18 ideed garaaži ümberehitamiseks oma kodu täiustamiseks

18 Garage Conversion Ideas To Improve Your Home

Lihtsal garaažil on rohkem potentsiaali, kui võite ette kujutada. Külma ja kaine koha saate väikese pingutuse ja kujutlusvõimega muuta külalislahke ja rahuliku garaaži ümberehituseks. Lõpptulemus sõltub teie soovidest! Võimalusi on lõputult, kuid kahjuks tuleb siiski arvestada erinevate aspektidega. Üks neist on teie käsutuses oleva ruumi hulk.

18 Garage Conversion Ideas To Improve Your Home

Garage turned into a creative workspace

Teine on seotud teie ideega garaaži ümberehitamise kohta. Mida sooviksite oma lastele kontori, lugemisnurga või mänguväljaku asemel? Võib-olla aitavad järgmised pildid teil otsustada, mida vajate.

Garaažikonversioonid

Garage ConversionsBethdana

Garaaži muutmine funktsionaalsemaks eluruumiks on fantastiline viis oma kodule väärtust lisada. Alates kodustest jõusaalidest kuni laste mängumajani ja kokteilibaaridest kuni kodukinodeni – võimalused on teie garaaži kujundamiseks lõputud.

Garaaži ümberehitamise kulu

Garage conversion Design Ideas Bedroom

Garaaži ümberehitamise hind sõltub sellest, mida kavatsete selle ruumiga teha. Kas vajate isolatsiooni, torustikku, aknaid ja ventilatsiooni? Kõige olulisem tegur on garaaži ümberehitamiseks vajalike lubade saamine. Ja need võivad maksta umbes 1000 dollarit ja rohkem.

Keskmiselt võib teie garaaži muutmine maksta 6000–12 000 dollarit. Kui kavatsete muuta selle elamiskõlblikuks ruumiks, näiteks külalistemajaks, kulutate tõenäoliselt 20 000–50 000 dollarit. Garaaži ümberehitamine on aga tunduvalt odavam kui kodule juurdeehituse lisamine, sest te ei pea vundamenti laduma ega uusi seinu ehitama.

Garaaži ümberehituse korruseplaanid

Garage Conversion Floor Plans

Garaažis oleva ruumi kasutamise otsustamine on vaieldamatult garaaži ümberehitamise kõige olulisem aspekt. Laske oma loovusel lennata oma garaaži põrandaplaane koostades. Olenemata sellest, kas muudate selle kontoriruumiks, et töötada kodus või elutoaks, mida üürida, on lugematu arv võimalusi, kuidas garaažis ruumi muuta.

Garaaži ümberehitamine enne ja pärast

Garage Conversion Before and After

Kas saate kinnitada, et teie garaaž näeb välja sarnane? Sageli harjub garaaž hoidma kõike alates puhkusekaunistustest ja matkavarustusest kuni prügikastide ja välivarustuseni, nagu see hdrremodelleerimisest. Ja kahjuks sai see garaaž üle kümne aasta kestnud hooletuse tõttu tõsiselt kannatada.

could transform your garage into a functional living space

Aga mis siis, kui saaksite oma garaaži muuta selliseks funktsionaalseks eluruumiks? Seda garaaži ei tunne ära pärast kahjustuste parandamist ning hallitanud katuse ja voodri rekonstrueerimist. Garaažil on nüüd tervitatav prantsuse uks. Nüüd on see ruum, mida omanikud saavad kasutada tööks või meelelahutuseks. Ja ümberkaudne hoov rajati laohoonega ja ideaalse ruumiga prügikastide jaoks.

16 ilusat garaaži ümberehitamise ideed

Garaaži ümberehitamisel on mitmeid eeliseid, näiteks olemasoleva ruumi ärakasutamine ja olemasoleva struktuuriga töötamine. Ja kuna paljud inimesed tegelikult oma garaaži ei pargi, saate seda ala kasutada oma kodule ruumi lisamiseks. Vaadake neid inspireerivaid garaažiehitusi, kus omanikud võtsid tühja ja külma garaaži ja muutsid selle funktsionaalseks kauniks ruumiks.

1. Garaaž renoveeritud peremänguks.

garage renovated for family

workout gym in garage

Garage designed for kids

Lapsed on alati energiat täis. Miks mitte õpetada neile, kuidas seda oma tervisele kasulikule, näiteks spordile, suunata? Kes teab, ehk tekib neil ajapikku spordikirg! Peale selle ergutab selline koht nende kujutlusvõimet ja aitab neil oma oskusi täiendada. Ahvilattide, kiikede, köite, jõusaalimattide otsa ronimine kõlab nagu ideaalne mänguväljak, kas te ei arva?{found on menterarchitects}.

2. Hubane külalistemaja.

Garage guest house

garage converted into a guest house

Bedroom living room garage house

Bedroom bathroom garage

Olge alati valmis üllatuskülastusteks! Mõelge oma sõpradele väljaspool linna. Kus nad saaksid magada, kui nad otsustavad tulla? Muutke oma garaaž väikeseks külalistemajaks ja te ei pea enam selle pärast muretsema. Pange tähele, kui oluline on ruumijagaja ülaltoodud juhul. Telerialusena kasutatav see pakub ruumile ka hoiu- ja arhitektuurilisi detaile.{found on urban}.

3. Stiilne lounge koos baariga.

garage turned into a lounge

Garage house door

garage space with plants

Concrete floor garage design lounge area

Modern Craft Construction õnnestus luua uhke eluruumi ala, kus kunagi oli garaaž. Nad tegid oma tööd nii hästi, et ma poleks märganudki, et see ruum oli tegelikult garaaž. Akende puudumine selles piirkonnas ja klaasist garaažiuks olid ainsad, mis panid mind selle variandi peale mõtlema. See on hea koht, kus perega filmi vaadata või pidu pidada. Teil on palju ruumi!

4. Magamispööninguga garaaži ümberehitamine Santa Barbras.

garage living space

Costal retreat garage conversion kitchen

Costal retreat garage conversion living loft bed

Me kõik vajame erilist kohta, kus saaksime leida oma rahu ja vallandada oma loovuse. Selles suurepärases pööningul on peaaegu kõik, mida vajate: magamisala, väike köök ja vannituba, hiiglaslikud maalähedase võluga aidauksed ja kaunis ronitaim, mis toob sellesse ruumi värskust. Selline armas keskkond paneks teid unistama lõputust suvest.{found on bethdana}.

5. Romantiline retriit.

romatic retreat in garage

Kes oleks arvanud, et nii romantilises ruumis saab garaaži ümber ehitada? Voodi kohal olev sääsevõrk on peamine vaatamisväärsus. Kujutan ette, kuidas värske õhuvool nende valgete kardinatega mängib!{found on schappacherwhite}.

6. Lõõgastav elutuba, kus perega aega veeta.

Garage Turned Lounge

Garage Turned Lounge3

Garage Turned Lounge1

Garage Turned Lounge2

Kui lihtne oleks omada kaugjuhtimispulti, mis aitaks meil ühe nupuvajutusega unistusi täita! Ühte ma tean kindlalt: tänu Kerrie Kelly Designersile on kellegi unistus täitunud. Nad muutsid garaaži selle kauni pere salongiks. Sooja ja lõõgastava atmosfääri loomiseks lisati lehtkiviseina sisse nišeeritud etanoolikamin. Erksalt maalitud esemed riiulitel ja need kaunid lillelised toolid toovad värvi ja tekitavad veidra tunde.

7. Muutke oma garaaž mehekoopaks.

Garage man cave

Garage man cave1

Kas olete kunagi tahtnud piljardit, noolemängu või midagi muud mängida, kuid teil pole olnud tuju kodust välja tulla? Kuidas oleks selliste tegevuste jaoks oma ruumi kujundamine… garaažis? Piljardilaud, noolemäng, jalgpallilaud, rummi, lauamängud, videomängud – kõik need võivad teie garaažis hõlpsasti oma koha leida. Kui teil on piisavalt ruumi, saate lisada baari ja mõned lauad. Pärast seda ei pea te tegema muud, kui helistage oma sõpradele ja veetke nendega meeldejääv aeg.

8. Kodu jõusaali garaaži ümberehitamine.

Garage home gym

Garage home gym1

Tänapäeval pole nii lihtne vormis püsida! Meil on alati kiire, paljud meist töötavad palju ja on liiga hõivatud mõtlemisega millelegi muule peale selle, mida ja millal sööma. Rääkimata sellest, et meil pole piisavalt aega igapäevaselt jõusaalis käimiseks. Kuidas siis muuta oma elustiili, jooksmata terve päeva kodust tööle, siis jõusaali ja siis jälle koju? See ei ole kindlasti viis vormis püsimiseks, vaid iga päev suurema stressiga toimetulemiseks. Pöörake oma vana garaaž koduses jõusaalis ja lõpetage väärtusliku aja ja raha raiskamine jõusaali minekule.

9. Looge endale sobiv töökoht…oma garaažis.

garage converted into a working space

Garage home office

Olenemata sellest, kas olete vabakutseline, kirjanik, maalikunstnik või lihtsalt inimene, kellele meeldib palju aega Internetis veeta, vajate oma töö rahus tegemiseks sobivat ruumi. Kui see koht on teie enda sisustatud ja kaunistatud, on veelgi parem! Nii et minge edasi, mõelge, mida vajate, koostage nimekiri, ostke kõik, mida vajate, ja keerake oma garaaž kontorisse või kunstistuudiosse.

10. Pöörake oma garaaž kodukino.

turn your garage into a home theater

Garage home cinema

Kõigile meeldib filme vaadata, see on lõõgastav tegevus. Üks minu unistustest on teha oma majas kino ja korraldada filmiseansse kõigi oma sõpradega. Kui olete filmifänn, kellel on kasutu garaaž… kaaluge seda kui võimalust seda kasutada. Peamised asjad, mida vajate, on: suur ekraan, hea helitehnika, mõned mugavad tugitoolid või suur diivan ja popkorn.

11. Kodu sinu autole

garage home for your car

Vancouver practice Motiv Architects Garage Conversion plywood

Vancouver practice Motiv Architects Garage Conversion craft room

Välimuse ja stiili muutusega ei pea alati kaasnema funktsiooni muutus. Saate oma garaaži ümber kujundada, kuid siiski kasutada seda ettenähtud otstarbel. Teisisõnu saate seda uuendada ja muuta selle lihtsalt parkimiskohast oma auto koduks. Selles mõttes inspireeris Motiv Architects, kes kasutas liimpuitu, et muuta see Vancouveri garaaž ja muuta see ülimalt kutsuvaks.

12. Mikrokodu garaaži ümberehitamine

garage micro home

IM Interior has transformed a garage seating

sleeping and sitting area in garage

IM Interior has transformed a garage kitchen

IM Interior has transformed a garage hanging chair

Nagu selgub, võib garaaž olla piisavalt suur, et seda kasutada mikrokoduna. See ei pruugi olla väga avar, kuid selle sisse mahub põhielemendid, nagu voodi, köök, vannituba ja panipaik. Sellise projekti edukat esitust pakub stuudio IM Interior. Nad muutsid Leedus Vilniusest pärit garaaži 21-ruutmeetriseks Corteni terasest kaetud koduks.

13. Asendage see väikese majaga

replace the garage with a small house

modern garage house

Tikari Works has built a half subterranean home kitchen

Tikari Works has built a half subterranean home design

Kui idee kasutada tegelikku olemasolevat garaaži kujutab endast liiga palju piiranguid, on ka võimalus garaaž maha võtta ja saiti millekski muuks kasutada. Arvestades, et pindala oleks väga väike, siis kui soovite siia maja ehitada, peaks sellel olema rohkem kui üks korrus ja nutikalt kujundatud põrandaplaan, et see korralikult toimiks. Saate vaadata stuudio Tikari Works projekti, mis tegeleb täpselt selle ideega.

14. Muutke vana garaaž koduks/töökojaks

home and workshop in the garage

US design studio Davidson Rafailidis Garage conversion exterior

US design studio Davidson Rafailidis Garage conversion kitchen

US design studio Davidson Rafailidis Garage conversion doors and floor

Kõik garaažid pole väikesed. Mõned neist on piisavalt suured, et neist saaksid hubased kodud ja neil on isegi ruumi tööala jaoks. Hea näide on disainerite Stephanie Davidsoni ja Georg Rafailidise ümberkujundamine, kes muutsid 1920. aastate garaaži koduks ja töökojaks. See on kombineeritud ruum ja see on üllatavalt suur ja õhuline. Väljast näeb see üsna maalähedane välja, kuid seest on sellel kaasaegne ja värske õhkkond.

15. Teha abistav tagahoovimaja

turn the garage into an auxillary house

Seattle architecture firm SHED Garage Loft

Seattle architecture firm SHED Garage sliding windows

Seattle architecture firm SHED Garage stairs

Teine idee on muuta garaaž eraldiseisvaks abikonstruktsiooniks. See võib olla külalistemaja, kui keegi tuleb ja jääb mõneks päevaks, see võib olla kontor, kui töötate kodus, või lihtsalt lisaruum, näiteks teie peamaja miniversioon, mida saate kasutada mitmel muul viisil. viise. Võib-olla võib see SHED Architecture and Designi projekt teid inspireerida. Selle ruumi mitmekülgsemaks muutmiseks võite lisada valiku põhifunktsioone ja funktsioone, nagu kööginurk, panipaik, istumisnurk, voodi ja vannituba.

16. Korraldatud garaaži ümberehitus

organized garage storage

San Diego Garage Conversion garage door

San Diego Garage Conversion design kitchen

Kui kavatsete oma garaaži ümber kujundada ja millekski muuks muuta, on hea mõelda mitte ainult oma praegustele vajadustele, vaid ka muudele võimalikele ruumikasutusvõimalustele tulevikus. Proovige muuta see mitmekülgseks, et saaksite seda vajaduse korral hõlpsasti muuta või uuesti kasutada. Sellise projekti suurepärane näide on stuudiod Losada Garcia Architects, ModernGrannyFlat ja Prismatica. Nad kavandasid uuenduslikkust ja paindlikkust ning see on disainis tõesti näha.

17. Väikese garaaži ümberehitamise ideed

converted garage into art stucio

Art studio 1 1024x675

Art studio 2

Miks jätta oma garaaž kasutamata, kui saate selle kunstistuudioks muuta? Väikesed garaažid on ideaalne koht kunsti loomiseks, olgu see siis keraamika või maalimine. Muundus blissinterioridest, lisati aknad, et kõrvaldada tume ja hämar ruum ereda loomuliku valgusega. Akendest avaneb ka vaade tagaaia aeda. See garaaži ümberehitus parandas maja üldist välimust ja sai töökohaks kõigile pereliikmetele.

18. Garaažikontori ümberehitamine

Garage office conversion

Enne ümberehitust nägi see välja nagu enamik garaaže – pime ja tühi ning selle renoveeris arhitekt Anna O'Gorman. Kuigi võite kasutada oma garaaži ladustamiseks, jäävad garaažid sageli kasutamata ja seisavad tühjana.

office in garage

Office seating

Access to outdoors

Selle garaaži ümberehituse lõpptoode on aiavaatega avatud büroopind. Kirjutuslaud ja istumisnurk on külluslikud ja mahutavad isegi väikese köögi. Plokkseinad on ala heledamaks muutmiseks värvitud valgeks ja põrandakatte kaitsmiseks on veekindel betoonplaat. Üldiselt on see suurepärane näide garaaži ümberehitusest.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kuidas garaaži ümber ehitada

Kui kavatsete garaaži ümber ehitada, soovite veenduda, et ruum on mugav. Saate seda teha järgmiselt.

1. Isolatsioon – Garaaži seinte ja ukse isoleerimine loob ühtlase ja mugava temperatuuri.

2. Põrandakate ja kõrgus – Paljud garaažipõrandad on madalamad kui teie kodu põrandad. Mõnel juhul võib olla kasulik tõsta garaažipõrandat. Ja mõnes kohas on vaja lisada põranda paigaldus. Garaažipõranda katmine laminaadi, puidu või vinüüliga on samuti hea esteetika mõte.

3. Peida inetud alad – sellised asjad nagu veesoojendi, panipaik ja ahjud ei ole visuaalselt atraktiivsed. Saate need kergesti katta mittekandvate seintega.

Kui palju ühe garaaži ümberehitamine maksab?

See, kuidas kavatsete ruumi teisendada, muudab konversioonikulusid oluliselt. Oletame, et kavatsete muuta garaaži täielikult elamiskõlblikuks ruumiks, kus on vannituba, pesuruum ja köök. Sel juhul kulutate oluliselt rohkem kui siis, kui muudate selle piirkonnaks, mis ei vaja tingimata torustikku ja elektrit.

Keskmiselt kulutate garaaži ümberehitusele 6000–19 000 dollarit. See hõlmab garaaži muutmist magamistoaks, jõusaaliks, mängumajaks või kontoriks. Mida lihtsam on konversioon, seda vähem see läheb maksma.

Kui palju lisaväärtust garaažikonversioon lisab?

Väärtus, mille garaaži ümberehitus teie kodule lisab, sõltub ühest asjast: kas elate piirkonnas, kus parkimine on prioriteetne?

Paljudes piirkondades võib garaaži magamistoaks muutmine lisada teie kodule 5000 dollarit või rohkem väärtust. Kui aga elate piirkonnas, kus autot parkimine on levinud, võib teie kodu garaaži ümberehitamisel kaotada väärtust.

Kuidas kütta minu garaaži teisendust

Kas soovite oma garaaži kütta? Soojuse säilitamiseks ja tootmiseks on erinevaid viise, sealhulgas:

Hea isolatsioon – tugevdatud isolatsioon hoiab teie garaaži pidevalt palju soojemana. Isolatsioon on taskukohane, DIY-sõbralik ja lihtne protsess.

Elektriline küttekeha – kaasaegsed kütteseadmed on energiasäästlikud ega tõsta teie elektriarvet palju. Kui teil on vähe põrandapinda, saate seinale kinnitada paigaldatavad küttekehad.

Kiirgusküte – need süsteemid paigaldatakse garaaži põrandale, seintele või lakke, et soojendada ruumi pinda, mitte õhku. Selle süsteemi peaks paigaldama professionaal ja see võib olla kulukas, kuid selle kasutuskulud pärast paigaldamist on madalad.

Torudeta minijaotussüsteem – see süsteem sisaldab õhukäitlusseadet, mille saate põrandale asetada või seinale või lakke kinnitada. See on kõige mugavam viis garaaži soojendamiseks, kuid paigaldamine võib olla kulukas.

Kuidas isoleerida garaaži ümberehitust

Garaaži ümberehituse isoleerimine on mugavuse ja ühtlase temperatuuri tagamiseks kohustuslik. Konversioonil tuleb arvestada mitme erineva isolatsioonitüübiga, sealhulgas:

– Rockwool vatid ja tekid

– vatipüksid

– Lahtitäidisega klaaskiud

– lahtise täidisega tselluloos

– Polüstüreeni konstruktsioonisolatsiooniga paneelid

– Polüisotsüanuraadist konstruktsioonisolatsiooniga paneelid

Mõnda isolatsiooni on lihtsam paigaldada kui teisi ja soovite valida oma piirkonna jaoks õige. Kui olete isolatsiooni saanud, kasutage selle oma garaaži paigaldamiseks järgmisi samme.

1. Puhastage seinad – esmalt eemaldage kipsplaat, puhastage mustusest ja naastude õõnsustest, kontrollige hallituse olemasolu ja puhastage kõik kemikaalide lekked.

2. Täitke vahed ja praod – seejärel kasutage seinte ja nurkade vahede ja pragude täitmiseks paisuvat vahtu.

3. Paigaldage klaaskiust isolatsioon – Torkake isolatsioon seina naastude vahele ja kinnitage see naastude külgedele.

4. Lisage kipsplaat – kui isolatsioon on lõplikult kinnitatud, lisage kipsplaat liimiga ja keerake see naastu esiosasse.

Kas ma vajan garaaži ümberehitamiseks arhitekti?

Enamiku garaažide ümberehituste puhul võite korruseplaanide koostamiseks töötada koos arhitektiga. Paljudes kohtades peab arhitekt hankima vajalikud load. Oma piirkonna kohta lisateabe saamiseks võite võtta ühendust kohaliku tsoneerimisosakonnaga.

Kas garaažikonversioonid on Californias seaduslikud?

Kalifornia elanike jaoks on nii kaua, kuni garaaž on elamiskõlblik, elada seaduslik. California võimaldab elanikel muuta oma garaažid elamiskõlblikuks ruumiks, et saada rohkem elamisvõimalusi.

Ja nagu paljude linnade puhul, peate enne ümberehitamist või garaažis elamist hankima asjakohased load ja vastama erinõuetele.

Viige oma garaaži ümberehitus järgmisele tasemele

Ükskõik, kas soovite organiseeritud tööpiirkonda või muud elamiskõlblikku ala, on garaaži ümberehitamine taskukohane ja lihtne viis oma ruumi ümberkujundamiseks. Kasutage neid praktilisi ideid ja reaalseid projekte, et viia oma garaaž järgmisele tasemele.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook