Disainerid võtavad omaks veidraid kodukaunistamise ideid

Designers Embrace Whimsical Home Decorating Ideas

Alates suurtest helmestest seentest kuni hiiglaslike haideni ja istumiskohtadeni, mis näevad välja nagu jõusaalist, loovad tänapäeva moodsad disainerid väljamõeldud ja mängulisi esemeid, mis tekitavad loomingulisi kodukaunistamisideid teie kodu igas toas. Kunagi pole olnud paremat aega oma isikliku stiili loomiseks kodukaunistuses uuel tasemel kapriisidega.

Designers Embrace Whimsical Home Decorating IdeasNagu stseen Tim Burtoni filmist või lehekülg Maurice Sendaki pildiraamatust, on vendade Haaside helmestega looming lõbus ja värviline.

Design Miami/ detsembris 2015 oli Texases sündinud Haas Brothersi kollektsiooni Afreaks USA debüüt. Kaksikud tegid koostööd Lõuna-Aafrika naiskunstnike rühmaga, kes on pärlite valmistamise eksperdid. Kui naised juba oma Monkeybizi firma kaudu helmestest esemeid ja loomi lõid, on nad tänu metsikult edukale koostööle hakanud end kutsuma Haas Sistersiks.

Giant beaded mushrooms are accompanied by small, imaginary creatures.Hiiglaslike helmestega seentega on kaasas väikesed kujutletavad olendid.
Even the underside of the mushrooms have features crafted to show textures and patterns.Isegi seente alumisel küljel on tekstuuri ja mustreid näitamiseks loodud omadused.
Colorful mushroom"gills" agains a spongy textured background are straight out of a childhood dream.Värvilised seenelõpused käsnalise tekstuuriga taustal on otse lapsepõlve magamistoa unistustest.
Part chair, part monster ready to com to life, we'd love this piece in in a child's room (or in our own bedroom.)Osa toolist, osalt koletis valmis ellu ärkama. Meile meeldiks see tükk lapsetuppa (või oma magamistuppa).
The beadwork on this chair, as well as the other pieces in the Freak's collection, is gorgeous.Selle tooli, nagu ka teiste Freaki kollektsiooni osade helmed on suurepärased.
Not ready to commit to an otherworldly chair? How about a fun companion to serve as a whimsical accessory in an otherwise staid room?Kas pole valmis pühenduma teispoolsele toolile? Siin on kodukaunistamise idee: kuidas oleks lõbus kaaslane, kes oleks muidu vaikses ruumis kapriisne aksessuaar?
Again, the beading by the African artists is three-dimensional, intricate and interesting.Jällegi on Aafrika kunstnike helmed kolmemõõtmelised, keerulised ja huvitavad.
In addition to the beaded furniture and accessories, the Haas Brothers have created a series of mini beasts like this one.Lisaks helmestega mööblile ja aksessuaaridele on vennad Haas loonud rea selliseid miniloomi nagu see.
Even the ceramic vessels they produces seem ready to come to life.Isegi nende toodetud keraamilised anumad näivad olevat valmis ellu ärkama.
Their three-legged stool has three realistic, fantastical legs. It looks like it might walk away on its own!Nende kolmejalgsel taburetil on kolm realistlikku, fantastilist jalga. Näib, et see võib ise minema kõndida!
Colorful teenage bedroom design from Katie StoutKatie Stouti värvikas teismelise magamistoa disain

Samal viisil lõi kunstnik Katie Stout terve kapriiside ruumi, mida iga laps armastaks elada. Noor Brooklynis elav kunstnik loob selliseid esemeid nagu topitud toolid, paberimassist lauad ja kolmemõõtmeliste silmamunadega vaibad. Selles toas on kõike alates käsitsi maalitud tapeedist kuni karvaste voodipostide ja tõsiselt ületäidisega punutud vaibani. Isegi kui otsustasite fantastiliselt mitte minna, pakub Stouti looming palju ideid teismeliste magamistoa kaunistamiseks.

Stout's hand painted wallpaper is very colorful and magical.Stouti käsitsi maalitud tapeet on väga värviline ja maagiline.
This braided rug is pouffy and inviting...you just want to jump up and down on it.See punutud vaip on puhvis ja kutsuv… tahad sellel lihtsalt üles-alla hüpata.
While this glittery mirror fits right in, we think it would be a great addition to any bedroom.Kuigi see sädelev peegel sobib hästi, arvame, et see oleks suurepärane lisa igasse magamistuppa.
Each mushroom lamp by Devriendt is one of a kind and were reportedly created during his long study of the mushroom form.Iga Devriendti seenelamp on ainulaadne ja loodi väidetavalt tema pika seenevormi uurimise käigus.

Seened toovad valgustitesse ka lõbusa disainikontseptsiooni. Need Pierre Marie Giraud Studio lambid on nii funktsionaalsed kui ka mängulised. Belgia kunstnik Jos Devrient lõi need huvitavad tükid.

Elements of the mushroom shape often appear in Devriendt's work. Grouped or singly, these lights are conversation pieces.Devriendti loomingus esinevad sageli seenekuju elemendid. Rühmitult või üksikult on need valgustid vestluselemendid ja suurepärane kodukaunistamise idee.
More than just a box, the melted design of this piece makes the a truly artful accessory.Rohkem kui lihtsalt karp, selle tüki sulatatud disain muudab selle tõeliselt kunstipäraseks tarvikuks.
This kitschy and fun lamp highlights a retro collection of dog figurines, presented by the Carpenter's Workshop Gallery. Don't like dogs? I'm sure you could create a version with cats...or anything else for that matter.See kitšilik ja lõbus lamp tõstab esile koerakujude retrokollektsiooni, mida esitleb Puusepatöökoja galerii. Kas sulle ei meeldi koerad? Selle kodukaunistuse idee võiks luua kassidega… või millegi muuga.
Stools that look like basketballs and lights that resemble gymnastic rings are part of a collection that derives its whimsy from the gym.Taburetid, mis näevad välja nagu korvpallid, ja tuled, mis meenutavad võimlemisrõngaid, on osa kollektsioonist, mille kapriis tuleneb jõusaalist.

Secondome of Rome on disainiplatvorm, mis keskendub ülemaailmselt esilekerkivatele disaineritele ja uuenduslikele projektidele. Stuudio näitusel Design Miami/ on Milanos asuva Itaalia disainiduo Alberto Biagetti ja Laura Baldassari Body Building. Etendus "uurib ideed kehast, selle potentsiaalist ja täiuslikkuse distsipliinist… Body Building "antigym" koosneb ainulaadsetest väärismaterjalidest valmistatud tükkidest ja peentest detailidest, mis on teostatud võrreldamatu täpsusega, mis on sünonüümiks Itaalia käsitsi valmistatud toodete tipptasemele. traditsioon,” seisab galerii kirjelduses.

Stylized free weights serve as the supports for a pink glass table, called the Mirubeni table, juxtaposing the masculine and the feminine.Stiliseeritud vabad raskused on toeks roosale klaaslauale, mida nimetatakse Mirubeni lauaks, kõrvutades meheliku ja naiseliku. See avab kindlasti ukse teistele klaaslaudade kodukujunduse ideedele.
Is it body parts? A morphed body? A creature? Designer Satyendra Pakhalé created this chair. He calls himself a “cultural nomad” having grown up in India, trained in India and Switzerland, and worked internationally for two decades.Kas kehaosad? Muutunud keha? Olend? Disainer Satyendra Pakhalé lõi selle tooli. Ta nimetab end "kultuuri nomaadiks", olles kasvanud üles Indias, õppinud Indias ja Šveitsis ning töötanud rahvusvaheliselt kaks aastakümmet.
Fiona Blackfish certainly got a lot of attention at Design Miami/. She has a leather exterior ands a furry pink tongue-shaped seat. The teeth are made of leather too.Fiona Blackfish pälvis Design Miami/ kindlasti palju tähelepanu. Tal on nahast välispind ja karvane roosa keelekujuline iste. Ka hambad on valmistatud nahast.

Porky Heferi loodud ripptool Fiona Blackfish on lihtsalt fantastiline. Heferit on nimetatud Lõuna-Aafrika üheks auhinnatuimaks loomeinimeseks. 16-aastase reklaamikarjääri jooksul on ta töötanud suurte kaubamärkidega nagu American Express, Nike, Coca-Cola ja Durex. Hefer töötab praegu Porky Hefer Designina, luues ebatavalisi tükke, mis on erakordsed kodukaunistamise ideed.

In person or in photographs, it's impossible to tell that these stunning pieces are made from clay.Isiklikult või fotodel on võimatu öelda, et need vapustavad tükid on valmistatud savist.

Esmapilgul tundub see puidust anum, kuid tegelikult on see Eric Serritella keraamikast valmistatud trompe l'oeil. See savi meistriteos on üks paljudest Serritella loodud teostest, millest mitu on viimase kolme aasta jooksul lisatud maailma kõige olulisematesse moodsa ja kaasaegse kunsti kogudesse, vahendab Jason Jacques Inc.

Simonsson's biography says that he combines the innocent with an odd agenda, and that "although the technique he uses is traditional, the way he gives the material a soul is unique."Simonssoni elulugu ütleb, et ta ühendab süütu veidra päevakavaga ja et "kuigi tema kasutatav tehnika on traditsiooniline, on viis, kuidas ta materjalile hinge annab, ainulaadne."

Nagu väikesed aiahaldjad, on need Kim Simonssoni samblainimesed ühtaegu mängulised ja vallatu. Kas aiakultuuri või kaasaegse kodukaunistuse ideena toovad nailonkattega kujukesed esile ka varjukülje.

Artist Kang Myung Sun is known for using the traditional craftsmanship used for lacquer work inlaid with mother-of-pearl in innovative ways. Her sofa is part of the unusual"From the Glitter" collection.Kunstnik Kang Myung Sun on tuntud selle poolest, et kasutab uudsel viisil pärlmutriga inkrusteeritud lakitöödel kasutatud traditsioonilist käsitööd. Tema diivan on osa ebatavalisest kollektsioonist “From the Glitter”.

Seomi International on Lõuna-Korea galerii, mis on "võtnud kasutusele kaasaegse disaini, mis kajastab Korea naturalistliku esteetika ja käsitöö väärtusi." Enamik nende teoseid näib olevat loodud pisut kapriisselt, kui mitte otsene eesmärk olla ebatavaline.

The same"From the Glitter" series includes this wall piece that opens to reveal a black lacquered shelf.Samas sarjas "From the Glitter" on see seinaosa, mis avaneb, et paljastada musta lakitud riiul.

Seomi Bathroom Setting

See vannituba pole midagi, kui mitte kapriisne. Disainer Lee Hun Chung loob need keraamilised tükid käsitsi ja põletab need käsitsi ehitatud ahjus, kasutades 15. sajandil välja töötatud glasuure. Artsy sõnul "peab ta oma keraamikat kui "kolmemõõtmelist maastikumaali", mis on läbi imbunud tema kodumaa Korea värvidest. Kui kogu vannituba on teie jaoks liiga palju, oleks ühe detaili kasutamine loominguline kodu kaunistamise idee.

The glazes the artist uses are unpredictable, resulting in different color expressions, which only add to the unusual nature of the sink and mirror.Glasuurid, mida kunstnik kasutab, on ettearvamatud, mille tulemuseks on erinevad värviilmingud, mis ainult lisavad valamu ja peegli ebatavalist olemust.
Here's a closer look at this one-of-a-kind washbasin.Siin on see ainulaadne kraanikauss lähemalt.
Colorful and with plenty of depth -- both physically and artistically, this bathtub is like no other.Värviline ja rohke sügavusega – nii füüsiliselt kui ka kunstiliselt – on see vann nagu ükski teine.
A far cry from the sleek, white models most people have in their bathrooms, this tub is just"wow."Kaugel klanitud valgetest mudelitest, mida enamik inimesi oma vannitoas on, on vann lihtsalt "vau".
In a quirky form of taxidermy, Parisian-born Portuguese artist Joana Vasconcelos covers objects, particularly animal pieces, in crochet lace.Taksidermia omapärases vormis katab Pariisis sündinud Portugali kunstnik Joana Vasconcelos esemeid, eriti loomatükke, heegelpitsiga.
These glass cubes are a grand example of how Zimmerman's pieces exploit the techniques of advanced glassmaking and the defining properties of glass itself. The might be solid, but they evoke movement and the molten qualities of metal or glass.Need klaaskuubikud on suurepärane näide sellest, kuidas Zimmermani tükid kasutavad täiustatud klaasitootmise tehnikaid ja klaasi enda määravaid omadusi. Need võivad olla tahked, kuid tekitavad liikumist ja metalli või klaasi sulanud omadusi. Ühe või enama neist kasutamine – isegi konservatiivsemas ruumis – oleks uudne kodukaunistamise idee.

Klaasikunstnik Jeff Zimmerman "kuulub julgete kaasaegsete kunstnike rühma, kes kasutavad iidset materjali pigem väljendusvahendina kui eesmärgina omaette," teatab Zimmermani elulugu. Tema esemed ja valgustid on kõik kapriissed, olgu need praktilised või mitte.

Zimmerman's cubes shimmer, reflecting light like pools of liquid.Zimmermani kuubikud säravad, peegeldades valgust nagu vedelikukogumid.
Ping pong anyone? We can;t think of a more perfect mirror for a fun family room area than this one from Gallery Kreo.Pingpong keegi? Me ei suuda mõelda täiuslikumat peeglit lõbusa peretoa kodukujunduse idee jaoks kui see Galerie Kreo.
This piece showcases the amazing manipulation of wood that is possible in the hands of talented artists.See ebatavaline tükk tutvustab puidu hämmastavat manipuleerimist, mis on andekate kunstnike kätes võimalik.

Me nimetaksime seda riiulit keerdkäiguga! See Sara Myerscoughi galerii teos on rohkem kunsti kui funktsiooni autor Iiri disainer Joseph Walsh. Walsh kirjutab: „Enignumi töösarjas olen puidust õhukesteks kihtideks riisunud, manipuleerides ja rekonstrueerinud neid vabas vormis kompositsioonideks. Seejärel kujundan need kihid läbi, et paljastada mitte ainult struktuuri ausus, vaid ka skulptuur, mis on inimese ja materjali ainulaadne koostöö. Pealkiri tuleneb ladinakeelsetest sõnadest Enigma ('saladus') ja Lignum ('puit'), minu jaoks võtavad need sarja kokku: kompositsiooni saladus peitub materjalis. (Joseph Walsh)

wood kreo boat bathtubLahe puidust paadikujuline vann

Rub-a-dub-dub, paat vanni jaoks. Kui lõbus on Pariisi Galerie Kreo eraldiseisev paadikujuline vann?

Patrick Denom Lips SofaPatrick Denom Lips diivan

See tükk toob uue tähenduse mõistele armuiste. Patrick Deromi galerii esitleb seda vinget diivanit, mis on tehtud huulte sarnaseks.

Artist Barnaby Barford created this jeweled monkey hanging from a large chandelier, yielding a kitchsy lighting fixture.Kunstnik Barnaby Barford lõi selle suure lühtri küljes rippuva juveelidega pärdiku, mille tulemuseks on vinge valgusti, mis võlub esile igasuguseid kodukaunistamise ideid.
Lighting is an easy way to add whimsical features to your home decor. This moth light fixture is created from hundreds of individually crafted brass moths. Actually, Limited moths is part of the RealLimited series, which points out limitations in reality. The design is a portrait of the moth species Catcall converse, which is highly endangered in Austria.Valgustus on lihtne viis oma kodu sisekujundusele veidraid jooni lisada. See koivalgusti on loodud sadadest individuaalselt valmistatud messingist ööliblikast. Tegelikult on Limited koid osa RealLimited sarjast, mis osutab tegelikkuses olevatele piirangutele. Disain on portree ööliblikast Catcall converse, mis on Austrias väga ohustatud.
ToddM alligator leather stoolErin Sullivani alligaatori väljaheide

Erin Sullivani skulptuurmööblil on kas tabureti või väikese lauana orgaaniliste teemade realistlikud jooned. Ta kasutab oma silmatorkavate tükkide loomiseks kadunud vaha meetodit, mida juveliirid sageli kasutavad. Paljud väljaheited on lõbusad tükid, kuid see on nii realistlik kui ka omapärane. Me jumaldame jalgu!

Soda tab chair designClare Grahami Pop Top külgtool

Clare Grahami Pop Top külgtool aastast 2000 on tähelepanu äratav. Oleme näinud palju näiteid jalgrattasõidust, kuid see on väga kunstiline ja funktsionaalne looming, mis on tehtud leitud materjalidest. Ümbertöödeldud materjalid ja kujutlusvõime võivad anda eristavaid ja erinevaid kodukaunistamise ideid.

A close-up of this unusual -- but comfortable -- chair.Lähivõte sellest ebatavalisest, kuid mugavast toolist.

Kapriissed tükid on pikka aega olnud kodukaunistamise ideede osaks, kuid kunagi pole olnud rohkem mitmekesisust. Oma ruumi omamise peamine luksus on võimalus väljendada oma stiili läbi sisustuse ja sisekujunduse ning see hõlmab nii palju kapriisi, kui soovite.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook