60 ideed trepialuseks panipaigaks väikeste ruumide jaoks, mis muudavad teie maja silmapaistvaks

60 Under Stairs Storage Ideas For Small Spaces Making Your House Stand Out

Trepikoja all olevad riiulid ja panipaigad on parimad nipid trepialuse ala kasutamiseks. Kui paljud teist on mõelnud kasutada oma trepi all olevat ruumi tööalana?

60 Under Stairs Storage Ideas For Small Spaces Making Your House Stand Out

Lubage mul sellele vastata ja öelda, et paljud inimesed ei saanud sellest aru. See kõik puudutab treppe; need peavad olema piisavalt laiad ja sirgjoonelised, et saaksite sinna paigutada laua ja mõned väikesed riiulid. Süle- või arvuti mahub sinna ilma suuremate probleemideta. Trepi all on kahte tüüpi kontorikorraldust.

Treppide tüübid

Treppe ja treppe on mitut erinevat tüüpi. Igaüks neist on ainulaadne ja pakub eeliseid, mida teised ei tee. Siin on mõned levinumad tüübid.

Sirged trepid – hinnatud nende lihtsuse pärast. Sirged trepid on kergesti paigaldatavad, odavad ja kergesti kättesaadavad. L-kujuline trepp – visuaalselt atraktiivne ja ruumisäästlik. Need sobivad ideaalselt nurgaruumidesse. L-kujulisi treppe on aga raskem ehitada ja seega ka kallim kui sirgeid. U-kujulised trepid – sobivad hästi nurgaaladele ja ruumisäästlikud. Nendes on raskem navigeerida, eriti midagi kaasas kandes. Keerdtrepid – määratletud kiilukuju ja vedela disainiga. Neid leidub sageli vanemates eluruumides ja kasutatakse teiseste treppide jaoks. Keerdtrepid – kõige ruumisäästlikum igat tüüpi trepikodadest. Keerdtrepid sobivad ideaalselt väikestesse ruumidesse. Nendes on raske navigeerida ja neid saab korraga kasutada üks inimene. Redeltrepid – need võtavad väga vähe põrandapinda, kuid neist on raske ronida. Sageli ei ole need lubatud peamise trepina. Poolitatud trepid – suursugused ja imposantsed, suurepärased avalduste tegemiseks. Need on kallid ja võtavad palju ruumi. Ujuv trepp – minimaalne ja ideaalne kaasaegsetesse ruumidesse. Enne ujuvtrepi ehitamist tuleb kontrollida kohalikke ehitusnorme.

Home office under stairs storage

Esimene neist on suunatud seina poole, asetatud koos astmetega ja teine on risti. Mõlemad tüübid keskenduvad samale asjale, maksimeerides võimalikult hästi trepi all olevat ruumi.

60 Under Stairs Storage Ideas For Small Spaces Making Your House Stand Out

Home office under stairs storage2

Home office under stairs storage3

Home office under stairs storage5

Kui soovite keskenduda oma tööle ilma, et keegi teie tähelepanu segaks, võite paigaldada ukse. Lükanduksed oleks parim valik, sest need ei võta palju ruumi, kuid võivad olla kallid. Pöörduksed võivad seevastu sobida või mitte sobida või tunduda ahvatlev.

Home office under stairs storage7

Igatahes, kas ustega või ilma, kas risti või mitte, saate oma trepi alla korraldada originaalse kodukontori ja see on väga hea uudis neile, kes on juba kõiki muid võimalusi uurinud.

Home office under stairs storage9

Koridori trepi all oleva ruumi kasutamise viisid.

Storage ideas under stairs in hallway

Esik on oma olemuselt nagu väga tihe ristmik, kus tänavaid tuleb igalt poolt. See tähendab, et seda ruumi saab kasutada millegi hoidmiseks, mis peab igal hetkel käepärast olema. Olenevalt sellest, millist tüüpi olukorda seisate ja millise sisekujunduse või arhitektuuriga saate koridorist trepi all olevat ruumi kasutada sisekujunduse laiendamiseks või panipaigana. Väga hea idee, mis on samuti üsna kasulik, on muuta see ruum, et hoida oma kingi ja riideid külmaks hooajaks. Saate seda elada avatud või suletud suurte ustega.

Storage ideas under stairs in hallway2

Storage ideas under stairs in hallway3

Storage ideas under stairs in hallway4

Sisekambrit saab väga lihtsalt jagada, et igal pereliikmel oleks oma koht. Salvestus ei ole siin ainus võimalus; saate seda ala kasutada ka sisekujunduse laiendamiseks. Näen, et kena diivan või suur mugav tugitool töötab selles kohas suurepäraselt või kasuta seda lihtsalt oma lemmikkaunistuste toetamiseks. Kui hoolite stiilist vähem ja vajate lihtsalt lisaruumi oma seadmete, sporditarvete või miks mitte ka jalgratta jaoks, on see ideaalne koht, sest see pole kunagi teie teele sattunud, kuid samas väga ligipääsetav.

Storage ideas under stairs in hallway5

Storage ideas under stairs in hallway7

Storage ideas under stairs in hallway8

Elutoa trepialuse ruumi kasutamise viisid.

Storage ideas under stairs in livingroom

Teie elutuba on natuke õrnem kui esik, seetõttu on selle ala trepid kas väga stiilsed ja kõik karmid modifikatsioonid rikuvad üldilmet, mis on valmistatud kas silmapaistvatest materjalidest ja nagu enne nende või ümbritseva ruumi suuremaid muudatusi. nad rikuvad kogu asja ära. Elutoas ei ole saladus teha midagi, mis keskkonda täielikult ei sulandu.

Storage ideas under stairs in livingroom1

Storage ideas under stairs in livingroom2

Seetõttu peaks teie trepialune ruum olema osa kogu sisekujundusest, kuid keskenduma rohkem funktsionaalsusele, sest lõpuks me tahamegi seda: natuke lisaruumi. Kas olete kunagi mõelnud oma elutoa trepi alla raamaturiiuli tegemisele? Kui teie vastus on "jah", siis tegite oma ruumi maksimeerimisel väga head tööd, kui vastus on "ei" – miks mitte? See pole nii, et teie raamatud on 3 jalga pikad!

Storage ideas under stairs in livingroom3

Storage ideas under stairs in livingroom4

Raamaturiiul sobib sellesse ruumi suurepäraselt, sest saate muuta riiulid ühe pikemaks, lühemaks ja madalamaks ja see näeb hea välja ja olen kindel, et teie lemmikraamatud ei pane pahaks. Kaunistustel võib olla ka oma "pühamu" trepi all ning elektroonikaseadmed, mis kaunistavad kogu elutuba värvi ja tekstuuriga.

Storage ideas under stairs in livingroom6

Storage ideas under stairs in livingroom7

Köök.

Storage ideas under stairs in kitchen

Seda trepialuse ruumi kasutamise meetodit soovitatakse ainult väga kitsastes olukordades, kui ruumipuudus on tõesti probleem ja olete kõik muud võimalused juba kõrvaldanud. Trepialuse ala kasutamine köögina või vähemalt köögi osana on minu arvates veidi piiri peal, sest olen mees, kellele meeldib palju süüa teha ja kui ma seda teen, siis ma ei tee seda. tahan, et kingatüdrukud mu toidu sisse satuksid, rääkimata tolmust või mustusest.

Storage ideas under stairs in kitchen2

Storage ideas under stairs in kitchen3

Need, kellel ei ole selle kohaga mängimiseks palju ruumi, saavad väga hõlpsalt lisada seadmeid, valamu või pliidi. Üle selle saad kõik oma taldrikud ja kohvitassid väikestele riiulitele panna, maitseained ka.

Storage ideas under stairs in kitchen4

Storage ideas under stairs in kitchen5

Riiul ja riiulid trepi all.

Storage stairs space rack shelves

Võime kõik nõustuda, et kõige lihtsam viis trepialuse ruumi korraldamiseks on riiulid ja nagid. Sinna saab paigutada palju asju, ilma et oleks vaja rasket sisustust. Riiulid võivad ja on tegelikult soovitatav olla erineva suurusega ja veidi asümmeetrilised, sest tavapärased ruudukujulised ruumid ja sirged jooned ei pruugi uude moodsasse interjööri sobida. Riiulitel saate hoida peaaegu kõike, oluline on ainult see, kus trepp asub, sest erinevad ruumid nõuavad erinevaid esemeid.

Storage stairs space rack shelves4

Näiteks koridoris saab väga lihtsalt hoida jalgratast või oma poja korvpalli, elutoas aga trepi all olevad riiulid mahutavad vaid väikseid esemeid, mis sellisesse kohta sobivad; raamatud, fotod, kaunistused, vaasid ja nii edasi. Treppide all olev ruum kujutab endast täiendavat hoiuruumi, kui seda vajate, nii et isegi kui arvate, et teil pole midagi selga panna, ehitage mõned riiulid ja kasutage seda ruumi. Teil on alati midagi sinna panna.

Trepi all ustega kapid.

Cbinets with doors understairs2

Hiljuti olid kapid erineva kuju, värvi ja materjalidega, et rahuldada meie ladustamisvajadust. Ühte asja pole aga vähemalt siiani kunagi proovitud. Nüüd, kui me seda teemat alustasime, oleme teadlikud kasutamata ruumist trepi all, miks mitte ehitada sinna uste, lukkude ja käepidemetega kappe?

Cbinets with doors understairs

Trepi alla ehitatud sahtlid.

Drawers built under stair storage1

Kui hoolite oma asjadest väga ja soovite, et need oleksid korrastatud ja teil pole nende jaoks tegelikult piisavalt ruumi, muutub mitme sahtli paigaldamine trepi alla ootamatult väga huvitavaks ideeks. Kujutage ette, et ruum on täidetud sahtlitega; väikesed sahtlid ja suured sahtlid. Midagi taolist nägin rätsepatöökojas, kus peremees paigaldas kitsa ruumi tõttu juurdepääsutrepi alla sahtlid, kus hoiti nii kangaid kui niite.

Drawers built under stair storage2

Neil oli kõik vertikaalselt korraldatud erinevate sahtlitega erinevat tüüpi kanga jaoks ja ka erinevat tüüpi niitide jaoks. See on tõesti hea mõte, kui vajate täiendavat salvestusruumi. Sahtlid on veidi privaatsemad ja asju saab paremini korraldada kui riiulitel, rääkimata sellest, et väliselt näeb kogu sahtlite ansambel väga hea välja ning lisab ruumi pisut rafineeritust ja salapära.

Drawers built under stair storage4

Drawers built under stair storage5

Drawers built under stair storage6

Kui sulle meeldib asjadele keerulisem korraldaja, siis saad teha suured vertikaalsed sahtlid, mis libisevad lahti ja sees võiksid olla väiksemad sahtlid. See toimiks suurepäraselt, kui teil on kaks last ja üks kasutab mõlema jaoks ühte suurt sahtlit ning sees võivad olla väiksemad sahtlid särkide, pükste, sokkide ja muuga.

Veiniriiulid trepi all.

Wine storage under stairs1

Vein on iga suurepärase õhtusöögi oluline element. Kui teile meeldib vein ja teile meeldib, kui hea vein on alati käepärast, saate selle jaoks teha spetsiaalse koha trepi alla. Ma ei tea miks, aga ma näen veini alati puiduga ümbritsetud, võib-olla selle päritolu ja veini algse säilitamise tõttu; puidust tünnides. Puitvaadis me tänapäeval veini müügil ei leia, ainult klaaspudelites ja muust peale puidust veiniresti ei näe.

Wine storage under stairs4

Veiniriiuli ehitamine pole nii keeruline ja erinevate pudelitega täidetud lõpptoode võib väga hästi toimida dekoratiivse elemendina. Nii riiul kui ka üksikud pudelid tõmbavad kindlasti teie külalise tähelepanu. See lisab teie sisekujundusele veidi klassi ja elegantsi, muutes sellest sooja ja külalislahke maja.

Wine storage under stairs5

Panipaik lahtiste puittreppide all.

Open storage staircase

See järgmist tüüpi trepialune panipaik sobib suurepäraselt stiili ja funktsionaalsusega. Asjaolu, et trepp on lahti jäetud, saate soovitud panipaiga saavutamiseks kasutada puidu ja muude elementide ebaühtlaseid deformatsioone. Seda tüüpi hoiuruum lisab astmete ja riiulitega ning nende all hoiustatavate esemetega ruumi tohutult tekstuuri. See on tõeliselt hämmastav, kuidas saate teha kõike seda muljetavaldavat efekti, pidades siiski silmas praktilisust.

Open storage staircase2

Open storage staircase3

Open storage staircase4

Arvan, et kaasaegse koduga inimesed hindaksid seda tüüpi hoiustamisvõimalusi, sest nad kalduvad rohkem mittekonformismi poole, kraapides välja traditsioonilised väärtused ning tooma ja ellu viima uusi kontseptsioone ja ideid.

See näide teeb just seda ja muudab midagi üldlevinud, mida me juba teame, millekski muuks, mis võib endiselt toimida asjana, mille jaoks oli loodud, ja mõned uued lisafunktsioonid. Ärge saage minust valesti aru, me ei leiuta siin jalgratast uuesti, vaid leiame selle jaoks lihtsalt uusi viise ja kohti.

KKK

Kui lai on väikese maja trepp?

Väikese maja trepikoja minimaalne laius on 24''. Samuti peaks sellel olema vertikaalselt mõõdetuna vähemalt 6 jalga 8 tolli kõrgust.

Kuidas ehitada trepi alla panipaika?

See võib nõuda trepi enda muudatuste tegemist. Mõned valikud hõlmavad avatud riiuleid, sahtleid, riiulid või sahvreid. Enne millegi tegemist on parem konsulteerida spetsialistiga. Trepikojas tehtud muudatused võivad kahjustada selle konstruktsiooni terviklikkust.

Kas poolik vann mahub trepi alla?

See sõltub. Sageli on vastus jah. Piirangud on trepikoja laius ja lae kõrgus. Mõnel juhul saate trepi alla mahutada isegi terve vannitoa.

Mida ma saan oma trepi alla panna?

Mõned loomingulised ideed hõlmavad raamatukappi, pesupesemisala, kingade hoiukohta, lemmikloomade nurgakest, lugemisnurka, istumisnurka, salaruumi, kodukontorit või tualettruumi. Otsustamisel lähtuge oma vajadustest ja isiklikust maitsest.

Kui palju ruumi vajate trepi all?

See sõltub sellest, milleks kavatsete seda ruumi kasutada. Mõned projektid, nagu vannituba või köök, nõuavad rohkem ruumi. Teised saavad hakkama piiratud ruumiga, näiteks paari raamaturiiuli või mõne sahtliga. Kõrgus on enamiku projektide puhul sageli piiravaks teguriks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook