Lõbusad ja mängulised mööbliideed laste magamistubade jaoks

Fun And Playful Furniture Ideas For Kids’ Bedrooms

Lastele ruumi kaunistamine on alati lõbus. Saate valida paljude lõbusate ja armsate mööbliesemete ning paljude värskete ja mänguliste värvide vahel. Samal ajal saate meenutada oma lapsepõlve ja tunda end taas lapsena. Lastemööbli kujundamine on lihtne ülesanne. Muidugi, see võib olla lõbus, kuid samas ka väljakutseid pakkuv, kuna tuleb leida õige tasakaal välimuse ja funktsioonide vahel ning muuta kõik turvaliseks ja kasutajasõbralikuks. Täna avastame laste magamistoamööbli maailma, mis on inspireeritud muinasjuttudest, koomiksitest, lõbusatest teemadest ja paljudest muudest lahedatest asjadest.

Fun And Playful Furniture Ideas For Kids’ Bedrooms

Space inspired bed for boys room

Kas olete kunagi ette kujutanud, et võite lennata Kuule ja kaugemalegi, et teil on rakett ja peate universumit uurima? Lapsena võib see olla väga lõbus, eriti kui toas on rakett. Noh, see pole päris rakett, vaid pigem hubane nurgake raketi sees, mis võimaldab lastel hoida mänguasju selle jõusüsteemi sees ja treppides. Rocky Rocket on tugitooli adaptsioon.

Air ballon themed kids bedroom

Fantasy air ballon from circu

Väikesed tüdrukud unistavad ka lendamisest ja maailma avastamisest, kuid mitte raketis. Nende jaoks tundub kuumaõhupall sobivama variandina. See on unistavam ja õrnem kui rakett. See Fantasy Air Balloon voodi peaks olema seni üks muljetavaldavamaid laste magamistoa ideid. See on huvitav mäng baldahhiinvoodi disainiga, mis on kohandatud kasutamiseks kas ümmarguse voodina või hubase istumisnurgana.

Mermaid Bed from Circu for a themed beach bedroom

Teine väga ilus mööbliese väikestele printsessidele on Mermaid voodi. See on tegelikult ümmargune voodi, mille raam näeb välja nagu hiiglaslik kest. Nii nagu karbid kaitsevad sees olevaid pärleid, kaitseb see voodi selles magavat väikest printsessi, pakkudes talle mugavat ja hubast madratsit ning pea kohal sooja öölampi.

Desk Pirate themed bedroom area

See kirjutuslaud, mis on loodud välja nägema nagu suur hai, kes hakkab kõik enda ees ära sööma, pole tegelikult nii hirmutav, kui arvate. Hai näeb üsna sõbralik välja ja selle hambad on tegelikult töölaua valgusallikad. Puitplaadil on elav serv ja see sobib kogu laua teemaga.

Pirate kids room theme design

Pirate ship bedroom design

Hai kirjutuslaud näeks täiuslik välja piraaditeemalise sisekujundusega ruumis. Voodi võiks välja näha nagu piraadilaev koos kohandatud peatsikatte ja temaatilise voodipesuga. Põranda võib värvida nii, et see näeks välja nagu vesi, või kasutada selle teemaga vaipa. Seintele sai panna aardekaardi. See on vaid üks paljudest huvitavatest poiste magamistoa ideedest, mille vahel valida.

Racing car bed theme

Race car bed in red

Red racing car bed

Võidusõiduautode voodid on väga populaarsed. Need on päris vahvad, inspireerides lapsi kasutama oma kujutlusvõimet ja tegelikult tahtma magama minna, kui nad peaksid. Punane on nende voodite puhul kindlasti kõige populaarsem värv ja need on sageli kohandatud kleebiste, vinüülide ja muude detailidega, täpselt nagu tõelised võidusõiduautod. Voodile saate sobitada mõne temaatilise voodipesu ja aktsentpatja.

Space themed bedroom design

Kui võidusõit on liiga tavapärane või kui teie lapsele meeldivad lennukid, on teil hea meel teada saada, et on olemas ka selle teemaga sobivad voodid. Asjade veelgi paremaks muutmiseks võite lasta vooditaguse seina värvida pilvega või kasutada kohandatud tapeeti või kleebiseid. Voodit saab kasutada koos sobiva kirjutuslaua või kapiga.

Royal Princess Bedroom Design

princess bedroom interior design

Selleks, et väike tüdruk tunneks end printsessina, ei pea te tingimata tohutut õhupallivoodit ega midagi nii dramaatilist. Nagu selgub, saate seda teha, valides lihtsalt õige stiili. Otsige vanaaegset mööblit, millel on kaunilt kaunistatud raamid, boheemlaslik prantsuse kujundus ning õrnad ja keerukad nikerdused. Sajandi keskpaiga moodsad tükid sobivad just sellise teema jaoks. Lisage kõigele sellele baldahhiinvoodi ja mõned ilusad pikad kardinad ning sisustus on valmis.

Desk area for a teenage bedroom

Teenage daybed area

Sageli on komplektidega lihtsam töötada, nii et te ei pea asju segama ja sobitama. Laste magamistoakomplekte ei määra alati koomiksist inspireeritud prindid ja mustrid ning naljakad kujundid. Mõned kujundused on ilusad ilma nende asjadeta. Võtke näiteks see kombinatsioon seinaosast koos lahtikäiva laua/kirjutuslauaga ja stiilsest diivanist, mida saab kasutada ka voodina. Värvid on soojad ja õrnad ning õigete aksessuaaridega võib dekoor välja näha peen.

Bed and shelves above

Mis puutub riiulitesse, siis geomeetrilised kujundused on alati hea valik. Need sobivad ideaalselt kaasaegsetesse magamistubadesse ja neid saab kohandada nii, et need sobivad ideaalselt ruumiga. Lisage voodi kohale mõned riiulid ja laske neil üksteisega ristuda, luues erineva kuju ja suurusega panipaigad.

Teenage bedroom with desk and storage system

Töölauda võib täiendada ka riiuliga. Need kaks võivad moodustada komplekti nagu antud juhul. Valge ja sinise kombinatsioon on ilus ja täiuslik, kui soovite luua ruumi mereteemalist teemat. Ühtse välimuse saamiseks kooskõlastage need voodi kohal oleva riiuliga.

Blue bunk beds room

Narivoodid on väga praktilised, kuna võtavad vähe põrandapinda. Lisaks peavad lapsed neid huvitavaks ja lõbusaks, nautides ülemise voodini jõudmiseks redelil ronimist. Väikelaste narivooditel on turvalisuse huvides külgpaneelid ning need on ka ligipääsetavamad ja kasutajasõbralikumad kui teised.

Desk and bunk beds system for kids room

Seda tüüpi disain on suurepärane alternatiiv narivooditele. Alumine voodi libiseb ülemise alla, kui seda pole vaja, säästes sellega suurema osa ajast põrandapinda. See disain on tegelikult pisut ruumisäästlikum kui traditsioonilised narid, kuna see jätab palju ruumi riiulitele või voodite kohal olevale hoiukapile.

Loft bed with desk under

Siin on näha veel üks ruumisäästlik kombo. See on pööningvoodi, mille all on kirjutuslaud ja mida saab vastavalt vajadusele eraldi kasutada. See on hea lahendus väikese magamistoa jaoks. Voodi laua kohale tõstes säästate ruumi ja jätate rohkem mänguruumi.

Loft bed with sofa under

Voodialuse töölaua asemel on teine võimalus paigutada sinna väike diivan või hoiukapp. Võite kasutada ka voodiplatvormi ja selle alumisele küljele kinnitada konksud riiete, kottide, spordivarustuse ja muude asjade jaoks.

Loft bed designed for kids room

Kõik narid ei ole ühesuguse struktuuri ega stiiliga. Need kaks olid mõeldud nii, et mõlemal oleks oma hoiukapp. Need ei ole üksteise peal joondatud, vaid asümmeetriliselt, nii et mõlemat hoiuala saab korraga kasutada. Voodid hõivavad terve seina.

Room system for teenage area

Narivoodi põhikontseptsiooni saab kohandada ruumi säästmiseks isegi siis, kui on vaja üheinimesevoodit. Voodit saab tõsta platvormile, kuid selle all oleva ruumi võib jätta vabaks. See võimaldab teil paigutada sinna panipaiga ja säästa ruumi teises ruumiosas.

Pink girl loft system for bedroom

Panipaiga lisamiseks narivoodi kujundusse on erinevaid viise. Üks võimalus on lisada panipaik alumise nari alla või küljele. Sel juhul integreeriti raami ühele küljele avatud riiulite komplekt, samas kui voodite teisele küljele lisati trepp koos panipaigaga trepi sees.

Boys themed room design

Paari narivoodeid saab kohandada ja ehitada suuremasse seinaplokki. Nad võivad hõivata ruumi nurga, nagu siin näidatud. Ülemine nari asetatakse mööda seina paremale ja alumine mööda seina vasakule. See jätab piisavalt ruumi suure seinakapi ja riiuli jaoks.

Loft bed system with yellow accents

Siin on näidatud veel üks viis, kuidas lastetuppa palju hoiuruumi lisada. Klassikalise narivoodikomplekti asemel asetati üks vooditest hoiukapi peale ja teine kõrvale. Redel võimaldab juurdepääsu pööningule.

Orange space saving bedroom system for kids room

See on veel üks näide alternatiivsest süsteemist, mida me varem mainisime. Rippvoodi asemel on sellel süsteemil voodi, mis libiseb teise alla. Lisaks on voodite all ka kaks hoiusahtlit. Nende kohal on piisavalt ruumi mitme seinariiuli jaoks.

Bunk beds for teenage room

Narivoodid on optimaalne valik väikeste tubade jaoks, mida jagavad kaks või enam last. Selle asemel, et vooditega kogu vaba põrandapinda hõivata, võimaldab see valik lisada rohkem panipaiku, kirjutuslauda, seinariiuleid ja muid elemente, mida klassikalises keskkonnas poleks olnud võimalik saada.

Canopy bed for a little princess

Girl Canopy Bed

Baldahhiinvoodi on ülioluline mööbliese, kui soovite muuta ruumi printsessipesa sarnaseks. Varikatust saab kohandada vastavalt teatud teemale. Alates filmi Frozen ilmumisest võib see olla läbiv teema paljudes sisekujundustes. Saate kasutada plakateid ja kleebiseid nii olemasoleva mööbli kui ka seinte kaunistamiseks, samal ajal kui voodil võib olla helesinine baldahhiinkardin.

Bed with headboard storage

Kui väikeste tüdrukute tuppa võivad sobida muinasjutud ja multikad, siis teismelise tüdruku tuba vajab midagi muud. Tegelikult on sellisel juhul teemat harva. Disain on lihtne ja värske ning värvid mängivad olulist rolli üldises õhkkonnas ja välimuses. Nii ka prindid ja mustrid.

White painted brick for kids bedroom

Oluline on pakkuda lastele ja teismelistele võimalust oma toa sisustust kohandada. Seda saab teha galerii seina loomisega, kus nad saavad kuvada oma kunstiteoseid, fotosid, plakateid ja muud. Laske neil neid asju stiilselt eksponeerida, selle asemel, et neid peita või kohmakalt seinte ja uste külge kleepida.

Urban teenage bedroom room in black and red

Teismeliste tubade iseloomustavad sageli dramaatilised kunstiteosed ja tugevad värvikontrastid. Piisavalt lihtne on kasutada kõiki neid elemente harmooniliselt ja vältida kaunistust, mis on liiga graafiline või silmadele väsitav.

Teenage bedroom designVärvid on igat tüüpi sisekujunduse ja sisekujunduse jaoks olulised, kuid kui lapsed on kaasatud, kipuvad värvid olema kesksel kohal. Tugevad värvid, nagu punane, roheline või sinine, muutuvad disaini osaks ja need peavad jääma kontrolli alla, nii et kaaluge nende kasutamist aktsentseina, alavaiba, aknakardinate komplekti või kunstiteosena.

Bedroom for kids design

Kasutage lastetoa erinevate alade eraldamiseks mööblit. Näiteks võib riiuliosa eraldada magamisala töölauast, tehes vahet mugava ja lõõgastava ruumi ning kodutööde või kunstiprojektide tegemise ala vahel.

Sail themed room for kids

Saate ruumi kujundusse lisada teema, muutmata seda liiga ilmseks. Näiteks võib mereteemat esitada sellistel elementidel nagu voodipesu, kunstiteosed, kaunistused, mööbliriistvara ja muud väikesed detailid, mis alguses silma ei paista.

Spiderman themed boy room

Mõned teemad on mõeldud silma paistma. Näiteks on võimatu omada Spidermani-teemalist magamistuba, ilma et see oleks ilmne. Ainuüksi punase ja sinise kombinatsioon on väga sugestiivne. Lisage sellele logo ja muud sümboolsed elemendid ning saate väga julge kujunduse.

Kids workspace area

Lihtsus võib olla omal moel võluv. Puhas ja värske disain ei tähenda, et õhkkond oleks steriilne ja puuduks igasugune kohandamine. Saate siiski ruumi isikupärastada, kuid teistmoodi, rafineeritumalt ja elegantsemalt.

Nursery Crib Boat Shape

Lastetoa ruumid on erinevad. Peate kõik valikud ise tegema, kuna te ei saa last tegelikult kogu sellesse disainiprotsessi kaasata. Tavaliselt keskendutakse funktsionaalsusele, seega veenduge, et mähkmete, losjoonide ja muude asjade jaoks oleks piisavalt hoiuruumi ning need kõik oleksid mugavalt paigutatud.

Cute nursery design

Praktiline on panna hoiusahtlid või riiulid kohe võrevoodi kõrvale. Tegelikult on see disain, millel on sisseehitatud panipaik. Kombo abil on lihtne salvrätikut või mänguasja haarata, ilma et peaksite palju ringi liikuma. Pealmist saab kasutada isegi mähkimislauana.

Shared bedroom for girls

Ühiseid magamistubasid on raske kaunistada, eriti kui lapsed on erineva stiiliga ja tahavad erinevaid asju. Selle asemel, et luua ruumi ühe poole ja teise poole vahel dihhotoomia, peaksite püüdma leida keskpunkti ja leida kujundus, mis mõlemale lapsele meeldib.

Teenage bedroom decor

Kui lapsed hakkavad suureks kasvama, ei saa te enam mõelda neist kui beebidest, kes vajavad värvilisi ruume ja naljakaid mänguasju, ning kohelda neid rohkem nagu täiskasvanuid. Kaunistage magamistuba, et näeksite täiskasvanum välja. Valige värvikombinatsioonid, mis ei sisalda alati populaarset roosa või sinist, ja kasutage midagi muud, näiteks kollast või türkiissinist.

Drop down bed from wall for small spaces

Space saving bed storage on wall

Living room that can be turned into a kids room

Kui lapsed kasvavad, hakkavad nad rohkem suhtlema, sõpru leidma ja teistega suhtlema. Nad peavad oma toas olema midagi enamat kui lihtsalt voodi ja kirjutuslaud. Seetõttu kaaluge klassikalise voodi asemel Murphy voodit, mida saab hõlpsasti peita, et teha ruumi diivanile või sektsioonile. Kasutage ka elegantseid värve ja tekstuure ning mõelge kaunistustele, mis näevad šikid välja.

Bunk wall system for small spaces

Murphy voodi asemel saate valida mõne muu süsteemi, mis sobib seadega paremini. Näiteks asendage narid kahe voodiga, mis võivad kokku panna ja seinakambrisse kaduda. See on peaaegu sama süsteem kui Murphy voodi, kuid see on kohandatud mitme üheinimesevoodi jaoks.

Space saving furniture for small spaces

Sofa that can be turned into a bed

See uuenduslik süsteem on veel üks suurepärane võimalus, mida arvesse võtta. Voodi ja diivan on sama mööbliese. Voodit saab vajadusel tõsta ja diivani seljatoe sisse peita.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook