Kuidas ehitada ja kaunistada puutüve diivanilauda

How To Build And Decorate A Tree Trunk Coffee Table

Mööbel ei pea olema kallis. Eriti kui kasutada seda, mida loodus sulle annab, et teha midagi puutüve kohvilaua taolist. Looduslike okste ja muude puude osade kasutamine on kodukaunistamise maailmas trendikas.

How To Build And Decorate A Tree Trunk Coffee Table

Mis on suurepärane, sest saate oma elamispinda peaaegu tasuta valmistada maalähedased diivanilauad. See lahe kohvilaud nõuab vaid mõnda materjali, mis teil võib-olla juba käepärast on, rataste komplekti ja teie aega.

Nii et kui otsite odavat maalähedase hõnguga abilauda, siis see projekt on teie jaoks.

Kas kännu saab kasutada kohvilauana?

DIY rolling tree stump side table

Puukännud on paljudes kodudes populaarsed lauad oma maalähedase välimuse ja looduslike elementide tõttu. Paljud inimesed lõikavad endiselt puid kamina jaoks, et oma kodu kütta. Ja nad kasutavad kännud kohvilaudade jaoks.

Nüüd, kui soovite luua selle välimuse ilma juurdepääsuta oma maale, võite alati minna oma kohalikesse puidutööstustesse.

Kuidas kohtlete puutüve laua jaoks?

Kui te oma puutüvesid korralikult töötlete, ei pea te muretsema teie koju tungivate kahjurite ja putukate pärast.

Parim viis puutüvede töötlemiseks on lasta neil esmalt täielikult kuivada. Kui kasutate värskelt lõigatud puitu, võib selleks kuluda kuni kuus kuud.

Teine tegur, mida tuleb arvestada, on puidutüüp, mida oma kännu jaoks kasutate. Mõned metsad lagunevad kiiremini kui teised. Seega, kui soovite kauakestvat säilinud puutüve, on parimad kohvilaudade puiduliigid:

Lääne-punase seedri punapuu tamm

Need on vastupidavamad puidutüübid, mis kestavad kaua.

Kuidas puukändu siluda?

Puutüve silumine on veel üks oluline osa selle säilitamisel.

Eemaldage kindlasti kogu koor ja lihvige seda liivapaberiga, kuni see on väga sile.

Mida saab veel puutüvedest teha?

Sa ei pea piirduma ainult kännu-kohvilaua valmistamisega. Puidust palke saate kasutada enamiku mööblitüüpide valmistamiseks, sealhulgas:

Toolid Voodiraamid Diivanid Aed Voodid Jalutuskäigud Pingid Taburetid Külglaud

Soovi korral võite kasutada maja ehitamiseks palke. Nagu näete, on puit mitmekülgne, kuid piiratud materjal, mida saate kasutada peaaegu kõige valmistamiseks.

Puutüve diivanilaua materjalid:

Tree stump side table supplies 1024x683

Puutüvi või üks suur känd (mõõtu lõigatud) 3 pöörlevat ratast, üks lukuga Kruvid Puur Lihvija, lihvplokk või liivapaber Läbipaistev polüuretaan Värvipintsel

Puutüve diivanilaua ehitamine:

1. samm: valmistage ette puutüvi

Alustage puutüve ettevalmistamisega. Vajadusel lõigake see kettsaega sobivaks. Ja soovi korral eemaldage üleliigne koor (meie kasutatud palk oli juba paljas, kuna seda oli enne maha raiumist rünnanud tuhapuur).

Langenud ja murdunud puudelt võite leida kännud, kui te ei soovi puud maha võtta.

Valige oma ruumi jaoks sobiva kuju, suuruse ja värviga tempel. Lihvige küljed või servad soovitud esteetika jaoks.

tree stump DIY

2. samm: polüuretaankate

Kui olete palgi oma maitse järgi ette valmistanud (suurus, kuju ja pind), kandke palgile sileda viimistluse tagamiseks läbipaistev polüuretaankiht. Seejärel laske sellel täielikult kuivada.

3. samm: märkige ratastele kohad

Pöörake palgi alumine külg ülespoole ja joondage ning märkige palgi põhja koht, kus soovite rattaid. Vajadusel puurige ratastele eelnevalt augud.

4. samm: kinnitage rattad. Ja vioola.

Kruvige rattad oma kohale ja teie projekt on valmis.

Leidke väike nurk ja ühendage see tooliga. Või asetage see kohvilaud voodi või diivani kõrvale. Ja lavastage see mõne tarvikuga.

Peal olevad puidust rõngad tõmbavad tõesti pilku. Seega võiksite osa sellest nähtavana hoida, sest see on puitpalkprojektide puhul kindlasti pilkupüüdev osa. Pidage meeles, et see valmistoode võib teie puidu tiheduse ja kännu suuruse põhjal olla raske.

Rattad on suurepärased diivanilaudade hõlpsaks liigutamiseks mööda maja, kui mööblit ümber paigutate või kolite. Kuid kui soovite teistsugust esteetikat, võite kasutada ka väikeste tüüblijalgade komplekti.

tree stump side table how to

tree stump side table tutorial

tree stump side table

tree stump side table DIY

DIY tree stump side table

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kust osta puutüve kohvilauda?

Kui soovite toetada väikeettevõtteid, leiate Etsyst ainulaadsed puutüvedega kohvilauad. Või elate kuskil, kust leiate kohaliku puidutöölise. Kohalikes säästupoodides võib olla puutüvedega kohvilaudu, kui soovite soodsalt sisseoste teha.

Kui kaua mu kännust diivanilaud vastu peab?

Kui te seda õigesti käsitlete, kestavad konserveeritud puukändudega kohvilauad aastakümneid.

Kuidas teha maalähedast kännulauda?

Rustic on toores ja loomulik välimus. Ja kännud on automaatselt maalähedase stiiliga, sest need on puud. Maalähedase kännulaua nõuetekohaseks ettevalmistamiseks, töötlemiseks ja loomiseks järgige selle projekti juhiseid.

Järeldus

Tooge selle puutüve kohvilauaprojektiga õue sisse. See on suurepärane looduslik element, mis lisab teie kodule stiili ja loodust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook