Kui palju duši ümberehitamine maksab? (2023)

How Much Does a Shower Remodel Cost? (2023)

Keskmine duši ümberehituse maksumus on umbes 3100 ja 10 000 dollarit, riigi keskmine on 6500 dollarit. Dušši ümberehitamine võib anda vannitoale uue ilme ja muuta ruumi mugavamaks.

How Much Does a Shower Remodel Cost? (2023)

Duššide ümberehitamise kulutegurid, millega arvestada

Dušši ümberehitamise üldkulusid mõjutavad paljud tegurid. Enamasti sõltub see projekti ulatusest.

Duši suurus ja tüüp

Uut tüüpi dušš hõlmab paljusid tegureid, mis mõjutavad ümberehitamise üldist hinda. Mõned neist teguritest on seotud materjalide kvaliteediga (kui eelistate taskukohaseid või luksuslikke) ja vannitoa varasema paigutusega.

Kokkupandav dušš. Kokkupandavate duššide keskmine hind on 200–8000 dollarit. Need mudelid on kokkupandavad komplektid, mis sisaldavad dušši ja inventari. Need on suurepärane võimalus väikese eelarvega ümberehitusteks ja on saadaval erinevates stiilides. Dušikabiin. Dušikabiini hind on umbes 400 ja 8500 dollarit. Neid on lihtne sisse ja välja navigeerida, mis muudab need liikumisprobleemidega inimestele sõbralikud. Keskmine hind ulatub madalast kõrgeni, kuna kohandamisvõimalused võimaldavad valida taskukohaseid materjale. Vanni ja duši kombinatsioon. Vanni ja duši kombinatsioonide keskmine hind on 3000 dollarit. Tegur, mis võib nende hinda tõsta, on vanni asukoht. Samuti tõuseb hind, kui alustada nullist, lisades veekindla kipsplaadi ja torustiku kulud. Vannist duššiks muutmine. Vannist duššiks teisendamise keskmine maksumus on 1200 ja 3600 dollarit. Need hinnad võivad vana vanni lammutamise tõttu tõusta.

Vannitoa seisukord

Paigaldajad võtavad ümberehituse eelarve koostamisel arvesse vannitoa seisukorda. Vanemad vannitoad lagunevad ja nende seinte taga on vananenud tsingitud või pliitorud, veekahjustused või hallitus. Kui elate 30-aastases ja vanemas majas, siis nende remonditöödega arvestamine tõstab koguhinda.

Materjalid

Turg pakub laia valikut materjale vannitoa duššide ümberehitamiseks, millest igaüks on erineva hinnaga. Majaomanike valik sõltub nende konkreetsest vannitoaprojektist ja nende dušivajadustest. Siin on mõned duši ümberehitusmaterjalide hinnad:

Dušiotsik – 20–500 dollarit dušiuks – 475–1359 dollarit. Dušiplaadid – 315–6000 dollarit

Töö

Kohandatud dušipaigaldise keskmine tööjõukulu jääb vahemikku 4000–8000 dollarit. Kogumaksumus sõltub projekti ulatusest ja projekti jaoks kaalutud lisandmoodulitest. Paljud spetsialistid, nagu plaatide paigaldajad, töövõtjad, torumehed ja elektrikud, võivad olla seotud dušikabiinide ümberkujundamisega. Nende töötunni hind on erinev.

Töö ulatus

Dušši ümberehitamisel on palju tegureid, mis sõltuvad projekti ulatusest. See ulatus ulatub kardinate ja uste vahetamisest duširuumi laiendamiseks, vanni sisestamisest või isegi vannitoa alustamisest nullist. Vannitoa täieliku ümberehitamise ajal kulub dušile umbes 5–25% kogueelarvest.

Arvestada tuleb lisakuludega

Peamised tegurid, mis määravad duši ümberehituse hinna, on suurus, materjalid ja tööjõukulud. Lõplikku maksumust võivad mõjutada ka lisafunktsioonid ja kohandused.

load

Dušši ümberehitamisel on mõnel omavalitsusel oma eripoliitika lubadega. Vannitoa ümberehitamise load võivad maksta 175–2000 dollarit.

Remont

Kõik remonditööd, mida on vaja teha enne uue duši paigaldamist, tõstavad üldist hinda. Siin on vana duši desinstallimisel kõige levinumad.

Torustik – 600–1600 dollarit hallitusprobleemid – 1100–3400 dollarit veesoojendi – 1300–5500 dollarit elektriprobleemid – 100–700 dollarit

Valgustid ja tarvikud

Funktsioonide ja tarvikute lisamine on võimalus dušši ümberehitamisel. Kõige tavalisemad duši lisaseadmed on järgmised:

Aurudušš – 4000–10 000 dollarit vihmadušiotsik – 25–250 dollarit kahekordselt kokkuvolditavad klaasist dušiuksed – 800–2000 dollarit raamita dušiuks – 900–2300 dollarit topeltdušipead – 100–1000 dollarit

Vana duši eemaldamine

Olemasoleva duši eemaldamine ja utiliseerimine võib maksta umbes 70–800 dollarit. See protsess hõlmab vana dušši eemaldamist, prügikasti rentimist ja utiliseerimise eest tasumist. Mõnikord eemaldavad töövõtjad plaadid hoolikalt, et neid saaks uuesti kasutada või edasi müüa. Sama kehtib ka tahkete malmist torude kohta, mida saab taaskasutada.

Paigutuse muudatused

Uue duši paigaldamiseks võivad olla vajalikud erinevad paigutusmuudatused. Üks on seina eemaldamine, mis maksab keskmiselt 500–2000 dollarit. Valgustite või elektriseadmete paigaldamisel võib juhtmestik maksta 50–130 dollarit töötunni kohta. Kõik need muudatused suurendavad eelarvet, lisades projekti materjale, töötunde ja päevi.

Kohandused

Duššide kohandamise keskmine hind on 4000 ja 8000 dollarit. Kulud võivad suureneda, kui lisate rohkem funktsioone või valite luksuslikke materjale.

Dušši ümberehitamisel saate peaaegu kõike kohandada. Plaatide materjal ulatub keraamikast, portselanist ja looduskivist kuni klaasplaatideni. Olenevalt vannitoa esteetikast võivad dušiseadme hinnad, millega seda kokku sobitada, varieeruda. Saate lisada ka hoiustamislahendusi, näiteks sisseehitatud nišše või riiuleid.

Dušši ümberehitamise hind: isetegemine vs professionaali palkamine

Duši eemaldamiseks on palju väikeseid isetegemise funktsioone. Näiteks duši jaoks uue plaadi paigaldamine või vanni ja dušiseadmete väljavahetamine. Need nõuavad aga teadmisi ja oskusi. Vastasel juhul võivad teil tekkida lekked või torustikuprobleemid.

Kui palkate duššide ümberehitamiseks professionaalseid töövõtjaid, tagate, et ümberehitustööd kestavad aastaid. Professionaalsetel töövõtjatel on materjalide käsitsemiseks ja paigaldamiseks vajalikud teadmised ja teadmised. Samuti tunnevad nad uusimaid tööstusstandardeid ja ehitusnorme. See tagab, et teie ümberehitus vastab kõigile vajalikele eeskirjadele ja ohutusnõuetele.

Alumine joon

Ükskõik, kas teete duširuumi ümber või alustate vannituba nullist, sõltub projekti koguhind selle ulatusest, materjalidest ja lisandmoodulitest. See võib tunduda palju, kuid taskukohase eelarve määramiseks on paindlikud võimalused. Dušši ümberehitamine võib suurendada teie kodu väärtust ja parandada teie vannitoa ohutust.

KKK-d

Kui palju maksab terve dušši vahetamine?

Duššide ümberehitamise keskmine hind on 3100–10 000 dollarit. Kui asendate terve dušši, võite eeldada, et kulu on lähem kõrgemale. Terve duši asendamine hõlmab vana duši eemaldamist ja utiliseerimist, mis võib maksta umbes 70–800 dollarit. Samuti võivad kõik sanitaartehnilised muudatused maksta umbes 600–1600 dollarit. Kaaluge ka vajalikke parandusi või uusi funktsioone või lisandmooduleid.

Mis on odavaim viis dušši uuesti tegemiseks?

Kõige odavam viis dušši ümbertegemiseks on otsida materjale kõige madalamate kuludega. Kuid see ei tähenda, et peaksite valima madala kvaliteediga materjale. Saate oma eelarvet tasakaalustada luksuslike ja keskmise kvaliteediga sisustustega. Materjalid on kõige paindlikumad esemed, et säästa raha dušši ümberehitamisel.

Turu kõige soodsam dušitüüp on kokkupandavad dušš, mille keskmine hind jääb vahemikku 200–8000 dollarit. Teine viis kulude vähendamiseks on kindlaks teha, milliseid ülesandeid saate vannitoa ümberehitamisel ise teha.

Mis on kohandatud duši keskmine maksumus?

Kohandatud duššide keskmine hind on 4000 ja 8000 dollarit. Arvestades, et duši ümberehitamisel on peaaegu kõike kohandatav, võivad kulud rohkemate funktsioonide lisamisel või luksuslike materjalide valimisel tõusta.

Miks on dušši ümberehitamine nii kallis?

Duššide ümberehitamine võib olla kulukas, kui mängus on palju tegureid. Näiteks kui torustik või seinad vajavad remonti, vajate rohkem materjale ja peate maksma rohkem töötunde. Kui valite kvaliteetsed või luksuslikud materjalid ja kaalute selliseid funktsioone nagu auru- või kahekordse klaasklaasiuksed, oodake, et hind tõuseb. Siiski on võimalusi vannitoa ümberehituse kulude vähendamiseks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook