DIY nurgariiuli ideed teie järgmise nädalavahetuse projekti jaoks

DIY Corner Shelf Ideas For Your Next Weekend Project

Nurgaruumid on üsna keerulised. Sinna ei saa palju panna, kuid kuigi sisekujunduse ja sisekujunduse võimalused on piiratud, on mõned suurepärased võimalused, mis on nii praktilised kui ka stiilsed.

DIY Corner Shelf Ideas For Your Next Weekend Project

Üks näide on nurgaseinariiul, mis lisab ruumi rohkem hoiuruumi ja võimaldab sellel ka asju kuvada. Täna näitame teile mõnda meie lemmik DIY nurgariiuli ideed lootuses, et need inspireerivad teid teie järgmises koduparandusprojektis.

Ideed nurgariiulitele, mis suurendavad teie ruumi

1. Ujuvad nurgariiulid

Wood corner floating shelf DIY

Ujuvad nurgariiulid, nagu shanty-2-chic, on nii nägusad kui ka hõlpsasti valmistatavad. Nagu näete, on riiulid üsna paksud ja tugevad ning selle välimuse saamiseks ilma massiivseid puitplokke kasutamata peate esmalt iga riiuli jaoks raami kokku panema. See meetod võimaldab soovi korral teha ka riiulite sisse salajasi panipaiku.

2. Kolmnurksed nurgariiulid

Triangular Corner Shelves

Kolmnurksed riiulid sobivad ideaalselt nurkadesse. Need sobivad suurepäraselt koridoridesse, sissepääsudesse või peaaegu igasse muusse ruumi ning nende disaini on lihtne lihtsustada, et saaksite kinnitusriistvara riiulite sisse peita. Kogu protsessi selgitava õpetuse leiate saidilt 4men1lady.

3. Rustikaalne nurgariiul

A Rustic Corner Shelf Unit

Mis on veel praktilisem kui nurgariiul? Noh, muidugi nurgariiul. Saate ehitada puidust ja metalltorudest maalähedase ja tööstusliku välimusega seadme. See on lihtne ja ka üsna odav, eriti kui kasutate taaskasutatud puitu või kui kasutate lauad aluselt ümber. Mõlemal juhul peaks lauramakes pakutav õpetus abiks olema.

4. DIY ukseriiul

Blue door corner shelf

Kõik isetegemise projektid on ainulaadsed, kuid mõned paistavad silma rohkem kui teised. Näide pärineb veebisaidilt craftaholicsanonymous, kust leiate õpetuse, mis näitab, kuidas muuta vana puidust uks kitsa nurgaruumi jaoks riiuliks. Soovi korral võid uksepiida peale jätta. See võib tegelikult hea välja näha, kui disain on kena.

5. Raketinurga riiul

Kids rocket corner shelf

Põhilise nurgariiuli kohandamiseks on palju võimalusi. Soovi korral saate selle isegi raketi sarnaseks muuta. See pole nii raske. Esmalt peate andma sellele sugestiivse kuju ja seejärel saate lisada mõne viimistluse, näiteks kohandatud värvimistöö või kohandatud kaunistused külgedele. Selle konkreetse idee kohta leiate rohkem teavet juhistest.

6. Naturaalsest männist nurgariiul

Wood slab corner shelf

DIY nurgariiul ei pea olema täiuslik. Tegelikult ei pea miski olema täiuslik, kuid antud juhul anname tegelikult soovituse, kuidas riiuli puudusi maksimaalselt ära kasutada: proovige puidust inspireeritud elavat serva disaini, nagu see, mis on juhenditel. Põhimõtteliselt lõikate lihtsalt puidust tükki ja muudate serva tahtlikult ebatäiuslikuks.

7. Minimalistlikud nurgariiulid nullist

Modern floating white corner shelf

Selle asemel, et riiul ise silma paista, oleks alternatiivne idee lasta riiulil seintega sulanduda ja lasta sellel eksponeeritud esemetel olla tähelepanu keskpunktis. Abeautifulmessist leiate kõik sellel olevad detailid, et saaksite nullist meisterdada selliseid minimalistlikke nurgariiuleid. Kas nad pole mitte stiilsed?

8. Lihtsad kolmnurga kujuga DIY nurgariiulid

Triangle corner shelves

Kui eesmärk ei ole tingimata ruumile rohkem hoiuruumi lisada, vaid lihtsalt nurk kaunilt täita, aitaksid ehk mõned lihtsad kolmnurgakujulised isetegemise nurgariiulid nagu houseofroseblogis. Neid on väga lihtne meisterdada ja need sobivad isegi väikestesse ruumidesse, kuna nõuavad vähe ruumi. Saate teha nii palju kui soovite.

9. Stiilsed nurgariiulid võtmete ja rahakoti riputamiseks

Minimalist triangle storage corner

Nurgariiulite kauniks ja huvitavaks muutmiseks ning nende funktsionaalsuse maksimeerimiseks on võimalusi. Näiteks saate riiulile paigaldada mõned konksud, et saaksite asju ka nurka riputada, mitte ainult riiulil esemeid kuvada. Kujundus võiks olla sarnane sellele, mida leidsime vtwomenilt.

10. Puidust kuubiku nurgariiul

DIY Corner Shelf Ideas For Your Next Weekend Project

Tavalise tasapinnalise riiuli asemel võiks teie nurgaruumi paremini sobida midagi pilkupüüdvamat ja ühtlasemat. Puidust kuubiku nurgariiul tundub päris lahe idee. Sellel on sümmeetriline disain ja seda pole just keeruline ehitada. Sel konkreetsel juhul on disain rohkem seotud välimusega kui funktsionaalsuse või salvestusefektiivsusega. Kui teile meeldib, vaadake kindlasti meie videoõpetust.

11. Louver Door Corner riiulikomplekt

Window shutters corner shelf

Oleme juba maininud, et vana ukse saab ümber nurgariiuliks kasutada, kuid me ei laskunud ukse tüübi üksikasjadesse. Sel juhul on erinevaid võimalusi. Põhimõtteliselt sobiks iga vana uks, kuid kui soovite midagi erilist, võite proovida aknaluugi ümber paigutada. Lisateavet selle kohta leiate prodigalpiecesi õpetusest.

12. Kööginurga riiul

Corner Open space kitchen shelves

Köök on suurepärane koht nurgariiulite paigutamiseks. Oluline on kasutada köögi iga tolli ruumi maksimaalselt ära ja maksimeerida hoiuruumi nii palju kui võimalik. Saate lisada nurgariiuleid, et saaksite hoida vürtse, nõusid ja muid asju käeulatuses või hoida ürdiistutajaid akende lähedal. Vaadake mittejustahousewife'i, et teada saada, kuidas teha selliseid stiilseid riiuleid.

13. Metallist toru nurgariiul

Pipes corner shelf

See võib tunduda mingi veider metalltoruskulptuur, kuid tegelikult on see suurepärane nurgariiul, mida saab kasutada paljude asjade, sealhulgas raamatute ja kingade hoidmiseks. Torudel olevate esemete tasakaalustamine võtab veidi aega ja kui te ei soovi gravitatsiooniga mängida, võite kujundusse lisada ka mõned lamedad puidust riiulid. Lisateavet selle projekti kohta leiate juhistest.

14. Lihtne Rustic nurgariiul

Wood corner shelf DIY

Puit on ülimalt mitmekülgne ja seda on lihtne töödelda, eriti kui proovite ehitada midagi maalähedase välimusega, näiteks seda amigas4alli nurgariiulit. Selle või mis tahes taaskasutatud puidu jaoks võite kasutada mõnda kaubaaluse plaati, kui lauad on piisavalt pikad. Alustage keskmisest lauast ja seejärel lõigake ülejäänud osa sobivaks. Tegelikud riiulid on kolmnurkse kujuga, nii et neid on üsna lihtne õigeks saada.

15. Istutamisalus teie toa nurgale

Corner Cabinet planter

Üldiselt võivad riiulid teenida mitmesuguseid erinevaid eesmärke, nii et pole põhjust arvata, et nurgaelemendid oleksid teistsugused. Oletame, et soovite ehitada istutusaluse, mis mahub ruumi nurka. Mylove2create'is jagatud õpetus on just see, mida vajate. Tehke seade nii kõrgeks, kui soovite, olenevalt sellest, kui palju taimi teil on.

16. Nurgaköisriiulid

CORNER ROPE SHELVES DIY

Need honeybearlane'i rippuvad riiulid sobivad ideaalselt laste magamistuppa või lasteaeda. See on ideaalne viis ruumis ruumi täitmiseks ning need annavad igale ruumile ainulaadse ja lõbusa lisandi. Teil on vaja vaid kuut puitlauda ja köit ning seejärel mõnda tarvikut, et kõik kokku siduda.

17. Zig Zag nurgariiul

How to Build a Corner Shelf for You Bathroom at TechShop

Oma vannitoa või magamistoa lõbusa ja moodsa kujunduse saamiseks proovige seda siksakilist nurgariiulit juhendatavatest materjalidest. Nende riiulite loomiseks ei pea te olema puidutööga uskumatu ja nii kaua, kui suudate sirge joone lõigata, saate teha neid stiilseid ja uhkeid riiuleid. Need ei võta liiga palju ruumi, mistõttu sobivad ideaalselt väiksematesse ruumidesse, näiteks vannituppa.

18. Väike nurgariiul

Small Corner Shelf

Kui teil on vähe ruumi, kuid vajate lisaasjade ärapanemiseks ühte nurgariiulit, aitab see Merrypadi üks laua väljakutse. Riiul on kokku pandud biskviittisleriga, nii et see ei vaja kruvisid ega metallklambreid. See on suurepärane idee väikeste ja kitsaste ruumide jaoks ega ärata liiga palju lisatähelepanu.

19. DIY nurgakapp

Kasutades vana vineeri, saate luua selle isetegemise nurgakapi Myrepurposedlife'ist. Pärast nurgakapi valmistamist saate selle oma kodukaunistusega sobivaks värvida ja see lisab teie kodu tühjale nurgaruumile uue elu. Saate seda kasutada nii palju, sealhulgas kingade, raamatute või köögitarvete hoidmiseks.

20. Vannitoa nurgariiulid

Bathroom Corner Shelves

Kasutades vana kahekordset ust, saate soovimatule esemele uue elu tuua, luues need vannitoa nurgariiulid homedepotist. Teie tavalistest ustest saab teie vannitoa šikk lisa ning saate need hiljem värvida kriidivärviga, et anda neile rannaline või muretu välimus. Kinnitage otsa konks ja saate nii rätikuid riputada kui ka kõiki oma tualetitarbeid ühes kohas hoida.

21. DIY Corner ujuv riiul teleri jaoks

DIY Corner Floating Shelf for a TV 1024x682

Seda Weedemandreapi nurgas ujuvat riiuliprojekti saab kasutada teleri hoidmiseks või see on suurepärane nurgavalik, kui teil napib kodus töötamiseks ruumi. Nurgas olevad meediakapid sobivad ideaalselt juhtmete peitmiseks teleri eest ja see on lihtne viis oma elutuppa rohkem ruumi luua. See sobib suurepäraselt minimalistlikesse kodudesse, kus püüate hoida dekoratsiooni ja segadust minimaalsena.

22. Nurga riiul lasteaiale

Corner Shelf for Nursery

Kui otsite oma lasteaia jaoks head nurgariiulit, kaaluge seda anawhite'i meisterdamise riiulit. Selle valmimiseks kulub kolm kuni kuus tundi, seega oleks see suurepärane nädalavahetuse projekt. Plaanid sobivad jälgimiseks algajale ja mänd on soovitatav valik puit. Saate neid värvida mis tahes värviga, et need sobiksid teie lasteaia sisekujundusega, kuid valge sobib ideaalselt neutraalseks riiulikomplektiks, mida kasutatakse aastaid.

23. Ümarnurgaga riiulid

Rounded Corner Shelves

Kui teil pole palju ruumi, kuid otsite võimalust oma lemmikkaunistuste eksponeerimiseks, kaaluge neid bitterrootdiy ümaraid ujuvaid nurgariiuleid. Need lisavad igale kodule hoiuruumi ja kaunistust ning sobivad suurepäraselt söögituppa või kööki, kus võib olla ebamugavaid kasutamata ruume. Nende loomiseks pole vaja eritööriistu, kuid pärast valmimist näevad need siiski välja nagu ujuvad riiulid.

24. DIY nurgaraamaturiiul

DIY Corner Bookcase

Igaüks, kellel on palju ruumi täita, leiab selle stagg-disaini nurgaraamatukapi abil kodu igale raamatule. See raamaturiiul lisab igale ruumile iseloomu ja sobib ideaalselt suurde töö- või elutuppa. Teil on palju ruumi iga oma raamatu lisamiseks, samuti saate kuvada lõbusaid kaunistusi või kaunistusi. Kui te pole innukas lugeja, pidage meeles, et neid riiuleid saab kasutada ka paljudel põhjustel, sealhulgas köögis hoiustamiseks või kogumisobjektide eksponeerimiseks.

25. Kohandatud nurgariiulid

Custom Corner Shelves

Olenemata sellest, kui palju teil on hoiustada või välja panna, saate neid nurgariiuleid oma kontori või elutoa jaoks vajaliku hoiuruumi järgi kohandada. Nagu fotolt näha, on need ka suurepärane võimalus radiaatori või mõne ebamugava kujunduselemendi ümber sobitamiseks teie kodus.

26. Nurga riiul kirjutuslauale

Corner Shelf for a Desk

See lihtne juhendite plaan aitab teil luua laua kohale ühe riiuli. See sobib ideaalselt nööride peitmiseks lauale ja saate lisada pildi või taime, et oma tööruumi kaunistada. See on lihtne ja odav ehitus, mis nõuab minimaalselt tööriistu ja pakub teile kontori kitsas kohas väga vajalikku lisaruumi.

Järeldus

Nurgariiulid on suurepärane võimalus neid keerulisi nurgaruume maksimaalselt ära kasutada ning kõiki neid projekte on suhteliselt lihtne ja lõbus luua. Enamikul meist on kodus tühjad nurgad, seega tasub uurida, kuidas saaksite neid ruume kasutada kaunistamiseks või praktiliste hoiulahenduste jaoks. Kaaluge uste või kastide taaskasutamist oma riiulite osana keskkonnasõbraliku projekti jaoks, mis toob vanadele esemetele elu. Ükskõik, millisele neist projektidest te esimesena lähete, loodame, et need toovad teie koju rõõmu ja organiseeritust!

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook