15 tasuta isetegemise lauaplaani, mida igaüks saab ehitada

15 Free DIY Desk Plans Anyone Can Build

Kasutage ühte neist 15-st isetegemise lauaplaanist, et ehitada oma kodukontori jaoks kohandatud laud. Oleme pakkunud suuri, kuni 9,5 jala pikkuseid lauaplaane, ruumisäästlikke valikuid ja kõike, mis nende vahele jääb.

15 Free DIY Desk Plans Anyone Can Build

Paljud neist töölaudadest on algajasõbralikud ning nõuavad minimaalselt materjale ja tööriistu.

1. Tasuta talumaja lauaplaanid

Free Farmhouse Desk Plans

Kandke talu välimust oma kodukontorisse selle lauaga, millel on klassikaline X-põhi ja peitsitud puidust plaat. Mõõtmed on 65 tolli pikk, 32 tolli kõrge ja 28 tolli sügav.

Ashley Handmade Havenist pakub oma ajaveebis tasuta materjalide loendit, tööriistade loendit ja kokkupanekujuhiseid. Saate väikese tasu eest üle minna prinditavale PDF-paketile.

2. Väikese kirjutuslaua õpetus

Small Writing Desk Tutorial

Kirjutuslaud on koht, kus istuda sülearvuti või paberiplokiga. Nendel töölaudadel puudub arvutilaudade salvestusruum, kuid neid on lihtne ehitada ja moodsama siluetiga.

Kristi Addicted 2 Decoratingist ehitas selle väikese laua oma kodukontori jaoks ja jagab õpetust oma ajaveebis. Selle tüki lõikamiseks ja kokkupanemiseks kulus tal üks õhtupoolik.

3. Ehitage sahtlitega arvutilaud

Build a Computer Desk with Drawers

Selle tasuta kava abil saate teha kvaliteetse puidust sahtlitega arvutilaua.

Shara ettevõttest Woodshop Diaries kirjeldab põhimaterjali ja kokkupanemisetappe ning jagab kasulikku YouTube'i videot. Ta pakub ka täiustatud PDF-i üksikasjaliku materjali ja lõikeloendiga.

4. Nurgas ujuvad lauaplaanid

Corner Floating Desk Plans

Nurgas ujuv kirjutuslaud töötab igas suuruses ruumides ja mõõtmeid saate kohandada vastavalt oma vajadustele. Ujuvaid kirjutuslaudu on lihtne ehitada ja see on suurepärane projekt kogenematutele isetegijatele.

DIY Nuts pakub neid tasuta lauaplaane ja mõõtmed on ühel küljel 83 tolli, teisel küljel 55 tolli ja sügavus 18 tolli. Nendes on loetletud vajalikud tarvikud, tööriistad ja kõik montaažietapid.

5. Kaasaegsed talumajade lauaplaanid

Modern Farmhouse Desk Plans

Neile, kes hindavad puhtaid jooni ja maalähedast puudutust, meeldib see Anikas DIY Life moodne talumaja lauaplaan. Sellel on valgeks värvitud põhi ja kolme sahtliga puitplaat.

Lauaplaan sisaldab kõiki vajalikke materjale, näpunäidetega videot ja samm-sammult juhiseid. Saate puitu värvi ja peitsiga kohandada ning sahtli käepidemeid oma stiili järgi välja lülitada.

6. DIY Modern Wood Desk

DIY Modern Wood Desk

Lihtne kaasaegne kirjutuslaud töötab hästi minimaalsetes ruumides. Kasutage seda House on Long Wood Lane'i tasuta lauaõpetust selle laualaua ehitamiseks ja seejärel värvimiseks, peitsimiseks või viimistlemiseks oma maitse järgi.

Juhistega on kaasas tasuta PDF koos ostunimekirjaga ja diagrammid koos montaažijuhistega.

7. Ruumisäästliku kokkuklapitava töölaua õpetus

Space-Saving Fold-Down Desk Tutorial

Allaklapitavad lauad toimivad ülespööramisel kunstiteosena ja väljavoldituna lauaplaadina. Need lauad sobivad ideaalselt väikestesse ruumidesse ja sobivad suurepäraselt ruumides, mis toimivad ka kodukontorina.

DIY Huntress pakub selle kokkupandava laua jaoks üksikasjalikku plaani, mis sisaldab riiulid. Peal on geomeetriline muster, kuid saate seda kohandada, et see sobiks teie toa kujundusega.

8. Väike 40-dollarine lauaplaan

Small $40 Desk Plan

Kui töötate väikese eelarvega ja vajate lihtsat ehitamist, proovige seda kirjutuslauda, mis vajab ainult 40 dollari väärtuses tarvikuid. Laud võib töötada iseseisvalt või saate luua mitu ja korraldada need X- või L-kujuliseks.

Puidupoe päevikud jagab tasuta plaani, mis sisaldab materjalide nimekirja ja montaažijuhiseid. Seal on ka raamatualuse õpetus, mille saate oma vineerijäänuste abil ehitada.

9. DIY Chippendale'i töölaud

DIY Chippendale Desk

Chippendale'i kujundused pärinevad 18. sajandist ja sisaldavad keerulisi detaile, nagu võred ja nikerdatud kujundused. Jenna firmast Rain on a Tin Roof kujundas selle Chippendale'i stiilis lauaplaani, kasutades kahte valmispaneeli sisestust, välistades vajaduse keeruliste lõigete järele.

Õpetus sisaldab materjalide loendit koos linkidega lisadele ja samm-sammult koostamise juhised.

10. Ehitage varjatud hoiuruumiga koolilaud

Build a School Desk with Hidden Storage

Kooli stiilis lauad mahuvad nii lastele kui ka täiskasvanutele, neil on panipaik ja need on piisavalt kerged, et liikuda. Selle tasuta lauaplaani leiate Kreg Toolsist, mis juhendab teid mõne tunni jooksul selle projekti ehitamisel.

Plaanid on saadaval veebis ja PDF-failina. Õpetus sisaldab tööriista, riistvara ja materjalide loendit.

11. Lihtne koostada lauaplaanid

Easy to Build Table Desk Plans

Ehitage see laud ainult kolme tööriistaga: Kregi rakis, puur ja kaldsaag. See on algajasõbralik projekt, mida saate värvi ja peitsiga kohandada.

Saws on Skates pakub seda isetegemise lauaplaani koos hõlpsasti järgitavate sammudega. Materjalide loendi ja tasuta PDF-i allalaadimiseks saate tellida nende meililoendi.

12. Tasuta puidutöötlemislaua plaanid

Free Woodworking Desk Plans

Kirjutuslauad pakuvad kohta sülearvuti või paberiploki istumiseks, kuid neil puudub arvutilaud. Need lauad sobivad ideaalselt lihtsasse kodukontorisse ja algajatele puidutöölistele.

Selle isetegemise töölaua õpetuse leiate saidilt Addicted2Decorating. Kristi jagab ehitusetappe ja konkreetseid materjaliliike.

13. Vineerist lauajoonis

Plywood Desk Blueprint

Selle Neatly Livingu õpetuse abil saate vineerist kirjutuslaua ehitada. Kuigi see on lihtne stiil, on laud esteetiliselt meeldiv ja sellel on sisemine salvestusruum.

Selle ehituse lõpuleviimiseks on vaja minimaalseid samme, muutes selle kiireks projektiks. Selle puhta joonega disain muudab selle sobivaks igat tüüpi ruumidesse.

14. DIY ujuv kirjutuslaud

DIY Floating Desk

Lisage ujuv laud kõikjale, kus teil napib ruumi ja soovite kohandatud sisseehitatud välimust. Järgige seda õpetust ja teie laud on valmis ühe päevaga.

Love and Renovations jagab täielikku plaani, mis kasutab vineeri ja männiplaate. Pärast töölaua ehitamist saate selle värvida või peitsida, et külgneva seinaga sulanduda või silma paista.

15. Töölaud kaustade kohal

Desktop Over Filing Cabinets

Looge suur laud, kasutades kartoteekappe ja asetades nende kohale töölaua. Mama and More pakub õpetust 9,5 jala pikkuse töölaua ehitamiseks, viimistlemiseks ja kinnitamiseks kappide kohale.

Töölaua ehitamine on lihtsam kui terve töölaua ehitamine jalgadega. Lisaks võimaldab selline disain palju kohandamist, kuna saate valida kapi alused ja puidu peitsivärvi.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook