9 parimat kokkupandavat A-raami majakomplekti alates 20 000 dollarist

9 Best Prefab A-Frame House Kits Starting at ,000

Pisikese maja liikumisest inspireeritud A-raamiga kodu on läbimas renessanssi. Oma eksimatu kujuga uued A-raamiga kodukujundused muudavad inimeste eluruumide tajumist.

9 Best Prefab A-Frame House Kits Starting at ,000

Riikliku koduehitajate assotsiatsiooni (NAHB) andmetel jätkavad ehitajad kodude rajamist, kuna nõudlus uue ehituse järele püsib turul, kus puuduvad varem omandatud kodud, endiselt suur,“ ütles NAHB esimees Jerry Konter.

Kuna koduehitus jätkab oma tõusuteed, on ka A-karkassmajade järele suur nõudlus.

Mis on A-raammaja?

What is an A-frame House

A-karkassmaja on kolmnurkne struktuur, mis näeb välja nagu täht "A". See pakub kaetud peavarju ja sellel on kaldus katus. Kuna järsu kaldega katus loob teravad sisenurgad, on A-raamiga kodud väiksemad kui traditsioonilised elukohad.

Paljud inimesed arvavad, et A-raamiga kodud olid 20. sajandi leiutis, kuid see pole tõsi. Näiteks kogu Aasia varajased tsivilisatsioonid elasid A-tähe kujulistes õlgkatusega onnides.

Esimene A-karkassiga kodu USA-s ehitati 1934. aastal, pärast Teist maailmasõda tekkis rohkem. Alates 70ndatest jahenes nõudlus A-raamiga kodude järele. Tänu pisikesele kodu liikumisele on A-raamiga kodud aga populaarsed kui kunagi varem.

Mis on A-raammaja komplekt?

A-Frame House Kit

A-karkassmaja komplekt sisaldab vajalikke juppe A-karkassmaja ehitamiseks. Kodukomplekte müüakse suurtes riistvarapoodides või tootjate veebis.

Komplektid jäävad vahemikku 60–140 dollarit ruutjala kohta. Kokkupandavad A-raamiga kodud ei vaja ehitamiseks puusepatöö kogemust.

Parimad A-raamiga majakomplektid

Siin on parimad kokkupandavad A-karkassmajade komplektid turul täna. Iga komplekti valis meie koduekspertide meeskond käsitsi.

Lushna A-Frame Icon – 20 450 dollarit Bivvi – 29 000 dollarit Avrame Solo – 29 000 dollarit Lushna Petite – 39 550 dollarit System 00 – 42 000 dollarit Avrame Duo 100 – 66 500 dollarit Avrame Duo 100 – 66 500 dollarit Avrame DUO 120 76 dollarit 45–140 000 dollarit

Lushna A-raami ikoon

Lushna A-Frame Icon

Lushna A-Frame Icon on väike A-raamiga kodu, mille klaasseintest avaneb panoraamvaade. See sobib ülisuure voodiga ja konstruktsioon sobib neljale aastaajale – kuumadest suvedest kuni lumiste ja külmade talvedeni. Kasutage seda telkimiseks, Airbnb-s või tagahoovis puhkamiseks.

A-raami ikoonil on puidust nutikas ehitus, mille üheksa kihti moodustavad seina. Välisseinad on töötlemata lehis, kabiinile kehtib 10 aastane ehitusgarantii. Soovitatav vundament on Krinner Ground Screw Foundation System, mis koosneb suurtest terasest galvaniseeritud kruvidest, mis on maastikku sisestatud. Seejärel kinnitub kabiin kruvide külge, välistades vajaduse betoonplaadi järele. Lushna A-Frame Iconi baashind on 20 450 dollarit.

Bivvi kabiin

Bivvi Cabin

Bivvi kabiin on valmiskonstruktsioon, mille baashind on 29 000 dollarit. Seda klassifitseeritakse pigem haagissuvilaks kui A-raamiks, kuna see on kaasaskantav ja ratastel.

Selle kaasaskantava A-raamiga salongi valikuliste lisaseadmete hulka kuuluvad kööginurk, platvormvoodi ja vesiklosett, mis sisaldab tavalist või komposteeritavat tualetti.

Avrame Solo

Small A-Frame Cabin

Populaarne kokkupandavate A-raamiga salongikomplektide tootja Avrame pakub ka kolme väikest A-raamiga majakomplekti. Solo 42 on väikseim valik, mille pindala on 184 ruutmeetrit. Sellel on üks magamistuba ja vannituba pole. Alghind on umbes 29 000 dollarit koos kohaletoimetamisega.

Avarme soolosarja suurim kajut on 413 ruutjalga Solo 100. Sellel on üks magamistuba, üks vannituba ja baashind 39 300 dollarit.

Süsteem 00

smallest A-frame home

Meie nimekirja väikseima A-raamiga koduna on seda ka kõige lihtsam ehitada. System 00 komplekt on taandatud kõige olulisematele. See kodu on kokkuvõtliku esimese korruse planeeringuga 10 x 10 jalga ning see sobib ideaalselt neile, kes soovivad nautida metsamajakest või vajavad kontoripinda. System 00 komplektis on ainult üks tuba – ei vannituba ega kööki.

Neljaliikmeline meeskond suudab selle ehituse valmis teha vähem kui nädalaga – raskeid masinaid ega elektritööriistu pole vaja. System 00 A-raamiga kokkupandava komplekti baashind on 42 000 USD.

Lushna Petite

Echo Flat Pack Retreat Cabin

Lushna Petite on väike kajut, mis sobib väikeseks koduks või puhkepaigaks kahele täiskasvanule. Majas on kaks eraldi tuba – magamistuba ja vannituba. Magamistoas on ruumi suurele voodile ja väikesele lauale. Vannitoas on WC, kraanikauss ja dušikabiin.

Lushna Petite on mitmekülgne ja kuna sellel on elekter, saate interjööri oma vajadustele vastavaks muuta. Nad pakuvad ka mööblipakette, mis sisaldavad kompaktse külmiku, kütte-/AC-seadme ja riidekapi valikuid. Selle mudeli alghind on 39 550 dollarit.

Avrame Duo 100

Avarme Duo 100

Kui teil on suur pere või vajate täiendavat hoiuruumi, on Avrame'il DUO sarjas neli komplekti, millest igaühes on piisavalt ruumi mitme inimese majutamiseks. Avrame DUO 100 on 585 ruutjalga kahe magamistoa ja ühe vannitoaga.

Baashind algab umbes 66 500 dollarist, mis sisaldab isetegemist ja tarnimist Avarme poolt.

Avrame DUO 120

Avarme DUO 120

DUO 120 on Avrame suurim ja kalleim A-Frame salongikomplekt. Selles on kaks magamistuba, üks vannituba ja piisavalt ruumi 3-6 inimese majutamiseks.

DUO 120-l on kokku 727 elamiskõlblikku ruutjalga. Hinnakujundus algab 73 150 dollarist, mis sisaldab DIY paigaldust ja komplekti tarnimist Avarme poolt.

Madi A-Frame Home

Madi A-Frame Home

Te ei leia energiasäästlikumat A-karkassiga kodu kui Madi. Disain võimaldab ruumi päikesepaneelidele ja akule. Kui teie eesmärk on võrgust välja elamine, on MADI A-raamid energiast sõltumatud.

Madi pakub kolmes suuruses A-raami komplekte, 375 kuni 1100 ruutjalga. Komplekti hinnad jäävad vahemikku 66 000–166 000 dollarit.

Wallowa 40'

The Wallowa 40’

Neile, kes on huvitatud A-raamiga salongikomplektist, mis on piisavalt suur pere elamiseks, meeldib DC Structuresi The Wallowale. Seda on kahes suuruses – 40' ja 50'. Wallowa 40' on 1048 ruutjalga suur ning esimesel korrusel on söögituba, köök, elutuba ja pesuruum. Teisel korrusel asuvad magamistuba ja vannituba. Suurem 30 'x 50' versioon on 1607 ruutjalga kolme magamistoa ja kahe vannitoaga.

Mõlemad versioonid sisaldavad alumist ja ülemist tekki ning neil on täiustatud materjalivalikud. Komplektid sisaldavad kõiki karkassi, vooderdusi, katusekattematerjale ja palju muud. Wallowa 40′ baashind on 168 276 dollarit.

Klein A45

A-Frame Tiny House

Kleini ettevõtte see väike A-raami disain oli inspireeritud väikesest maja liikumisest. Välispinnal on seintel ja katusel stiilne must asfalt. Ettevõte kasutab säästvaid materjale ja jäätmevaba tootmisprotsessi.

Konstruktsioonis on sisseehitatud kööginurk ja vannituba, kus on valamu, WC ja dušš. 183 ruutjalga kodu on väike, kuid mahutab 2-4 inimest. Sobib ka teiseks koduks või kontoriks. Komplekti kleebise hind on umbes 140 000 USD.

Kui palju A-karkassmajad maksavad?

A-raamiga kodu ehitamise keskmine maksumus on 150 000 dollarit 1000 ruutjalga kohta, mis sisaldab materjale ja tööjõudu.

Krundi suurus on eraldi kulu. A-raamiga kodu keskmine krundi suurus on 1,5 aakrit. Maa hind on olenevalt asukohast vahemikus 20 000 kuni 30 000 dollarit.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kui suur on a-raami sisemus?

Enamik A-raame ei ole suured, kuid neil on piisavalt ruutjalga vähemalt kahe inimese jaoks. Mõnes on kuni neli magamistuba ja kaks vannituba, kuid see on erand, mitte reegel.

Kuidas ehitada A-karkassmaja?

Kui ehitate nullist, on kõige parem kutsuda appi professionaal. Kui aga kasutate komplektmaja, ei vaja hoone erialast kogemust.

Kui kaua võtab aega A-raamiga salongi ehitamine?

A-karkassi on palju lihtsam ehitada kui traditsioonilisi maju. Nullist kadreerimine võtab aga alati aega. Kui kasutate ühte komplektidest ja teil on abi, saab mõned kajutid ehitada umbes ühe nädalaga, kui teil on abiks 4-5 inimest.

Kui palju A-raamiga Windows maksab?

Aknaraami asendamine maksab 200–1000 dollarit, olenevalt materjali tüübist ja materjali tüübist. Kui te just ajaloolisi aknaid ei taasta, vahetate aknatiiva asemel välja.

Mis on A-raammaja jaoks parim sihtasutus?

A-karkassi alus töötab soojustatud põrandaplaadina. Seda tüüpi konstruktsioon ei pea toetuma tasasele vundamendiplaadile. Soovitatav on jätta põrandakonstruktsiooni põhja ja maapinna vahele vähemalt 30 jalga vaba ruumi.

Mis on kõige levinum viga A-raamiga kodu ehitamisel?

A-karkassiga kodu ehitamisel peab objektile rajatud vundament vastama projekteerimisjuhendis kirjeldatule. Kui need pole samad või kui jätate selle sammu kahe silma vahele, peate oma A-raamiga kodu lammutama ja uue ehitama.

Kas A-karkassmajal võib olla kelder?

Jah, täiskelder on võimalik. A-raamiga kodu vajab kolme tugipunkti. Keskelt saab neid toetada metalltala, külgedelt kiviosaga.

Mille poolest erineb kodutalus elamine võrgust väljas elamisest?

Majapidajad toodavad toodangut ja materiaalseid kaupu, et müüa oma kohalikus kogukonnas. Need, kes elavad võrgust, võivad toitu kasvatada, kuid see on ainult enda jaoks. Samuti sõltuvad talupidajad kommunaalteenustest, nagu vesi, gaas ja elekter.

Kas A-raamiga kodus on kindlustuspoliisid saadaval?

A-raamiga kodud on nende asukoha ja materjali koostise tõttu kõrge riskiga. Olenevalt piirkonnast on metsatulekahjud pidevaks ohuks. Ja kuna A-raamiga kodud asuvad kaugetes kohtades, on neid raskem kaitsta. Tänapäeval pakuvad kindlustusfirmad A-raamiga kodudele ja kajutitele võrguväliseid kindlustuspoliise.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook