Muutke oma õu raudteede tugiseintega

Transform Your Yard With Railroad Tie Retaining Walls

Raudtee kinnitusseinad võivad õueruumi tõesti kokku viia. Hea haljastus üldiselt võib kaunistada iga õue. See hõlmab mõningaid kenasid varjulisi puid, veevarusid ja väliskujundusega isiklikke puudutusi.

Transform Your Yard With Railroad Tie Retaining WallsPilt juhistest.

Kuid loomulikult ei piirdu need asjad nende kolme esemega. Tegelikult on hea tugisein muudetud materjalidega veel üks asi, mis võib teie õue ilma liigse pingutuseta hämmastavaks muuta.

Mis on raudteeside tugiseinad?

What Is A Railroad Tie Retaining Wall

Raudtee kinnitusseinte mõistmiseks peate teadma kahte asja. Esimene asi on raudteesidemed. Raudteesidemed on talad, mida algselt kasutati raudteede, eriti traditsiooniliste raudteede loomiseks.

Tänapäeval asendatakse raudteesidemed metallist analoogidega, kuid teatud piirkondades on need endiselt kasutusel. Kuid kui raudteed asendatakse, muudetakse raudteesidemeid, mis sageli langevad igapäevaste inimeste kätte.

Kui teil on õnn leida raudteesidemeid, mida kasutada, kasutage võimalust. Raudteesidemetega saab teha palju erinevaid projekte, kuid traditsiooniline projekt on raudteesideme tugisein.

Kuidas ehitada raudteesideme kinnitussein

How To Build A Railroad Tie Retaining WallPilt floresartscape'ist

Tugiseina ehitamine võib üldiselt olla keeruline. Kuid kui saate teada, mida peate tugiseinte kohta teadma, saate oma tugiseina ehitada enesekindlalt. Siin on sammud, mida saate teha raudteesideme tugiseina ehitamiseks.

Tasandage maapinda

Esimene asi, mida soovite teha, on maa tasandamine. Veenduge, et kõikjal, kuhu lisate raudteesidemeid, oleks ühtlane ja tasane. Kui ehitate üles, võite sel hetkel lisada tagaküljele veidi mustust või kruusa.

Kui jätate ala selliseks, nagu see on ja ehitate juba sinna mustuse vastu seina, saate märkida kohad, kuhu lauad lähevad. Sel juhul on veelgi olulisem tagada, et maapind oleks tasane.

Looge alus

Kui olete veendunud, et ala on tasane, võite alustada põrandaliistude lisamist. Seda saab teha mitmel erineval viisil. Kõige kindlam viis on kaevata alla poole lipsu kõrgusest. Tavaliselt on see umbes neli tolli.

See on selleks, et saaksite alumised raudteesidemed maha matta, et muuta see veelgi stabiilsemaks. Siinkohal on hea lisada tugiseina mõlemale küljele ka vertikaalsed lauad. Kaevake alla vähemalt kuus tolli ja lisage vertikaalsed lauad iga 6–8 jala järel.

Lisage niiskustõke

See on ka hea aeg niiskustõkke lisamiseks. See võib toimida ka umbrohutõkkena. Joone kõikjal, kus raudteesidemed riide või plastiga kokku puutuvad. See hoiab ära niiskuse kogunemise.

Kui ostate niiskustõkke ja umbrohutõkke, saate need mõlemad lisada. Kui näete, et teie tugiseinast umbrohi võrsub, ei näe see üldse hea välja. Nii et see on oluline samm, mis ei maksa teile palju.

Loo äravool

Oma tugiseina jaoks saate luua palju erinevaid kanalisatsioonitüüpe. Suurepärane valik on prantsuse äravool, mis mitte ainult ei ole tõhus, vaid näeb ka üsna kena välja. Saate sellega töötada, et saada oma maastikukujunduse osaks.

Kuid prantsuse äravool pole ainus võimalus. Saate teha palju erinevat tüüpi äravoolutorusid. Peaasi on veenduda, et vesi juhitakse kuhugi, kuhu soovite. Veehoidla loomine on veel üks suurepärane võimalus lasta sellel oma disainis mängida.

Stagger The Ties

Kui lisate oma tugiseinale raudteesidemeid, nihutage need kindlasti nagu klotsid. Need peavad kattuma, muidu pole need üldse turvalised. Hea mõte on igal teisel tasandil sidemed pooleks lõigata.

Võite ka juhuslikult lõigatud raudteesidemed nihkuda, kuigi sellega on raske töötada, kui teie tugisein pole täiesti sirge. Nii et iga lipsu planeerimine on teie parim valik turvalise seina jaoks, mida on lihtne ehitada.

Kindlustage sidemed

Iga kord, kui lisate seinale raudteesideme, kinnitage see spetsiaalselt selleks otstarbeks valmistatud poltidega. Pole midagi, kui puurite paar tolli alla, nii et teil pole vaja 12-tollisi kruvisid või polte. See on tavaline viis nende kindlustamiseks.

Parem suurus on 6 tolli, sest väiksem suurus pole eriti turvaline. Soovite katta umbes poole raudteesidemest, nii et puurige pooleldi alla ja kasutage väiksemat puurit, et teha auk, mis võimaldab kruvi läbida.

Muud tugiseinad

Stacked stone retaining wallPilt ettevõttest Air Vol Block, Inc

Saate ehitada palju muud tüüpi tugiseinu, millest mõned on isegi lihtsamad kui raudteede tugiseinad. Seega kasutage oma ressursse või looge unistuste tugisein, valides selle, mis teid kõnetab.

Pidage meeles, et need on erinevad materjalid, mida saate tugiseina jaoks kasutada. Sest tehnilised ja arhitektuursed tüübid on midagi, mida saate üldise tugiseina juhendi abil sügavamalt uurida.

Telliskivi

Brick on turvaline valik, kus on rohkem võimalusi, kui arvate. See on ohutum ja turvalisem kui raudteeside, kuid sellega on raskem töötada. Telliskivi kasutamiseks peate teadma müüriladumist ja mördi kasutamist.

Kivi

Kivi on üks ilusamaid tugiseinte liike. See näeb välja loomulik, maagiline ja sellel on loomulik äravoolusüsteem. Kivi peab ka laduma keegi, kellel on sellega kogemusi, kuid see pole nii valiv kui sümmeetrilisem materjal.

Betoonist

Betoon on suurepärane võimalus neile, kes soovivad kaasaegset disaini. Seda on raske laduda, sest tuleb luua vorm, millesse betooni valatakse. Kuid õige aluse korral on see kõige turvalisem valik.

Plokid

Igasugused plokid on suurepärane valik, kuna need on turvalised ja stabiilsed. Saate hankida puitplokke, kiviplokke, betoonplokke või isegi klaasplokke. Neid on lihtne laduda, kui teil on nende paigaldamise kogemus.

Puuritud kivid

Puuritud kivid on ainulaadne valik aia välimusega. Need ei saa olla nii kõrged kui muud tüüpi tugiseinad, kuid kui teete mitu rida puuris olevaid kive, saate need suurepärase kujunduse saamiseks üsna hästi virna panna.

Taimestik

Taimkatte seinad on väga ainulaadsed ja võivad samuti olla kasulikud. Mõned taimkattega seinad on nagu puit- või kivialusel tallhekid. Kuid teised on nagu vertikaalsed aiad, millega saate tegelikult oma peret toita.

Puit

Muidugi on raudteesideme tugiseinad valmistatud puidust, kuid need pole ainsad puiduliigid, mida saate kasutada. Tugiseinana võib kasutada mis tahes tüüpi puitu, seega valige, mis on saadaval või mis teile meeldib.

Rohkem võimalusi raudteesidemete kasutamiseks – muud kui raudteesideme kinnitusseintes

Kui teid huvitab rohkem selle raudteesideme kui tugiseina aspekt, siis otsite tõenäoliselt ideid raudteesidemete kasutamiseks. Siin on mõned projektid, mille jaoks saate oma raudteesidemeid kasutada.

Railroad Tie diivanilaud

Railroad Ties Coffee table 683x1024

Raudtee lipsuga kohvilaud on ideaalne asi igasse mehekoopasse või sooja, loodusest inspireeritud elutuppa. Saate selle ehitada ainult raudteesidemetega või viia selle kokku betoonvardaga, nagu siin näidatud.

Just see on raudteesidemete juures nii hea. Nad on mitmekülgsed. Kui teate, kuidas sae ümber käia, saate neid isegi pikalt viilutada, et luua õhemad lauad, mida saab kasutada nagu tavalist saematerjali.

Raudtee sidemantel

Railroad Tie Mantle 

Kui teil on töötamiseks ainult üks raudteeside, võib mantel olla kõik, mida vajate selle maalähedase hõngu jaoks, mida raudteeside lisab. Rääkige kamina ümber lugusid sellest, kust te raudteelipsu saite, ja kujutage ette ajalugu, mida see on näinud.

Võite ehitada oma kaminale kogu raami raudteesidemetest, kuid kui teil on ainult üks, on see hea viis seda hästi esitleda. Lihtsalt veenduge, et see oleks korralikult paigaldatud, et see ei kukuks ega ragiseks, kui see katkeb.

Raudtee sideme astmed

Railroad Tie StepsPilt Flickrist

See on suurepärane kompliment teie raudteesideme kinnitusseinale. Raudteesidemetega saate astmeid üsna lihtsalt luua, kuna need on juba õige suurusega. Lihtsalt veenduge, et iga samm oleks tasane ja kindlalt maapinnale kinnitatud.

Peate igaüks neist osaliselt maha matma, et veenduda, et see on stabiilne. Sealt edasi saad kasutada selle ümber killustikku või ehitada mõlemale poole tugiseinad, et lisada stabiilsust ja luua oma õuele uhke minisaal.

Raudtee lipsupink

Railroad Tie Bench

Raudteesidemeistmete valmistamiseks on palju erinevaid viise. Võite ehitada lihtsa kahe jalaga pingi või ehitada ühe kõrgendatud seljaga. Kui teate, kuidas pinki ehitada ühest asjast, saate ühe teise asjaga ehitada.

Pinkide ehitamine pole keeruline, kuid puusepa esimest korda käepärast hoidmine on hea mõte, kuna see peab kandma inimese raskust. Lõpptulemus on väärt kogu raha, mis kulub puidutöölise abi saamiseks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook