Kasulikud tekihoiukastid segadusevabadele välialadele

Useful Deck Storage Boxes For Clutter-Free Outdoor Areas

Väliteki kast, kui te pole selle terminiga tuttav, on pagasiruum, mida saate hoida oma tekil, verandal või terrassil. Seda saab kasutada hoiukonteinerina nagu aiatarbed, padjad, tekid ja mitmesugused muud asjad ning mõnel juhul võib seda kasutada ka pingina või lauana.

Useful Deck Storage Boxes For Clutter-Free Outdoor Areas

Valikus on palju erinevaid stiile ja kujundusi, seega valige targalt, lähtudes oma vajadustest, olemasolevast ruumist ning sisekujunduse tüübist ja õhkkonnast, mida soovite oma tekile või siseõuele luua.

Java Heeringbone Outdoor 124 galloni vaiguga tekikarp

Java Herringbone Outdoor 124 Gallon Resin Deck Box

Java tekikast on loodud sobima nii sise- kui ka välisruumidesse. See on veekindel, UV-kindel ning lihtsa ja mitmekülgse disainiga. Selle eriti suure tekikasti kogumaht on 124 gallonit (469 liitrit), millest peaks piisama aiatööriistade, mööblipatjade, tarvikute ja muu mahutamiseks. Kast on valmistatud vastupidavast mitmeseinalisest vaigust ja peab vastu karmidele ilmastikutingimustele juhuks, kui soovite seda piiramatult õues hoida. See on ka lukustatav ja hoiab kogu sisu kogu aeg turvalisena.

Välistingimustes kasutatav 50 galloni vaiguga tekikast

Outdoor 50 Gallon Resin Deck Box

Suncasti tekiboks sobib suurepäraselt mitmesugustesse väliruumidesse, sealhulgas aedadesse, tekkide ja õuealade jaoks. Sellel on lihtne ja klassikaline disain ning see on väga mitmekülgne ning sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse, olenemata sellest, kas eelistate retro- või moodsat stiili. Kasti mahutavus on 50 gallonit (189 liitrit) ning sellel on tasane alus ja kergelt kumer kaas. See on valmistatud vaigust, mis muudab selle väga vastupidavaks ja talub tüüpilisi välistingimusi. Mocha viimistlus on ilus, andes sellele kaasaegse välimuse.

55 galloni vaiguga tekikarp

55 Gallon Resin Deck Box

Selle konkreetse tekikarbi suurepärane omadus on tasane pealispind, mis võimaldab seda kasutada ka aktsentlauana. Kast on üsna väike ja selle mahutavus on ainult 55 gallonit (208 liitrit), mis muudab selle hõlpsaks segamiseks ja lisatarvikuks igasuguse kuju ja suurusega tekkide ja terrasside jaoks. Disain on lihtne ning praktiline ja atraktiivne ning tänu üldistele proportsioonidele ja kujule saab kasti kasutada ka lisaistme või lauana.

Coldfield 135 galloni vaiguga tekikarp

Coldfield 135 Gallon Resin Deck Box

Paljud tekikastid on kujundatud multifunktsionaalseks, mis tähendab, et neid saab vajadusel kasutada pinkide või laudadena. See võimaldab neid sobitada mitmesugustesse ruumidesse ja ühendada paljudesse erinevatesse mööblikonfiguratsioonidesse. Coldfieldi kast on suurepärane näide. See on valmistatud vaigust plastist ja sellel on vitspunutisarnane muster, mis annab sellele väga õhulise ja juhusliku välimuse. Kaas toimib tasapinnalise ülaosa/istmena ja seda saab lukustada. Tekiboksi mahutavus on 135 gallonit (511 liitrit) ning see on vee-, ilmastiku- ja lekkekindel, nii et saate selle igal ajal välja jättes rahulikult puhata.

120 galloni seedripuust tekikast

Useful Deck Storage Boxes For Clutter-Free Outdoor Areas

Kui te ei ole üleni plastikust tekikastide fänn, on ka muid võimalusi. See on näiteks puidust ja vaigust valmistatud tekikast. Sellel on stiil ja iseloom ning see talub tüüpilisi ilmastikutingimusi, kui see jäetakse väljas avatud aladele. Põhi ja kaas on valmistatud vastupidavast tumepruuni viimistlusega vaigust ning korpus on valmistatud puitpaneelidest, mis on nii lagunemis- kui ka veekindlad. Kaks sisseehitatud käepidet hõlbustasid kasti teisaldamist kõikjal, kus seda vaja läheb ja kaane saab täiendava turvalisuse tagamiseks lukustada. Selle tekikasti mahutavus on 120 gallonit (454 liitrit).

Lawsoni vitstest tekikast

Lawson Wicker Deck Box

Samuti on suurepäraseid valikuid, kui otsite tekikasti, mis sobib maalähedasema või talumajast inspireeritud siseõue jaoks. Lawsoni vitstest tekikast on täiesti uhke. Sellel on vastupidav terasraam, mis muudab selle väga vastupidavaks ja tugevaks ning kõik see on mähitud vaigust vitstest. See on veekindel ja UV-kindel ning näeb ka ilus välja. Hoidke seda oma verandal, et hoida kõiki toolipatju sees või basseiniäärsel tekil, et teil oleks mugav koht kõigi oma basseinimänguasjade, lisarätikute ja muude asjade hoidmiseks.

Abri eukalüpti puidust tekikast

Abri Eucalyptus Wood Deck Box

Muidugi, kui soovite plastikust ja vaigust tekikastidest täielikult eemale hoida, on valikuid, näiteks need, mis on valmistatud muudest materjalidest. See on valmistatud eukalüptipuidust, mis annab sellele elegantse välimuse ja loomulikuma tunde, mis võimaldab sellel hõlpsamini sulanduda ja kodus vaadata mis tahes puidust tekil või aias. See on tugev ja vastupidav ning ilmastikukindel. Sellel on ka galvaniseeritud terasest riistvara, mis lisab muidu lihtsale disainile veelgi tugevust ja iseloomu.

Brisbane'i puidust hoiupink

Brisbane Wooden Storage Bench cool

Samamoodi on Brisbane'i hoiupink kena mööbliese õuealade või sissepääsude jaoks. See on valmistatud tugevast akaatsiapuidust ja sellel on naturaalne viimistlus. See on ilmastikukindel ja selle kandevõime on 600 naela. Restidega istet saab hõlpsasti üles tõsta, et paljastada peidetud panipaik, kus saate hoida patju, tekke ja kõike, mida olenevalt teie vajadustest vaja on. See on suurepärane viis tekikasti maskeerimiseks ja selle mitmekülgsuse rõhutamiseks.

Quinto Wing vitstest hoiupink

Quinto Wing Wicker Storage Bench

Samamoodi võib Quinto hoiupink hõlpsasti sobida elegantse mööbliesemena terrassile või basseiniäärsele tekile. See on lihtne tekikast, millel on keerdumus ning elegantne ja kaasaegne disain. Sellel on elegantsed piklikud küljepaneelid koos sisseehitatud käepidemetega, mis raamivad ülaosa ja juhivad tähelepanu eemale väga lihtsast karbitaolisest kujust. Kaas on tasane ja toimib istumispinnana. Panipaiga avamiseks tõstke see lihtsalt üles.

Lancasteri eukalüpti tekikarp

Lancaster Eucalyptus Deck Box

Oma võlu on ka lihtsatel disainidel, nagu Lancasteri tekikastil. See peen eukalüptipuidust hoiukast saab tänu oma lamedale pinnale ning tugevale ja vastupidavale konstruktsioonile hõlpsasti kasutada välipingina. Kaas avaneb kergesti, paljastades sees piisavalt ruumi ja hõlpsaks juurdepääsuks on väljalõiked. Lihtsa ja mitmekülgse disaini tõttu saate selle hoiukasti paigutada mitmele erinevale välialale ja kasutada seda ka siseruumides.

Aias valmistatud puidust tekiboks

Garden Manufactured Wood Deck Box

Sellel puidust tekikastil on rattad, mis on väga abiks, kui soovite seda kunagi mujale viia või aeg-ajalt sisse tuua. See on valmistatud täielikult puidust ja sellel on veekindel õliviimistlus ning selle sisemises panipaigas oli veekindel kott, mis on mõeldud esemete niiskuse eest kaitsmiseks. Sellel on kaks ratast ja ühel küljel käepide, mis hõlbustavad transportimist ja kaasaskandmist, mis lisavad selle muidu kaunile ja väga mitmekülgsele disainile peent vintage-hõngu. Saate seda kasutada nii sise- kui ka välisruumides.

172,5 galloni kuuse tekikast

172 5 Gallon Fir Deck Box

Selle 652-liitrise 172,5 galloni (652 liitri) kogumahutavusega tekikast on suurepärane ja enam kui piisav kõigi lisapatjade, tekkide, raamatute ja kõige muu jaoks, mida võiksite oma terrassil hoida. See sobib suurepäraselt ka aiaaladele, kus see võib toimida tööriistade hoiukastina ja mahutab hõlpsaks juurdepääsuks kõik teie aiatarbed. See on valmistatud sobivast puidust ja sellel on kontrastset värvi veekindel polüesterkaan.

Rothsteini 3 sahtliga puiduhoiupink

Rothstein 3 Drawer Wood Storage Bench

Kui soovite midagi erilist, mis erineb kõigist teistest põhitekiboksist või -pingist, kuid põhineb samal põhimõttel, vaadake Rothseteini hoiupinki. See on valmistatud täispuidust ning sellel on lihtne ja elegantne disain, kõrge seljatugi, käetoed ja kolm istmesse integreeritud hoiusahtlit. See ei paku sama suurt panipaika kui tavalisel tekikastil, kuna see on mõeldud eelkõige pingina. Sahtlid on aga väga kasulikud.

130 galloni plastikust hoiupink

130 Gallon Plastic Storage Bench

Kui eelistate heledamat värvi, vaadake Lifetime tekikasti, mis on saadaval selles kaunis kõrbeliivavärvis. See on 130 gallonit (492 liitrit) ja lihtsa ja kaasaegse disainiga plastikust hoiukonteiner. Hoidke seda oma tekil või aias või basseini ääres, olenevalt sellest, kuidas kavatsete seda kasutada. Kaas avaneb kergesti ja sellel on lukustusmehhanism, mis hoiab salvestatud sisu turvalisena. Tekiboksil on ka ilmastikukindel viimistlus ning see on hallituse- ja pleekimiskindel, säilitades oma värske ja kauni värvi puutumatuna ka päikese käes viibides.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook