10 mängumaja plaani teie laste unistuste elluviimiseks

10 Playhouse Plans to Make Your Kids’ Dreams Come True

DIY mängumaja ehitamine maksab olenevalt suurusest ja materjalidest paarisajast kuni paari tuhande dollarini. Oleme koondanud kümme parimat erineva eelarve, kujunduse ja suurusega mängumajaplaani.

10 Playhouse Plans to Make Your Kids’ Dreams Come True

Olenemata teie stiilist või oskuste tasemest on selles loendis midagi, mis teile ja teie lastele meeldib.

1. Odav palkmaja mängumaja

Inexpensive Log Cabin Playhouse

Eelehitatud palkmajade mängumajad on kallid, mõnikord kuni 4000 dollarit. MikeO leidis lahenduse, kasutades selle isetegemise mängumaja ehitamiseks aia paneele umbes 300 dollari eest. Kajutis on väike eesmine veranda, värvitud aknaluugid ja palkmaja stiilis uks.

Tasuta mängumaja plaan sisaldab materjalide loendit, alusmärkmeid ja samm-sammult juhiseid ehitamise lõpuleviimiseks. Ehitaja tegi isegi kolmeaastase uuenduse koos pildiga ja kabiin pidas hästi vastu.

2. Kaasaegne Shed Style mängumaja

Modern Shed Style Playhouse

Need, kes otsivad lihtsat ehitust, armastavad seda kaasaegset mängumaja. Sellel on 2 x 4 s raam ja vooderdusena täpi ja soonega lauad. Mängumajal on eesmine ahtripeegli aken, uks ja mitu akent ümber perimeetri. Ehitaja lisas väljalõigetele ja lillekastile isegi valge viimistluse, lisades sellele isetegemise konstruktsioonile võlu.

Materjalide loendi ja õpetuse leiate Jen Woodhouse'ist. Tema ajaveebis on põhijuhised, kuid üksikasjaliku PDF-plaani saate alla laadida, tellides tema uudiskirja.

3. Metallkatusega A-raamiga mängumaja

A-Frame Playhouse with Metal Roofing

Lihtsad raamiga mängumajad pakuvad vanaaegset võlu ja kvaliteetsemat tunnet kui enamik poest ostetud variante. Elise A Beautiful Messist kujundas selle mängumaja ning kirjeldas oma ajaveebis materjalide loendit ja samm-sammult juhiseid. Selle ehituse materjalid maksavad umbes 850 dollarit, ilma tööriistadeta.

Saate seda mängumaja kohandada, valides erinevat värvi katuse või värvi. Kogenud ehitajad saavad soovi korral ka mõõtmeid kohandada.

4. Mängumaja rõdu ja lisatud kiigekomplektiga

Playhouse with Balcony and Attached Swing Set

Kiigekomplekti kinnitamine mängumaja külge annab lastele rohkem mänguvõimalusi ja kaob vajadus eraldi ruumide järele. Selles ehituses lõid disainerid lihtsa ristkülikukujulise 6 'x '6' x 10' mängumaja konstruktsiooni, lisades selle peale rõdu, küljele kaljuseina ja vastasküljele kiigelaua.

Selle tasuta mängumajaplaani ehitamiseks kuluvad materjalikulud 1000–1500 dollarit. Täieliku materjalide loendi ja samm-sammult juhised leiate saidilt Instructables.

5. Omapärane suvila laste mängumaja plaan

Quaint Cottage Kids Playhouse Plan

Saate muuta selle lihtsa suvila stiilis planeeringu oma laste unistuste mängumajaks, kohandades vooderdust, viimistlust ja interjööri värve. Tasuta plaan sisaldab materjalide loendit, väliskõrgusi, koha ettevalmistamist, sarikate malli ning põranda- ja katuseplaane.

Lisage mis tahes siseviimistlust, mis teile meeldib, andes sellele mängumajale traditsioonilise koduse tunde või valides erksad ja lõbusad värvid, mis täiendavad teie lapse isikupära.

6. Kaubaalustest mängumaja

Playhouse Made of Pallets

Ehitage üles taaskasutatud hangout, kasutades oma vanu kaubaaluseid. Taaskasutatavad materjalid on suurepärane viis odava maalähedase hõnguga mängumaja ehitamiseks. Ülejäänud kaubaaluseid saate kasutada isegi mängumaja sisemööbli valmistamiseks.

Leidke need tasuta juhised saidilt Built by Kids. Nad juhendavad teid kogu vajaliku materjali ja kaubaaluste stiilis maja kokkupanemise kohta.

7. DIY talumaja stiilis mängumaja

DIY Farmhouse Style Playhouse

Talu stiilis mängumaja sobib suurepäraselt vanematele (või vanavanematele) talumaja stiilis kodu või sisekujundusega. Thrifty and Chic ehitas selle, lisades kõik vajalikud detailid, et see tunneks end väikese koduna.

Kokku maksab selle mängumaja ehitamine üle 500 dollari, kuid hinnad sõltuvad asukohast ja materjalidest. Algne ehitaja esitab üksikasjad aluse, raami, uste, voodri ja katuse kokkupanemise kohta ning üksikasjad valitud viimistlusmaterjalide kohta.

8. Mängige Fort koos Trap Door ja Ronimisseinaga

Play Fort with Trap Door and Climbing Wall

Kui otsite lihtsat konstruktsiooni, mis pakub teie lastele tundideks meelelahutust, proovige seda ronimisseina, tõkkeukse ja liumäega mängukindlust. Võite isegi küljele lisada kiige või rehvikiigu.

Les Build Eazyst kujundas selle mängukindluse ning pakub oma veebisaidil ulatuslikku materjalide loendit ja üksikasjalikke plaane. Ta selgitab ka, kuidas kindlust täiendava ohutuse tagamiseks ankurdada. Saate viimistletud välimust kohandada saematerjali värvimise või peitsimisega.

9. Elava katusega tõlviku mängumaja

Cob Playhouse with Living Roof

Kuumades ja kuivades piirkondades elavad inimesed saavad kasutada looduslikke materjale, näiteks tõlvikut, et ehitada mängumaja, mis hoiab lapsed jahedana. Instructablesi kaudu on sellel maalähedasel mängumajal puitkarkassil niiskustõkkega konstruktsioon, vooderdis ja elav roheline katus.

Plaan ei sisalda üksikasju puitkonstruktsiooni ehitamise kohta, kuid hõlmab kõike, mida peate tõlviku pealekandmise kohta teadma. Kuna see ehitus tugineb loodusvaradele, on see kallis isetegemise mängumaja idee.

10. Tasuta piraadilaeva mängumaja plaan

Free Pirate Ship Playhouse Plan

Kui otsite muljet avaldavat mängumaja ja teil on lapsi, kellele meeldib piraate mängida, siis ärge enam otsige. Lapsed saavad mängida laeva sees või seista selle peal. Instructablesist pakub see piraadilaeva mängumaja plaan täielikku materjalide loendit ja samm-sammult juhiseid.

Lõplikku välimust saate kohandada mis tahes välivärvi või peitsiga. Materjalide maksumus on hinnanguliselt 600 dollarit.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook