Müüakse 15 pisikest maja, mida saate kohe osta

15 Tiny Houses for Sale You Can Buy Right Now

Leidke võtmed kätte kodu, mille saate maanteele või parkida koos ühe müüdava väikese majaga. Nendel kokkupandavatel mudelitel on kõik sise- ja välisviimistlused, mis välistavad vajaduse ise ehitada.

Oleme läbi vaadanud parimad väikesed kodukataloogid ja koondanud viisteist parimat mudelit, mida saate täna osta. Kõik meie nimekirjas olevad kodud on saadaval Ameerika Ühendriikides.

15 Tiny Houses for Sale You Can Buy Right Now

Müüakse 15 kokkupandavat pisikest maja

Sirvige mõnda parimat praegu müüdavat pisikest maja. Need töötavad alaliste elukohtadena või lisaeluruumidena teie kinnistul.

1. eBoho Go – 35 940 dollarit

eBoho Go - $35,940

Magamiskohti: 2 (üks suur voodi) Ruutkaadrid: 136 Kohaletoimetamine: USA mandriosa

eBoho Go on täielikult elektriline mudel, millel on sisseehitatud inventar, vannituba, väike köök ja suur kaheinimesevoodi. Kuna tegemist on pisikese ratastel majaga, saate seda kasutada haagissuvilana või parkida alaliseks pisikeseks koduks. See sisaldab kõiki elektriühendusi ja sellel on elektriline veeboiler, pliidiplaat, kütteseade ja vahelduvvooluseade.

eBoho Go mõõdab 16 ′ pikkust, 8,5 ′ laiust ja 10 ′ kõrgust ning põrandapinda on umbes 136 ruutjalga. Kohaletoimetamise tasud ja kohandused mõjutavad lõplikku maksumust.

2. eVista XL – 54 516 dollarit

eVista XL - $54,516

Magamiskohti: 2 (üks suur voodi) Ruutkaadrid: 223 Kohaletoimetamine: USA mandriosa

eVista XL on 26-tolline naturaalse puidusteetikaga pisike kodu. Selles on täisvarustusega vannituba, köök, privaatne magamistuba ja elutuba. Kaasas kõik köögiseadmed, kohandatud puidust kapid, vannitoasisustus, sisseehitatud öökapid ja raamaturiiulid hoiustamiseks.

Umbes 223 ruutjalga, hästi läbimõeldud põrandaplaan annab piisavalt ruumi ühele või kahele inimesele mugavalt elamiseks. See on täielikult elektriline mudel, seega peate muretsema gaasiühenduste pärast.

3. Ovat Tiny Home – 65 000 dollarit

Ovat Tiny Home - $65,000

Magamiskohti: kuni 4 ruutmeetrit: 220 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Ovat Tiny House on mõõtmetega 26 x 8,5 tolli ja see on pausidega treileril, mis võimaldab teil seda kõikjale kaasa võtta. Sellel on kolm paigutusvõimalust – ühes on pööningul põhimagamistuba, alumine tase hõlmab suuremat elutuba, kööki ja vannituba. Teises ja kolmandas variandis on esimesel korrusel põhimagamistuba ja pööningul magamistuba, kus on väiksemad eluruumid.

Kõigil Ovati paigutustel on samad materjalid, nagu metallkatus, luksuslik vinüülplaadist põrandakate, lihunikuploki tööpinnad ja eritellimusel valmistatud kapid.

4. Cube Two – 65 800 dollarit

Cube Two - $65,800

Magamiskohad: 3-4 (kaks magamistuba) Ruutpind: 328 Tarne: üle maailma

Cube Two on müügis olev kaasaegne pisike maja, mis on kahe magamistoaga planeeringuga, mis sobib keskmise suurusega peredele. Magamistoad asuvad maja mõlemas otsas, samas kui köök, elutuba ja vannituba asuvad keskel. Cube'il on ka pesumasina ja kuivati ühendus, igas magamistoas on riidekapp ja elutoas kokkupandav laud.

Siseviimistlus on klanitud ja kaasaegne, sobib ideaalselt neile, kellele meeldib minimalistlik stiil. Nestron tarnitakse üle maailma, kuid tarnekulud erinevad asukohati ja mõjutavad lõpphinda.

5. Meenutus – 83 900 dollarit

The Keepsake - $83,900

Magamiskohad: 3-4 (kaks magamistuba) Ruutpind: 170 Kohaletoimetamine: üle maailma

Keepsake on väike müügis olev reisihaagis, mille esimesel korrusel on magamistuba. Väike trepp viib peamagamistoa kohal asuvasse tuppa, mida saab kasutada elutoa või teise magamistoana. Planeering sisaldab ka täissuuruses vannituba, kööki ja kohta pesumasina / kuivati kombinatsiooni jaoks.

Välisviimistluses on kolm viimistlust: talumaja, käsitööline ja kaasaegne. Keepsake sisaldab kogu siseviimistlust ja tehnikat. Saate seda kasutada haagissuvilana või parkida ja kasutada seda oma täiskohaga koduna.

6. The Aspen – 93 959 dollarit

The Aspen - $93,959

Magamiskohti: 4 Ruutkaadrit: 314 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Aspen on 26-tolline väike kodu, kus on suurepärane tuba, köök, täielik vannituba ja pööningu magamistuba. Sellel on ka "flex" tuba, mida saate kasutada teise magamistoa või kodukontorina. Seda on erineva suuruse ja paigutusega, suurim suurus on 32 tolli pikk.

Interjöör on kaetud puidust shiplapiga ja sisaldab kõiki inventari. Aspeni mudelil on palju uuendusi – vastavalt vajadusele saate lisada katuseaknaid, ahju, mikrolaineahju, erinevaid välisviimistlusi ja palju muud.

7. Minu Milla – 94 000 dollarit

My Milla - $94,000

Magamiskohti: 2 Ruutkaadrit: 348 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid ja Kanada

My Milla on kaasaegne kajutistiilis pisike kodu, mille pindala on 348 ruutjalga. Välisviimistluseks on musta tihendiga Thermory Clear Pine ning sisesein ja lagi valge pesuviimistlusega niklivahega mänd. Korruse planeeringus on täisvarustusega vannituba, köök, põhikorrusel elutuba ja pööningul magamistuba.

Köögis on õmblusteta Euroopa kapid, kahekordne induktsioonpliit ja ruumi suurele külmkapile. Põrandakate on luksuslik vinüülplaat. Viimistlused – seest ja väljast – sobivad ideaalselt kaasaegsetele maalähedastele austajatele.

8. ELM Tiny House RV – 98 959 dollarit

ELM Tiny House RV - $98,959

Magamiskohti: 3 ruutmeetrit: 280 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

ELM Tiny House RV on väike ratastel kodu, millel on salongilaadne välisilme. Seda on mitmes suuruses, millest väikseim on 26 tolli pikk, 8,5 tolli lai ja 280 ruutjalga. Põhikorrusel on vannituba, köök, suur tuba ja "flex" tuba väikese magamistoa või kodukontori jaoks. Ülemise korruse pööningul on peamine magamistuba, kus on piisavalt ruumi queen-voodi jaoks.

Saadaval on versiooniuuendused, sealhulgas teise pööningu lisamine täiendava magamisruumi jaoks. Saate lisada ka katuseakna, kliimaseadme minisoojendi, põrandakütte ja palju muud.

9. Heritage Tiny Home – 104 900 dollarit

Heritage Tiny Home - $104,900

Magamiskohad: 6 Ruutpinda: 238 pööningut Kohaletoimetamine: üle maailma

Heritage mahutab kuni kuus inimest, mistõttu on see ideaalne valik suurematele peredele. Korteris on üks põhimagamistuba ja kaks magamispööningut, kuhu mahub suur madrats. Lisaks on seal täissuuruses vannituba, köök ja elutuba.

Pärandil on kolm disainistiili: talumaja, kaasaegne ja käsitööline. See sisaldab seadmeid, kappe, inventari, torustikku, elektrit, valgustust ja kahte elektrilist seinakütteseadet. Samuti on palju valikulisi uuendusi.

10. Deluxe Dragonfly Cottage – 139 000 dollarit

Deluxe Dragonfly Cottage - $139,000

Magamiskohti: 3 Ruutkaadrit: 280 Kohaletoimetamine: Peakorter asub Indianas

Deluxe Dragonfly Cottage on käsitööna valminud väike maja, mis müüakse firmalt Cool Cottages by DMR. See on Stryker 21k GVW kolmeteljelisel haagisel, et seda oleks lihtne pukseerida. Sellel on 10 x 28 tolli planeering, kus on elutuba, köök, magamistuba ja vannituba.

Magamistoas on suur kaheinimesevoodi, mille peal on kaheinimesevoodi. Väikesel suvilal on esmaklassiline viimistlus, sealhulgas kohandatud plaaditud dušš, Boschi seadmed, paagita veesoojendi ja virnastatav pesumasin-kuivati. Sellel on ka energiasäästlikud uuendused, nagu suletud lahtriga isolatsioon, LP nutikas vooder ja kolmekordsed aknad.

11. Luna – 150 000 dollarit

Luna - $150,000

Magamiskohti: 2 Ruutkaadrit: 256 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Luna on väike luksuslik kodu, millel on avatud põrandaplaan ja kõrgetasemeline viimistlus. See sisaldab täielikku vannituba, kööki, elutuba ja pööningu magamistuba. Lunal on täis aknasein ja katuseaken, mis tagavad palju loomulikku valgust. Vaatamata väikesele suurusele pakub see palju salvestusruumi.

Köögis on kohandatud kapid, 10,7 kuupmeetrine külmkapp, lihunikploki letid, mikrolaineahi ja pliit. Vannitoas on kõik inventar ning seadmel on minijaotus, ilma paagita veesoojendi ja kasevineerist sisevooder.

12. Rutledge – 159 900 dollarit

The Rutledge - $159,900

Magamiskohti: 2-6 Ruutkaadrit: 360 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Rutledge on müügis moodsas stiilis pisike maja, kus on põhikorruse magamistuba ja pööningu magamistuba. See mahutab olenevalt paigutusest kaks kuni kuus inimest. Kaasas kohandatud haagise šassii ja puruneb ning mõõdud on 10 x 36 tolli.

Standardviimistluse hulka kuuluvad lihunikploki- või kvartslettid, kohandatud kapid, topeltpakettaknad ning kütte- ja kliimaseade. Selles on täisvarustusega vannituba, köögis induktsioonpliit koos pliidi võimalusega ning pesumasina-kuivati kombinatsioon.

13. The Lookout – 195 000 dollarit

The Lookout - $195,000

Magamiskohti: 4 (üks magamistuba) Ruutpind: 400 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Lookout on väike kodu, millel on ühendus välitingimustega. Neli aknaseina võimaldavad külluslikku loomulikku valgust ja vaadet loodusele. See on 400 ruutjalga, kus on köök, vannituba, elutuba ja magamistuba.

Köögis on nõudepesumasin, mikrolaineahi, külmkapp ja kahe põletiga pliit. Kodu tuleb tervikliku siseviimistlusega – vaja läheb vaid mööblit. Saadaval on palju uuendusi, sealhulgas minijaotus, kamin, sisseehitatud seadmed ja palju muud.

14. Wedge Caboose – 195 000 dollarit

Wedge Caboose - $195,000

Magamiskohti: 6 Ruutkaadrit: 400 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Wedge Caboose on kaasaegne kajutistiilis pisike kodu, kus on 400 ruutjalga elamispinda. 120-ruutmeetrisel pööningul on voodikoht ja esimesel korrusel on peamine magamistuba. Caboose sisaldab kööki, elutuba ja täielikku vannituba. Maja esiküljel on katuseülekanne, mis annab peavarju verandale.

Wedge Caboose'i pakett sisaldab kõiki seadmeid, riistvara ja inventari. Kui soovite maja kohandada, on palju täiendusi.

15. Escher – 235 000 dollarit

The Escher - $235,000

Magamiskohti: 6 Ruutkaadrit: 375 Kohaletoimetamine: Ameerika Ühendriigid

Escher on luksuslik väike müügiks mõeldud maja, mille välisilme on ainulaadne materjalide ja värvide segu. Interjööris on ülisuur magamistuba, plaaditud dušš, koka köök ja garderoob. Tootja New Frontier Design kasutab selles mudelis ainult esmaklassilisi materjale.

Majas on kaks magamistuba, kuid mahutab kuni kuus inimest. Sellel on kõik seadmed, shiplapi sisevooder, Pella aknad, talumaja portselanist valamu, kvartsist tööpinnad ja palju muud kvaliteetset viimistlust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook