2. Sügisvärvilised padjad

Autumn-Colored Throw PillowsVintage veranda kiiged

Sügisvärviliste ja temaatiliste patjade lisamine veranda kiigele või kiiktoolidele on teie esikule mõjuv täiendus. Sügav oranž, soe kuldne, maalähedane pruun ja elav punane on oma olemuselt kutsuvad. Need on head värvid, mis täiendavad enamiku kodude värve.

Segage ja pange kihiti erinevaid värve, mustreid ja tekstuure, et anda oma padjadele rohkem sügavust. Visuaalse huvi suurendamiseks muutke patjade suurust ja kuju. Lisage väljanägemise täiendamiseks suured ruudukujulised padjad koos väiksemate ristkülikukujuliste ümmarguste patjadega ja tugipatjadega.

3. Looge oma kõrvitsa- ja kõrvitsaväljapanek

Create Your Own Pumpkin and Gourd DisplayJulie Ranee fotograafia

Kõrvitsad on saadaval paljudes suurustes, kujundites ja värvides. Need sobivad suurepäraselt eksponeerimiseks oma erksuse ja loomuliku veetluse tõttu. Saate luua lihtsa kõrvitsa väljapaneku, paigutades lihtsalt erinevad kõrvitsad oma välisukse ümber ja piki veranda treppi. Või võite olla keerukam ja luua kihilise vundamendi konteineritega, nagu urnid, potid ja lauad. Otsige unikaalse kuju ja värviga kõrvitsaid ja dekoratiivkõrvitsaid, et anda oma disainile rohkem huvi ja tekstuuri.

4. Kasutage heinapalle

Utilize Hay BalesCorynne Pless

Heinapallide kasutamine saagikoristuse sisekujunduses on veel üks lihtne viis verandale maalähedase sügise võlu andmiseks. Heinapallid sobivad ideaalselt kõrvitsate väljapanekute kihistamiseks või ahvena loomiseks muuks hooajaliseks kaunistuseks. Heinapalle saate kasutada ka lisalaudadena kiiktoolide või verandakiige kohvilaua lähedal. Jätke see kaunistamata, et saada kõige loomulikum välimus, või katke pealispinna pehmendamiseks kotiriie või vintage tekiga.

5. Sügislilled

Fall FlowersKollane neeme tursk

Lisage sügisesed lilleseaded oma veranda kujundusse, et lisada uus värvikiht ja erksust. Valige õiged lilled, mis peavad vastu külmale ilmale. Otsige sügise valikuid, nagu krüsanteemid, pansikad, vioolad, saialilled, astrid, dekoratiivsed lehtkapsas ja kapsad ning heuchera. Istutage nende lillede kompositsioonid hooajalistesse konteineritesse, mis täiustavad soovitud stiili. Otsige selliseid valikuid nagu dekoratiivsed urnid, korvid, tünnid või potid.

6. Lisage hubane istumisnurk

Add a Cozy Seating AreaDavid Cannoni fotograafia

Sügis ei tähenda midagi, kui mitte vabas õhus ilu nautimiseks. Istekohtade seadistamine, kui ainult hooaja jaoks, annab teie kodule kutsuva välimuse ja võimaldab teil külalisi hõlpsamini kostitada. Hinnake oma veranda, et leida istumiskohaks kõige sobivam ala.

Valige ilmastikukindel või suletud mööbel, mis kaitseb seda karmide ilmastikutingimuste eest. Laotage tekstuuriga padjad ja mugavad padjad, et saaksite neid jahedateks sügisõhtuteks komplekteerida. Seadke üles väikesed kõrvallauad, et hoida lõputult teed ja kuuma šokolaadi.

7. Tõsta maisivartega

Elevate with Corn StalksJulie Ranee fotograafia

Paljud sügisese saagikoristuse sisekujundusideed on maapinnast madalad, kuid maisivarred on hea viis disainile kõrguse lisamiseks. Minge kohalikele talupidajate turgudele või stendidele ja valige varred, mis on kuivad ja millel on hea segu lehtedest ja kestadest.

Kasutage nööri või džuuti, et varred kindlalt kokku siduda. Saate luua veranda väljapaneku, millel on välisukse sissepääsu raamimiseks seisvad varred, kasutades nende toetamiseks maja vooderdust või kinnitades varred veranda veergudele.

8. Carve Jack-O'-Lanterns

Carve Jack-O’-LanternsMary Prince'i fotograafia

Jack-o'-laternate nikerdamine on lõbus viis sügisese veranda kaunistamiseks ja pere kaasamiseks sellesse protsessi. Otsige kõrvitsaid, mis on sümmeetrilised ja lameda põhjaga, et need oleksid stabiilsed.

Otsustage kujunduse üle; need ulatuvad mängulistest kuni keerukateni, nii et mõelge iga stiili lõpptulemusele. Koguge oma tarvikud, näiteks nikerdustööriistad ja ajaleht, et ala puhtana hoida.

Jälgige kujundust ja alustage nikerdamist. Kui olete kujunduse lõpetanud ja kõrvitsa puhastanud, lisage kujunduse valgustamiseks LED-tuled. Nikerdatud kõrvitsad riknevad kiiresti, nii et nikerdage kõrvitsaid vaid päev või paar enne, kui soovite neid eksponeerida.

9. Kata pidulik laud

Set a Festive TableTroy Spurlini interjöörid

Imeilusa ilma nautimine on sügishooaja üks parimaid asju. Kasutage mahedaid sügisõhtuid, nautides õhtusööki oma esisel verandal. Isegi kui teie verandal pole alalist lauda ja toole, saate ajutise söögikoha seadistamiseks kasutada kergeid valikuid.

Täiendage oma lauda, kasutades uhkeid voodipesu, mille peal on pidulik sügisene lillede ja sügisese fauna väljapanek. Lisage oma verandale küünlaid või tuled, et valgustada õhtusöögilauda.

10. Creative Fall Garlands

Creative Fall GarlandsRikki Snyder

Vanikud on armsad igal aastaajal, kuid eriti uhked on need sügisel. See on siis, kui saate hooaja hüvesid ära kasutada ja seda oma verandal välja panna. Värvilised lehepärjad loovad teie välisuksele elegantse raami. Või otsige midagi loomingulisemat. Tehke väljapanek viinamarjadest, rohuvartest, sügisestest marjadest ja värvilisest lehestikust. Teie vanik annab teie välisuksele silmatorkava sügise värvi kogu hooajaks.

11. Tehke oma välisuksele hooajaline näohooldus

Give Your Front Door a Seasonal Face-LiftDisaini fikseerimine

Sügis on suurepärane aeg oma välisuksel uut värvi proovida. Esiukse värvid näitavad sügavat tähendust ja annavad teie kodule uue särava ilme. Valige silmatorkav värv, nagu sinine või sinakassinine, mis loob kontrasti sügis- ja talvevärvidega. Või proovige rohelist, et täiendada hooaja maalähedasi toone. Ükskõik, mis värvi valite, on see lihtne nädalavahetuse projekt ja hea aeg uue välimusega katsetamiseks.

12. Õudsed sügiskaunistused

Spooky Fall DecorationsRénoDéco jne.

Võtke omaks sügise õudne pool, lisades oma verandale mõned õudsed kaunistused. Neutraalsete või mustade kaunistuste abil saate selle hoida pigem stiilse kui kitšina. Saate seda ka keerukamaks muuta, kui asetate Halloweeni stiilis kaunistused kihiti muude looduslike elementidega, nagu kõrvitsad, kõrvitsad, sügisene lehestik ja marjad. Täiendage Halloweeni õhtu ilmet valgustatud nikerdatud kõrvitsate või strateegiliste haldjatuledega.

13. Laternad tee valgustamiseks

Lanterns to Light the WayEsivärav

Laternad, küünlad ja votiivid on elegantne viis oma kodu sissepääsu valgustamiseks ja hooajalise sära andmiseks. Samuti võivad need aidata teil pikendada väärtuslikku veranda aega, valgustades väliala kaua pärast päikeseloojangut.

Kui soovite luua verandale ilmse kogunemiskoha, riputage laternad või looge ekraan valgustuse kihistamise teel. Votiivid on teie kõnnitee valgustamiseks väärtuslikud, kui teie verandavalgustid ei tee seda tööd tõhusalt. Kindlasti jälgige küünalde hääli, kuna need on tuleohtlikud, või kasutage LED-tulesid, et saaksite õhtut muretult nautida.

14. Sügisakna karbid

Fall Window BoxesRikki Snyder

Sügisakna kuva loomine on tõhus viis sügisvärvide kuvamiseks kogu hooajal. Valige elustaimed, nagu dekoratiivkõrrelised, sügislilled ja miniatuursed igihaljad taimed, et anda oma aknakastidele vaheldusrikkust ja tekstuuri. Värvi lisamiseks lisage väikeseid kõrvitsaid ja kõrvitsaid. Hästi planeeritud ja hooldatud sügisaknakarp võib teie esiku veranda kogu hooaja vältel rõhutada.

15. Looge üksikasjalik kihiline ekraan

Create an Elaborate Layered DisplayPeter Atkins ja kaaslased

Looge vapustav veranda väljapanek, ühendades mitu saagikoristuse ideed. Alustage oma uksele sügispärja lisamisega. Lisage oma disainile kõrgust maisivarsi sisaldavate urnidega. Tooge sisse mõned heinapallid, et kuvada järgmine kiht kõrvitsaid, kõrvitsaid ja lilli. Asetage maapinnale sügiskaunistuse madalaim tase. Veranda eesmised trepid sobivad ideaalselt selliste väljapanekute jaoks, kuid saate luua ka tõhusaid kihte heinapallide, õunakastide, väikeste laudade ja terrakotapottide abil.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook