24 sooja ja kutsuvat traditsioonilist elutoa sisekujunduse ideed

24 Warm And Inviting Traditional Living Room Décor Ideas

Traditsioonilisi interjööre on lihtne märgata, kuna neil on väga spetsiifiline välimus. Nad kalduvad keskenduma elegantsusele ja üldisele pidevale sisekujundusele, kus kõik sobib kõige muuga. Kõige sagedamini kasutatavad värvid on beež ja pruun väikeste variatsioonidega. Traditsioonilisele sisekujundusele, täpsemalt elutubadele omane element on vaip. Traditsioonilistel vaipadel on kergesti eristatav muster ning neis on segu soojadest värvidest ja keerukatest mustritest.

24 Warm And Inviting Traditional Living Room Décor IdeasÜllatavalt värvikas elutuba julgete kunstiteostega

Vaibad, olenemata nende stiilist, on detail, mis on enamikus kaasaegsetes dekoorides muutunud tarbetuks. Siiski on neis pehmus, mis võimaldab tuua tuppa soojust ning luua hubase ja intiimsema atmosfääri. Ka traditsioonilistes elutubades on sageli kaminad. See on väga ilus detail, mis muudab kogu ruumi silmapaistvaks.

Traditional living room1Rahustav, kuid tume värvipalett neutraalsete aktsentidega
Traditional living room2Klassikaline mööbel ja kumerad jooned koos nikerdatud detailidega
Traditional living room3Lilleaktsente on näha ka traditsioonilises mööblis
Traditional living room4Puhas, elegantne ja klassikaline elutuba türkiissiniste aktsentidega
Traditional living room5Maalähedane värvipalett, mida rõhutab traditsiooniline vaip
Traditional living room6Värvitasakaal on iga sisekujunduse puhul oluline
Traditional living room7Traditsioonilistes kaunistustes leidub teatud tüüpi mustreid ja tekstuure
Traditional living room8Traditsioonilisi elutubasid täiendab tavaliselt elegantne puitmööbel
Traditional living room9Enamasti pole aktsentvärvid silmatorkavad ja aktsent langeb disainile

Neid määratletakse sageli ka tugeva mööbli, näiteks diivanite ja polsterdatud tugitoolide kasutamisega. Need on eriti mugavad mööbliesemed ja veel üks element, mis aitab kaasa üldisele intiimsele ja kutsuvale atmosfäärile. Lisaks tüüpilistele arhitektuursetele detailidele, nagu liistud ja laeroosid, mis mõnedes traditsioonilistes kodudes veel säilivad, iseloomustavad nende interjööri ka elegantsed kaunistused ja aksessuaarid, sealhulgas rippvalgustid või isegi lühtrid, kunstiteosed seintel ja dekoratiivsed lilled laual. Loomulikult on nendel dekooridel variatsioone ja erinevaid mõjutusi.

Stacked stone walls for living room

Kivi kasutamine elutoas on suurepärane viis loodusest inspireeritud disaini loomiseks ja tugevate tekstuuride toomiseks sisekujundusse. Selles Virginia Tupker Interiorsi kujundatud ruumis on kiviseinu täiendavad erinevad tekstuurid ja viimistlused tagasihoidlikes ja maalähedastes värvides. See lõi mitmekesisuse ilma ruumi liigselt keeruliseks muutmata.

Family room with fireplace

Traditsiooniline elutuba on sageli määratletud teatud tüüpi paigutusega. Esiteks on see eraldi ruum ja mitte osa avatud põrandaplaanist. Lisaks võite oodata diivani või kahte diivanit ja paari sobivat tugitooli, mis on paigutatud ümber kohvilaua. Siin raamib Duet Design Groupi loodud seadet ka traditsiooniline kamin.

Family room wood beams ceiling

Kuigi puitpõrandad ja avatud laetalad ei ole ainult traditsioonilise sisekujunduse tunnused, annavad need elutoale väga autentse ja tasakaalustatud ilme. Traditsiooniline kamin koos otse selle kohale seinale kinnitatud teleriga on samuti kombinatsioon, mida sageli näeb sarnastes keskkondades. Markalunas Architecture Groupi disainerite meeskond tegi kõigi nende elementide vahel sujuva ülemineku.

Modern family room decor

Studio Historical Concepts andis sellele traditsioonilisele elutoale väga tagasihoidliku ja maalähedase värvipaleti, mis omakorda loob väga rahustava ja mugava õhkkonna. Aknad ei ole suured, nagu paljudes kaasaegsetes ja kaasaegsetes ruumides, ning selle asemel, et silma paista, on elegantsed kardinad ja toonid, mis võimaldavad neil sulanduda ümbritseva mööbli ja kaunistustega.

Cool living room interior

Selle elutoa sisustus on väga valgusküllane ja õhuline nagu üks rannamaja olema peab. Sellel on valgeks lubjatud telliskiviseinad ja hele puitlagi valgete tugitaladega. Kalasabaparkettpõrandakate lisab ruumi peent retrohõngu, millel on taaskasutatud puitpindadele omane üsna värvikas disain. Aknad on suured, et maksimeerida tuulevaikseid vaateid ning mööblil ja kaunistustel on tugev traditsiooniline iseloom ja stiilne sajandi keskpaiga hõng.

Masterclass living room family decor

Siin näete palju erinevaid tekstuure, mis on kombineeritud ja kihilised, et anda sellele elutoale eriti hubane ja kutsuv välimus. See on suurepärane strateegia, mida kasutab stuudio BDHM disain, mida saab kohandada ka kaasaegse või Põhjamaadest inspireeritud interjööriga. Selliseid elemente nagu pindalavaip, aktsendipadjad ja mööblipolster täiendavad värsked rohelised aktsendid, vaoshoitud seinavärv ning soe ja loomulik materjalipalett.

Green furniture for family room

Iga kodu on erinev ja ainulaadne ning see peab kajastuma ruumide planeerimises ja kaunistamises. Ruumi taasleiutamine ja samal ajal selle sisseelatuks ja ajatuks muutmine on sageli keeruline. Sisekujundaja Alison Kist näitab siin, kuidas võiks selline elutuba traditsioonilises kodus välja näha. Värvipalett põhineb soojadel neutraalsetel toonidel, mida täiendavad rohelised aktsent .

Family room decor

Lihtsus võib muuta ka elutoa hämmastavaks, eriti valdavalt kaasaegses või kaasaegses keskkonnas. Segage sisekujundusse mõned maalähedased või traditsioonilised detailid ja kogu ruum muutub imeliselt kutsuvaks ja meeldivaks alaks, sarnaselt selle stiilse elutoaga, mille on loonud stuudio AP Design House. Võti oli siin tasakaalustada valgeid ja heledaid värviaktsente pehmete tekstuuride ja aeg-ajalt pilkupüüdvate detailidega.

Kind of family living room we love

Muidugi võib toimida ka vastupidine. Paljude detailide lisamine ja erinevate väikeste aktsentide, erinevate värvide, tekstuuride ja viimistlustega lisamine võib selle disainile rohkem iseloomu lisada ja muuta see kodusemaks. Sellises ruumis on seinte värviks tavaliselt neutraalne ja hele beež või sarnane toon, mis lisab ruumi soojust, ilma et see paistaks välja või oleks kuidagi julge. See omakorda võimaldab kogu tähelepanu langeda mööblitükkidele ja kaunistustele. See stuudio Ambiance Interior Design kujundatud ruum on kena näide.

Nothing hill family room decor

Samuti on palju eristatavaid detaile, mis muudavad selle konkreetse elutoa silmapaistvaks ja kokkupanduna muudavad need tõesti väga soojaks ja kutsuvaks koduks. Selle lihtsuse huvides on ruum teie tüüpiline kollektsioon sobivatest diivanitest, aktsenttoolidest, hoiumoodulitest ja mitmesugustest kaunistustest, nagu lambid, ala vaip ja seinakunst, kuid igal neist elementidest on rääkida lugu ja palju väikeseid detaile. kiidukukk. See on stuudio Hardingi disain

Traditional living room decor

Aknatöötlused räägivad ruumi kohta palju. Traditsioonilises elutoas on palju detaile, mis on kaasaegses ja kaasaegses interjööris täielikult eemaldatud. Kuigi need on puhtalt dekoratiivsed, mängivad nad asjade üldises plaanis olulist rolli, olles lõpuks detailid, mis muudavad ruumi ellu. Sarnaselt mõjuvad valgustid, mööbel ja vaibad.

Family roomde cor with fireplace and hardwood floore

Kuigi traditsioonilistel elutubadel pole tavaliselt suuri aknaid, ei muuda see sellist ruumi vähem autentseks. Selles Mary Cooki kujundatud koduses interjööris on kaunis segu moodsatest ja traditsioonilistest elementidest, rõhuasetusega viimasel, esitledes palju elegantseid pisidetaile, kuid kasutades ära ka kaunist panoraami, mida saab imetleda läbi tohutute akende.

Small family room with tv above fireplace

Väikesed elutoad on sageli kõige võluvamad, nagu on siin kaunilt näidanud sisekujundusstuudio Pinney Designs. See suurepärane väike ruum on keskendunud kaminale ja selles on kaks väikest üksteise vastas asuvat diivanit ja kaks mugavat tugitooli. Ruumi kujundus on üsna sümmeetriline, mõlemal küljel on abilauad, lambid ja avatud riiulid, keskel on pehme ala vaip ja kamina kohal televiisor.

Family room with iconic chairs

Kamin ei asu alati ruumi keskel ja kuigi selle asukoht ei ole mõnikord optimaalne, on siiski palju võimalusi, kuidas selle olemasolust maksimumi võtta. Lihtsalt asetades paar mugavat tooli ette või kõrvale, saate luua hubase istumisnurga ja ideaalse koha lugemiseks. Selle kodu puhul, mille on kujundanud stuudio Period Architecture Ltd., läheb see kaminanurk sujuvalt üle peamise elutoa osaks.

{pildiallikad:1,2,3,4,5,6,7,8,9 ja 10}.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook