Mis on kaasaegne kodukaunistus? Ja kas see sobib mulle?

What Is Contemporary Home Decor? And Is Right For Me?

Uurige, milline on kaasaegne kodu sisekujundus ja mis sobib mulle? Teie teekond võib alata disainistiili viktoriiniga, samal ajal kui teinekord inspireerib see teid üks kodukaunistust.

Olenemata sellest, kuidas avastasite kodukaunistuse stiili, soovite hakata kujundama.

What Is Contemporary Home Decor? And Is Right For Me?

Kui arvate, et kaasaegne disain võib teile sobida, siis olete jõudnud õigesse kohta.

Mis on Kaasaegne?

Contemporary Home DecorJahimees Douglas

Kaasaegne on disainistiili poolest puhas, lihtne ja kaasaegne kodukujundus ja sisekujundus. See kirjeldab pärast 2000. aastat populaarseks saanud välimust. Aja möödudes muutuvad kaasaegsed stiilid.

Kaasaegne määratleb praegused ajad. Kaasaegses kodukujunduses näete teravaid kontraste, teravaid jooni ja lihtsat mööblit. Kuid kas see erineb tänapäevasest?

Kaasaegne vs. Kaasaegne

Mid century modern living room 1970s 1024x702Amy Troute'i inspireeritud sisekujundus

Inimesed ajavad segamini kaasaegse ja kaasaegse ning kasutavad termineid samu. Kuid disainistiili osas on need kaks erinevad. Kui keegi ütleb "kaasaegne", tähendab see sajandi keskpaiga kaasaegset.

Sajandi keskpaiga moderne on inspireeritud 1940ndatest kuni 1970ndateni. See erineb kaasaegsest, mis on inspireeritud ainult 21. sajandist. Kunstiterminite vaatamine võib aidata meil leida erinevust kaasaegse ja kaasaegse vahel.

Kaasaegne kunst on individuaalsuse väljendus. Kaasaegne kunst on seotud sotsiaalse mõjuga, mille aluseks on praegune ühiskond. Kaasaegses kunstis ei näe te metsikuid kujundeid ega värve, kuid see määratleb kaasaegse kunsti.

Kaasaegsed värvid

Contemporary living room blue couch 1024x672Phi ehitajad

Enamikul disainistiilidel on erksad või pehmed värvid, kuid kaasaegsel kodukujundusel on neutraalsed värvid. See ei tähenda, et teil ei võiks olla soovitud värve ja ikkagi kaasaegne stiil, see on standard.

Hall

Hall on populaarne kaasaegne värv. See on nii neutraalne kui võimalik ja sobib hästi nii musta kui valgega. Kasutage seda teiste värvide taustana või ühendage see hõbedaga, et saada rafineeritud välimus.

Must

Must on veel üks populaarne kaasaegne värv. Erinevalt valgest ja hallist ei ole see nii jahe ja võib pakkuda jahedat ruumi sooja. Kaasaegsed värvid on lahedad, nii et must võib sellele vastanduda.

Seotud: 50 kaasaegse vannitoa disaini ideed

Valge

Valge on kõige populaarsem kaasaegne värv. See sobib iga kodukaunistusega, eriti kaasaegse kodukujundusega. See on parim taustaks, jättes teile tühja lehte.

Merevägi

Merevägi on tänapäevastes kodudes populaarne. Kui sinine on loomulik jahe värv, siis tumesinine on spektri üks soojemaid siniseid. Seetõttu sobib see hästi peaaegu iga värviga.

Terrakota

Nii terrakota kui ka Burgundia on suurepärased punakaspruunid valikud. Pruun ei ole tänapäevases kodukujunduses nii levinud kui must, seega on punakaspruuni värvimine suurepärane lahendus. Muud võimalused on kaneel, telliskivi ja rusikas.

Baklažaan

Kui vajate oma ellu ja koju lillat, on baklažaan teile ideaalne kaasaegne värv. See on tume, sulandub hästi teiste värvidega ja võib muidu igavale ruumile anda selle ilu, mida olete otsinud.

Geomeetrilised kujundid ja jooned

Geometric living room 1024x667Otto/Walker Arhitektid

See võib olla kaasaegse kodu sisekujunduse ja kujunduse kõige olulisem aspekt. Kaasaegsetes tubades on kindlad jooned ja tugevad vormid. Pehme ei ole sõna, mida kasutaksite kaasaegsete kodude kirjeldamiseks.

Kaasaegsed kodud vajavad kindlaid kujundeid ja tavaliselt teravaid nurki. Saate valida mis tahes soovitud kuju ja igal neist on erinev mõju. Siin on mõned levinumad kujundusvormid.

Seotud: Mis muudab kaasaegse elutoa ilusaks ja tervitatavaks? Meil on vastus

Ring

Ringid on kõige pehmem kuju. Kui teile meeldivad kaasaegsed kujundused, kuid ei meeldi teravad jooned, siis kaaluge inspiratsiooni saamiseks ringide kasutamist.

Ruut/ristkülik

Ruudud ja ristkülikud on kaasaegse disaini kõige populaarsemad kujundid. Seda seetõttu, et need esinevad looduslikult ja on nähtavad enamiku disainistiilide puhul. Võite kasutada kujundeid hübriididena, ületades lõhe.

Kolmnurk

Kolmnurgad on lihtsad kujundid, millel on õrn välimus. Paljud väidavad, et nad tunduvad naiselikumad kui muud kujundid. Need sobivad hästi pehmemate toonide ja läbipaistvate materjalidega. Kuid jällegi on need peaaegu sama mitmekülgsed kui ruudud.

Kuusnurk/kaheksanurk

Kuigi näete kõiki kujundeid igas teises kujundusstiilis, on kuusnurgad ja kaheksanurgad mõned vähesed, mis esinevad peamiselt kaasaegses kodukujunduses. Need võivad määratleda eluruumi ja on tavaliselt fookuspunktid.

Nähtamatu valgustus

contemporary home decorFelicia Khori kujundused

Kui olete näinud palju kaasaegseid ruumikujundusi, märkate tõenäoliselt üht ühist asja. Tundub, et valgus tuleb eikusagilt. Selle põhjuseks on süvistatud valgustus või peidetud valgustid. Kaasaegsetes tubades on tavaliselt hea valgustus, kuid allikas on sageli nähtamatu.

Seotud: Kuidas planeerida ja kujundada kaasaegset magamistuba

Süvistatav valgustus

Süvistatav valgustus on populaarne viis ruumi valgustamiseks ilma, et valgusallikas välja paistaks. Süvistatud valgustites on valgustid peidetud lakke või seinale vaateväljast väljas. Nii et nad suudavad pakkuda loomulikku valgust.

Teki tuled

Tekivalgustid lisavad ruumi valgust, ilma et valgus palju ruumi võtaks. Neid on lihtne paigaldada ja need näevad välja nagu väikesed valgusringid, mis tulevad eikusagilt. Veenduge, et ostate neid, mis ei tööta päikeseenergial.

Loputustuled

Loputusvalgustid on seina või laega samal tasapinnal. See muudab need peaaegu nähtamatuks, kuna nad ei võta ruumi ja sulanduvad laega. Saate hankida laiad loputusvalgustid, mis valgustavad teie tuba.

Taustvalgustusega peeglid

Taustvalgustusega peeglid on salakaval viis ruumi valguse lisamiseks ilma lampe või tohutuid laevalgusteid lisamata. Kui eelistate peeglitest loobuda, saate mööblit ka taustvalgustada. Kui teete seda, tundub, et valgus tuleb mööbli taga olevast portaalist.

Baari tuled

Baarivalgustid on piklikud valgustid, mida sageli kasutatakse vannitubades või söögitubades. Need sobivad suurepäraselt diivanile või diivanilaua kohale lisamiseks. Nad ei ole nähtamatud, kuid nad on vähem dramaatilised.

Karjatamise tuled

Karjatamisvalgustid võivad tekitada valgust, mis tundub nagu see tuleks eikusagilt. Neid saab asetada seinale, et teha kolmnurkseid mustreid, või lakke, et saada pehmem ja suurem allapoole kuma.

bathroom with a contemporary decorTuggey sisekujundus

Kas kaasaegne on minu jaoks õige?

Et aidata teil mõista, kas kaasaegne on teie jaoks, oleme koostanud viktoriini, mis aitab teil selle välja mõelda. Vastake küsimustele ja kerige alla, et tulemused kokku võtta.

1) Millist tüüpi kangaid eelistate?

a) tahke

b) mustriline

2) Milliste värvide poole kaldute joonistama?

a) neutraalsed värvid

b) erksad värvid

3) Milline värvitemperatuur teeb sind õnnelikuks?

a) lahedad värvid

b) soojad värvid

4) Milline sõna sulle rohkem meeldib?

a) lihtsus

b) ekstsentrilisus

5) Kas sa oled minimalist?

a) jah

b) ei

6) Milline värvide koordineerimise tüüp meeldib teile paremini?

a) kontrastsed värvid

b) harmoonilised värvid

7) Millist tüüpi materjal teile sobib?

a) klaas, kroom

b) puit, kivi

8) Millise eelistaksite külmkapile panna?

a) kunstiline kleebis

b) lapse joonistus

9) Kas eelistate ümberehitatud või uut sisekujundust?

a) uus

b) taaskasutatud

10) Lõpuks, kumba kuvaksite tõenäolisemalt?

a) kuulsa kunstniku skulptuur

b) kuulsa muusiku signeeritud kitarr

Living room with fireplace and wood stack 1024x693 Shelley Cekirge

Tulemused

Nüüd, kui olete viktoriini täitnud, on aeg välja selgitada, kas teie kujundusstiil on kaasaegne.

Kui teil oleks enamasti A

Kui saite hinde A, siis teile meeldivad kaasaegsed kujundused. Nüüd on aeg hakata ostlema, sest miski ei pane sind end rohkem tundma kui kaasaegne kodukaunistus.

Kui teil oleks enamasti B

Kui teil on B-d, pole kaasaegne disainistiil tõenäoliselt teie jaoks. Soovite midagi heledamat, maalähedasemat või isikupärasemat. Eneseväljendus on oluline, seega vaadake teistsugust kujundusstiili.

Kui teil oleks võrdsed A ja B

Kui teil oleks sama palju A-sid ja B-sid, võiks kaasaegne olla teie jaoks. Peaksite oma koju hankima kaasaegseid esemeid, kuid mitte ainult kaasaegseid. Tahad üleminekustiilis kodu.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Millised on ideed kaasaegse kodu sisekujundusega polstrikanga jaoks?

Kaasaegsel polstrikangal on julged, pehmed või peened mustrid. Kangas võib olla siid, vill või puuvill, kui nimetada mõnda.

Pidage meeles, et erinevalt tänapäevastest analoogkangastest ei ole kaasaegne kodukaunistamise riie seotud kindla perioodiga. Kaasaegne tähendab praegust, see on alati muutuv.

Kaasaegsete disainistiilide põhijooned hõlmavad peeneid graafilisi mustreid koos voolujoonelise kaasaegse mööbliga. Enamikus seadetes kasutatakse elamispinna rõhutamiseks neutraalseid värve koos julgete varjunditega.

Millised on mõned kaasaegsed küünlajalad?

Kaasaegsed küünlajalad lisavad elamispinnale elegantsi. Populaarsed on metallist, marmorist ja klaasist küünlajalad.

Küünlajalad täiendavad aknalaudu või otsalaudu. Kaasaegne leegita küünal lisab valgust ja stiili elutuppa, magamistuppa või privaatsesse vannituppa.

Elegantse keskkonna loomiseks lisage oma kaminakattele mõned.

Mis on dekoratiivsed kaasaegsed kausid?

Kaasaegsed dekoratiivkausid on stiilsed täiendused igasse köögiseadesse. Enne kui otsustate, mida soovite, tehke kindlaks, mis on nende eesmärk. Kuidas neid kasutatakse ja kes neid kasutab?

Dekoratiivne kauss võib anda avalduse või teenida eesmärki. Kausid võivad seista eraldi või täita need popurrii või muude disainerite ideedega.

Kaasaegsete dekoratiivkausside materjalid on klaas, puit, merekorallid ja metall.

Mis on Dark Academia kaasaegne kodukujundus?

Tumedas akadeemilises disainis on tumedad värvid, rikkalikud tekstuurid ja vintage sisekujundus. Tumeda esteetikana tugineb stiil kirjandusele, akadeemikutele, müsteeriumile ja kunstidele. See võtab inspiratsiooni Euroopa arhitektuurist, ajaloost, gooti ja tumedate mõjudest.

Stiili põhivärv on pruun. Kõik, mis puudutab tumedat akadeemilist ringkonda, keerleb pruunide toonide ja varjundite ümber. Rõhuasetusega on kõige populaarsemad värvid elevandiluu ja kuld.

Kaasaegse kodu sisekujunduse järeldus

Kaasaegse sisekujunduse valimisel on teie isikupära kõige olulisem. Looge eluruum, mis keerleb teie ja teie pere ümber.

Sisekujundus peaks peegeldama kodus elavate inimeste isikupära. Pidage meeles, et üksikasjad on kõige olulisemad. Konkreetsed pisikesed aktsendid võivad jätta suurima mulje.

Kaasaegne kodu sisekujundus on seotud mugavusega. Teie kodu peaks olema mugav keskkond. Kui olete selle saavutanud, loksub kõik muu paika.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook