Ideed välitingimustes kasutatavaks lõkkeauguks, mis segavad välimust ja toimivad pööraselt

Outdoor Fire Pit Seating Ideas That Blend Looks And Function In Crazy Ways

Tagaaias lõkkease on lihtsalt geniaalne. See loob teile ideaalse meelelahutuskeskkonna välitingimustes. Lõkkease on suurepärane fookuspunkt, mille ümber saate paigutada mugavad toolid, pingid või diivanid. Kombo loob erakordse vestlusala ja peate tegema selleks, et leida sobivaid lõkkeaseme istumisvõimalusi. Ehk saame sellega aidata.

Outdoor Fire Pit Seating Ideas That Blend Looks And Function In Crazy Ways

Arizona südames asuvat Brown Residence'i ümbritseb kõrbemaastik ja mitte palju muud. Lake|Flato Architects integreeris selle kenasti oma ümbrusesse. pakkudes sellele klaasitud fassaadid ja avarad ja avatud väliruumid, sealhulgas lõkkeaugu ümber korraldatud puhkeala.

Shaker Heights House Sunken Fire pit Seating

Dimit Architects kujundas selle elukoha noorele perele, kes soovis külalisi lõbustada nii siseruumides kui ka väljas. Arhitektid andsid neile selle tulekolde istumisnurga koos sisseehitatud pinkidega, mis moodustavad U-kuju. See on sissevajunud istumisnurk ja see näeb välja väga hubane ja mugav.

Moden House Architecture with An outdoor Fire pit Seating

Suurim väljakutse, millega Carney Logan Burke Architects selle elukoha kujundamisel silmitsi seisis, oli leida viis, kuidas see sulanduda ja tagada sujuv ühendus olemasoleva kogukonnaga, pakkudes samal ajal oma klientidele soovitud kaasaegset kodukeskkonda. Selle tulemusena on projekt hübriid ja näete seda igas ruumis ja detailis, kaasa arvatud see tulekolde istumisnurk.

Ridge House Outdoor Into the Forest Fire pit Design

Selle Kanadas maapiirkonnas asuva maja puhul ehitati tulekolle maa sisse. Lisaks on fikseeritud ja sisseehitatud ka kaks pinki, mis on lõkkeaseme mõlemal küljel vastamisi. Disain on väga lihtne, puhas ja lineaarne ning seade on ilus ja vaikne. See oli Bohlin Cywinski Jacksoni projekt.

A Craftsman Style Bungalow is Turned Inside Out Fire pit Seating

Tulekahjude puhul on kujundusvõimalusi ja stiile silmatorkavalt palju ning ühe valimine teiste hulgast pole nii lihtne, eriti kui paljud on nii sarnased. See on näiteks ruudukujuline betoonkoorega lõkkease, mis sobib enamiku stiilide ja dekooridega.

Orchard Way by McLeod Bovell Modern Houses Pool Fire Pit Seating

See on huvitav, kui lähedal see tulekolde puhkeala basseinile on. Tule ja vee kontrast muudab need mõlemad omadused silmapaistvaks, mis on piisav tasakaalustatud ja samal ajal intrigeeriva disaini tagamiseks, millest tuleneb lihtsus, mis iseloomustab seda McLeod Bovell Modern Houses'i projekteeritud maja.

Nathan Burkett Fire pit Seating with Wood Storage Outdoor Design

Nathan Burkett Fire pit Seating with Wood Storage

Mõned tulekolde istumisalad on korraldatud maapinnas oleva augu ümber, teised maa külge kinnitatud tõstetud mooduli ümber ja teised kausitaolise elemendi ümber, nagu maastikuarhitekt Nathan Burkett selles kaunis ja kaasaegses aias. Ta nimetas seda installatsiooni “Equillibrium”.

Alison Douglas concrete pipe seating for fire pit

See on Alison Douglase loodud installatsioon. See koosneb mitmest betoontorust, mida kasutati diivani ja lõkkeauguga meditatsiooniala loomiseks. See on lihtne disainikontseptsioon, millel on võimas mõju.

Sunken fire pit seating for your backyard

Sest nad tahtsid luua takistusteta vaadet tagahoovile, Burdge'ile

Contemporary Glass Pavilion House with Outdoor Fire Pit Seating Concrete Furniture

Ilmselgelt peaks õues olev tulekolde istumisnurk vastama maja stiilile või konstruktsioonile, mida see lisab. Minimalistlik kaasaegne majakujundus nõuab õues midagi sama elegantset kui lihtsat ja Hermann Design hoolitses selle eest, et see juhtuks ka antud juhul.

Sunken pool fire pit seating

Sellel Californias Veneetsias asuval armsal elukohal ei ole väga suurt tagaaeda, kuid see on kaunilt korraldatud ja sisaldab lahedaid funktsioone, nagu väliköök ja süvistatud puhkeruum, mille keskel on tulekolle. Need on täiendused Electric Bowery projekteeritud külalistemajale.

Outdoor fire pit seating design for W Hotels Retreat Spa on Vieques Island

Outdoor fire pit seating design for W Hotels Retreat Spa on Vieques Island Amazing View

Ilusat vaadet või suurepärast asukohta tuleb esile tõsta ja nautida ning üks võimalus seda teha on mugav ja mitmekülgne õues asuv puhkeruum, mis asub ümber lõkkeaugu. See muudab õhtud palju nauditavamaks. Kui teile see seade meeldib, külastage W Hotels Retreati

Robert M Gurney Architect Outdoor Fire Pit Seating Design

Väljas elamise ja puhkealade osas on oluline olla paindlik. Tore on asju liigutada ka siis, kui mõned elemendid jäävad samaks. Võtke see maja, mille on kujundanud Robert M. Gurney. Selle tekil on stiilne tulekolle ja mööblit saab selle ümber vastavalt vajadusele paigutada.

Sticks Stones Fire Pit Seating Design

See on Sticks Stonesi disain. See on istekoht, mis mahutab ümmarguse lõkkeaugu ümber kuni kuus inimest. See on disain, mis inspireerib hubaseid sisekujundusi ja intiimseid vestlusi. Seda saab paigaldada nii sise- kui välistingimustes, olenevalt eelistustest ja vabast ruumist.

White residence with infinity pool and fire pit

Peaksite seda maja eemalt nägema, et mõista, kui dramaatiline see on. Maja ümbritseb kolm rohelust ja kaks veekanalit ning see näeb välja nagu maal hõljuv saar. Minge majale lähemale ja märkate ka väiksemaid funktsioone, nagu see hämmastav lõpmatuse bassein või selle kõrval asuv lõkkease. Üldiselt on Whipple Russell Architectsi hämmastav projekt.

Domestic Gathering by Stephanie Langard Fire Pit Seating

Sa ei saa tegelikult aru, et tahad midagi enne, kui keegi selle idee välja tuleb ja selle teoks teeb, nagu see Stephanie Langardi kujundatud kodune kogunemine (Tapis). Põhimõtteliselt on see omamoodi ümmargune vaip, mille keskel on kühm, mis hoiab väikest lõkkekaussi. Võite selle reisile kaasa võtta, et saaksite alati stiilselt õues viibida.

Law Winery House in California With an amazing outdoor seating

BAR Architectsi Law Winery jaoks kavandatud tulekolde istumisnurk on väga juhuslik ja madala profiiliga. Ei midagi liiga tugevat ega rasket, vaid mõned lihtsad aiatoolid, mida saab soovi korral ringi tõsta.

 

Dane Design Australia Sunken Fire Pit Design

Selle Dane Design Australia valminud maja jaoks on tulekolde istumisnurk kogu välitsooni fookuspunktiks. Sellel on avatud ja kutsuv välimus, mis on ideaalne koht lõõgastumiseks ja tähtede vaatamiseks õhtul või hilisõhtul. See on näha maja seest läbi täiskõrguste klaasseinte.

 

Meacham Residence by Entasis Group Firepit

Sellest lõkkeasemest, mille Entasis Group kujundas Colorado kaasaegse elukoha jaoks, saab palju inspiratsiooni ammutada. Meile selle juures kõige rohkem meeldib stiilsete moodsate toolide ja kivisse raiutud istmete kombinatsioon.

Ralston Avenue Residence by Urrutia Design Fire Pit

Lõkkeaugud ja välikaminad on suurepärased omadused lõõgastavates kuurortides, puhkemajades ja üldiselt puhkeruumides. Suurepärane näide on see kuurordilaadne maja Californias Marini maakonnas, mille kujundas ümber Urrutia Design. Sellel ei ole väga suurt välimeelelahutusala, kuid see muudab selle hubasemaks kui kunagi varem.

Small Fire pit seating Cabin Loft by Funn Roberts

Te ei pea elama suures majas keset eikuskit, et saaksite õues hubase lõkkeaseme ümber nautida. Seda saab teha isegi Funn Robertsi kujundatud korterist Californias Hollywoodis.

Amangiri Luxury Resort Hotel in Canyon Point Utah

Amangiri on luksushotell, mis asub Utah' osariigis Canyon Pointis imeliste vaadetega orus. Arvestades, kui avatud on maastik, leiame, et see poolkaitstud õues asuv istumisnurk on väga mugav ja intiimne, mida raamivad kaks seina ja sisseehitatud tulekoldega pink. See oli Rick Joy, Wendell Burnette'i disain

Curved House Fire Pit Seating

Veel üks väga ilus tulekolde istumisnurk on Curved House'is, mis asub Missouri osariigis Springfieldis ja mille kujundas Hufft Projects. Meile meeldib eriti soovi vajunud olemus ning see, kuidas pingid ja toolid on asetatud kumerale platvormile.

Deck pool and fireplace for a glass house

See pole esimene kord, kui näeme kujundust, kus tulekolle ja bassein on üksteisele väga lähedal. See on aga esimene kord, kui näeme neid nii hästi joondatud. See on Robert Gurney arhitekti projekteeritud maja, kust avaneb vaade Marylandis asuvale Potomaci jõele.

Burkehill Residence outdoor relaxation area with view over the lake and fire pit seating

Huvitav on see, et lõkkease ei asu selle õues asuva istumisnurga keskel, vaid pigem eraldab seda ruumi ja muid funktsioone. See on kujundus, mille Craig Chevalier ja Raven Inside Interior Design Burkehilli residentsi jaoks välja mõtlesid.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook