15 parimat loomingulist voodit, mis panevad teid kahtlema oma teadmistes selle ühise magamistoa funktsiooni kohta

Top 15 Creative Beds That Will Make You Question Your Knowledge about This Common Bedroom Feature

Me kõik teame, kuidas voodi peaks enam-vähem välja nägema. Selle asendamatu mööblieseme puhul on meil kõigil tavaline pilt. Kuid mõnel disaineril õnnestus luua väga ebatavalised voodid, mis panevad teid kahtlema kõiges, mida teate meie kõigi magamistubades leiduva mööblieseme number üks kohta. Heitke pilk ja olge üllatunud.

1.Voodi, mis kasvab koos sinuga.

Top 15 Creative Beds That Will Make You Question Your Knowledge about This Common Bedroom Feature

Future bed2

See voodi näib hõljuvat maapinna kohal, kuid tegelikult toetavad seda kaks vastandlikku valget elementi, mis toimivad ka otsalaudadena. Alustage põhikujundusega ja lisage vajadusel rohkem ruumi. Joel Hesselgreni uuenduslik disain.

2.Raamatu voodi.

Book Bed 1

See kaheinimesevoodi, mille disain meenutab avatud raamatut, on ideaalne kahe lapsega peredele. See on huvitav alternatiiv narivooditele. Jaapani kunstniku Yusuke Suzuki disainis on voodis ühendatud lõbus ja funktsionaalne.

3.Ökotüüpne voodi.

Ecotypicbed01

Ecotypicbed03

Ecotypicbed05Ecotypicbed05

 

See on rohelise disainiga voodi. Sellel on LED-lugemislambid, kõlarid ja raami katva viinapuudega lillekast. Tänu paigaldatud spetsiaalsetele LED-valgustitele saavad taimed kasvada siseruumides ilma loomuliku valguseta.

4.Cabriolet voodi.

Cabriolete bed

Selle Joe Colombo disainitud voodi disain on inspireeritud kabriolettautost. Sellel on kapuuts, mis võib soovi korral lisada voodile intiimsema ja hubasema hõngu ning pakkuda ka rohkem privaatsust. Voodil on ka juhtpaneel, mis juhib ventilaatorit, sigaretisüütajat, raadiot ja telefoni.

5.Millennium Falcon voodi.

Millenium falcon bed

Millenium falcon bed 2

Millenium falcon bed 3

See voodi on mõeldud Star Warsi fännidele. Selle kujundas Kayla Kromer ja sellel on täisfunktsionaalsed esituled, tähevälja projektsioon ja arvukalt peidetud sektsioone.

6.WC voodi.

Toilet bed

Toilet bed1

Toilet bed2

See ei pruugi muljet avaldada oma futuristliku või filmist inspireeritud disainiga, kuid see voodi võib olla sama muljetavaldav. See oli mõeldud füüsilise puudega inimestele ja ühendab endas kaks asja: voodi ja tualettruum. See on viis, kuidas muuta nende elu veidi lihtsamaks, kellele selline mööblitükk kasu võiks saada.

7.Gigantne võrkkiikvoodi.

Hammockbed

Lõbus ja ka väga mugav, Mesh Hammock voodi ei meenuta midagi, mida oleme seni näinud. Riputage see lakke või seintele või kasutage seda põranda osa asendamiseks. Saate uurida palju võimalusi ja vajate ainult ruumi ja loomingulist meelt.

8.Vuoristorata voodi.

Roller Coaster Bed 2

Roller Coaster Bed

Kuigi see ei pruugi välja näha, on see tükk tegelikult voodi. Uskuge või mitte, see oli mõeldud eelkõige lõõgastavaks ja mugavaks. See sobiks avarasse ja kaasaegsesse magamistuppa või avatud planeeringuga koju.

9.Nööri riputamine.

Bed rope

Nagu olete juba näinud, ei pea kõik voodid põrandal istuma. Seda toetab neli trossi, mis ripuvad laes. See on nagu voodikujuline võrkkiik. See on huvitav võimalus neile, kes soovivad jääda mõnevõrra traditsiooniliseks ja samal ajal saada oma ellu mitmekesisust.

10.Hiiglaslik linnupesa.

Giant nest2

Igaüks kujutas ühel või teisel hetkel ette, kuidas oleks võimalik lennata nagu lind. Aga kui sa oleksid lind, siis peaksid ka linnupesas magama. Ideaalis oleks see sama hubane ja mõnus kui magada selles ainulaadses voodis.

11.Diivanvoodid.

Kui soovite oma koju näiteks diivanvoodit, pole sellega seotud saladust. Kuid sellega muutub kõik. Disain on mänguline, lõbus ja funktsionaalne. See voodi on ideaalne neile, kes naudivad voodis lugemist.

12.Sandwich voodi.

Sandwich bed 01

Rääkides lõbusast, kuidas teile meeldiks magada voodis, mis näeb välja nagu võileib? See voodi sobiks kindlasti hästi lastetuppa või temaatiliseks sisekujunduseks. Näiteks siin on voodi hiiglaslikul taldrikul ja seintel on ketšup, sinep ja nii edasi.

13.Sonic voodi.

Sonicbed2

See on ülisuur voodi 12-kanalilise ruumilise heliga. See peab olema suur, et peita kõik kõlarid, võimendid ja juhtmed. Viska sisse suur teler ja sa ei taha enam kunagi oma voodist lahkuda.

14.Ujuv voodi.

Floating bed

Enamik ujuvvoodeid ei ole tegelikult ujuvad, vaid neid toetavad kõikvõimalikud konstruktsioonid, nagu köied või peidetud jalad. Noh, see on eriline. See ainulaadne tükk pakub täiesti uut tüüpi disaini, mis sobib suurepäraselt kaasaegsetesse ja minimalistlikesse magamistubadesse.

15. Raamaturiiul voodisse.

Bed case

On tavaline, et mööbel võib teenida kahte erinevat eesmärki, kuid tavaliselt ei kuulu voodeid sellesse kategooriasse. See tükk pole tegelikult voodi, vaid raamaturiiul, mille saab muuta voodiks. See on seni üks ebatavalisemaid loominguid ja kahekordset eesmärki arvestades sobib suurepäraselt väikestesse ruumidesse ja väikestesse magamistubadesse.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook