DIY köögivalgustuse uuendus: kapialused LED-valgustid

<div>DIY Kitchen Lighting Upgrade: LED Under-Cabinet Lights & Above-the-Sink Light</div>

Kas teie köögi valgustus ajab teid kripeldama? Kas see on ebapiisav? Räpane? Jube aegunud? Kui tunnete köögivalgustusega probleeme, on teile hea uudis – köögivalgustuse värskendamine pole nii keeruline, kui arvate! See õpetus juhendab teid samm-sammult köögivalgustuse uuendamisel kahel viisil: (1) valamu kohal asuv köögivalgusti ja (2) kapi alune LED-valgustus. Kasutage selle õpetuse ühte või mõlemat osa, et luua hästi valgustatud ja kutsuv köök.

<div>DIY Kitchen Lighting Upgrade: LED Under-Cabinet Lights & Above-the-Sink Light</div>

Angle view Under cabinets Light for kitchen

Materjalid, mida oma valgustusprojekti jaoks vajate, erinevad tõenäoliselt sellest õpetusest. Veelgi enam, iga köögiseade on erinev. Koguge sellest õpetusest ideid, mis sobivad teie ruumiga. Samuti soovitame teil kogu selle juhendi läbi lugeda, enne kui otsustate, millised materjalid on teie olukorra jaoks vajalikud ja sobivad.

*Märkus: autor on kogenud, kuid mitte professionaalne koduarenduse entusiast. Autor ega Homedit ei vastuta selle õpetuse järgimise käigus tekkinud võimalike kahjude või kahjude eest.

1. OSA: VALAMUSE ÜLAL KÖÖGIVALGUS

Kitchen Light Upgrade - Above the sink light

Kui teie köögis on inetu valamu kohal valgusti, näiteks see fluorestseeruv väike number, võite olla valmis uuendamiseks. Siiski ei ole alati täpselt lõigatud ja kuivatatud valgustit, kui tegemist on kappidega. See õpetus näitab teile üht võimalust valgustuse täielikuks moderniseerimiseks ilma väärtuslikku kapi põrandapinda kaotamata.

turning off all electrical going to your light

Nagu alati kõigi elektriprojektide puhul, soovite alustada sellest, et lülitate välja kogu valgustisse mineva elektri.

Removing the old kitchen lighting fixture

Seejärel alustage vana valgusti enda eemaldamist.

Dealing with electrical situation behind

Kui see on eemaldatud, näete paremini, millise elektriolukorraga teil on tegemist.

Match the lighting wire

Kui teie uus valgustus sobib kokku vana valgusti juhtmestikuga, on teil õnne. Lihtsalt ühendage juhtmega ja paigaldage oma uus valgustus ja olge! Kohene värskendus. Kui aga valgustus ei sobi hästi, lugege lihtsa lahenduse jaoks edasi. Sel juhul tuli valamu kohal oleva köögivalgusti vana juhtmestik läbi kapi alumise "huule" ehk ääriku ala. Uue valgustiga oleks see täiesti nähtav, seega pidime välja mõtlema alternatiivse valgustuse paigaldusplaani.

Bottom shelf for many cabinets

Paljudel kappidel on omamoodi süvistatud alumine riiul, mis on varjatud alumise huule või äärikuga. Uus kaasaegne valgusti on süvistatav, mis tähendab, et see on mõeldud kinnitamiseks otse lae tüüpi pinnale. Selleks, et vältida juhtmestiku ümbersuunamist JA hinnalise kapi kinnisvara kaotamist ülemises kapis, otsustasime luua kapi alla teatud tüüpi sofiti, mis hoiab valgust, pakkudes samas juhtmestiku varjatud hoiuruumi.

Cut a piece of wood or plywood

Lõika tükk puidust või vineerist, et see mahuks teie valamu kohal asuvasse kapialusesse ruumi. Sõltuvalt teie köögikujundusest ja teie stiilist või eelistustest võite soovida hankida esiserva jaoks väikese kaunistuse. Kui tükid on lõigatud, hoidke neid samal tasapinnal vastu kapi serva alumist serva, et veenduda, et need sobivad ideaalselt.

use wood glue to attach the trim

Kui olete avastanud, et need sobivad, kasutage puiduliimi, et kinnitada kaunistus plaadi esiserva külge. Parimate nakketulemuste saavutamiseks kandke mõlemale tükile (liistud ja puiduserv) väike liimijoon.

Make sure to keep one edge of the trim

Kui need kaks on erineva laiusega, hoidke kindlasti üks äärise serv samal tasapinnal puitplaadi ühe servaga. Veenduge, et tükid oleksid täisnurga all, seejärel laske neil korralikult kuivada.

Paint the board

Pärast seda, kui teie pehmendusplaadi viimistlus on põhjalikult kuivanud, on aeg kruntida ja värvida need, millest saavad paljastatud küljed. See tähendab, et värvite kogu kaunistuse ja ALUMISE külje, kuna see on pool, mida näete, kui see on valamu kohale paigaldatud. Laske kõigil kihtidel korralikult kuivada.

After your board is dry - measure

Kui teie tahvel on kuivanud, on aeg märkida koht, kuhu soovite oma valgusti plaadile paigaldada. Meie Feissi ühekordse kinnitusega süvistusseadme jaoks oli tsentreeritud parim.

attach the mounting hardware

Peate kinnitama kinnitusriistvara (mis tavaliselt kinnitatakse valgustuskasti külge, kuid antud juhul ei saa seda olla) oma tahvli värvitud küljele. Siiski peate esmalt märgistama kohad, kus asuvad kinnituskruvid ja maandusjuhtme kruvi, sest need kohad tuleb tasapinnaliseks sobitamiseks ja juurdepääsetavuse tagamiseks välja puurida.

Large hole is for wires

Ülaloleval fotol olev suurem keskmine auk on juhtmete jaoks; kaks välimist auku on mõeldud valgusti tegelikuks paigaldamiseks ja viimane juhusliku välimusega auk on maandusjuhtme jaoks, mis ulatuks plaadist välja ja ei võimaldaks tõelist süviskinnitust, kui sellel ei oleks kohta. tahvlisse endasse.

Attach a small ground wire

Kinnitage maanduskruvi külge väike maandusjuhe (see peab olema piisavalt pikk, et jõuda juba paigaldatud elektrilise maandusjuhtmeni, mis asub teie köögivalamu kohal) ja seejärel saatke maandusjuhe läbi keskmise juhtmestiku. Paigaldage kinnituskruvid nii, et need oleksid valmis valgusti plaadi külge kinnitama.

Position your light fixture

Asetage valgusti kinnituskruvide kohale.

Carefully carry your soffit board

Kandke oma sofitplaat ettevaatlikult kraanikausile ja laske kellelgi seda hoida, kuni ühendate valgusti elektrijuhtmetega. Sobitage must must ja valge valgega ning ühendage maandusjuhtmed. Kasutage nende kõigi koos hoidmiseks suuri traatmutreid. (Märkus. Kui lisate sellesse vooluringi kapialused LED-tuled, soovite ka need juhtmed siia kinnitada. Vaadake selle õpetuse 2. osast, kuidas seda teha.)

Attach electrical tape around

Kinnitage ohutuse tagamiseks elektrilint iga traatmutri otsa ümber.

Take note of which cabinet lips

Pange tähele, milliste kapi huulte/äärikutega oleks soffiti kinnitamiseks kõige parem – mida laiem, seda parem. Kui kõik juhtmed on ühendatud ja teibitud, lükake sofitplaat üles reserveeritud ruumi ja keerake see oma kohale.

Soffit board

36-tollise soffitplaadi jaoks kasutasime kaheksat 1-1/4-tollist kruvi.

Flip on your electrical

Lülitage elekter sisse ja proovige seejärel valgust. Tubli töö! Ja te ei saa isegi aru, et see on soffit-plaat, eriti kui kaunistus seda kõike maskeerib.

2. OSA: KAPPI ALL LED-VALGUSTUS

LED under the kitchen cabinets

Enne kapialuse LED-valgustuse projekti alustamist peaksite uurima oma kööki, et teha kindlaks, kus oleksid parimad valgustuskohad. Kuhu on mõtet anda veidi rohkem valgust? Meie väikeses köögis on meie jaoks kõige mõistlikumad kohad näidatud ülaloleval fotol punaste joontega.

LED lighting system for cabinets

Tänapäeval on saadaval palju erinevaid kapialuseid LED-valgusteid. Need võivad olla väga keerukatest kuni väga lihtsate süsteemideni. Väikeses köögis piisab suureks löögiks lihtsast LED-valgustisüsteemist. Valisime Ikea Dioder LED valgusribad.

installed and plugged in on the outside of your cabinets

Loomulikult on DIoder süsteem mõeldud paigaldamiseks ja ühendamiseks teie kappide välisküljele. Seda on väga lihtne nii teha. Aga kui te ei soovi tegeleda kõigi nende katmata juhtmete ja kapialuse valgustusega ära kulunud pistikupesaga, peaksite valima teistsuguse tee, näiteks paigaldama kapi sisse ühe pistikupesa, et kõik oleks paigas. eemal, silma alt ära. Tahtsime, et meie LED-valgustid oleksid ühendatud valamu kohal asuva köögivalgustusega, mistõttu ühendasime valgusti juhtmestiku pistikupesa.

Drill a hole through the bottom

Puurige auk läbi oma kapi põhja, seejärel käivitage Romexwire olemasolevast elektriallikast ühe pistikupesa kohale.

determine size of outlet

Tõmmake välja üks pistikupesa, et määrata selle suurus ja sobivus uue paigaldusega.

type of electrical outlet is ideal for post-construction installation

Nii näeb see välja küljelt. Seda tüüpi pistikupesad sobivad ideaalselt ehitusjärgseks paigaldamiseks, kuna see on väike ja seda saab hõlpsasti paigaldada olemasolevatele seintele, erinevalt traditsioonilistest pistikupesadest, mis tuleb paigaldada maja raami sees asuvatesse kastidesse.

Hold the box up to its position

Hoidke kasti oma asendis ja veenduge, et (a) LED-tule pistik sobiks, (b) Romexi juhtmed ulatuksid ja (c) pistikupesa ise oleks pärast seda võimalikult eemal. vastab neile kahele nõudele.

metal mounting plate

Paigaldage metallist kinnitusplaat.

Check for level while installing

Paigaldamise ajal kontrollige taset, et tagada tasapinnaline sobivus.

Mount the single outlet box

Paigaldage üksik väljalaskekarp paigaldusplaadile. Märkige karbil, kuhu elektrijuhtmed tuleb sisestada, ja veenduge, et teie paigutus vastaks sellele. Sel juhul näib väljalaskeava olevat tagurpidi (märgitud järgmisel fotol), kuid selle põhjuseks on asjaolu, et traadi paigutusavad on selles otsas.

Pull the Romex wire up

Tõmmake Romexi juhe üles väljalaskekarbi poole. Soovi korral võite jätta Romexi juhtmed avatuks, kuid kuna köök võib olla märg, soovitame juhtmeid kaitsta juhtmetega. See on kaitsemeede, mida on lihtne teha.

Cut your conduit

Lõika oma toru (sinine plasttükk, mis on näha ülaloleval fotol) nii, et see ulatuks väljalaskekarbi alla. Soovitavalt jätke kanali ülaosa ja väljalaskekarbi põhja vahele võimalikult vähe ruumi

Set the conduit aside

Asetage toru kõrvale ja valmistage Romexi juhtmed ette paigaldamiseks ühte väljundkarpi. Koorige kollane ümbris paar tolli tagasi, seejärel eraldage juhtmed ise. Peaksid olema vähemalt mustad, valged ja maandusjuhtmed.

Measuring carefully and trim the wires

Mõõtke hoolikalt, lõigake juhtmed 1/4–1/2 tolli pikemaks kui karbi alumine osa – soovite täpselt piisavalt pikki (kuid mitte rohkem), et juhtmed vastavatesse paigaldusaukudesse lükata ja need tihedalt kinni keerata. .

traditional electrical installation

Nii nagu traditsioonilise elektripaigaldise puhul, lõigake korpused iga juhtme otsast ära. Soovite otsast maha võtta umbes 1/2 tolli kuni 3/4 tolli.

Slide wires into the tube

Lükake juhtmed läbi kanali.

Check the length of your wires again

Kontrollige oma juhtmete pikkust uuesti, nüüd, kui need on torustikus. Vajadusel kärpige neid.

Guide the wire ends

Juhtige traadi otsad nende paigaldusavadesse.

Tighten the wires into place

Pingutage juhtmed kruvikeerajaga oma kohale.

The conduit can now be painted

Soovi korral saab toru nüüd välja värvida. See aitab kaitsta niiskuse eest ning pakub täiendavat kaitset tüügaste, löökide või muu eest.

Prepare the LED wires

Nüüd soovite saada kõik LED-juhtmed kappide alt kuni ühe väljalaskekastini, mis lähevad vastavalt vajadusele kappidesse, kuid jäävad siiski kapi sisust eemale. Kõigepealt puurige läbi kõrval asuva kapi põhja auk (veenduge, et see oleks piisavalt suur, et mahutada sellest läbi nii palju juhtmeid kui vaja). Märkus. See, kuhu paigutate LED-tuled kappide all, kas ette või taha, on täielikult teie otsustada. Mõelge sellele, mida tahate – kui soovite, et teie LED-valgustid töötaksid teie köögi tööpindade valgustusena, paigaldage need rohkem kapi esiosa poole. Mida kaugemale seina/tagasilõksu poole lähete, seda suurem on peegelduse draama. Sinu valik.

two wires going through this hole

Näete seda auku läbimas kahte juhet; hiljem lisasime veel ühe, et selle köögipoole jaoks oleks see kolm.

drill a hole through the cabinet wall

Järgmisena peate puurida läbi kapi seina augu ühe väljalaskeava poole. Tõmmake kõik LED-juhtmed läbi selle augu. Nüüd peaksid LED-juhtmete otsad olema ühe väljalaskeava kohas, ülejäänud juhtmed jooksevad august välja külgneva kapi küljele ja seejärel läbi sama külgneva kapi põhjas oleva augu.

Wire must pass through

Kui teie juhtmed peavad läbima riiuli, eemaldage riiul ja lõigake vastavast nurgast väike kolmnurkne tükk. (See näide näitab tagumist nurka.)

Reinstall the shelf

Paigaldage riiul uuesti nii, et juhtmed läbiksid kolmnurkse ruumi.

Wires into the corner

See muudab oluliselt juhtmete võimet hoida kapi sisust eemal. Lisaks jäävad kõrvuti asetsevate kappide põhjadesse “rändavad” juhtmed märkamatuks, kui puurida augud läbi kapi alumise serva serva (ääriku) ja seejärel keerad juhtmed läbi nende.

Place the LEDS

Kui juhtmed on paigas, olete valmis tuled ise paigaldama. Haarake üks oma LED-valgusribadest. Kinnitage otsakork (vajadusel).

Attach the LED strips

Mount the LED strip to wire

Seejärel kinnitage juhe LED-valgusriba külge.

Mount the light strip brackets

Paigaldage valgusriba kronsteinid kapi alumisele küljele, kuhu soovite. (Märkus. Nagu mainitud, näitab see õpetus LED-valgusribasid, mis on paigutatud väga seina / backsplashi lähedale.)

Snap the Strip

Kinnitage valgusriba ettevaatlikult oma kohale.

pull the excess wire up through the cabinet bottom

Kui valgusribad on paigas, tõmmake üleliigne traat ettevaatlikult läbi kapi alumise ava üles.

Continue pulling the wires

Jätkake juhtmete tõmbamist üles läbi riiulite (nende kolmnurksete väljalõigetega) ja läbi ühe väljalaskeava karbi kohale lähima augu.

Click each light’s wire

Klõpsake iga tule juhet Dioder nelja pesaga pistikusse, seejärel ühendage pistik adapteriga, mis tuleb ühendada teie ühe pistikupesaga.

Flip the breaker

Pöörake kaitselülitit ja seejärel lülitage tulede lüliti sisse. Pöörake käsitsi dioodi lüliti asendisse "On" ja jätke see sinna. See muudab teie valgusti juhtseadme kapialuse valgustuse peale, mitte ei pea muretsema järjekordse lüliti paigaldamise või kasutamise pärast, kui soovite tulesid sisse lülitada.

Three LEDs under the corner cabinet

Selles varem pimedas nurgas on nüüd kolm LED-valgusriba, mis pakuvad suurepärast töövalgustust. (Keskmine tuli on paigaldatud raadio taha, seinale lähemale.)

Clean up the wire mess

Kui olete veendunud, et teie juhtmestik on ühendatud ja kõik töötab, on aeg puhastada juhtmesagi, mis on teie ühe pistikupesa juures. Veenduge õrnalt, et kõik juhtmed on pingul, seejärel kasutage tõmblukkidega liigne traat väljalaskeava lähedal. Soovi korral paigaldage see mass julgelt oma kapi taha.

Add LED lights under the kitchen cabinets

Õnnitleme, olete sellega hakkama saanud. See valgustus muudab tõesti midagi!

Beautiful kitchen backsplash with tiles and turquoise lighting fixture

Isegi kui tuled on välja lülitatud, on kaunist valamu kohal asuvat valgustit meeldiv vaadata. Meile meeldib, kuidas see lisab värvi ja annab avalduse valges meres.

Overall kitchen design with LED lights under cabinets

Loodame, et naudite oma köögi uut, uuendatud valgustust!

 

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook