Lahedate ja inspireerivate kujundustega kaasaegsed valgustusideed

Contemporary Lighting Ideas With Cool And Inspiring Designs

Pole tähtis, kui vana või uus või maalähedane või kaasaegne ruum on… valgustus on alati oluline. Kaasaegsed valgustid paistavad aga eriti pilkupüüdvalt silma. Igal valgustitüübil on oma viis eriline välja näha. Laualambid on sageli armsad, samas kui põrandavalgustus on hubane ja muudab ruumid soojaks ja tervitatavaks. Kõige muljetavaldavamad on aga rippvalgustid ja lühtrid. Meil on teile näidata hunnik lahedaid kujundusi.

Contemporary Lighting Ideas With Cool And Inspiring Designs

See on stiilne põrandalamp nimega Stick. Selle on kujundanud P. Salvadè ja sellel on ümmargune alus ja varras, mis on valmistatud canaletta pähklist. Lamp sobib suurepäraselt ruuminurkadesse, kuna selle vari on elegantselt kinnitatud varda/pulga ühele küljele, olles aluse kohal. Kaaluge seda lampi lugemisnurkades, aga ka kontorites, magamistubades ja peaaegu igas ruumis, mis vajab ümbritsevat valgustust.

Pileo Modern tripod floor lamp from Porada

Pileo on üks elegantsemaid statiivilampe. Selle põhi on saadaval kahes valikus: pähklipuu või saar ning lambivari on tinatatud ja saadaval erinevates värvitoonides. Meile meeldib varju juhuslikkus ja armsus ning viis, kuidas see täiendab aluspõhja, millel on maalähedane võlu, olles samas väga elegantne ja isegi veidi ametliku välimusega.

Sweet 91 Hanging Pendant Lamp from gervasoni1882

Rääkides armsast ja juhuslikust, on rippvalgusti, mis sobib selle kirjeldusega üsna kenasti. Selle nimi on Sweet 91. See on osa Sweet lampide seeriast, mille on kujundanud Paola Navone. Selle armsa ripplambi lambivari on kootud ja saadaval kahes põhivärvis: must ja valge. Disain on väga mitmekülgne ja see muudab selle ripatsi sobivaks kinnituseks peaaegu igat tüüpi ruumi jaoks.

Hanging Lamp Lyssa Chandelier for Luxury Interiors

Valgustage oma elutuba lühtritega, mis näevad välja nagu pilved. Me räägime Emanuel Ungaro disainitud Lyssa lühtritest, mille varikatused koosnevad paljudest klaasmullidest, mis on riputatud messingkettidel, mis ripuvad päikesepaistelise kujundusega ringikujulise plaadi küljes. Selline lühter sobib suurepäraselt elutuppa, sööginurka või esikusse, mille disain on elegantne ja samal ajal glamuurne, muutumata külluslikuks.

Camberra Table and Floor lamp For bedroom

Laose põrandalambi ja sama sarja laualambi disain on elegantne, see on üsna eksootiline viis. Raam on elegantne ja saadaval järgmistes valikutes: roostevaba teras, must nikkel, messing, vask- ja kullatud. lambivari on silindriline ja valmistatud kangast (satiin, siid või organza). Kooslus on rafineeritud ja stiilne ning tutt seob kõik kokku kõige sobivamal viisil. Camberra laualamp on selles mõttes üsna sarnane.

Night Flow Wonder Glass Lighting Fixtures

Flow[T] seeria imeklaasist rippvalgustid iseloomustavad ainulaadset duaalsust, mis peegeldab fantaasia ja reaalsuse vahelist lähedast seost. Need kaasaegsed valgustid on inspireeritud Veneetsia laguuni värvidest ning neil on skulptuursed ja stiilsed kujundused, mis paistavad silma peenelt ja harmooniliselt.

The Luma Chandelir from Zaha Hadid for Wonder Glass

Skulptuursed ja kunstilised kujundused olid Zaha Hadidi eriala ning see Luma rippvalgustite väljaanne hoiab selle vaimu elus. On lihtne mõista, miks see valgusti nii ilus on. Kõik on seotud kujuga, mis on õrn ja peen. Iga eraldiseisev torukujuline segment on käsitsi puhutud ja koos moodustavad nad läbipaistva ja skulpturaalse vormi, mis hajutab valgust ja rõõmustab silma.

Luna Rossa and Brass Bell

Luna Rossa Above the Coffee table for Living room

Siin näidatud rippvalgustite tüüp on üsna tavaline. Nii Luna Rossa kui ka Brass Belli ripatsitel on üsna sirgjooneline kujundus, mis ei pruugi tingimata silma paista. Nende lihtsus teeb need aga väga erilisel moel kauniks. See kõik puudutab harmooniat, kasutatud materjalide suhet, üldist kuju, viimistlust ja värvi. Seda tüüpi disain on sageli segu kaasaegsest ja tööstuslikust valgustusest.

 

Large Handwoven Ball lampshade

Suur rippvalgusti (või mis tahes valgusti) võib olla üle jõu käiv, eriti väikeses ruumis või madala laega ruumis. Mõned kujundused muudavad sellise ruumi aga eriti hubaseks ja tervitatavaks. See lamp on suurepärane näide. Selle kuju on käsitsi kootud eriti peenest meriinovillasest niidist, vahelduvad mustad ja valged jooned lakitud terasest konstruktsiooni ümber.

 

Living room from Porada with Floor lamp and l shaped sofa

Hästi paigutatud ümbritsev valgus võib positiivselt mõjutada ruumi sisekujundust ja õhkkonda. Selleks, et kõik oleks täiuslik, peab olema tasakaal lambi kuju, suuruse, viimistluse, värvi ja valguse intensiivsuse vahel. Bolla vastab kõigile nõuetele. Selle armsa ja võluva lauavalgusti on disaininud O. Favaretto ning selle põhi on valmistatud tuhast ja klaasist varjundiga. Need kaks elementi ühendavad sujuvalt.

gervasoni1882 Brass hanging pendant

Kas suudate uskuda, et midagi nii õrna saab teha messingist? No see on tõsi. Paola Navone'i seeria Brass tõstab selle materjali tähelepanu keskpunkti sõna otseses mõttes. Selle kollektsiooni ripplambid paistavad silma nii oma lihtsuse kui ka ebatavalisuse poolest.

Ferruccio Laviani KabuKi Floor Lamp

Kabuki põrandalamp on erinev kõigest, mida oleme seni kohanud. See on loodud survevalutehnikas ja sellel on kootud muster, mis muudab selle peaaegu pitsist valmistatud. Valgus filtreeritakse läbi perforeeritud ruumide. Lamp on üsna kõrge ja üsna robustse kujuga, mis on kontrastiks kootud mustri õrnusega.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook