Värske disainilahendus, mis on ehitatud ümber nurgavanni

Fresh Designs Built Around A Corner Bathtub

Nurgad on maja igas toas kõige vähem kasutatud ruumid. Kuid kui ruumi on vähe ja iga toll on oluline, õnnestub meil need hästi ära kasutada. Nagu siis, kui nurgaköögivalamu võib lahendada kõik meie probleemid või nurgaköögikappide komplekt võib ruumile väärtuslikku hoiuruumi lisada. Samamoodi võib nurgavann osutuda suurepäraseks võimaluseks.

Eraldiseisvad mudelid

Fresh Designs Built Around A Corner Bathtub

Põhimõtteliselt saab iga eraldiseisva vanni asetada nurka, kui see on soovitud konfiguratsioon. Mõnel mudelil on sümmeetrilised kujundid, mis võimaldavad neil nurkades loomulikud välja näha, eriti kui ülejäänud sisekujundus järgib sama joont.{found on granitetransformations}.

placing-the-tub-in-corner

Vanni nurka asetamine võib olla arukas otsus mitmel põhjusel. Näiteks võib see konfiguratsioon aidata teil vannitoas ruumi kokku hoida ja võib-olla isegi teha ruumi duši või täiendava hoiuruumi jaoks.{found on kitchenstudio}.

contemporary-bathroom-with-corner-freestanding-tub

Vanni nurka mahutamiseks on rohkem kui üks viis. Kõik sõltub ruumi paigutusest ning muude inventari ja mööbliesemete asukohast.{found on ddwharchitects}.

placing-the-tub-in-angle

Vanni paigutamine nurga all, nurka võib olla hea valik, kui vann ei mahu mööda seina. See võib juhtuda väikese vannitoaga, kus vann on põhiosa. Ja ruumi jääb seal potitaime jaoks piisavalt. Keeruline osa on vannitoa keskkonda sobiva taime leidmine. {leitud beauparlantil}.

soaking-tubs-are-deep-and-small

Leotusvannid on sügavad, kuid väikesed ja sobivad hästi nurkadesse. Nii et kui teil on väike vannituba, kaaluge seda tüüpi vanni. See võimaldab säästa ruumi ilma mugavusest loobumata. Tegelikult võib see olla isegi parem kui tavaline vann.{found on fuentesdesign}.

bathroom-designed-like-a-spa

Asetage vann nurka, kui toast avaneb suurepärane vaade ja nurgaaken, mis ümbritseb seinu nagu see. Tundub, et see töötab suurepäraselt isegi siis, kui vannituba on suur ja ruumi pole probleemiks.

freestanding-tub-on-a-platform

Tundub, et see vann oli mõeldud nurgas istumiseks, arvestades olemasolevat platvormi ja selle üldist kuju. Seinanišid ja radiaator annavad sellele nurgale kõik vajalikud funktsioonid.

luxury-bathroom-design-with-let-lights-for-freestanding-tub

See on armas, kuidas põrandal olevad pisikesed tuled täiendavad seda eraldiseisvat vanni. Madalalt rippuv rippvalgusti sobib suurepäraselt nurka, vanni kohale.{found on boscolo}.

black-small-tiles-for-bathroom

Mõned vannitoad on tavaliselt vanni mahutamiseks liiga väikesed. Kui see aga asetatakse nurka, isegi kui see on selline väike nurgake, muutub kõik.{found on increation}.

more-bathroom-space-by-placing-tub-in-corner

Pannes vanni nurka, vabastate palju ruumi seinte ääres ning see tähendab rohkem hoiuruumi ja lisaruumi tarvikute jaoks.

Sisseehitatud vannid

small-bathroom-with-built-in-bathtub

Enamik nurgavanne on sisseehitatud. Need on spetsiaalselt ette nähtud nurkadesse mahtumiseks ning neil on kohandatud kuju ja suurus. See saab ära kasutada kaaraknast tulevat loomulikku valgust.{found on theuncommonlaw}.

mountain-style-bathroom-big-boulders-inside

Seal on rida kivist astmeid, mis sobivad nurgavanniga. Vesi voolab sisse nagu kosk ja kogu vannitoa kujundus on tõeliselt maalähedane ja võluv.{found on locatiarchitects}.

large-bathroom-with-corner-tub

Kuigi tavalises vannis oleks selles vannitoas palju ruumi olnud, annab see ruumi avaramaks. See vabastab natuke põrandapinda ja muudab selle paljuks.{found on castleharbourhomes}.

corner-bathtub-shower-combo

See on armas vanni ja duši kombinatsioon. Nurgavann jätab enda kõrvale piisavalt ruumi duši jaoks ja võimaldab sel juhul mõlema elemendi väikeses ruumis ära mahtuda.

small-shower-nook-bathtoom-built-in

Samamoodi võimaldas see konfiguratsioon väikese dušinurga integreerida väikesesse vannituppa, ilma et oleks vaja ruumi vanniga jagada või üldist mugavust minimeerida.

marble-bathroom-tiles-corner-built-in-tub

Vann ja dušš suhtlevad omavahel, jagades sama pidevat marmorraami. Vann saab nautida loomulikku valgust ja vaateid, samal ajal kui dušš säilitab oma privaatsuse.

corner-tub-that-dont-fit-the-design

See on üks juhtumeid, kus nurgavann on esteetiline valik. Vannituba on avar ja vann võimaldab säilitada sümmeetrilise välimuse ja maksimeerida selle mahutavust.{found on andrearodman}.

corner-built-in-bathtub-with-steps

Platvorm ja astmed, mis täiendavad mõnda nurgavanni, on nii esteetilised kui ka praktilised. Need näevad elegantsed välja, eriti traditsioonilistes seadistustes, ja sobivad ka vannitoa oluliste asjade hoidmiseks.

another-large-bathroom-with-built-in-tub

Sein, mis mõnel juhul mahutab pika vanni, võib sisaldada nii vanni kui ka dušši, on paigutus ja kujundus on õige. Vann asub nurgas, moodustades hubase nurga ning ülejäänud ruumi võtab enda alla dušš.{found on cedarstonehomes}.

bay-windows-in-bathroom

Erkeriaknad on teinud ruumi nurgavannile, maksimeerides põrandapinda ja muutes kogu ruumi paigutust.{found on cjsarch}.

elegant-bathroom-on-residence

Mõnikord, kui vannitoas on nii suur ja ilus aken, tuleb lihtsalt vaateid maksimaalselt ära kasutada. Üks võimalus on kasutada nurgavanni, mis sel juhul sobib kaunilt kogu maalähedase sisekujundusega.

romantic-bathroom-design-with-curtains-on-windows-and-built-in-corner-tub

See on tegelikult dušš, mis selles vannitoas palju ruumi võtab. Vann on lihtsalt nurgatarvik, mitte sugugi invasiivne.{found on theeyebehindthelens}.

corner-bathroom-design-decorated-with-candles

Selle pisikese vannitoa kogu paigutus on veidi veider ja ebatavaline. Ruumi maksimaalseks ärakasutamiseks paigutati vann nurka ja pisikesest nurgast sai dušinurk.

master-bathroom-with-built-in-bathtub

Kõigil nurgavannidel pole seda silmatorkavat geomeetrilist kuju. Mõned on lihtsamad, sarnased eraldiseisvate vannidega. Puhtad jooned säilitavad kõikjal funktsionaalse ja värske välimuse.{found on meisterconstruction}.

Squeezing both the tub

Nii vanni kui ka tualeti nurgas kokkusurumine on huvitav käik. See tegi ruumi suuremale dušile. See on konfiguratsioon, mis võib mõnel juhul töötada, kuigi see pole nii mitmekülgne kui teised.{found on pavilackdesign}.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook