2023. aasta parimad sisustusajakirjad

Best Interior Design Magazines of 2023

Kuigi Internet võimaldab hõlpsat juurdepääsu disaininõuannetele ja inspo piltidele, pole teie käes tõelise ajakirja tunnet. Sisekujundusajakirjad pakuvad juurdepääsu konkreetsete stiilide kureeritud ideedele, pilguheit disainiprotsessile ja on käegakatsutav ressurss, mida saate ikka ja jälle vaadata.

Best Interior Design Magazines of 2023

Kui teile meeldib kodukaunistus ja otsite parimaid sisekujundusajakirju, kaaluge mõne nende hulgast.

20 parimat sisekujundusajakirja

Siin on ülevaade turu parimatest kodusisustusajakirjadest. Oleme andnud esimese aasta tellimushinna, et seda oleks lihtne lugeda, kuid kuna see võib igal ajal muutuda, kontrollige seda enne tellimist.

1. Architectural Digest Magazine

Architectural Digest Magazine

Hind: 29,99 $ Veebisait: tellige Architectural Digest

Ajakiri Architectural Digest pakub sisekujundus- ja arhitektuurinõuandeid, inspiratsiooni ja nõuandeid. Nad tutvustavad ka kuulsusi ja tähelepanuväärseid kodusid. Tellimusega saavad lugejad igakuise trükiajakirja, välja arvatud juuli ja august, mis on üks kombineeritud number. Ajakirjade tellijad saavad juurdepääsu ka eksklusiivsetele väljaannetele, nagu need, mis on keskendunud kuulsuste kodudele või ainult köökidele ja vannitubadele.

2. Ajakiri Dwell

Dwell Magazine

Hind: 19,99 $ Veebisait: tellige Dwell

Ajakiri Dwell toob fotode, ideede ja nõuannetega esile moodsa disaini. Kuigi Dwell hõlmab kaasaegset disaini, on neil ka teiste stiilide moodsaid pöördeid. Aastatellimus sisaldab kuut ajakirja aastas.

3. Maja Kaunis ajakiri

House Beautiful Magazine

Hind: $ 25 Veebisait: tellige House Beautiful

Ajakiri House Beautiful trükib kuus numbrit aastas. Igas numbris on asjatundlikud renoveerimisnõuanded, koduekskursioonid ja stiilinõuanded. Lisaks saavad universaalse ja trükitud ajakirja tellijad piiramatu juurdepääsu HouseBeautiful.com sisule, eksklusiivseid allahindlusi ja palju muud.

4. Paremad kodud

Better Homes & Gardens

Hind: 14,99 $ Veebisait: tellige Better Homes

Paremad Kodud

5. Sisekujundusajakiri

Interior Design Magazine

Hind: 59,95 $ Veebisait: tellige sisekujundusajakiri

Ajakiri Interjöör sobib hästi sisekujundajatele, sisekujundajatele või kõigile, kes on huvitatud sisekujunduse uudistest ja põhitõdedest. Iga ajakiri sisaldab viimaseid uudiseid ja murrangulisi projekte. Tellimus sisaldab igakuiseid väljaandeid ja kahte eriväljaannet.

6. Ajakiri Elle Decor

Elle Decor Magazine

Hind: $ 18 Veebisait: tellige ajakiri Elle Decor

Kui teile meeldib olla kursis viimaste sisekujundustrendidega kogu maailmas, võib Elle Decor teile sobida. Nad annavad aastas välja kaheksa ajakirja, mis sisaldavad disainerite nõuandeid, kodu stiile kogu maailmast, ostujuhiseid ja inspireerivaid pilte.

7. Ajakiri Country Living

Country Living Magazine

Hind: 12 $ Veebisait: tellige Country Living

Ajakiri Country Living Magazine tõstab esile aeglasemat maaelu koos nõuannetega kodukaunistamise, aianduse, lemmikloomade ja haljastuse kohta. Kui ostate tellimuse nende veebisaidilt, saate ka piiramatu juurdepääsu nende veebisisule ja eksklusiivseid, ainult liikmetele mõeldud eeliseid.

8. Southern Living Magazine

Southern Living Magazine

Hind: 14,95 $ Veebisait: tellige Southern Living

Southern Living on kodu- ja aiaajakiri, mis sisaldab disainistiile, aiandusnõuandeid ja lõunamaise küljega elustiilinõuandeid. Lisaks isetegemise ideedele sisaldab ajakiri ka retsepte ja moenõuandeid. Southern Livingi aastatellimuse saate osta 14,95 dollari eest, mis koosneb 13 numbrist.

9. Ajakiri Stiil Kodus

Style at Home Magazine

Hind: 24,95 $ Veebisait: tellige Style at Home

Style at Home on Kanada sisekujundus- ja disainiajakiri. Igas numbris on kodukaunistamise ja -kujunduse näpunäiteid, renoveerimisnõuandeid, ruumide ümberkujundamist ja aiandusideid. Kui registreerute aastatellimuseks, saate üheksa ajakirjanumbrit.

10. HGTV ajakiri

HGTV Magazine

Hind: $ 12 Veebisait: tellige HGTV ajakiri

Populaarsest HGTV võrgust pakub ajakiri HGTV samu usaldusväärseid ja praktilisi kodukaunistamise nõuandeid. Aastatellimuses on kaheksa ajakirja HGTV numbrit, millest igaüks pakub näpunäiteid isetegemise kaunistamiseks, kiireid ideid äärekivide ahvatlemiseks, köögivärskendusi ja majaekskursioone.

11. Ajakiri Raam

Frame Magazine

Hind: 159 $ Veebisait: tellige Frame

Ajakiri Frame on suunatud sisekujundustööstuse professionaalidele. Frame asub Amsterdamis ja on sisekujundusuudiseid ja -lugusid esile tõstnud alates 1977. aastast. Need hõlmavad kodukujunduse teemasid ja ärinõuandeid. Aastatellimus sisaldab kvartaalseid väljaandeid, millest igaüks sisaldab 140 lehekülge.

12. Veranda ajakiri

Veranda Magazine

Hind: $ 18 Veebisait: tellige Veranda

Veranda on kodusisustusajakiri, mis keskendub keerukale elule. Iga number sisaldab nelja jaotist: objektid

13. Livingetc ajakiri

Livingetc Magazine

Hind: 25,25 dollarit kvartalis Veebisait: tellige Livingetc

Livingetc on Ühendkuningriigi tippmoodne kodudisaini ajakiri. Lugejad saavad igas numbris teada uutest disainitrendidest, saavad ekspertide disaininõuandeid ja vaatavad pilte kaunitest kodudest. Aastatellimuse asemel pakub ajakiri Livingetc kvartalitellimust kolme trükiväljaandega igas kvartalis.

14. Kodud

Homes & Gardens Magazine

Hind: 25,25 dollarit kvartalis Veebisait: tellige Homes

Kodud

15. Ajakiri Rue

Rue Magazine

Hind: ainult kioskitel Veebisaidil: vaadake Rue varasemaid väljaandeid

Rue alustas digitaalse kodukujundusajakirjana üle kümne aasta tagasi. Kuigi neil pole veel oma trükiajakirja tellimisvõimalusi, saate selle kätte saada populaarsetest ajalehekioskidest ja lähikauplustest. Rue prindib hooajaliselt, ajakirja kevadeks, suveks, sügiseks ja talveks. Iga number sisaldab kodupilte, disainerite nõuandeid ja kureeritud tooteideid.

16. Tapeediajakiri

Wallpaper Magazine

Hind: 150,99 $ Veebisait: tellige taustpilt

Wallpaper on ajakiri, mis keskendub disainile, kuid mitte ainult kodukujunduse, vaid tõstab esile ideid arhitektuurist, tehnoloogiast, moest ja interjöörist. Nii et kui teile meeldivad igasugused kujundused, võib see ajakiri sobida. Nad annavad välja ühe trükiväljaande kuus.

17. Tee seda ise ajakiri

Do It Yourself Magazine

Hind: 10,99 $ Veebisait: tellige, et tehke seda ise

Alates 1995. aastast on ajakiri Do It Yourself jaganud kodu parandamise nõuandeid, mis ulatuvad renoveerimisprojektidest ruumide ümberehitusteni. Igas numbris on kodu ja aia isetegemise ideed, fotod ja samm-sammult juhised. Ajakiri Do It Yourself annab aastas välja neli trükiväljaannet.

18. Ajakiri The World of Interiors

The World of Interiors Magazine

Hind: 49,61 dollarit kuue kuu kohta Veebisait: tellige The World of Interiors

Interjöörimaailm esitleb arhitektuuri-, interjööri- ja väliskujundusideid erinevatest stiilidest ja asukohtadest. Selle asemel, et keskenduda ainult trendikale disainile, tähistab see ajakiri ka individuaalsust. Nad pakuvad kuuekuulist tellimust, mis sisaldab kuut igakuist trükinumbrit.

19. Luxe Interiors Design Magazine

Luxe Interiors + Design Magazine

Hind: 34,95 $ Veebisait: tellige Luxe Interiors Design

Luxe Interiors Design on enam kui 17 aastat katnud disainitööstust kaasaegsete kodude, sisekujundusideede, arhitektuuriuudiste ja kunstnike prožektorite hämmastavate piltidega. Aastatellimus sisaldab ajakirja kuut trükinumbrit.

20. Logi sisse

Log & Timber Home Living Magazine

Hind: $ 17 Veebisait: tellige Logi

Logi sisse

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook