Meie kõige soovitatavamad grillvarjualused – kaanelugu iga ilmaga grillimiseks

Our Most Recommended BBQ Shelters – A Cover Story For Grilling In Any Weather Conditions

Miski pole parem kui suvel lõkke ääres hängida. Grilltulest rääkides läheb muidugi veelgi paremaks. Ärge laske ilmal oma paraadil (või grillil) vihma sadada. Heitke pilk meie grillivarjupaikade nimekirjale ja kaaluge sellist täiendust oma koduaeda. Uurige katte asendamise võimalusi, kui teil on juba grillvarjualune, kuid soovite sellele värske ilme anda. Valige midagi, mis näeb hea välja ja hoiab teid toiduvalmistamise ajal ohutu ja kuivana. Hoidke päikesesoojus või suvise duši liigniiskus oma grillitud hõrgutistest eemal.

Our Most Recommended BBQ Shelters – A Cover Story For Grilling In Any Weather Conditions

Kui te pole kindel, milline on suurepärane grillimaja, oleme teie selja taga. Samuti leiate nimekirja omadustest, mida peate lehtla valimisel silmas pidama. Jagame need teie jaoks lahti, et te ei hakkaks järgmisel grillimisel süsi riisuma.

Grillvarjupaikade lühijuhend

Grillimisaega rohkem nautimiseks peate veenduma, et teil on grillil korralik kate. Siin on nimekiri aspektidest, mida pead enne ostuotsuse tegemist silmas pidama.

Struktuur

Grillimisel on ohutus esmatähtis. See kehtib ka päikese, vihma või tuule eest kaitsva konstruktsiooni kohta. Grillvarjualuse alla lõksu jäämise vältimiseks soovite valida tugeva konstruktsiooni. Metall või töödeldud puit on tuulega silmitsi seismiseks piisavalt tugev.

Ventilatsioon

Hea ventilatsioon ei lase sul suitsuga lämbuda ja kogu BBQ ära rikkuda. Enamikul vaatetornidel on avatud küljed, mis võimaldavad värske õhu hõlpsat sisse- ja väljavoolu. Samuti saate kontrollida katuse tuulutusavasid, mis samuti parandavad ventilatsiooni.

Suurus

Teie tunnete oma tagaaeda kõige paremini, seega peate tagama, et kasutate ruumi parimal võimalikul viisil. Valige BBQ varjualune, mis mahutab teie grilli ilma kogu aias ruumi võtmata. Või vali laiem vaatetorn, et nautida rohkem ruumi nii endale kui ka külalistele liikumiseks või vihma korral küürutamiseks.

Kaitse

Enamik vaatetorne pakub UV-kaitset ja on ka töödeldud tuleaeglustajana. Telgi stiilis varjualustel on tavaliselt veekindel varikatus. Mõned puidust vaatetornid võivad vajada eritöötlust. Kui teie elukoht on väga tuuline, valige raskem struktuur, millel on tugev alus.

Kokkupanek

Kui te pole kõikehõlmav inimene, on hõlpsasti kokkupandav varjualune teie jaoks. Enamik grillivarjundeid hõlmab kokkupanemist, kuna need on lamedas pakendis ja koos juhistega. Telgi stiilis varjualuste püstitamiseks kulub mõni klõps, nii et katuse alla pääsemiseks kulub vaid mõni minut.

Disain

Kui üksikasjad puudutavad tavaliselt teid, siis võtke aega, et näha, mis teie grillimise varjualuse kõrval tuleb. Enamikul neist on teie grilltarvete jaoks riiulid või konksud. Kontrollige varikatuse või raami viimistluse värvi, et teada saada, kas teie lehtla sulandub teie tagahoovis või paistab silma.

Kuidas valida BBQ varjualuseid

Kas olete hämmingus ja segaduses teie kohalikus riistvarapoes välja pandud paljudest erinevat tüüpi grillimisvarjudest? Ärge muretsege, valikute tõttu juhtub seda paljude inimestega. Kui te ei näe märgatavaid erinevusi, võite küsida, kuidas teha kindlaks, mis tüüpi grillimiskatel on konkurendist parem. Seetõttu peate ostmisel meeles pidama järgmist:

Kui suur on BBQ, mida proovite katta? Kui tihti kavatsete oma grilli nii sisse- kui ka välishooajal kasutada? Kas otsite BBQ-varjualust, mis võimaldab mitmel inimesel varikatuse all elementidest väljas seista? Kas olete rohkem huvitatud funktsionaalsusest või disainist?

Grillvarjupaikade tüübid

Kas olete huvitatud erinevat tüüpi grillivarjunditest? Seejärel jätkake lugemist, et saada teada, millised on teie piirkonna erinevates riistvara- ja kaubamajades levinumad!

Vaatetorni kujuline varjualune. Need varjualused on tavaliselt valmistatud puidust ja neil on kõrge katus, mis võimaldab vihma, lume ja muul küljel libiseda. Metallist ja riidest BBQ varjualune. Sellel tüübil on riidest katus, mis on töödeldud tule- ja veekindlaks. Metallist toed hoiavad konstruktsiooni paigal. Privaatsusekraanidega BBQ varjualused. Nendel varjualustel ei ole kõikidest külgedest lahtised seinad, vaid neil on läbipaistev või võrkpaneel, mis võimaldab siiski õhul ringelda, kuid moonutab varjupaika vaatava inimese vaadet.

Küsimused, mida endalt küsida

Kas saate grillivarju puhastada? Kas see tuleb raske ilma korral rihmaga kinnitada? Kas seda saab kasutada väljaspool hooaega, näiteks talvekuudel? Kas saate konstruktsiooni katust vahetada või peate ostma täiesti uue? Kas neid saab kasutada siseõuel või ainult maapinnal? Kas saate kombineerida mitut varjualust, et luua külalistele avatud ala?

Meie 6 parimat soovitatavat grillivarjukohta

Ventura BBQ 8 Ft. L x 6 Ft. D Alumiiniumist grilli vaatetorn

Ventura BBQ 8 Ft W x 6 Ft D Aluminum Grill Gazebo

Sojag Ventura BBQ Grill Gazebo muudab iga väliruumi varjupaigaks. Nautige kokkamist õues hästi ankurdatud lehtla all. Tsingitud teraskatuse ja alumiiniumraamiga BBQ varjualune on investeeringut väärt. See on loodud aastaringselt ilmastikumuutustele vastu pidama ning talub roostet, UV-kiirgust, hallitust ja isegi tulekahju. Tundke end oma grillinurgas mugavalt, kuna see varjualune sisaldab ka kahte riiulit. Nii saate nautida tööala otse oma grilli kõrval.

Raami tumehall viimistlus annab ruumile elegantse hõngu ja paistab kindlasti teie tagaaias silma. See grillvarjualune pindala on 352,16 ruutjalga, mis on teie ja teie sõprade jaoks piisavalt ruumi. Mõõtude poolest on vaatetorni mõõdud 8 Ft. L x 6 Ft. D. Toode sisaldab tootele 1-aastast garantiid ja 2-aastast garantiid katuse roosteperforatsiooni vastu. Selle grilli jaoks on vaja paigaldada ja vundament.

Plussid:

Alumiiniumraamiga tsingitud teraskatus Rooste-, UV-, hallitus- ja tulekindel 1-aastane garantii tootele 2-aastane garantii katusele (rooste)

Miinused:

Vajalik on vundament Paigaldamine on vajalik koos kokkupanekuga

Kent 8 Ft. L x 5 Ft. D Terasest grilli vaatetorn

Kent 8 Ft W x 5 Ft D Steel Grill Gazebo

Sunjoy Kent Steel Grill Gazebo võimaldab teil nautida grillimist mugavamas ja jahedamas kohas. Alates konstruktsioonist kuni tarvikuteni on selles varjualuses kõik, mida vajate väljas toiduvalmistamiseks. See Sunjoy grill-lehtla kaitseb teid burgeri ümberpööramise ajal päikese ja vihma eest. Selle 8 jalga. L x 5 jalga D konstruktsioon on kaitstud roostekindla pulbervärvitud terase kihiga. Jätke maha päevad, mil suits vallutas teie grillimisala.

2-korruseline katus tagab suitsu parema ventilatsiooni. Igas suuruses ja kujuga grillid leiavad endale uue kodu selle grillimaja katuse all. Olge valmis selle vaatetorni pisidetailide lummamiseks. Sellel on isegi konksud, et saaksite oma grillinõud käeulatuses hoida. Sisseehitatud riiulid muudavad teie tööala veelgi praktilisemaks ja atraktiivsemaks. See ilus pruun terasest varjualune sulandub ideaalselt igale välimaastikule. Ja sellega on kaasas lihtsalt järgitavad juhised, nii et kokkupanek ei valmista teile raskusi. Sellel Põhja-Ameerika suurima vaatetornide pakkuja allkirja kandval tootel on üheaastane garantii.

Plussid:

Kahekorruseline katus parema õhuringluse tagamiseks Konksud ja sisseehitatud riiulid hoiustamiseks Suurem suurus pakub rohkem võimalusi

Miinused:

Püsivam struktuur kui enamus nimekirjas

Dakota 6 Ft. L x 8 Ft. D Metallist grilli vaatetorn

Dakota 6 Ft W x 8 Ft D Metal Grill Gazebo

Sojag Dakota Metal Grill Gazebo aitab teil suve kauem kesta. Alumiiniumkatuse pakutava kaitsega saate oma grillimispäevi rohkem nautida. Nautige mugavat toiduvalmistamist õues, kahele sisseehitatud riiulile hõlpsasti paigutatava tööalaga. Selle BBQ varjualuse mõõtmed on 6 Ft. L x 8 Ft. D. Katus tagab kuumadel kuudel varju ja hea ventilatsiooni. Hooldamine on lihtne, kuna peate ainult tagama, et lumi ei avaldaks katusele liigset survet. Täiskaadril on kaitse igasuguste ilmastikutingimuste eest. Tootel on üheaastane garantii. Peate teostama täieliku installimise vastavalt juhistele.

Plussid:

UV-kaitse Kaks sisseehitatud riiulit hoiustamiseks Täisraami disain

Miinused:

Liigne kaal võib katuse lukustada Paigaldamine on vajalik nullist

COBANA Grill-lehttorn

COBANA Grill Gazebo 8’by 4 6’ Outdoor Patio BBQ Canopy with Single Tier Soft Top and Side Awning

Cobana Grill Gazebo Outdoor Patio BBQ Canopy ühendab lihtsa disaini praktilisusega. Lisage oma grillimiskogemusele rohkem mugavust. Hoidke liigne päike või ootamatu vihmasadu eemal, sest leiate varjupaiga vastupidava polüestertopsi all. Leidke oma tagaaia jaoks ideaalne värvilahendus, valides katusele ühe kolmest kangavalikust. Tugev raam aitab ka teie grilliala kaitstuna hoida.

Pole enam vee kogunemist, tänu hästi kinnitatud ülaosa tagavatele pannaldele. Lisaks hoiavad vee- ja ilmastikukindlad materjalid teie grillitud hõrgutisi vihma eest kaitstuna. Kergesti paigaldatav ja puhastatav, stabiilne ja vastupidav vaatetorn on suurepärane täiendus teie õue. Lisafunktsioonid rõõmustavad teid, kuna teil on 4 potti ja 2 riiulit külgedel, et saaksite end toiduvalmistamisel mugavalt tunda. Hoidke kõik oma grillnõud ja lauanõud läheduses. Suuruse osas on detailid olulised, nii et peaksite teadma, et selle varjualuse mõõtmed on 8′ LX 4,6′ W. Isikupärasema välimuse saamiseks lisage vardade otsa heledaid kaunistusi.

Plussid:

Vastupidav polüesterkatus Kergesti puhastatav 2 riiulit ja 4 potikonksu

Miinused:

Üldise suuruse poolest väiksem

ABCCANOPY 8'x 5′ Grill-lehtla

ABCCANOPY 8x 5 Grill Gazebo Double Tiered Outdoor BBQ

LED-valgustusega ABCCANOPY kahetasandiline õues BBQ vaatetorn seab BBQ hooaja uude valgusesse. See suure 8′ x 5′ jalajäljega grillvarjualune pakub rohkelt varju ja mugavust kõigile grillifännidele. See grill-lehtla, mis on loodud rooste-, korrosiooni- ja mõranemiskindlaks, on siin, et jääda. Tuuliste või kuumade päevade jaoks on ülemisel varikatusel kaks pehmet taset, mis tagavad suurepärase õhuventilatsiooni ja stabiilsuse.

Pikendage oma grillimistunde isegi pärast päikeseloojangut, kasutades kaasasolevaid energiasäästlikke LED-tulesid. Kasutage oma tööpiirkonda maksimaalselt, kasutades kahte külgmist riiulit ja konkse oma grillitarvikute hoiustamiseks. Hoidke vihma ja UV-kiirguse eest eemal, kui valmistate oma roogasid vabas õhus. Laske oma kirel grillimise vastu kasvada selle tugeva, kuid peene grillvarjualuse katte all. Sulanduge loodusega, sest võra on kaunis metsaroheline. Valmistuge stiilseks grillimiseks õhtuhämarusest koiduni.

Plussid:

Kaasas LED-tuled öiseks grillimiseks. Katus on kaheastmeline õhuringluse tagamiseks rooste-, korrosiooni- ja laastukindel

Miinused:

Enamiku eelarvete puhul kallis

MASTERCANOPY Pop-up Canopy Telk

Pop up canopy for bbq

MASTERCANOPY Pop-up Canopy Tent on selline kiire grillimise varjualune, mida vajate seikluseks. Võtke see hõlpsasti paigaldatav telk kaasa festivalidele, telkimisele või koduõue üritustele. Täispakett on grillisõpradele meeldiv üllatus. Varju toomine kõikjale, kus otsustate grillida, muutub sama lihtsaks kui pop. Ratastega kott säästab palju vaeva selle kaasaskantava telgi elementide transportimisel. Samuti saate hüpikvarikatuse raami kõrvale neli varikatuse liivakotti ja neli telgivaia (10'x10').

Varikatuse katusel on õhutusava, mis tagab korraliku ventilatsiooni ja jahutuse. Terasraam seguneb tugevate plastkomponentidega, et luua kauakestev struktuur. See pop-up varikatusega telk kohandub teie pikkuse ja vajadustega. Täiustatud lülitusjalgade reguleerimise abil hoidke oma sõrmi muljumise eest kaitstuna. Valige kolme erineva kõrguse valiku hulgast: Kõrge 81′ , Keskmine 77′, Madal 73,2 '. Ei vaja tulekahjusignalisatsiooni, ülemise katte materjal on tulekindel, vastab CPAI-84-le. Selle praktilise ja vastupidava grillivarjuga olete ühe minuti kaugusel mugavusest ja varjust.

Plussid:

Kiire seadistamine ja eemaldamine Ratastega hoiu-/kandekott Reguleeritava kõrgusega

Miinused:

Vajab hoiuruumi, kui seda ei kasutata

Rohkem lahedaid BBQ varjualuseid võite kaaluda

Aiatuulte asendusvarikatus

Garden Winds Replacement Canopy for The Sheridan Grill Gazebo

Garden Winds Asendusvarikatus – Standard 350 sobib ideaalselt Sheridan Grill Gazeboga. Stiilne ja vastupidav varikatus tõestab, et ilu peitub detailides. Sellel tootel on usaldusväärsed üliõmblused ja vastupidavad taskud. Nii et olenemata sellest, kui tugev tuul või vihm ka poleks, olete kaitstud. Teie grill-lehtla kaitseb teid vihma ja päikese eest pikka aega. See veekindlast polüestrist valmistatud grill-lehtla asendusplaat sobib ainult konkreetsele mudelile. Selle mõõtmed on 107 x 67 tolli. Läbi selle kauni beeži varikatuse ei tule päikest ega vihma. See kaitseb teid UPF 50 eest, on veekindel ja vastab tuleaeglusti CPAI-84 nõuetele.

Aiatuulte asendusvarikatus

Garden Winds Replacement Canopy

Aiatuulte asendusvarikatus L-GZ238PST-11 jaoks sobib bambuse välimusega BBQ vaatetorni struktuuriga. Veekindel ja CPAI-84 tuleaeglustajaga ühilduv varikatus on vastupidav ja stiilne. Selle kasulikkuse tagamiseks võrrelge kõiki mõõtmisi, et määrata, millist tüüpi vaatetorn teil on. Selle toote alumise tasandi mõõtmed on 97,5 x 60 tolli ja ülemise astme mõõtmed 29 x 18,5 tolli. Lisage oma grillvarjundile värvi, sest selle kauakestva varikatuse disain on inspireeritud USA lipust.

8 x 5 Bamboo Look BBQ vaatetorn

Garden Winds Replacement Canopy for backayrd bbq

See Riplock-kangast valmistatud aiatuulte asendusvarikatuse pealiskate sobib 8 x 5 Bamboo Look BBQ vaatetorniga. Selle 16 x 12 x 3 tolli mõõtmetega ülemine kate kaalub 2,64 naela. Mõnusa beeži varjundiga varikatus on UV-töödeldud, veekindel ja tulekindel. Selle kauakestva varikatusega saate oma grillilauale värske ilme.

Sunjoy 110109132 Originaalne asendusvarikatus grilli vaatetornile

Original Replacement Canopy for Grill Gazebo

L-GZ651PST jaoks mõeldud Sunjoy 110109132 originaalvarikatus ühildub 5 x 7 Grill-lehtlaga. Selle varikatuse kangas on 100% esmaklassilist polüestrit. Sellel on polümeerkate, seega on kaasas ka UV-kaitse, vee- ja tulekindlus. See pealmine kate ühildub ainult 2013. aasta kevadel Bigots USA-s müüdud grill-lehtlaga (5 × 7 jalga) (poe tootekood: 30535375). Selle toote suureks plussiks on 12-kuuline garantii. Lisaks tähendab madal hooldusvajadus väga kergesti puhastatavat materjali.

Näpunäiteid parimaks tagaaias paigutamiseks

Nüüd, kui olete oma grillivarjundi osas lõpliku otsuse teinud – enne selle oma tagaaeda püstitamist on veel üks samm teha! Sinna kavatsete selle asetada, kuna see võib muuta grillimise mugavuse ja ärritava grillimise vahel.

Parima tagaaia paigutuse jaoks kaaluge järgmist.

Lõpetage grillivarjupaiga asukoht. Soovite piirkonda, mis ei ole ilmastikuoludele liiga avatud, ja kohta, kus on võimalik leida looduslikku kaitset. Näiteks puujoone lähedal tuule puhverdamiseks on alati hea panus. Mõelge teele, mida järgite oma varjupaika jõudmiseks. Kas teel on takistusi? Kas peate lillepeenarde ümber punuma? BBQ varjualuse suurus. Te ei soovi oma varjualust paigaldada ainult selleks, et avastama, et katus harjab puuoksi või põrkab vastu teie terrassi üleulatuvat katust. Kas teie BBQ varjualune vajab paigaldamise lõpuleviimiseks vundamenti? Kas selle saab lihtsalt maasse kinnitada või peate valama terrassilt betoonvundamendi?

Järeldus

Siin on see meie nägusate, praktiliste ja kauakestvate grillivarjundite nimekiri. Anna meile kommentaarides teada, milline neist Sinu koduaias Sinu arvates kõige paremini välja näeb. Sel grillihooajal naudi suitsuaega uue grill-lehtla all!

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook