25 viskepatja: talveväljaanne

25 Throw Pillows: Winter Edition

Talv on kõige mõnusam aastaaeg. Kui jõulutuled on käest pandud, on aeg välja murda kõik leitud padjad ja tekid, süüdata küünlad ja end külma vastu pugeda. Kuid te ei saa Fall viskepatjadega käperdada. See võib panna teid liiga palju igatsema lõkkeid ja siidrit. Selle asemel vajate korralikku talvepatju, et muuta teie ruum hubaseks ja aastaajale sobivaks. Vaadake neid 25 patja, mis on kahtlemata talveks sobivad.

25 Throw Pillows: Winter Edition

Talvine ilm on kampsuniilm, nii et igal juhul kaunista nendega! Kaabliga kootud padi tundub teie lemmikkampsunina isegi siis, kui olete flanellpidžaamas. (Urban Outfittersi kaudu)

Plaid throw pillow

See, et sügis on läbi, ei tähenda, et pleed oleks väljas. Lisage oma diivanile ruuduline muster, mis sobib teie teki värvidega ja võite olla üllatunud, kui palju hubasust just oma ruumi lisasite. (Etsy kaudu)

Moose throw pillow

Ärge kunagi alahinnake põtra. Mitte päris põder, trükitud põder. Selle diivanile asetamine võib teie suurlinna meelt petta ja arvata, et elate talvises mägimajakeses. (The Land of Nodi kaudu)

White patterned throw pillow

Jah, lumi on valge. Kuid see on veelgi rohkem vabandus, et panna oma kodu sisemusse talvine valge. Sest neil süngetel hallidel päevadel näeb lumivalgeid patju täis diivan heledam ja puhtam ning parandab enesetunnet. (IKEA kaudu)

Woven block throw pillow

Mulle lihtsalt meeldib, kuidas see padi on natuke nagu kampsun, natuke värviplokk ja natuke eklektiline. Põhimõtteliselt sobib see ideaalselt teie diivanile, olenemata sellest. (West Elmi kaudu)

Valentine quote throw pillow

Sõbrapäev on üks talvepüha, mida ei tohiks maailma jaoks maha jätta. Kui soovite, et teie elutuba keskenduks armastuse päevale, lisage need tüpograafiapadjad oma diivanile. Nüüd on teil vaja ainult oma SO-ga käperdada. (West Elmi kaudu)

Colorful curiosity throw pillow

Kas mäletate, kui hubane tundus teie vanaema maja? Need padjad annavad teile sama sooja tunde, ilma et kataks teie seinu raamidesse ja teie ruume näpunäidetega. (Anthropologie kaudu)

Blue ikat throw pillows

Kui kahtlete, minge ikatiga. Pehme muster on hea meeldetuletus, et see on okei, kui libisete päevaks oma resolutsioonidest kõrvale. Ja kes arvas, et saate padjast sellise inspiratsiooni? (Etsy kaudu)

Velvet pintuck throw pillow

Velvet on suurepärane materjal, mis kutsub esile soojuse ja mugavuse. Kasutage ühte neist värvilistest nööpnõelaga patjadest, et lisada see luksuslik kangas oma diivanile. Võib-olla soovite selle ka oma voodisse hankida… (Urban Outfittersi kaudu)

Yellow stripes throw pillow

Selle särava triibulise padjaga lisage oma elutuppa päikesesäde. See pole mitte ainult rõõmustav talvekuudel, vaid võite lasta sellel oma diivanil jääda… igaveseks. (CB2 kaudu)

Netflix throw pillow

Netflix ja chill? Miks mitte panna üks selline diivanile? Sest see on see, mida me kõik nagunii paar kuud pärast tööd teeme. (Avawilde kaudu)

Colorblock throw pillow

Colorblockiga ei saa valesti minna. See on kaasaegne ja ajatu ning saadaval igas värvitoonis, mida võite ette kujutada. Nii et hoidke oma diivanit värviplokkide stseenil ja te ei jää kunagi kaunistusvõimalustest ilma. (Etsy kaudu)

Moon phase throw pillow

Kuufaasikunst on hetkel kindlasti trendis. Täitke oma faas selle tindipadjaga. See lubab lisada teie mustrilistele patjadele visuaalset sügavust. (Ühiskonna 6 kaudu)

Country throw pillow

Kas kõik padjavalikud pole olnud päris teie kantri stiil? See on teie jaoks. Vintage trükk linasele kangale on just see, mida teie maalähedane elutuba sellel talvel otsib. (IKEA kaudu)

Graphic gold throw pillow

Nägin seda patja ja mõtlesin kohe Gatsbyle ja šampanjale ja särale. Kui plaanite sel hooajal mõne õhtusöögi korraldada, siis soovite neid oma meelelahutusruumi. (CB2 kaudu)

Antlers throw pillow

Heas sarvekomplektis on lihtsalt midagi, mida armastada. Eriti siis, kui proovite oma kodule lisada salongi stiili, ilma et peaksite minema sügavamale. See kuldne padi viib teid otse ääreni. (Etsy kaudu)

Knitted shibori throw pillow

Oh shibori, me lihtsalt ei saa sinust üle. Selles padjas on kombineeritud kudumite parimad elemendid ja populaarne sinine värv, et luua mugav meistriteos, mis sobib lihtsalt teie diivanile. (Anthropologie kaudu)

Colorful books throw pillow

Kui te pole mängur ega telesarjade entusiast, veedate tõenäoliselt suure osa talvekuudest nina raamatus. Selle raamatukaanepadjaga avaldage austust oma lemmikhobile. (Etsy kaudu)

Velvet hello throw pillow

Kes suudaks heale tüpograafiale vastu panna? Täielik avalikustamine: kui paned selle oma diivanile, pole mingit garantiid, et Adele'i populaarne laul terve talve pähe ei jää. (The Land of Nodi kaudu)

Colorful plants throw pillow

Võib-olla igatsed juba sel talvel roheluse puudutust. Kuigi lehed ei pruugi õues külma üle elada, õitseb teie elutoas ilus trükitud padi. (Etsy kaudu)

Artsy throw pillow

See on kreemjas ja kuldne ja siidine ja šikk. Mida veel vajate, et seda oma elutuppa lisada, olenemata sellest, mis teil veel toimub? (West Elmi kaudu)

Motto throw pillow

Kui otsisite uueks aastaks motot, siis see on see. Asetage see padi kohta, kus seda iga päev näete, ja teile tuletatakse meelde, et peate naeratama ja ütlema "aitäh". (Urban Outfittersi kaudu)

Cartoon cat throw pillow

Tõsiselt, kuidas see padi ei pane sind naeratama? Nüüd lihtsalt selleks, et veenda oma meest, et meie diivanil on seda patja kohe vaja. (Ühiskonna 6 kaudu)

Tassel love throw pillow

Kõik teavad, et armastus on kõik, mida vajate. Nii et särav tutiga padi ei lähe teie elutuppa untsu. Eriti sõbrapäevaks valmistudes! (The Land of Nodi kaudu)

Shaggy throw pillow

Shag võib teile meenutada 80-ndaid, kuid see teeb tagasituleku ja on ka hea! Selline padi on taskukohane viis oma ruumi karusnaha lisamiseks hubasust ohverdamata. (Urban Outfittersi kaudu)

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook