15 tasuta DIY diivanilaua plaani

15 Free DIY Coffee Table Plans

Kasutage neid kohvilaua plaane, et ehitada oma elutuppa täiuslik mööbel. Meie loend sisaldab 15 parimat tasuta kohvilaua kavandit erinevates stiilides. Saate kohandada suurust ja viimistlust vastavalt oma ruumile.

15 Free DIY Coffee Table Plans

1. Odav ja lihtne talumaja kohvilaud DIY

Cheap and Easy Farmhouse Coffee Table DIY

Tooge oma elutuppa talumaja hõngu selle X-aluse kohvilauaga. Kõik, mida vajate, on saag, puur ja 40 dollarit materjali, mistõttu on see algajatele üks parimaid projekte.

Kohvilaua mõõtmed on 52 tolli lai, 11,25 tolli pikk ja 27,5 tolli sügav. Ana White pakub materjalide loendit ja hõlpsasti järgitavaid kokkupanekujuhiseid.

2. Juuksenõela jala kohvilaua plaan

Hair Pin Leg Coffee Table Plan

Kasutage meie juuksenõelaga diivanilaua plaani, et ehitada moodne retrostiilis mööbliese. Oleme esitanud YouTube'i video ja kirjalikud juhised.

Laua keskel on panipaik ja saate puitu oma valitud peitsi järgi kohandada. Kõik, mida vajate, on kolme paneeliga tahvlid ja juuksenõela jalgade komplekt.

3. Moodne ümmargune kohvilaua plaan

Modern Round Coffee Table Blueprint

Lisage oma toale stiili ja kontrasti selle moodsa ümmarguse diivanilauaga, millel on heledast puidust plaat ja tumedad jalad. Materjalide loetelu on minimaalne, selleks on vaja ainult viit tahvlit.

Shara ettevõttest Woodshop Diaries jagab oma ajaveebis õpetust ja YouTube'i videot. Ta juhendab teid ka mõõtmete kohandamisel.

4. Lift Top Storage diivanilaua õpetus

Lift Top Storage Coffee Table Tutorial

Ehitage see liftiga diivanilaud, et lisada oma elutuppa peidetud hoiuruumi. See sobib ideaalselt mänguasjade, raamatute või lisateki ja patjade sisseviskamiseks.

Mõõtmed on 60 tolli lai, 36,25 tolli sügav ja 16 tolli pikk ning materjalikulud on umbes 250 dollarit. Pine and Poplar pakub üksikasjalikku ehitusplaani koos piltidega.

5. Ruudukujuline kohvilaua plaan

Square Coffee Table Plan

Lisage see kandiline kohvilaud oma elutuppa maalähedase moodsa aktsendina. Sellel on ristuvad ruudukujulised jalad ja paks puidust pealispind.

Shanty 2 Chic jagab üksikasjalikku kohvilaua ehitusplaani koos tasuta prinditava PDF-i ja ostunimekirjaga. Kuna see laud nõuab palju lõikeid ja kinnitusi, sobib see kõige paremini keskmise ja kõrgtaseme meisterdajatele.

6. Diivanilaud koos puslede hoiustamisvõimalusega

Coffee Table with Puzzle Storage DIY

Ärge kunagi muretsege lõpetamata pusle pärast – kasutage seda väljatõmmatavate sahtlitega kohvilauda oma mõistatuste ja lauamängude koostamiseks ja hoidmiseks.

Selle lauamängu kohvilaua õpetus asub Kreg Toolis. Stiil on piisavalt neutraalne, et see sobiks enamiku interjööridega, ja saate kohandada plekki ja sahtlitõmbeid.

7. Asümmeetriline kohvilaua plaan

Asymmetrical Coffee Table Plan

Asümmeetrilised lauad lisavad ruumile pehme ja kapriisse tunde ning selle heleda ülaosa ja tumedate jalgadega kavaga saate luua oma.

Laua jaoks on vaja minimaalselt saematerjali, kuigi ehitamise lõpuleviimiseks on vaja mõnda tööriista, sealhulgas taskuaugu rakist. Houseful of Handmade pakub üksikasjalikke juhiseid kõigi detailide lõikamiseks ja kokkupanemiseks.

8. Rustic Square puidust diivanilaua õpetus

Rustic Square Wooden Coffee Table Tutorial

Maalähedased ruumid saavad kasu selle kandilise kohvilaua puhtast joonest. See on üks lihtsamaid meie loendis üles ehitatavaid ja materjalikulud on umbes 100 dollarit.

The Accent Piece jagab täielikku õpetust ja pakub prinditavat PDF-plaani. Kui teile tume puit ei meeldi, võite saematerjali peitsida heledamaks või värvida.

9. DIY kaheksanurkne kohvilaud

DIY Octagon Coffee Table

Kui soovite ainulaadset disaini, kaaluge seda võre jalgadega kaheksanurkset lauda. Õpetus näitab, kuidas seda õues kasutamiseks viimistleda, kuid võite selle sammu vahele jätta ja soovi korral siseruumides kasutamiseks lõpetada.

Tasuta kohvilaua plaan on saadaval Remodelaholicus. Mõõtmed on umbes 40 tolli ja kõrgus 18 tolli.

10. Omatehtud diivanilaud Burl Spooniga

Homemade Coffee Table with Burl Veneer

Looge spooni abil tipptasemel välimusega laud. Alisa firmast A Glass of Bovino jagab, kuidas ta ehitas koselaua aluse ja pakkis selle spooni. Ta pakub ka linke konkreetsetele toodetele, mida ta kasutas.

Kuna spooni pealekandmine on keeruline, haarake enne selle projektiga tegelemist abimees või kaks. Selle laua materjalide kogumaksumus on umbes 525 dollarit.

11. Pottery Barn kohvilaud Dupe

Pottery Barn Coffee Table Dupe

Pottery Barn mööbel võib olla kallis. Kui soovite kulusid kokku hoida, ehitage see Bre Picketti kohvilaud.

Selle laua ehitamiseks on vaja ainult kolme kollast männilauda ja üht ümartüüblit. Viimase sammuna saate lisada oma valitud värvi või peitsi.

12. Taastatud puidust diivanilaua õpetus

Reclaimed Wood Coffee Table Tutorial

Pärast seda, kui avastas, et tema unistuste kohvilaud maksab rohkem kui 4000 dollarit, ehitas Erin The Hamilton Park Home'ist selle lolli. Ta konstrueeris laua taaskasutatud puidust, et saada vintage ja kulunud välimus, kuid võite kasutada mis tahes tüüpi saematerjali.

Järgige kavandit, kuid muutke kujunduse kohandamiseks lauaplaadi pikkust või kõrgust.

13. DIY ümmargune fliitiga diivanilaud

DIY Round Fluted Coffee Table

Ümmarguse vormiga diivanilauad on üks populaarsemaid mööbliesemeid, kuid need võivad maksta tuhandeid dollareid. Raha säästmiseks looge see selle Pennies for a Fortune'i õpetuse abil.

Õpetus juhendab teid, millist materjali osta, ja kõiki kokkupanekuetappe. Tabel nõuab minimaalselt tööriistu, mistõttu on see suurepärane algaja taseme projekt.

14. Odav ja lihtne kohvilaua plaan

Cheap and Easy Coffee Table Plan

Selle juuksenõelaga diivanilaua saate ehitada puidujääkidest ja vineeritükist. See on lihtne ehitus, millega saate hakkama pärastlõunal.

Sarah Ugly Duckling House'ist jagab samme, mida ta astus, et muuta oma puidujäägid kaasaegseks lauaks. Muutke samme vastavalt käepärast olevale saematerjalile.

15. Chevron Top diivanilaud

Chevron Top Coffee Table

Looge selle õpetuse abil stiilne chevron-kohvilaud oma tagaterrassile. Plaanis on kasutatud seederplaate, mis on mäda- ja putukakindlad. Samuti saate muuta plaani siseruumides kasutamiseks.

Täieliku õpetuse ja materjalide loendi leiate saidilt DIY Huntress. Lisaks montaažijuhistele jagavad need jaotust selle kohta, millist tüüpi puitu oma välimööbli ehitamiseks kasutada.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook