21 kõige huvitavamat ujuvtrepi kujundust

21 Of The Most Interesting Floating Staircase Designs

Tänapäeva kaasaegses maailmas on peaaegu kõik liikvel. Trepikujundused arenevad nüüd kiiresti. Nüüd on palju stiile, mis jõuavad paljude inimeste kodudesse.Alates viktoriaanlikust, kaasaegsest kuni moodsa ja ujuva trepi kujunduseni.Need, kes valivad ujuvtrepi, on tavaliselt väga elegantsed, stiilsed ja minimalistlikud.Valisime esitleda 21 kõige huvitavamat ujuvat treppi treppide kujundused, mis määratlevad interjööri, kuhu need paigutatakse.

21 Of The Most Interesting Floating Staircase Designs

Samast materjalist valmistatud õhukese ja lihtsa käsipuuga metallist ujuvtrepp lisab sisekujundusele industrialismi, eriti siin, kus seinad on ka krobelise viimistlusega. Erinevad hallid toonid ja viimistlus loovad kena tasakaalu. Leitud West Seattle'i residentsist Lawrence Architecture'i poolt.

Minimal black floating staircase

Minimalistlik sisekujundus valgete seintega koos ujuva trepiga, mis paistab silma oma õhukeste ja lihtsate joonte ning tumeda värviga. Trepikoja seinal eksponeeritud värviline kunstiteos täiendab kaunist sisekujundust ja muudab selle dünaamilisemaks. Disaininud Klaarchitectuur.

Wood floating staircase 1

Puittrepid on tavaliselt klassikalisema välimusega, kuid mitte sel juhul. Sellel ujuvtrepil puudub käsipuu ja sellel on ka asümmeetriline disain, mis muudab selle ainulaadseks ja veelgi pilkupüüdvamaks. Efekt on ebatavaline ja ka huvitav. Disainer Alvaro Leite Siza.

Sculptrual steel floating staircase

Sel juhul säilitab ujuvtrepp õhulise ja avatud välimuse. Nurga tööala ei varja trepid ja seega jääb sisekujundus läbipaistvaks. Trepid on väga õhukesed ja samas tugevad, kuna need on valmistatud terasest.

Rippling ribbon staircase

See on ebatavalisem ujuvtrepi tüüp. Selle asemel, et valida mitu eraldiseisvat treppi, otsustas disainer muuta need linti meenutavaks ja lasta trepil teha ühest pidevast tükist, säilitades samal ajal ka ujuva efekti.

Steel minimal staircase

Must ujuv trepp, mis on asetatud vastu karge valget seina. Trepp ei järgi sirgjoont, vaid kõverdub ja muutub omamoodi keerdtrepiks. Kuna kontrast on nii tugev, paistavad kuju ja disain silma.

Show case 09

Siin on meil ujuvtrepp, mis ühendab kahte tüüpi kujundusi. Trepp katab terve seina, kus see järgib oma sirgjoont ja seejärel kõverdub ja jätkub külgneval seinal. Seina erinevad värvid annavad ka trepile erineva võlu. Kujundanud Nathalie Wolberg-Architecture.

Black and white floating staircase

See on väga ebatavaline trepikujundus. Kuju ja geomeetria on ainulaadsed. Põhimõtteliselt on kaks osa, millest igaüks meenutab sirgete ja täpselt määratletud joontega linti. See on abstraktne ja silmatorkav disain, millest saab sisekujunduse tugev fookuspunkt. Disainitud Schlosser Partneri poolt.

Floating staircase s

Kui seni esitatud kujundused olid seina külge kinnitatud treppidest, siis see on tegelikult ujuv, kuna seda toetavad õhukesed nöörid, mis annavad sellele stabiilsuse, toimides samal ajal kaitsepiirdena või kaitseseinana. Seda detaili iseloomustab ainult üks trepiosa. Disainitud Blair Road Residence'i poolt.

Single Family House St Joseph by Wolfgang Tschapeller Architekt 10

Siinsed seinad on üleni valged ja puuduvad nähtavad jooned, mis võimaldaksid neil silma paista. Seetõttu näib ujuv trepp lakke kaduvat. See jätkub tegelikult nurga all oleval platvormil, mis viib ülemisele tasemele. Viini stuudio Wolfgang Tschapeller Architekt.

PAC House by A and R Architects 19

Sel juhul ei paista silma tegelik trepp, kuigi see on iseenesest üsna huvitav. Põrandakattega sarnasest puidust valmistatud ujuvat treppi täiendab lihtne, kuid pilkupüüdev käsipuu.

Luisaviaroma store by claudio nardi architects luisa05 pietrosavorelli

Leitud Claudio Nardi Architects Luisaviaroma poest.

Floating stair111

Saate uurida igasuguseid materjalide kombinatsioone. Näiteks on see puidust ja klaasist ujuvtrepp. Trepp on puidust ja hoiab koos klaasseinaga. Läbipaistev klaas säilitab õhulise välimuse, pakkudes samas ka kaitset.

Sas floating

Keerdtrepid on alati võluvad. Kuid ujuvad keerdtrepid on hämmastavad. See tuleb ilusti lahtisest ringist välja ja valgustatakse ülevalt. Sama õrna joont järgivad käsipuud täiendavad disaini veelgi.

Floating treads 3 story

Need kaks treppi, mis on kinnitatud tohutu aktsentseina külge, on sobiva kujundusega. Mõlemad on ujuvad trepid, millel on mõistatuslik välimus, mille annab treppide tegelik kuju. Trepp on seinaga sama värvi ja ainult metallist kaitsepiire on selles mõttes kontrastne.

Kui trepp on osa elutoa sisekujundusest ja paigutusest, on kõige parem teha see võimalikult läbipaistvaks ja lihtsaks. Õhukeste lihtsate joontega ujuv trepp säilitaks õhulise sisekujunduse, integreerides samal ajal hõlpsalt disaini.

Art and architecture A cero

Selle ujuvtrepi puhul on mitmeid huvitavaid aspekte. Esiteks on trepp kontrastiks valge seinaga. Kuid seal on ka klaaspaneelidega seotud aspekt, mida on alguses isegi raske tuvastada. Viltused jooned on huvitav detail.

Full floating treads

Seina kõverjoon, mida see ujuvtrepp järgib, on õrn ja ilus. Kuid efekt, mille loob õhuke valge niit, mis toetab trepi välimist osa, on samuti äärmiselt ilus. Mõju on peaaegu maagiline.

Bura10

Valgustus võib mängida olulist rolli ka trepi kujunduses. Näiteks need ujuvad trepid on altpoolt valgustatud ja seina läikival pinnal on ruumi paralleelsel küljel olevate elementide projektsioonid.

Full 183 685x1024

See trepp on täielikult klaasist. Sellel on mõlemal küljel kaitsepiirded ja kuigi see võtab olulise osa saadaolevast ruumist, ei häiri see sisekujundust ega vaateid, kuna klaas on läbipaistev.

1283267753 b7x1678 0092636

Need kolmnurksed ujuvad trepid on veel üks huvitav näide sellest, kuidas lihtne detail võib elemendi välimust muuta ja selle silma paista. Sellel pikal ja kitsal ruumil oli ujuvtrepp suurepärane lahendus, kuna see ei piira esiku avatust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook