Näpunäited esmaüürnikule: olge valmis ja kohandage oma ruum isikupäraseks!

First-Time Renter Tips: Be Prepared And Personalize Your Space!

Nii et olete otsustanud, et on aeg rentida koht. See on oluline esimene samm, kuid mitte kõik ei nõustu, et see on ka kõige raskem. Rentimise käigus kerkib esile palju muid olulisi küsimusi. Nii enne kui ka pärast rendi valimist tuleb arvestada paljude asjadega.

Kui palju üüri saan ma endale lubada?

Enne kui hakkate otsima, peate teadma, mida soovite ja mida saate endale lubada. Eelarve arvutamine pole nii keeruline, kui arvate. Tavaliselt peaks üür olema kuskil 30% sissetulekust. See võimaldab teil katta kõik oma elamiskulud ja siiski jääb piisavalt üle meelelahutuseks ja isegi säästa.

First-Time Renter Tips: Be Prepared And Personalize Your Space!

Siin on lihtne viis välja selgitada, kui palju saate iga kuu üürile kulutada: võtke kokku oma aastane netosissetulek – teie tegelik kojuviimise tasu, millest on maha arvatud maksud ja muud kinnipeetud maksud – ja jagage see 40-ga. Mõned suured turud, näiteks New York Linnal võivad olla rangemad nõuded sissetuleku, krediidi ja käendajate osas.

Pallet furniture for renting apartments

Loomulikult on see näitaja paindlik. Näiteks kui teil on lapsi, peate arvestama ka sellega, kui palju nende hooldamine maksab. Või kui teate, et kulutate palju meelelahutusele ja restoranidele, peaksite arvud ümber hindama. Peate arvestama kõigi oma individuaalse elustiili eripäradega.

Simple bedroom designed for renting

Ja loomulikult ei tähenda see, et saate teatud summa maksta, et peaksite seda tegema. Proovige leida parim pakkumine, tegemata järeleandmisi asjades, mis teile kõige rohkem meeldivad.

Korteri/maja jahinõuanded

House reting tips for the first time

Üüritava korteri või maja leidmiseks saate kasutada palju meetodeid. Paljud eelistavad kasutada maaklerit. Mõnel on veebisaidid, kus saate vaadata, mida nad pakuvad, pilte ja aimu, mida nad teie heaks teha saavad. Kui teil on teatud naabruskond, leidke selles piirkonnas maakler.

First apartment hunting tips living

Teine võimalus rentimist leida on tuttavate inimeste kaudu. Kui otsustate kodu rentida, rääkige sellest kindlasti kõigile tuttavatele, sealhulgas perele, sõpradele, töökaaslastele jne. Kui kellelgi neist on juht, saate sellest teada.

First apartment hunting tips entryway

Saate vaadata ka klassifitseeritud kuulutusi ja näha, kas leiate oma eelarve ja eelistuste piires laenutusi. Ja siis on lihtne meetod lihtsalt ringi jalutada. Kui teate, et teile meeldib mõni konkreetne naabruskond, võite lihtsalt ringi jalutada ja vaadata, kas näete üürile andvaid silte. Kes teab? Äkki sul veab.

First apartment hunting tips

Kui leiate koha, mis teile väga meeldib, on mõistlik olla valmis. Koostage nimekiri dokumentidest ja teabest, mida üürileandjad küsivad või mida peavad nägema enne üürilepingu sõlmimist, näiteks teie krediidiajalugu, viited, maksudeklaratsioonide koopiad, maksete väljavõtted ja vara väljavõtted. Samuti olge valmis esitama küsimusi tasude ja tagatisrahade kohta, mida teilt oodatakse, üürilepingus märgitud tingimuste, naabruskonna jms kohta.

Näpunäiteid esmaüürnikule

First time renter good impression

Kui üürite kodu esimest korda, olge valmis seisma silmitsi mõne väljakutsega. Kogu protsess tundub kummaline ja uus, nii et peate olema valmis. Üürileandjatega kohtudes proovige jätta endast hea mulje. Mõned asjad, mis võivad aidata, hõlmavad kontaktteabe ja viidete pakkumist, sissetulekute ja töökuupäevade näitamist ning valmisolekut näidata oma finantsdokumente.

Steampunk apartment design first time renter

Soov jätta endast hea mulje ei tohiks takistada üürilepingu või kinnisvaraga seotud küsimuste esitamist. Enne mis tahes dokumendi allkirjastamist peate teid korralikult teavitama.

Swedish apartment first time renter

Enne sissekolimist vaadake kogu koht üle ja kirjutage üles kõik mured või vajalikud remonditööd, et saaksite üürileandjat teavitada. Parim on kõik oma üürniku remonditaotlused kirjalikult esitada, sest siis on nii teil kui ka üürileandjal dokument.

Kaunistamise näpunäited

Pärast sissekolimist soovite, et uus koht tunneks end koduna. Saate seda mõne lihtsa projektiga isikupärastada. Vältige suuri või püsivaid muudatusi ja pidage meeles, et üürite ainult ruumi. Samuti soovite olla kindel, et teie plaanid ei riku ühtegi teie rendilepingu tingimusi. Enamikul üürilepingutel on mõned kaunistamispiirangud. Näiteks võib teie üürileping nõuda, et katsite 80 protsenti ruumist vaiba või taastaksite seadme täpselt sellisesse seisukorda, nagu see oli selle rentimisel. Siin on mõned projektid, mida saate tavaliselt ilma probleemideta teha.

Window boxes exterior decoration for renter

Kaaluge aknakastide ja potitaimedega kaunistamist. Värsked taimed noorendavad ruumi ja saate valida mis tahes soovitud sorte. Köögis saab potis ürte, mida saate süüa tehes. Magamistoas või kontoris proovige õhku puhastavat taime.

Gold dipped bar cart

Maksimeerige hoiuruumi selliste esemetega nagu baarikärud või varjatud sahtlitega otomanid. Need ei ole tavaliselt kallid ja välja kolides võite need kaasa võtta. Need aitavad teil suurendada oma kodu salvestusmahtu ilma suuri muudatusi tegemata.

Apartment rug can change the design

Vaiba lisamine võib ruumi õhkkonda täielikult muuta. Valige vaip, mis teile meeldib, kuid ärge kulutage sellele liiga palju, välja arvatud juhul, kui selle disain ja suurus muudab selle mitmekülgseks. Vastasel juhul ei pruugi see teises kodus nii hästi töötada, kui kolite.{found on theeverygirl}.

Brown leather furniture sofa rental apartment

Teine võimalus üürikodu endale sobivaks muuta on mööbli ümberpaigutamine. Te ei muuda ühtegi tükki, kuid loote keskkonna, mis paneb teid end mugavalt tundma. Saate seda teha oma kodus alati, kui tunnete vajadust muutuse järele.{found on annabode}.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook