15 praktilist dušikabiini ideed väikeste vannitubade jaoks

15 Practical Walk-In Shower Ideas for Small Bathrooms

Vannitubade piiratud pindalaga tegelemisel on dušikabiin mõttekam kui vann. Saate kohandada nende suurust ja paigutust, sobitades need peaaegu kõikjale. Kasutage neid dušikabiinide ideid väikeste vannitubade jaoks, et muuta oma ruum suuremaks ja paremini kokku pandud.

1. Proovige läbipaistvat klaasist ust

15 Practical Walk-In Shower Ideas for Small BathroomsJami Meeki kujundused

Läbipaistev dušiuks loob illusiooni suuremast ruumist ja muudab duši kujunduse osaks. Järjepidevuse tagamiseks kaaluge sama põranda- ja seinatöötluse kasutamist duši all.

2. Avatuse loomiseks kasutage ühte partitsiooni

Use a Single Partition to Create OpennessUhke maja stuudio

Selle asemel, et sulgeda vannituba uste komplektiga, hoiab lihtne klaasist vahesein ruumi avatuna. Need disainerid kandsid vannitoa põrandaplaadi värvi duširuumi ja kasutasid lihtsaid valgeid seinu, et ruum oleks kerge ja särav.

3. Loo uppunud dušš

Create a “Sunken” ShowerHiser Kopits Hiser Arhitektid

Süvistatav dušš loob vertikaalsema ruumi ja aitab vee äravoolu ilma vannitoa põrandale sattumata. Need majaomanikud ehitasid süvistatud duši ümber vaheseina, jättes dušikabiini usteta.

4. Hoidke dušš väikesena

Keep the Shower SmallDevine vann

Hoidke vannitoas jalutusrada, paigaldades väikese nurgaduši. Klaasist korpus hoiab ruumi avatuna ja jätab tualetile, kraanikausile ja kuivamisalale palju ruumi.

5. Jätke uks vahele ja vali kardin

Skip the Door and Opt for a CurtainPinney kujundused

Muutke oma vannituba dušimajaks, paigaldades dušikardina ja kasutades kogu põranda- ja seinaviimistlust. Disain annab sellele vannitoale suvelaagri tunde, mis sobib ideaalselt lastetuppa või mereteemalisesse vannituppa.

6. Jätkake põrandakatet kogu duši all

Continue the Flooring Throughout the Shower Ananassimaja sisekujundus

Selle edevuse taga olev tume tapeet loob fookuspunkti ja heledat värvi dušisein ei lase ruumil tumeda ja sünge välja näha. Sarnase efekti saate, kui hoiate põrandaplaati kogu ruumis pidevana ning käsitlete seejärel dušinurka ja tualettruumi üksteise aktsendina.

7. Töötage ruumi pikkusega

Work with the Length of the RoomBo Fentum disain

Väikese vannitoa dušikabiini projekteerimisel lähtuge ruumi mõõtmetest. Kui teie tuba on kitsas, kuid pikk, kasutage ruumi pikkust enda kasuks, nagu need majaomanikud tegid. Samuti hoidsid nad ala avatuna, kasutades ühte klaasist vaheseina ja uste seina.

8. Ruumi avaramaks muutmiseks lisage dušiaken

Add a Shower Window to Make the Space Feel BiggerAlign Design LLC

Privaatse vaatega vannitoad on peamised kandidaadid duši akna jaoks. Selle loomuliku valguse lisamine on väikeste vannitubade jaoks üks parimaid ideid dušikabiinis, kuna see loob avatuse ja aitab päevaks valmistuda.

9. Proovige dušikabiini väikeses vannitoas

Try A Walk-in Shower in a Tiny BathroomJulia Chasmani disain

Kui olete nõus mõnest tualettruumist loobuma, võite dušikabiini panna isegi ülipisikesesse vannituppa. Need majaomanikud lisasid ruumi sobitamiseks ujuva tualeti ja väikese dušikabiini. Rohelised plaadid annavad disainilahenduse, tõestades, et suurepärased asjad on väikestes pakendites.

10. Jätke eesriie lahti

Leave the Curtain OpenDreamMakeri vann

Kui teil on ebamugav vannitoa paigutus, kus dušš asub tualeti vastas, valige ruumi illusiooni loomiseks dušikardin või läbipaistev klaasuks. Saate oma dušikardina lahti siduda, kui seda ei kasutata.

11. Ukseta dušikabiin väikesele vannitoale

Doorless Walk-In Shower for a Small BathroomZiger|Snead Arhitektid

Looge väikesesse plaaditud vaheseinaga vannituppa ukseta dušikabiin. Vahesein takistab vee sattumist teie vannitoa põrandale ja takistab eraldi ukse vajadust.

12. Muutke dušš fookuspunktiks

Make the Shower the Focal Pointkimberly peck arhitekt

Muutke oma väikese vannitoa dušš mustrilise plaadiga fookuspunktiks. Need majaomanikud vedasid sama põrandaplaati mööda duši seina. Võite kasutada mis tahes plaati, kuid selline julge plaat annab suure avalduse.

13. Lisage topeltdušiotsikud ja sisseehitatud riiulid

Add Double Shower Heads and Built-In ShelvesNF interjöörid

Kuigi ruumi on vähe, lõid disainerid topeltdušiotsikute ja ukse kõrvale sisseehitatud riiulitega tipptasemel välimuse. Kasutage seda ideed vaheseinal või kui teil on duši kõrval ebamugav ruum.

14. Sujuva välimuse tagamiseks hoidke plaadid ühtlased

Keep Tile Consistent for a Seamless LookGregory Phillipsi arhitektid

Selle vannitoa disain on nii ühtne, et on raske aru saada, kus dušš peatub ja kus algab. Klaasuksed eraldavad tualettruumist, pakkudes pika kitsa sissepääsu duširuumi.

15. Kasutage dušši disainiaktsentina

Use the Shower as a Design Accent

Kasutage oma duširuumi, et lisada ruumi tekstuuri. Selle maalähedase talu vannitoa disainerid kasutasid erinevaid puidutoone ja kandsid selle välimuse dušiplaadile. Seda meetodit saate kasutada mis tahes disaini jaoks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook