Värsked tänupühade lauakaunistuste ideed, mida pakutakse Instagramis

Fresh Thanksgiving Table Decor Ideas Featured On Instagram

Kas plaanite sel aastal tervislikku tänupüha tähistamist? Ärge unustage kõiki väikeseid kaunistusi, mis võivad kogu selle kogemuse veelgi paremaks muuta.

Internetist võib leida palju huvitavaid ja lahedaid ideid ning Instagram on suurepärane allikas. Pilt on väärt tuhat sõna ja teistelt on palju õppida.

18 ilusat tänupüha lauakaunistamise ideed

Nüüd oleks ideaalne aeg tutvuda mõne Instagrami tänupüha lauakaunistamise ideega ja ehk saaksite hiljem oma ilusat loomingut ülejäänud maailmaga jagada.

Erinevad kõrvitsa suurused

Fresh Thanksgiving Table Decor Ideas Featured On Instagram

Tänupüha ei tähenda glamuuri ega külluslikkust, vaid lihtsust ja head meeleolu ning suurepärane idee on koostada lauakaunistus, kasutades kõike, mida oma aiast leiate. Oleks tore, kui teil oleks keskosa jaoks paar valget kõrvitsat. Nad näevad välja eriti võluvad. Rohkem inspiratsiooni saamiseks vaadake seda armsat seadet, mida country_dog_homes jagab.

Caddy

Favourite centerpiece for thanksgiving

See on üks meie lemmikkesksetest kujundustest ja me jagasime seda varem. Sellel on see võluv metallkorpus, mis on täis sügislilli, marju ja muud ning meie arvates sobib see tänupüha lauale täiesti ideaalselt. Inspireerivamate ideede saamiseks jälgige kindlasti sweetroseandwreni.

Rohelised lehed

Golden accents for Thanksgiving Table

Lihtsus võib üldiselt olla tõesti hea strateegia ja see kehtib ka igasuguste suurepäraste DIY projektide kohta. Hea näide on see kaunis sügisene lauavaade, mida jagab homestoriesatoz. Meile väga meeldivad vaoshoitud värvid ja kõik peened kuldsed aktsendid.

Traditsiooniline tänupüha laud

Country style dining table decor for Thanksgiving

Teine tore idee on keskenduda rohkem sügise soojadele värvidele. Tüüpilised oranžid kõrvitsad on selles mõttes täiuslikud. Võite teha ka kunstlehtedest alusaluseid ning kasutada lehti, oksi ja hooajalisi lilli laua kaunistamiseks ja kena keskse detaili loomiseks. Vaadake inspiratsiooni saamiseks kauaoodatud kodu.

Pruunid aktsendid

Burlap thanksgiving table decor

Pruunid on ka väga ilusad ja saate seda kindlasti ära kasutada, et luua ilusaid tänupüha lauamaastikke. See, mida jagab southern_nell_gracious_living, on tõesti lahe, kuna kasutab ka heledaid värve ja mängib erinevate nüansside vahel kontrastidega.

Värvilised lehed

Wire basket and fall leafs for thanksgiving table

Täitke suur vaas mõne oksa ja kaunivärviliste lehtedega, võib-olla ka mõne sügislillega ning asetage see tänupüha laua keskele. Ümbritsege see mõne väikese kõrvitsa, käbide ja kõige muuga, mida õuest leiate. See idee pärineb julie.thedesigntwinsilt.

Elav lauamaastik

Candle on the thanksgiving table

Samuti saate julgete värvide abil anda tänupüha lauakujundusele rõõmsama ja erksama ilme. Kindlasti leiab õuest veel ilusat rohelust ja võib-olla ka mõne erksa oranži varjundiga lilli. Kombo näeb välja hämmastav ja väikesed kõrvitsad sobivad selle väikese projekti jaoks suurepäraselt. Lahedamate ideede saamiseks järgige perkyprojekti.

Puitplaadid

Pumpkin fall centerpiece table decor

Teine väga lahe idee on mängida sama värvi erinevate nüanssidega. Näiteks võite kasutada kõrvitsate, lehtede ja lillede abil värske tänupüha lauakaunistuse loomiseks erinevaid rohelisi toone. Selle idee saime houseofmargolt.

Julged värvid

Purple table decor for Thanksgiving

Vaadake seda hämmastavat tänupüha lauapilti, mida jagab serrettastyle. Rohelised ja lillad täiendavad üksteist kaunilt ning loovad väga müstilise ja rikkaliku dekoori. Saate luua midagi sarnast, kombineerides oma lemmikvärve. Kui soovite ülilihtsat välimust, võite alati toetuda ajatule musta ja valge kombinatsioonile.

Elegantne sisustus

Traditional thanksgiving table decor

Kui soovite selle tänupüha lõpuni välja minna, siis tehke seda. Kaunista oma laud kõigega alates küünaldest kuni lillede, kõrvitsate, kujude ja loomulikult kauni lauajooksani. Kuna teie lauakaunistus on väga mitmekesine, võib olla tore kasutada kogu kujunduses vaid mõnda lihtsat värvi. Rohkem ideid leiate saidist_decor_societ.

Lihtne ja neutraalne

Center of the table decor

Meile meeldib väga idee kasutada lihtsaid ja looduslikke elemente orgaaniliste lauamaastike ja kaunistuste loomiseks. Näiteks lisage oma kujundusse mõned puiduviilud koos värskete ja kuivatatud lilledega. Samuti ärge katke seda kaunist puidust lauda kinni. Järgige woolandflaxcandleco't inspireerivate ideede saamiseks.

Talu stiilis lauakaunistus

Farmhouse table decor

Pole vaja uhkeid materjale, kui vajate vaid mõnda armsat kõrvitsat, paari küünlajalgasid ja lihtsat lauarulli, et luua täiuslik tänupüha lauakaunistus. Kasutage pihustusvärvi, et kohandada kõike nii, nagu soovite. See lõunapiirkonna postitus võib olla teie inspiratsiooniallikas.

Ümbritsev sisustus

Country style thanksgivign table

Peaksite keskenduma mitte lauakaunistusele, vaid ka üldisele pildile. Looge keskseid elemente, mis sobivad ümbritseva sisekujundusega. Inspiratsiooni leiate teisest juba olemasolevast dekoorelemendist. Üks detail, mis meile väga meeldib, on carmennavarrodesignsi ruuduline lauajooks.

Lauajooks spetsiaalse tänupüha jaoks

The most beautiful thanksgiving table decor

Võib-olla soovite selle tänupüha tähistamiseks teha nullist spetsiaalse lauajooksja. Tõeliselt armas idee on kasutada lehešabloone või templeid, et luua midagi sarnast sellele, mida rubberstamps_com siin jagas. Värvige need sügisvärvides, et luua ruumis soe ja kutsuv õhkkond.

Sega ja sobita

Thanksgiving table decor inspiration

Kõrvitsaga saab teha palju lahedaid asju. Saate mõnda neist segada ja sobitada, et luua tõeliselt ilus ja võluv tänupüha lauamaastik, mis on inspireeritud sellest home_loving_rosa jagatud näitest. Kata osa kõrvitsatest kangaga, osa värvi, muuda üks vaasiks ja ole lihtsalt loominguline.

Sügisega seotud

Traditional farmhouse thanksgiving table

Teine strateegia, mida saate kasutada, on kokku panna kõikvõimalikud sügisega seotud ja tänupühade teemalised esemed ning luua ülim lauamaastik. See on idee, mille saime timefordecorist. Võite kasutada selliseid asju nagu kõrvitsad, lehed ja oksad, käbid, tammetõrud, puuviljad, marjad ja muud sarnased esemed.

Moodne ja maalähedane samal ajal

Simple tanle for thanksgiving

Kui soovite luua midagi lihtsat ja kaasaegsesse või kaasaegsesse seadistusse paremini sobivat, vaadake almafiedi postitust ja laske sellel end inspireerida. Meile meeldib, kui lihtne ja värske see tänupüha lauakaunistus on. See sobib suurepäraselt väikeseks ja juhuslikuks tähistamiseks koos lähedastega.

Tasakaal ja sümmeetria

Leaf thanksgiving table seating

Oluline on säilitada kena tasakaal kõigi erinevate värvide, tekstuuride, vormide ja materjalide vahel, mida oma disainis kombineerite. Laudlina on sel juhul jennifervogtdesignsi poolt siin jagatud tänupüha lauamaastiku peamine fookuspunkt. Seejärel korratakse selle värve erinevate elementide kujul.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook