Ideed ja stiilitehnikad teie isikliku ruumi jaoks

Vanity Organizer Ideas and Styling Techniques For Your Personal Space

Olenemata sellest, kas teie tualettlaud on ehitatud otse teie luksuslikku peavannituppa või olete oma magamistuppa nikerdanud nurga, kuhu olete paigutanud oma tualetilaua ja tabureti, vajate ruumi korrastamiseks inspireerivat abi. Vaatame, kuidas muuta see koht isikupäraseks ja täielikult enda omaks, ilma et peaksite andma kaosesse, mis seda piirkonda võib tarbida. Näpunäiteid, nippe ja edevuskorraldajaideid leiate altpoolt!

Stiilsed kandikud

Vanity Organizer Ideas and Styling Techniques For Your Personal Space

Mõnikord võib lihtsalt šikk ja kaasaegne kandik aidata teil korraldada kõik oma tualetitarbed. Kõik on käeulatuses ega sega töölauda ega töölauda.

Hoidke see kodune

Homey organized vanity

Kui teie edevus on teie magamistoas, looge selle paigutusele hubane tunne. Jätke vajalikud asjad sahtlisse ning pange välja fotod ja lilled.{found on briandittmardesign}.

Vintage modernism

Mid-century vanity

Kasutage oma edevust osana oma magamistoa üldisest ümberkujundamisest. Lambid tasakaalustavad detaili, tekitades tunde, et see on midagi enamat kui lihtsalt koht meigi tegemiseks, vaid ka ruumi välimuse lahutamatu osa.{found on terracottadesignbuild}.

Romantika teosed

Vanity filled with vintage flavors and Victorian style

Kui teid inspireerivad vanaaegsete maitsete ja viktoriaanliku stiiliga vannid, siis laske sellel! Nägemise parandamiseks saab lisada küünlaid, pärleid ja roosasid värve.

Knockout tool

A Knockout Chair

Isiklikud puudutused ja detailid on olulised funktsionaalse ruumi loomisel, kuid ka sellise ruumi loomisel, mis teile meeldib. Ja teile meeldib oma tualettruum palju rohkem, kui lisate selle kaunistusse väljalöömistooli.{found on michaelgreenberg}.

Lisatud riiulid

Shelves above the vanity

Meile meeldib idee lisada teie meigieedikust ümbritsev riiulid erinevatel põhjustel ja kaks suurt on ilmselged: korraldus ja stiil – loomulikult! Kasutage seda isikupärastamise eriannuse lisamiseks, aga ka täiendava salvestusruumina.{found on styleathome}.

Juuksekonksud

Hair hooks

Võib-olla võiksite mõelda ka mõne konksu lisamisele oma edevusjaamale. Olgu see töölaua küljel, mõne riiuli all või otse teie ees seinal, võib fööni, lokitangide ja muu sarnase põrandalt ülestõmbamine olla üsna kasulik.

Sahtli hoiustamine

Vanity Drawer Storage

Kui teil tõesti veab, saate installida need maagilised sahtlikorraldajad. Töötasapindade korrastamist on koheselt lihtsam puhastada ja jagada.

Motivatsioon

Motivation on Vanity

See on suurepärane koht igapäevase motivatsiooni või mantra lisamiseks. Lisage midagi, mis teid inspireerib, kõnetab või parandab enesetunnet. See on lihtsalt veel üks suurepärane viis isikupärastamiseks!

Ehtetükid

Jewelry Bits

Teie edevus on ka koht, kus hoida oma enimkasutatud ehteid või lemmikesemeid. Näidake neid viisil, mis loob stseeni ja kohaloleku, sest kui te neid ei kanna, muutuvad need kaunistuse osaks.

Uuendage mööbel

Revamp Furniture

Üks võimalus kujundada oma edevus millekski ainulaadseks, on kirjutuslaud või töölaud kokku panna ja kasutada selle asemel uhket kummutit. See lisab kindlasti kaasaegset atraktiivsust ja pizzeria.{found on theeverygirl}.

Suured korvid

Rattan Basket for Bathroom Towels

Korvid võivad tõesti aidata ka teie organisatsiooni ja lisada ruumile natuke tekstuuri. Kasutage neid käterätikute ja muu taolise hoidmiseks – või loomulikult saate väiksemate asjadega leti otsas kaasas käia.

Galerii sein

Gallery Wall

Magamistoas oma edevuse taha galeriiseina loomine pole samuti kaugelt tõmmatud idee. See muudab koha ruumi keskpunktiks ning pakub ka inspiratsiooni ja isikupärastamist.

Riiuli all

Under shelf storage

Kui teil tõesti veab, saate vannitoas tualettruumi all asuvat riiulit kasutada. See annab ülimoodsa ja trendika ülevaate vannitoa traditsioonidest, kuid aitab ka organiseerimisel.

Minimalistlik visioon

Ikea vanity with glass on top

Avalduse tegemiseks ei pea sul olema palju. Lihtsalt vaadake seda elegantset ja elegantset minimalistlikku nägemust silmas pidades loodud edevust – ja seda on nii lihtne oma kodus uuesti luua.

Meigijagajad

Acrylic Make Up Storage Containers

Klassikaline ja lihtne viis edevusalade ülaosa korrastamiseks on kasutada meigialuseid ja jagajaid. Nii on kõige vajaliku jaoks koht. Meile meeldivad kõige rohkem akrüülvärvid, kuna need sobivad hästi erinevate stiiliteemadega.

Peeglid on olulised

Makeup vanity mirror

Teie peegli valik on sama oluline kui väljaheide. See võib muuta teie tualettruumi või selle lõhkuda ja aidata muuta ruumi millekski palju enamaks kui see, milleks seda tegelikult kasutatakse.

Lihtsus on võti

Simiplicity Bedroom vanity

Eedulaua ettevalmistamisel proovige mitte lisada hunnikusse liiga palju nipsasju ja kaunistusi, vaid otsige puhast ruumi. See ei aita mitte ainult vanni funktsionaalset külge, vaid ka ruumi üldist tunnet.

Lisa värv

Vanity color touch with flowers

Isegi kui teie edevus on teie vannitoas, ei tähenda see, et te ei saaks segule isikupärastada. Kasutage oma kandikuid korraldamiseks, kuid kasutage kujundamiseks värvi ja funky kuju. Ja mõned värsked roosilised kroonlehed aitaksid ka!{found on kyleknightdesign}.

Klaas

Glass Containers for Vanity

Ilus stiilitehnika on põhitõdedega kaasas käimine. Lihtsad valged ja klaasist anumad muudavad ruumi organiseerimise ja eraldamise lihtsaks, kuid annavad ruumile ka naiseliku ja kaasaegse tunde.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook