Komplekti kodud alates 8396 dollarist

Kit Homes Starting at ,396

Põhiline majakomplekt sisaldab materjali kodu kesta ehitamiseks, sealhulgas välisseinad ja katusefermid. Leiate palju komplekte, mis on varustatud raamimaterjali, vooderdise, tervikliku katusesüsteemi, siseseinte, treppide, põrandakate, verandade ja tekkidega.

Kit Homes Starting at ,396

Väikesed komplektiga kodud sobivad ideaalselt neile, kellel on mõningane isetegemise või ehituskogemus, samas kui suurte ehitiste puhul võib vaja minna töövõtjat. Kuna neid on paljudes suurustes ja stiilides, oleme koondanud 20 parimat täna saadaolevat komplekti.

Kuna komplekti sisu on ettevõtteti väga erinev, on oluline enne ostu sooritamist mõista, mida saate.

Komplekti kuuluvad kodud ei sisalda siseviimistlusi, nagu kapid, torustik, tööpinnad või kipsplaat. (Kuigi mõned sisaldavad puidust siseseinu.) Alustamiseks vajate ka korraliku vundamendiga saiti. Pärast kodu ehitamist vajate elektri- ja torutööde ühendamiseks professionaali.

20 komplekti kodu, mida saate ise ehitada

1. Sonoma Summerwoodist – 8396 dollarit

Sonoma from Summerwood

Sonoma on väike kodukomplekt, mis on saadaval suurustes 4′ x 4′ kuni avarama 24′ x 44′. 11′ x 12′ salongikomplekt maksab 8396 dollarit. Sonomal on kolm korruse paigutust, sealhulgas üks suur tuba või tuba ja vannituba. Summerwood pakub veebipõhist kodukomplekti kohandajat, et saaksite enne ostmist põrandaplaani katsetada.

Sonoma muude funktsioonide hulka kuuluvad kelpkatus, kaaraknad, prantsuse uksed, seedersindlid ja tormiluugid.

2. Writer's Haven Jamaica Cottage Shopist – 21 276 dollarit

Writer’s Haven from Jamaica Cottage Shop - $21,276

Writer's Haven on 12′ x 18′ eellõigatud komplekt, millel on kapriisne disain. See hõlmab põrandasüsteemi, seinu, vooderdust, veranda ja katusesüsteemi. Valida saab 3 või 4 hooaja paketi vahel, aga kui plaanid elada kodus või kasutada seda külalistemajana, siis vali soojustatud 4 hooaja pakett.

Saate teha palju kohandusi, sealhulgas veranda puitu, katuse värvi ja vooderdust.

3. The Tiny from Might Small Homes – 25 213 dollarit

The Tiny from Might Small Homes - $25,213

Tiny on kohandatava põrandaplaaniga 192 ruutmeetri suurune väike majakomplekt. Näidiskorruseplaanis on ruumi Murphy voodile, vannitoale, pesumasina ja kuivati kombinatsioonile, istmetele ja lauale.

Komplekti kuuluvad välisseinad, katusepaneelid, majakile, katusepapp, juhtmestik ja siseseinad. Saadaval on palju uuendusi.

4. Põgenemine Conestoga palkmajadest

Getaway from Conestoga Log Cabins

Getaway on kahetoaline kajutikomplekt, kus on ruumi täieliku vannitoa ja eluruumi jaoks. Kajutis on 195 ruutjalga, mis sobib kasutamiseks väikese maja, jahimaja või tagahoovis asuva külalistemajana.

Getaway salongikomplektiga on kaasas kõik eellõigatud materjalid kodu ehitamiseks, katusesüsteem, uksed, aknad ja elektrijuhtmestik. See on üks kõige täiuslikumaid majakomplekte turul.

5. Avarme soolo 75 – 33 550 dollarit

Solo+ 75 by Avarme - $33,550

Solo 75 on A-raamiga majakomplekt, millel on 1,5 korrust ja 365 ruutjalga. Korruse planeeringus on üks magamistuba, üks vannituba, elutuba ja ruumi väikesele köögile. Teisel korrusel on pööninguala.

Komplekt sisaldab kõiki eellõigatud materjale kodu välisilme ehitamiseks, samuti sise- ja välisuksi, aknaid, värvitud sisevooderdust ja pööningu treppe.

6. Mighty Small Homes suvila – 37 000 dollarit

The Cottage from Mighty Small Homes - $37,000

Mighty Small Homesi suvila on saadaval kolmes suuruses, sealhulgas 480 ruutjalga, 600 ruutjalga ja 864 ruutjalga. Väikseima suuruse baaskomplekti hind on 37 000 dollarit, kuid see pakub palju kohandusi, mis suurendavad kulusid. Põhikorrusel on ruumi vannituba, köök, magamistuba ja elutuba. Teisel korrusel on valikuline pööningu juurdeehitus.

Aluskomplekt sisaldab välisseinu, katusepaneele, katuseharja talasid, majakatet, katuse aluskatet, plaatsaematerjali ja traati. Saate uuendada, et lisada aknad, uksed, metallkatused ja palju muud.

7. Niiduvaade PMHI-st- 41 163 dollarit

Meadow View from PMHI- $41,163

Meadow View on 616 ruutjalga paneelidega kodukomplekt, kus on ruumi ühe magamistoa ja ühe vannitoa jaoks. Elu- ja söögitoas on võlvlagi. Samuti on ruumi köögile, pesumasinale ja kuivatile.

Kodukomplektiga on kaasas katusefermid, paneelidega seinad ja materjalid maja karkassi ehitamiseks.

8. Morgan Shelter Kitist – 44 300 dollarit

The Morgan from Shelter Kit - $44,300

Morgan on 14′ x 24′ komplekt, millel on 330 ruutjalga, veranda, tekk ja väike pööninguala. Kuurikatuse ja lihtsa paigutuse tõttu väidavad Shelter Kits, et see on üks lihtsamini ehitatavaid majakomplekte.

Komplekt sisaldab eellõigatud ja märgistatud detaile kodu ehitamiseks ning üksikasjalikku ehitusjuhendit. Komplekt ei sisalda aknaid ja uksi, kuid Morganil on kümme konarlikku ava.

9. Klassikaline G70 Avarmelt – 53 889 dollarit

Classic G70 from Avarme - $53,889

Classic G70 on kahe magamistoaga ja ühe vannitoaga peremaja komplekt. Korteris on suur avatud elutuba/söögituba/köök ja majapidamisruum. Avarme on selle kodu kujundanud soojust ja energiatõhusust silmas pidades.

Meie pakutud hind sisaldab konstruktsioonikomplekti, väliskomplekti ja sisekomplekti, kuigi te ei pea kõiki kolme ostma.

10. The Contemporary from Mighty Small Homes – 55 533 dollarit

The Contemporary from Mighty Small Homes - $55,533

The Contemporary on kaasaegne kodukomplekt, mille suurus on 900–1500 ruutjalga. Igal komplektil on kohandatud põrandaplaan, et saaksite määrata magamistubade, vannitubade arvu ja ühisruumide suuruse.

Selle DIY majakomplekti baashind sisaldab materjale välisraamistuse lõpetamiseks. Uuendusi on palju, näiteks aknad, uksed, elektrijuhtmestik ja metallist katusekate.

11. Mountain Brook Summerwoodist – 58 726 dollarit

Mountain Brook from Summerwood - $58,726

Mountain Brook on kajutistiilis suvilakomplekt, mille mõõtmed on vahemikus 12′ x 12′ kuni 24′ x 36′. Maja karkass on kuusepuidust, vooder, vooder ja veranda on aga lääne punasest seedripuust. Saate kohandada selle kodu põrandaplaani vastavalt oma maitsele. Seal on palju uuendusi, sealhulgas katuseaknad, männipuidust põrandad, kahekordsed seederuksed ja täiustatud vooderduspakett.

Mountain Brooki saate osta komplektina või eelnevalt kokkupandud kabiinina. Monteeritava moodulkabiini variant on komplektist kallim.

12. The Emily from Shelter Kit – 67 700 dollarit

The Emily from Shelter Kit - $67,700

Emily on 24′ x 24′ maja, mille aknaridade ja teisel korrusel on katusekorrus, et maksimeerida loomulikku valgust. Kahekorruseline kodu on paljude planeeringuvõimalustega ning sobib hästi nii täiskohaga koduks kui ka puhkemajaks.

Komplektiga on kaasas kõik, mis on vajalik kodu karkassi ehitamiseks, kuid sellega ei ole kaasas aknaid ega uksi. Kohandamiseks võite võtta ühendust Shelter Kitiga.

13. Santa Fe PMHI-st – 74 058 dollarit

Santa Fe from PMHI - $74,058

Sante Fe on kolme magamistoa, kahe vannitoa ja kahe auto garaažiga perekodu komplekt. Kodu on ühekorruseline ja 1148 ruutjalga. Kodukujundus on kitsas – sobib suurepäraselt väikestele maatükkidele.

Komplekti kuuluvad seinapaneelid ja katusefermid. See sisaldab ka juhiseid vundamendi projekteerimiseks.

14. Patrick Shelter Kitist – 81 900 dollarit

The Patrick from Shelter Kit - $81,900

Patrick on kahekorruseline kodu, kus on võimalik kas täis- või osaline pööning. Kujunduses on täispööning ja põhikorrusel kaks magamistuba ja üks vannituba, teisel korrusel magamistuba, vannituba ja kontoriruum. Patrick on Shelter Kitsi populaarseim majakomplekt, mille majaomanikud ehitavad mitmes osariigis.

Saate seda komplekti kasutada pereelamuna, järveäärse koduna või puhkusereisiks.

15. Klassikaline G118 Avarmelt – 85 760 dollarit

Classic G118 from Avarme - $85,760

Classic G118 on kahekorruseline komplektkodu, mille saate vastavalt oma vajadustele jagada kaheks korteriks või kasutada ühe suure perekoduna. Planeering on kohandatav, iga üksus on soovi korral väike kahe magamistoaga, ühe vannitoaga korter.

Komplekt sisaldab kõike kodu välisilme viimistlemiseks, sealhulgas raami, katusesüsteemi, aknaid ja uksi. Sisekomplekti kuuluvad mdf uksed, trepp ja viimistletud sisevooder.

16. Vermont Cabin Jamaica Cottage Shopist – 106 448 dollarit

Vermont Cabin from Jamaica Cottage Shop - $106,448

Vermont Cabin on Jamaica Cottage Shopi kõige populaarsem DIY kodukomplekt. See on 24′ x 40′ nelja hooaja komplekt, mis sobib ideaalselt kasutamiseks täiskohaga koduna. Komplekti kuuluvad soojusisolatsiooniga aknad ja uksed, lainepapist katus ja täispööning.

Komplekti kodu on 960 ruutjalga. Nad soovitavad tihendatud 12-tollist purustatud kruusa vundamenti.

17. Susquehanna firmast Conestoga Log Cabins – 112 717 dollarit

Susquehanna from Conestoga Log Cabins - $112,717

Susquehanna on DIY palkmaja komplekt, mis sisaldab 1143 ruutjalga. Planeeringult on kaks magamistuba, üks vannituba, elutuba ja köök. Teisel korrusel on pööning, mida saab kasutada nii magamisruumina kui ka panipaigana.

Susquehanna kodukomplekt sisaldab kõike, mida vajate välisilme ehitamiseks, katusesüsteemi, aknaid, uksi, elektripaketti ja paljusid valikulisi uuendusi.

18. Bozeman ZipKit Homesist – 112 850 dollarit

Bozeman from ZipKit Homes - $112,850

Bozeman on kaasaegne DIY majakomplekt, mis võib koosneda ühest suurest, kahest või neljast osast. Kui otsustate ehitada selle mudeli peremajaks, võib see sisaldada nelja magamistuba, kolme vannituba, pesumasina ja kuivati ruumi, kööki, elutuba, söögituba ja kahe auto garaaži.

Bozeman on paneelikomplekt, mis sisaldab kõiki materjale kodu kesta täiendamiseks. Samuti pakuvad nad majaga kaasasolevat aknapaketti.

19. Rainier firmast Conestoga Log Cabins – 136 586 dollarit

Rainier from Conestoga Log Cabins - $136,586

Rainier on ideaalne isetegemiskomplekt koduks õuehuvilistele. Kodus on 1448 ruutjalga kolm magamistuba ja kaks vannituba. Sellel on kaetud eesmine veranda ja ümbritsev tekk, mis lisab 400 ruutjalga välieluruumi.

Rainieriga on kaasas kõik materjalid, mis viivad lõpule kodu karkassi ja välisilme, sealhulgas aknad, uksed, katusesüsteem ja elektripakett.

20. Rockport PMHI-st – 245 774 dollarit

Rockport from PMHI - $245,774

Rockport on suur majakomplekt, mille pindala on 3025 ruutjalga. Põrandaplaanil on neli magamistuba, kaks täisvannituba ja pool vanni. Rockport on kaasaegne talumaja stiilis majakomplekt, millel on kaetud eesmine veranda ja kinnitatud kahe auto garaaž.

Komplekti kuuluvad seinapaneelid, katusefermid ja juhised vundamendi projekteerimiseks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook