Kohandatud valmistoodikud on nii hubased, et tahaks metsa minna

Customized Pre-Fab Cabins are So Cozy You’ll Want to Go into The Woods

See, mis sõna otseses mõttes algab neljast postist, neljast talast ja katusest, muudab Backcountry Hut Company kiiresti hubaseks kohandatud salongiks. Toronto IDS-i külastajatel oli võimalus näha sellist kajutit, kuna 2019. aasta disainikontseptsiooni maja oli Great Lakes Cabin. Tänapäeva kasvava huvi tõttu kokkupandavate konstruktsioonide vastu, eriti looduspuhkuseobjektide vastu, oli salong suur tõmbenumber.

Customized Pre-Fab Cabins are So Cozy You’ll Want to Go into The WoodsSuured aknad on looduse nautimise võtmeks.

Ettevõtte moodulkabiinid tarnitakse väikesemahuliste konstruktsioonide loomiseks mõeldud osade komplekti kontseptsioonina, mida saab kohale toimetada või kaugemasse piirkonda lennutada. Veelgi põnevam on see, et IDS-is eksponeeritud maja ehitati vaid 72 tunniga. Nagu reklaamides selgitati, esitleb kontseptsioonikajut "maalähedase kõrbes elamise mõiste modernistlikku tõlgendust, mis põhineb Kanada välikultuuri vaimul." Võiks seda peaaegu hüpikkabiiniks nimetada, välja arvatud asjaolu, et erinevalt teistest põgusama olemasoluga konstruktsioonidest on see vastupidav ja kauakestev.

The Backcountry Hut Company Small DecorKohandamine võib muuta interjööri mis tahes suuruse või stiiliga.

Backcountry Hut Company loodi väikesemahuliste väliehitiste projekteerimiseks, planeerimiseks ja ehitamiseks. Ettevõte püüdis näidata, et kohandatud arhitektuur ei pea olema metsikult kallis, ütles kaasasutaja Michael Leckie Toronto Starile. Selle Great Lakes Cabini kujundas Leckie Studio ja see on ettevõtte pakkumiste uusim täiendus. Kabiin on vastupidav ja esmaklassiline, võimaldades tal seista vastu kõige karmimatele ilmastikutingimustele, mis Kanada kaugemates piirkondades esinevad. See tähendab, et see sobib ideaalselt ka asukohtadeks, mida ettevõte nimetab vähem kaugemateks kohtadeks.

Kohandatud hõlmama kaminat, puiduhoidlat ja täiskambüüsi kööki, on üldine tunne hubane ja mugav, mitte kunagi kitsas. Kõrvaleelisena on kogu sellel puidul suurepärane lõhn, mis tungib ruumi ja muudab selle eriti loomulikuks!

Backcountry Hut Company Toronto IDS TorontoSalongi 670 ruutjalga tundub üllatavalt ruumikas.

See, mis selles näidiskodus on lihtsalt ava, oleks tegelikult suurepärane aken, kust saate nautida vaateid kõikjale, kus kabiin asub. Muidugi, kuna disain on kohandatav, saab aknaid vastavalt soovile liigutada ja klaasuksi lisada.

Modern Backcountry Hut Company CabinBackcountry Hut Company asutajad selgitasid meediale kohandatavat flat-pack kontseptsiooni.

Kajutid – mida praegu on kolm erinevat mudelit – on kõik valmistatud Douglase kuusest ja taaskasutatud metallist välispaneelidest. Baasmudel on vaid 206 ruutjalga stuudiokorteriga, mis mahutab kaks kuni neli inimest ja millel on välimine kaetud sissepääs. Väikseim hind algab 150 dollarist ruutjala kohta. Sellest baasist lähtudes on kõik kohandatud, sealhulgas lõplik suurus. Great Lakes Cabin koos Alpine Hut ja Surf Hut'iga on valmistatud Briti Columbias Courtenays.

Backcountry Hut Company space saving interiorMaja külastajad said kogeda ruumi mugavust ja hubasust.
Backcountry Hut Company loft bed decorKatuse tipus on magamispööning.

Tõhus väike struktuur on loodud nii, et sellel oleks minimaalne keskkonnamõju, olenemata selle asukohast. See hõlmab 670 hästi läbimõeldud ruutjalga, mis kasutavad ära iga ruuttolli ja millel on katusealune magamisala, dušiga vannituba ja kaetud välimine tekk. IDS-i installatsioon hõlmas Flattery Designi maastikukujunduse installatsiooni.

Backcountry Hut Company bathroom decor 1Kabiini tagaosas on avar vannituba ja mugav istumisnurk.

Väikeses hoones on üllatavalt ruumikas vannituba, kus on tõeline dušš, tualett ja kraanikauss – kõik, mida vajate nädalavahetuse puhkuseks. Vannist väljas on ka väike ala riiete riputamiseks või rätikute vahetamiseks. See on ka tagaukse kõrval, mis tähendab, et see on ideaalne koht maha istumiseks, et eemaldada määrdunud või lumega kaetud saapad ja välisriided.

Backcountry Hut Company space saving for kitchenKambüüsi köögis on kõik põhilised mugavused.

Hästi varustatud kambüüsiköögis on kõik põhielemendid, alates kraanikausist ja induktsioonpliidist kuni kohvimasina ja üllatavalt suure tööpinnani. Avatud riiulid ja suletud kapid pakuvad palju hoiuruumi. Salongis ringi liikudes jääb silma, kui märkimisväärselt ruumikas see tegelikult tundub.

Backcountry Hut Company kitchen countertopSisse on ehitatud pliidiplaat ja palju hoiuruumi.
Backcountry Hut Company round small dining tablePeamine eluruum on suurepärane vaatega esiaknast.

Peamine konstruktsioonisüsteem on ehitatud jätkusuutlikult ülestöötatud raami jaoks mõeldud puidust. Kogu maja seintele, katusele ja põrandale on paigaldatud monteeritavad soojustatud paneelid. Lisaks saab kogu süsteemi kohandada Net Zero ja Passive House standarditele vastavaks. Ülima jätkusuutlikkuse tagamiseks on kõik salongi osad taaskasutatavad.

Backcountry Hut Company Prefab Cabin PorchTõstetud platvormil olev lõkkease on suurepärane, kuid maalähedases keskkonnas oleks lõke sama ahvatlev.

Väljaspool on maastikukujunduses ka puitkate kuiva koha jaoks, kuhu saab paigaldada kamina ja istumiskoha. Hoolimata sellest, et maja paigaldati messikeskusesse, annab hoonet ümbritsev haljastus tõeliselt maalähedase tunde.

Backcountry Hut Company landscape river rocksVähem kaugemates kohtades asuvad kajutid võivad sisaldada haljastust.
Backcountry Hut Company river rocks decorKajutid on ehitatud nii, et nende keskkonnamõju oleks minimaalne.

See vaade annab hea ülevaate akendest ja hoone välisilmet katvast metallvoodust. Tagaküljel on ukseava nurgas, nii et osa ülemisest magamispööningust toimib kattena, kaitstes seda vihma või lume eest.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook