14 temaatilist mehekoopaideed inspireerimiseks ja energia saamiseks

14 Themed Man Cave Ideas to Inspire and Energize

Kasutage neid mehekoopaideid, et muuta oma ruum isiklikuks pühamuks, mis on kohandatud teie eelistustele ja maitsele. Mehe koobas on oma olemuselt turvaline varjupaik, kus saate lõõgastuda ja nautida ilma, et peaksite maja ülejäänud kujundusega sobima.

14 Themed Man Cave Ideas to Inspire and Energize

Need meeste koopateemad ja sisekujundus inspireerivad teid looma ruumi, mis peegeldab teie isikupära ja lõõgastumise eesmärke, olenemata sellest, kas soovite elegantset meelelahutusruumi, peent salongi või maalähedast puhkepaika.

Manikoopa ideed ja sisustus

Meeskoopad on ruumid või alad eneseväljenduseks ja lõõgastumiseks. Siin on mõned mitmekesised meeskoopa teemad ja sisekujundus, mida saate oma isikliku varjupaiga loomiseks rakendada.

Spordisadam

Sports Haven

Pühendage oma mehe kooparuum oma lemmikmeeskonnale või spordialale. Saate lisada mälestusesemeid, kampsuneid ja sporditeemalist kaunistust. Paigaldage suure ekraaniga televiisor ja mugavad istmed, et saaksite veeta tunde kõiki mänge vaadates. Lisage baariala ja varustage seal jooke ja suupisteid, et saaksite mänge segamatult vaadata. Lisage oma ruumi lõbus sporditeemaline mööbel ja sisustus.

Digitaalmängude paradiis

Digital Gaming Paradise

Varustage oma mehekoobas mängukonsoolide, toolide ja arvutiekraanide jaoks uusimate võimalustega. Kaunistage ruum oma lemmikmängutegelaste plakatite ja kujukestega. Lisage optimaalne valgustus, et parandada mängukogemust ja tagada, et saate mängida nii kaua, kui soovite. Täiendavate toolide, konsoolide ja ekraanide lisamine võimaldab teil kutsuda oma sõpru endaga stiilselt mängima.

Tech-Savy salong

Man Cave by Designed by Inhouse ArchitectsPilt ettevõttest Inhouse Architects

Integreerige oma mehekoobas nutika kodu tehnoloogiaga, nagu valgustus- ja meelelahutusalade hääljuhitavad juhtnupud. Paigaldage kvaliteetsed helisüsteemid ja suure ekraaniga teler ülima kuulamis- ja vaatamiskogemuse saamiseks. Lisage kaasaegsed valgustid, mis aitavad kaasa kõrgtehnoloogilisele atmosfäärile, sealhulgas LED-ribad, süvistatavad valgustid ja futuristlikud ripatsid. Segage need minimalistliku, kuid mugava mööbliga, et luua kaasaegne ja klanitud õhkkond.

Retro retriit

Industrial Design - Steam Punk

Kasutage oma ruumi nostalgilise atmosfääri loomiseks vanaaegset mööblit, retro arkaadmänge, ajaloolist seinakunsti, kaarte ja klassikalisi filmiplakateid. Retrohõngu loomiseks lisage plaadimängija ja vanaaegsed videokonsoolid. Paigaldage sisseehitatud raamaturiiulid, et varjata kaasaegset tehnoloogiat, kui soovite seda ruumi. Retroruumi autentsuse lisamiseks kasutage materjale ja värve, mis jäljendavad nahka, kivi, puitu ja tellist.

Kodubaar Oasis

Bar Station Man Cave

Kujundage stiilne baar, mis sisaldab kõike, mida vajate oma kohandatud, täielikult varustatud kodubaari kokkupanekuks. Lisage avar baarilett, hubased baaritoolid ning erinevad klaasid ja lauanõud, et mahutada spetsiaalseid jooke. Kaasake võimalikult palju õlut, veini ja kangeid jooke, et need vastaksid teie ja teie külaliste eelistustele. Kaunista neoonsiltide ja ebatavaliste jahutitega ning muu baari varustusega.

Raamatukogu salong

Library LoungePildi autor Residents Understood

Raamatukoguteemaline meeskoobas on ablastele lugejatele ideaalne koht lõõgastumiseks. Veenduge, et raamatukogu meeskoopad oleksid sisustatud piisava ümbritseva ja lugemisvalgustusega, lisades mitu valgusallikat, näiteks laelambid. Peaksite kaasama ka maast laeni raamaturiiulid ning hubaseid istumis- ja lõõgastumisvõimalusi. Nahkmööbel ja tuleallikas, nagu puuküttega pliit või kamin, võivad teie mehekoopasse lisada rafineeritust ja elegantsi.

Tee seda ise töötuba

WoodWorking Basement Man Cave

Mõnele inimesele meeldib veeta vaba aega puidutöötlemis- ja käsitööprojektide kallal. Seadistage isetegemise meeskoobas koos tööriistade, tööpinkide, hoiustamisvõimaluste ja tarvikutega. Ruumi seadmed ja materjalid tuleks valida kasutaja eelistatud projekte silmas pidades. Kaasake tahvel ajurünnakuks ja projekti põhijoonte visandamiseks. Kaasake kindlasti puhastusvahendid, et pärast projekti lõppu ala korras hoida.

Filmibuff's Retreat

Movie Buffs Retreatpilt: Deering Design Studio, Inc

Filmi- ja telesõpradele looge spetsiaalne ruum, kus nad saavad kodus tõelise teatrielamuse saada. Paigaldage kvaliteetne projektor või suur lameekraanteler, et luua ülim kodukino. Veenduge, et teie külalised saaksid filmi vaatamise ajal lõõgastuda, pakkudes neile mugavat istet, näiteks lamamistoolid. Enda ja oma külaliste jaoks kõige kaasahaaravama vaatamiskogemuse loomiseks paigaldage pimendavad kardinad ja müra summutavad materjalid. Sisaldage kööginurka või baariala, kus saate hoida olulisi filmisuupisteid ja jooke.

Muusikastuudio

Music basement man cavePildi autor Pearl Remoldeling

Saate kujundada muusikalise teemaga meeskoopa, kui teile meeldib muusika tegemine ja/või selle kuulamine. Paigaldage helikindlad seinad, kui alustate nullist, et välistada välismüra ja takistada teisi inimesi teie muusikast häirimast. Olenevalt sellest, kuidas kavatsete ruumi kasutada, varustage see spetsiaalsete salvestus- või kuulamisseadmetega. Oma muusikariistu saab hoiustada, riputades need mööda seinu, mis on ühtlasi ka ruumi kaunistamiseks. Teemakohaseks sisekujunduseks võite lisada ka vanaaegseid plaadiümbriseid, plakateid ja muusikalisi mälestusesemeid.

Õueoaas

BBq man cave outdoor

Saate laiendada oma mehekoobast õues, luues hubase terrassi või tekiruumi, kus saate omaette või sõpradega lõõgastuda, kui teie ruum seda võimaldab. Lisage mugavad istumiskohad, grill, televiisor ja õues olev lõkkease või kamin. Kaasake väike kööginurk või joogiala, et saaksite õues viibides valmistada lihtsat toitu.

Maamees põgenemine

Barn man cave decor

Maamees koopakujundus võib pakkuda sooja ja kutsuva ala lõõgastumiseks ja enesevaatluseks. Kasutage peamise mööbli ja sisekujunduse jaoks looduslikke materjale, nagu telliskivi, kivi, puit ja nahk. Lisage ruumi fookuspunkt, näiteks puuküttega pliit või kamin, et rõhutada selle hubast disaini. Kasutage lae rõhutamiseks puittalasid; need pakuvad tekstuuri ja visuaalset huvi. Maalähedase stiili täiustamiseks otsige muude loomade ja vanaaegsete sisekujunduste hulgast sarvi, lapitekke ja seinakunsti.

Viski ja sigarikann

Whiskey and Cigar Den

Sigarite ja viskiga täidetud mehekoobas on elegantne hangout, kus saate nautida elu peenemaid asju. Alustage tumeda ja meeleoluka värvipaletiga, nagu süsi, pruun, sügavsinine ja Burgundia, millest õhkub soojust ja küllust. Investeerige kvaliteetsesse nahkpolstermööblisse, et anda ruumile esinduslik välimus. Kasutage ajatuid looduslikke elemente, nagu puit- ja kividekoor, mööbel ja riiulid. Näidake oma sigarikollektsiooni õhuniisutajas, et need oleksid värsked. Kohandage väike baariala oma eelistatud viskitüüpidega ja lisage karahvinid, klaasnõud ja baaritööriistad, mida vajate oma valiku nautimiseks.

Autode garaaž

Automobile Garage

Autoteemaline meeskoobas on põnev viis tähistada kirge autode vastu, olgu see siis vanaautode, võidusõiduautode või autode ajalugu. Saate jäljendada garaaži välimust, lisades ruumi tööstuslikke elemente. Autentse atmosfääri loomiseks riputage üles tööriistad, märgid, numbrimärgid ja autode mälestusesemed. Kaunistage ruum eklektilise autoteemalise mööbliga või kasutage vanade autode esemeid, et luua oma mööbel ja sisekujundus.

Lauamängutuba

What Is the Point of a Man Cave?

Mängulaua mehekoopa kujundamine on suurepärane viis külastavate pereliikmete ja sõprade meelelahutuseks. Seda ruumi saab sisustada erinevate mängulaudadega, nagu piljardi- või piljardilaud, pingpongilaud või fikseeritud laud kaardi- ja lauamängude jaoks. Erinevate mängijate arvuga erinevate mängude jaoks lisage kindlasti paindlikud, kuid mugavad istumisvõimalused. Samuti peaksite investeerima ruumi kõigi eri tüüpi mängude jaoks laoruumi, nagu kapid ja riiulid. Kaunista toa seinu vintage lauamängudest inspireeritud temaatilise seinakunstiga. Tööülesannete valgustus igal mängualal parandab mängukogemust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook