Mis on Stud? Ja muud seinanaastud, millest peaksite teadma

What Is A Stud? And Other Wall Studs You Should Know About

Mis on naast? Olete seda sõna kuulnud, kuid võib-olla ei tea, mida see tähendab. Me mitte ainult ei vasta sellele küsimusele, vaid käsitleme ka tänapäeval koduehituses kasutatavaid erinevat tüüpi naastreid.

What Is A Stud? And Other Wall Studs You Should Know About

Samuti näitame teile turu parimaid naastude otsimise tööriistu ning räägime teile, kuidas need töötavad ja miks need suurepärased on.

Seina ehitamine on kodu ehitamise üks olulisemaid osi. Seinad pakuvad tuge ja annavad struktuuri.

Paljud lauad moodustavad elamu seina. Kuid täna keskendume ainult ühele seina osale. Kui olete selle selgeks õppinud, saate liikuda partitsiooni teistele osadele.

Mis on Stud?

Naastud kasutatakse välis- ja siseseinte jaoks. Ehituses on naast laud, mis ulatub seina ülaosast alla ja pakub tuge. Need on ühes tükis ja on 2×4 või 2×6.

Olulisem on naastud, mis on kandvad. Lõppude lõpuks toetavad kandvad seinad tervet kodu, erinevalt vaheseintest, mis eraldavad ainult ruume ega paku konstruktsiooni terviklikkust.

Mis on naastuleidja?

What Is A Stud Finder?

Naastude leidja on parim viis naastude leidmiseks kaetud seinast. Peate teadma, kuhu maja lauad soovite akna või ukse paigaldada. Samuti peaksite teadma, kus naastud on, kui töötate kipsplaadi ankrutega.

Seotud: Stud Calculator

Kipsplaadi ankrud võimaldavad riputada kipsplaati kergeid esemeid ilma naastuta. Raskemad esemed tõmbavad ankru välja, kahjustades seega seina. Enamikul juhtudel suudab naastuleidja peidetud lauad tuvastada ja selle leidmisel annab piiksu. Sellel on ka punane laser, mis vilgub ja võimaldab teil märkida seinast nii kaugele, kui soovite.

Parimad naastuleidjad 2023

Best Stud Finders

Sest kuigi te võite naastude leidmiseks "puidule koputada", teame me kõik, et see pole nii lihtne, kui tundub. See võib tekitada pettumust. Naastuleidja tuleks kasuks, kui on vaja leida metallist naastud.

Märkus: naastud on tavaliselt üksteisest 16 tolli kaugusel. Kuid kuna kõik seinapikkused ei jagu 16-ga, on raske kindlaks teha, kummalt poolt naastud algavad. Seetõttu on naastude leidja kasutamine nii oluline, isegi kui teate 16-tollist reeglit.

Tavol 4 in 1 elektrooniline andur

Tavool Stud Finder Sensor Wall Scanner

See Tavol naastuleidja ( Amazon ja Tavool ) on tõeliselt hämmastav. Algselt maksab see umbes 50 dollarit, kuid kui teil veab, leiate selle alla 25 dollari eest. See on enimmüüdud naastuleidja ja kõrgeima reitinguga naastuleidja üldse.

Sellel leidjal on neli režiimi, mis võimaldavad tuvastada puitu, talasid, talasid, metalle, vahelduvvoolu juhtmeid ja sügavalt põimitud objekte põranda, lae ja seina taga. Mis on rohkem kui sammu võrra kõrgem kui teie standardne naastuotsija.

Plussid

4-ühes korrutamine pluss sügavtuvastus Automaatne kalibreerimine ja ergonoomiline käepide mugavaks kasutamiseks Professionaalne disain ja tippkvaliteet

Miinused

Tootmisprobleemid Patareid ei sisalda Nõrk tuvastamine

StudBuddy magnetilise naastuotsija

The StudBuddy Magnetic Stud Finder

StudBuddy (Amazon ja Lowes) on odavaim ja lihtsaim leidja, mida saate osta. See on ideaalne väike kingitus või sukatops, nii et kui saate, hankige neid paar. See võib leida puidust või metallist naastud ja jääda markerina paigale. Tõde on see, et StudBuddy töötab metallidetektorina, tuvastades kruvid või naelad. Nii et peate võib-olla seda üles ja alla lükkama, et plaat tuvastada.

Plussid

Töötab kõigi kipsplaatide rakendustega. Ei ole ette nähtud kasutamiseks latil

Miinused

Nõrk tuvastamine Õhuke plastkest

Tsirkoonist naastude otsija

Zircon Stud Finder

Tsirkoon (Amazon ja Zircon) on suurepärane ja taskukohane kaubamärk, mis on saadaval enamikus jaemüüjates. Tõenäoliselt saate täna välja minna ja osta täpselt selle leidja. Sellel on suurepärane haare ja see töötab täpselt nii, nagu eeldate, et naastuleidja töötab.

Arvestades hinda ja selle kasutamise lihtsust, on see suurepärane võimalus algajatele. See töötab akuga ja vajab töötamiseks 9 V pinget, mis ei kuulu komplekti. Seega võtke kindlasti üks neist ka väljas olles.

Plussid

Ergonoomilise disainiga käepide Parandab automaatselt levinud kasutajavead Otsige üles naastud ja metall, vältides samal ajal elektriohtu

Miinused

9-voldine aku ei kuulu komplekti Ebaühtlane,

BLACK DECKER SF100 puidust naastude otsija

BLACK+DECKER SF100 Wood Stud Finder

Kui olete Black Deckeri (Amazon ja Walmart) entusiast, kellel on kõik oranž ja must, siis vajate seda oma kollektsiooni jaoks. See mitte ainult ei tööta suurepäraselt, vaid näeb ka suurepärane välja.

Black Deckeri tööriist kasutab lasertehnoloogiat mitte ainult nende leidmiseks sirgjoone loomiseks, vaid ka tasapinna loomiseks. Saate seda kasutada joonlasernivooderina nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. See on rohkem kui 2-ühes.

Plussid

LED-tuled vilguvad ja seade piiksub, kui naastud asuvad Ergonoomilise disainiga AA-patareid

Miinused

Ülehinnatud ebajärjekindel

Mis on Jack Stud?

What Is A Jack Stud

Tungrauad asuvad mõlemal pool akende ja ukseraamide külge. Need toetavad ülaltoodud päist ja on uksega sama kõrged kui uks. Kui seda kasutatakse aknaraamide toetamiseks, on asjad teisiti.

Kui tungraud asetatakse aknaraami, on see sama kõrge kui aknaraam, kuid ulatub tavaliselt põrandani. See pakub kõige rohkem tuge, kuna ainuüksi akna kõrgus ei ole stabiilne.

Mis on Cripple Stud?

Mis on invaliidine naast? Invaliidne naast on akna- ja ukseraamide jaoks. Mõnikord on seinas augud, näiteks hommikusöögisaalis või avatud kontseptsiooniga kodudes võlvkäikude kohal. Invaliidid naastud toetavad ülemisi kihte nende kohal olevas seinas.

Seina lühematesse piirkondadesse nii akende kohale kui ka alla asetatakse vigane naast. Need on paigutatud ka ukseavade kohale. Ilma nendeta lauad kummarduksid või kukuksid maha, kuna raamid poleks kindlad.

Mis on King Stud?

What Is A Cripple Stud

Kuningas naast toetab tungraua naastu. See kulgeb piki tungraua väljastpoolt, ulatub ainult nii üles kui ka alla. Selle ülesandeks on toetada tungraua naast ja kõik sellel teel kulgevad naastud, et toetada kogu raami.

Iga paigaldatud tungraua naastu jaoks on vaja kuningat. Igaüks neist kruvitakse või naelutatakse otse tungraua naastu külge, mida see toetab, samuti ülaltoodud ja alloleva plaadi külge, mis on kinnitatud lae ja põranda külge.

Mis on seinapäised?

Mis puutub tehnilistesse päistesse, siis seina või vaheseina ehitamisest rääkides võib eeldada, et kõnealune sõna viitab akna- või uksepäisele. See on plaat, mis läheb akna või ukse kohale.

Kuid mitte laud, mis läheb alla akna, kuna seda peetakse aknalauaks. Sõna, mis on meile kõigile tuttavam.

Mis on seinaplaadid?

Seinaplaadid on vaheseina ülemised ja alumised horisontaalsed lauad. Ilma nendeta peaksite lauad lakke ja põrandasse kruvima. Kuid nendega saab lauad neisse kruvida.

What Are Wall Headers

Sealt edasi on teil terve sein, mis on raamitud plaatidega, mis muudab seina ülespaneku ning põranda ja lakke kruvimise lihtsaks. Seinaplaate võite mõelda ülemise ja alumise "päistena".

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kas ma saan seinakinnituse leidmiseks kasutada Samsung 5G Galaxy Note 20?

Jah, saate ja tegelikult on see üsna lihtne. Kõik, mida pead tegema, on alla laadida Walabot DIY Plus Wall Scanner, tasuta rakendus, mis on saadaval Google Play poes. Kui olete rakenduse alla laadinud, vajutage vaid nuppu ja alustage koduseinte naastude otsimist.

Kas ma vajan naastuleidjat?

Ei, seinast tahvli leidmiseks ei ole vaja naastuleidjat. Võite lihtsalt seinale koputada, õpetades endale vahet õõnsa seina heli ja naastuga seina heli vahel. See pole aga kindel, kuna teie mõistus võib teile trikke mängida.

Samuti võite teha vigu ja puurida seina augu, mida peate hiljem lappima. See muutub keerulisemaks, kui te ei sobi esmakordselt kasutatud värviga.

Kas müügikohad on alati naastudel?

Jah, üldjuhul paigaldatakse pistikupesad naastu kõrvale. Siiski võivad korterites toimuda erinevad asjad: seal võivad olla metallist naastud. Neid on koputades palju raskem leida.

Kas ma saan naastuleidjana kasutada tavalist magnetit?

Neodüümmagnet ei leia puitu, kuid suudab leida teraskruvid, mis hoiavad kipsplaati puidust naastude külge.

Millises suunas naastud jooksevad?

Talade kohta on oluline teada, et need jooksevad kogu majas samas suunas. Kui näiteks keldri või pööningu nähtavad talad kulgevad idast läände, võite olla üsna kindel, et magamistoa põranda all olevad nähtamatud talad kulgevad ka idast läände.

Nüüd teate, kuidas seinanaastud leida, miski ei hoia teid isetegemise projektist tagasi. Tänu täiustatud telefonirakenduste tehnoloogiale leiate oma iPhone'i või Android-seadmega seinatahvli. See võib olla lihtsaim viis seinast naastu leidmiseks.

Kui töötate kahekordsete naastidega seinte või seinaraami naastudega, vajate professionaalset abi.

Ja kui soovite midagi teistmoodi teha, võite proovida naastude vahel asuvas seinahoidlas. See annaks teile kodus lisaruumi, hoides samal ajal oma hooajalisi esemeid, et need teie teele ei jääks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook