Art NY ja konteksti lahedamad kunstiteosed

The Coolest Artworks from Art NY and Context

Miami kunstimessi CONTEXT New Yorgi versioon tegi koostööd Art New Yorkiga, et esitleda hämmastavat valikut igasuguseid kunstiteoseid. Tärkavatel kunstnikel ja tuntumatel oli välja pandud teoseid, mida kollektsionäärid ja lihtsalt kunsti avastajad said tutvuda.

Homedit on külastanud Miami paarismessi ja leiab, et reklaamistiilide hulk on väga värskendav ja kaasahaarav. Siin oleme välja valinud mõned lahedamad tööd, mida arvasime, et soovite näha.

Kuna me armastame hämmastavaid skulptuure, on see Gil Bruveli teos meie loendi tipus. Teos nimega "Flowing" esindab kooselu jagamist ja samal ajal oma privaatsesse maailma eksimist. Austraalias sündinud Prantsusmaal kasvanud kunstnik kasutab oma hämmastavate tööde loomiseks kaasaegseid tehnoloogiaid, nagu 3D-modelleerimine, ja vana maailma tavasid, nagu metallivalu.

The Coolest Artworks from Art NY and Context"Flowing" on valmistatud roostevabast terasest.

Aurelie Mantillet' L'Acrobate on ainulaadne teos. Prantsuse kunstnik on tuntud oma ainekäsitluste poolest kosmoses. Tema kujutised keskenduvad naiste teemadele, nagu naised, lapsed ja loomad. Visuaalne efekt ja tekstuur on täis sügavust ja tähendust.

Aurelie Mantillet’s L’AcrobateMantillet on tuntud plastikunstnikuna.

Paljud on kogunud vanu tikuvihjeid, kuid vähesed on muutnud need Andy Burgessi sarnasteks meeldejäävateks kunstiteosteks. Ühendkuningriigis sündinud USA-s asuv kunstnik tegi need linnapildid vanade tikuraamatukaante ja vanaaegse paberiga guaššpaneelidel. Need on võluvad tänavapildid ja tekitavad lähemal vaatlusel mälestusi möödunud päevadest tänu tikuraamatute vanamoodsatele kaubamärkidele ja asukohtadele.

Andy Burgess Framed ArtBurgess teeb lisaks kollaažitöödele ka maale.
Andy Burgess Framed Vintage ArtTöös kasutatud tikuraamatu kaaned lähemalt.

Need kunstipärased seinapaneelid on pärit Casterline|Goodmani galerii näituselt "The Art of The Car". Igal neist on metallil autovärvi orgaanilised kujutised. Saadud tükid on veidralt meeldivad abstraktsed tükid, mis on metallile autovärvid.

Abstract Wall ArtNeed võivad olla autotükid, kuid need on ka ilusad abstraktsed kunstiteosed.

Kummitavat mustvalget tükki rõhutavad Christiaan Lieverse fantastilised liblikad. Hollandi kunstnik on maalikunstnik, kuid tegeleb ka digipiltidega. See on tema “Udu” (Primus Experimentum). Sageli algavad tema tööd linasest kunstiteosest, mida kaunistavad värvikihid ja materjalid, et luua teosele sügavust ja puutetundlikku tunnet.

Christiaan Lieverse Wall ArtLieverse'i tööd on keerulised ja liigutavad.
Christiaan Lieverse Butterfly ArtSäravatest liblikatest lähemalt.

Üks Homediti tipphetki oli mõne salapärase ja mõistatusliku Banksy teoste nägemine. Enim oma tänavakunsti ja kunagi avaldamata identiteedi poolest tuntud kunstnik on loonud ka sügavaid teoseid, mis on müügis ja paljud kuuluvad kollektsionääridele. See on tema teoste seeriast, mis on võltsitud maalid – mida mõned võivad nimetada vandaalitsetud tükkideks.

Banksy Home Sweet HomeTöödele lisab müstilisust kunstniku isiksus.

California maalikunstnik Brandi Milne on mõjutatud mänguasjadest, koomiksitest ja Disneylandist, nagu on näha tema töödest, mis käsitlevad täiskasvanute emotsioone "kommikattega". Tema loodud sürrealistlik maailm tuleb tema töödes esile pisut fantastilise ja pisut veidrana.

California painter Brandi Milne ArtVärvikad, kuid mitte päris kergemeelsed, koomiksilaadsed teosed on sügavama tähendusega.

Fantastiline kolmemõõtmeline teos, selle autor on Kim Byung Jin. Kim on fuajee ja aatria jaoks mõeldud suurte loomingute poolest maailma arendajate seas väga nõutud. See, mis näeb välja nagu võretükk, koosneb tegelikult tuhandetest tähtedest, logodest või kujunditest, mis kokku moodustavad uue kuju. Alates 3D-visandist kuni savi, kipsi või plastist prototüübini valmistab Kim terasest tähed või kujundid ning seejärel värvib need kõrgel kuumusel kõvendatud autovärviga.

Kim Byung Jin Fantastic Wall artPitsiline lillekuju kummutab teose keerukust.
Byung Jin Kim designSuured skulptuurid koosnevad tuhandetest ja tuhandetest üksikutest tähtedest.

Kaunite kunstide fotograaf Cara Barer on teinud endale nime kunstiliste fotode loomisel raamatutest. Ta skulptuurib, seejärel värvib köiteid, luues kujutisi, mida ta seejärel pildistab. Barer ütleb, et ta tõstatab "küsimusi raamatute hapra ja lühiajalise olemuse ning nende tuleviku kohta". Olenemata eesmärgist muudab ta põhiobjektid fantastilisteks kunstiteosteks.

Photographer Cara Barer wall artVoldid, lokid ja painded loovad kunstipärase lille.

Samamoodi skaneerib Carmel Ilan oma paberikunsti konstruktsioone, mis koosnevad kokkuvolditud paberitest, mis on püstitatud puitplaadile. Visuaalne kujutis on nii detailne ja vapustav, et on raske uskuda, et see on tehtud paberitest.

Carmel Ilan Feathery paintingEemalt vaadates näeb see välja nagu suleline maal.
Carmel Ilan Design ArtLähemal uurimisel on näha üksikud kokkuvolditud paberitükid.

Bjorn Skaarupi võluvad loomaskulptuurid on väga mõjuvad, tõmmates teid nende metsaliste ruumi ja lummusesse. See on tema ninasarviku arlekiin, mis on valmistatud pronksist.

Cavalier Galerry SculpturesSkulptuurid on inspireeritud mütoloogiast, hilisrenessansist ja 20. sajandi Ameerika popkultuurist.

Multitalent David Ramirez Gomez töötab erinevates meediakanalites. Kolumbia kunstnik elab ja töötab Taanis ning loob performance’eid, installatsioone, filme, maalib ja joonistab. Piiride ja tavapäraste reeglite nihutamise poolest tuntud Ramirez Gomez toodab tooreid ja ebatavalisi teoseid, millel on uudishimulikud kujud ja sünge taust.

Multi talented David Ramirez GomezKunstniku töödes kasutatakse sageli leitud esemeid, mida ta eelistab, sest neil kõigil on tagalugu.

Hollandi skulptor Diederick Kraaijeveld loob hämmastavaid kollaažitükke, millest paljud on erksavärvilised, ilma ühegi värvitilgata. Tema loodud kaasaegsed pildid on tänapäevased ikoonid, mis on kõik valmistatud päästetud puidust, mida Kraaijeveld kogub kogu maailmast. Kogu puitu kasutatakse selle naturaalses vintage olekus.

Dutch sculptor Diederick Kraaijeveld Wall ArtKõik esiletõstmised ja varjud on saavutatud leitud puidu loomulike värvidega.
Dutch sculptor Diederick Kraaijeveld detailsDetailid on suurepärased.

Donald Martiny on tuntud oma suurte ja väikeste tööde poolest, mida ta ehitab mitte ainult harjade ja muude tööriistade, vaid ka käte abil. Üks tema hiljutistest projektidest oli mammutisuuruste teoste loomine One World Trade Centeri fuajeesse New Yorgis. Tööd olid nii suured, et ta pidi need kohapeal looma.

Donald Martiny Polymer and pigment artSee on Ifo, mis on valmistatud polümeerist ja pigmendist alumiiniumil.

Kaks kunstnikku, Zoey Taylor ja David Connelly, moodustavad Dosshausi. Due loob igat tüüpi maale, skulptuure, installatsioone, videoid ja muid teoseid, et "ehitada maailm, milles soovime elada". Igapäevaste esemete hämmastavad skulptuurid on valmistatud taaskasutatud papist, mille kunstnikud leiavad Los Angelese alleedelt. Kõik nende tükid, nagu see pöördlaud, on valmistatud käsitsi, kasutades ainult pappi, paberit ja akrüüli.

Dosshaus Art RecyclingSelle, mille me prügikasti välja viskame, muudavad need loomingulised kunstnikud kunstiks.

Frederico Uribe tuhandetest värvilistest pliiatsidest loodud teosed on uskumatud, kuid tema kuulide kestadest valmistatud tükid on midagi täiesti erinevat selle tähenduse poolest, mis neil on tema kodukoha Colombia jaoks. Riigi ajalugu oli tume ja jõhker ning Uribe sõnul oli surm kõikjal, kui ta üles kasvas. Kunstnik teeb neid töid eesmärgiga luua midagi ilusat sellest koledast loost, mida materjalid jutustavad.

Colored pencils Art by Frederico UribeTaaskasutatud laskemoona muutmine nendeks klanitud ja graatsilisteks teosteks on sõnadest väljas.

Colored pencils by Frederico Uribe art Design

Iga kesta hoolikas ja oskuslik paigutus annavad kokku suurejoonelise elupildi. Cotton Striper Yellow on kunstnik Jeremy Thomase omapärases tehnikas, mis hõlmab ülekuumenenud metalli õhku õhutamist nagu õhupall. Protsess algab kujundite loomisega metalli voltimise ja keevitamise teel. Seejärel maalib Thomas osa oma tööst, jättes osa konarlikuks ja loomulikuks.

Cotton Striper Yellow is by artist Jeremy ThomasKunstitarvete vargus viis ta skulptuuriklassi õppima, alustades seeläbi oma teed edukale karjäärile uues meediumis.

Segamaterjalid suures mahus on kunstnik Judy Pfaffi signatuur. Tema loomingus on kasutatud leitud esemeid, värve, taaskasutatud materjale ja muid esemeid. Pfaffi peetakse installatsioonikunsti pioneeriks ja ta sai 2004. aastal MacArthuri stipendiumi.

Abstract signature of artist Judy PfaffSee on üks Pfaffi väiksemaid töid.
Signature of artist Judy Pfaff Design abstractLähemal vaatlusel avanevad erinevad esemesse kootud esemed.

Justin Boweri fenomenaalsed teosed uurivad selliseid teemasid nagu vaba tahe ja tehnoloogia ning "murdunud post-inimesed omavahel põimunud ruumisüsteemide ühenduses". Traditsioonilise värvimeediumi kasutamine tehnoloogia häirivate mõjude kujutamiseks inimestele annab need muljetavaldavad kujutised, mis võivad olla häirivad, kui mõelda tehnoloogia ahvatlusele.

Justin Bower Modern Wall ArtAmeerika kunstnik on pälvinud oma teoste eest mitmeid auhindu.

Kunstnik Katherine Gray ütleb, et kõik tema tööd puudutavad kadumise kontseptsiooni. Loomingu loomisel kasutatakse sageli olmelisi igapäevaseid esemeid, mida me peame iseenesestmõistetavaks ja mille ilu pärast tegelikult ei näe. See teos kannab nime A Rainbow Like You ja on valmistatud puhutud klaasist, akrüülist ja valgustuskomponentidest. Varjud, mida ta materjalidega loob, sarnanevad lihtsate esemete ilu tõmbamisega ja alternatiivse maailmavaate näitamisega.

Colorful Art Work Artist Katherine GrayTööd on erinevates suurustes.

Prantsuse keraamik Laurent Craste. Tema tuntud kogu nimega Abuses sisaldas traditsioonilises Sevrese vormis keraamilisi tükke, mis olid "töölisklassi riigipöörde aristokraatlikud ohvrid", kirjutab ajakiri Canadian Art. See on Glaze and Mixed Iconocraste au bat VI.

French ceramic artist Laurent Craste ArtErinevat tüüpi relvadega langetatud täiuslikud keraamikatükid tekitavad ebamugavustunde.

Hispaanias sündinud Manolo Valdes on kunstnik, maalikunstnik ja skulptor ning on rahvusvaheliselt tuntud oma mõju poolest kunstimaailmale ja teoste poolest, mis kasutasid Francisco Franco režiimi kritiseerimiseks popidioome. Valdese teoseid on näidatud maailma suurtes muuseumides. See on Regina con Sombrero.

Wood Spanish born Manolo Valdes ArtPuuskulptuur loodi 2006. aastal.

Austria kunstnik Martin C. Herbst ühendas traditsioonilised maalitehnikad kolmemõõtmelise skulptuuriga, et luua intrigeerivaid tükke, mis ühendavad need kaks sujuvalt. See tükk on peidetud aarete sarjast, kus nägu ümbritsev volditud alumiinium peegeldab pilti. Kui vaatate teost erinevate nurkade alt, on tunne, nagu oleksite vuajeur, kes heidaks pilgu privaatsetele ja isiklikele näoilmetele.

Austrian artist Martin C Herbst Wall ArtAsjaolu, et te ei näe kogu nägu otse, lisab tükile dimensiooni.

Rodini "Mõtleja" on ikooniline skulptuur ja kunstnik Moto Wagonari on oma kunsti jaoks valinud silueti, mis uurib valgust, ruumi ja struktuuri. Teose vari on sama oluline kui füüsiline tükk ja omandab oma mahu, kui arvestada neid kahte.

Red version of The ThinkerSee on tema punane versioon "Mõtlejast".
Nevezer Ozenbas Wall ArtSama tehnikat kasutab Ozenbas ka kolmemõõtmeliste skulptuuride puhul.

Türgi kunstnik Neveser Ozenbas loob pleksiklaasile lihtsatest värvinööridest mitmemõõtmelisi teoseid. Maagia tuleb selles, kuidas ta kihistab, kõrvutab ja ühendab need väikesed värvinöörid keerukateks tükkideks, mis tekitavad emotsioone ja liikumist.

Turkish artist Neveser OzenbasLähivõte lihtsatest värvide ristidest.

Ameerika kunstniku Paul Rousso kollaažitööd käsitlevad “objekti kui värvi”, nagu selles teoses pealkirjaga Vogue Magazine. Ikoonilise ajakirja leheküljed on kantud käsitsi kujundatud stüreenile, et luua uurimistööd "prinditud lehe kahemõõtmelise poliitika ja tuleviku täiustatud elukogemuste multimeedialubaduste kohta", öeldakse tema kunstniku avalduses. Sellised kollaažid nagu see ja teised, millel on kommipaberid ja muud kandjad, on tänapäeva digiajastul täiuslik popkunst.

American artist Paul Rousso’s collageKollaaž on pilguheit moetööstusele ja ühiskonnale.
Design of American artist Paul Rousso’s collageLähem pilk kunstipärasest voltimisest ja kokkupanekust.

Tavalisele vaatlejale võivad need tunduda lihtsalt abstraktsed, impressionistlikud teosed. Selle asemel on need Robert Sagermani teosed täpsed teosed, mille juured on kabalistlikus meditatsioonis loendamise kaudu. Sagerman loeb hoolikalt kokku oma värvitükid, mis on tööde pealkirjadena.

Robert Sagerman Wall ArtVäga täpne on ka see, kus üks värv peatub ja teine algab.
Robert Sagerman Paint DabsLähivõte värvilaikudest.

Kunstnik Roberto Fabelo on tuntud kogu Kuubal ja tema töid, eriti tema akte, eksponeeritakse laialdaselt. See hirmutavam pilt esineb mõnel tema maalil ja tööl. Paljud tema joonistused sisaldavad pahaendelise välimusega kujundustes lindude jooni.

Artist Roberto Fabelo Black and whiteFabelo on loonud ka skulptuure.

See, mis näeb välja nagu lihtne kauss, valgele paberilehele joonistatud, pole tegelikult see, mis näib. Paber on tühi ja kujutis on peegelduse vari söövitatud klaasilt, mis asub paberi ees. Kunstnik Lee Sangmin on Koreas sündinud ja Prantsusmaal koolitatud.

Artist Lee SangminKui mõistate, et tegemist on klaasisöövitusega, mitte maaliga, läheb see hinge kinni.

Sophie Ryder loob müstilisi skulptuure – mõned monumentaalsed suurused – kõikvõimalikest materjalidest. Siin on traadist tehtud töö. Kuigi see on tagasihoidliku suurusega, on mõned tema suured tükid valmistatud ka traadist. Õhukese ja lineaarse meediumi muutmine hämmastava keerukuse või tohutu suurusega teosteks on geniaalne talent.

Sophie Ryder creates mystical designRyderi töid näitasid Waterhouse ja Dodd.
Sophie Ryder creates mystical WiryTutvunud kunstilisusega lähemalt.

Brooklyni kosmos 776 näitas seina, mis oli täis Korea kunstniku Jung Sani teoseid, sarja Understanding Beyond words. Kunstnik veetis 50 aastat budistlikus templis, mediteerides ja veetes aega eneserefleksioonis, uurides samal ajal loomingulisi ettevõtmisi. Kui ta otsustas töötada kujutava kunstiga, sai ta California Bay-Aresi kunstikogukonnas tuntuks.

Space 776 of Brooklyn DecorSuured tööd on muljetavaldavad, eriti väikeste üksikute komponentide jaoks, mis moodustavad terviku.
Space 776 of Brooklyn Small Accent WallVäikesed paberirullid on maalitud ja korrastatud.
Space 776 of Brooklyn Accent WallLisanduvad ka kaunistused.

Jaapani keraamiku Konno Tomoko fantastiline ja detailne taimestik on tema kunstiteoste tähed. Elutruud lilled on nikerdatud, maalitud ja paigutatud hoolika täpsusega ning seejärel integreeritud suuremasse teosesse, nagu see nimega Aki (Fall).

Japanese ceramicist Konno Tomoko’s wall ArtLoodud aastal 2017, see on valmistatud keraamikast ja akrüülist lõuendil.
Japanese ceramicist Konno Tomoko’s designPilk kunstniku loomingu keerukusesse

Singapuri kunstniku Tang Da Wu hämmastavad tinditööd paberil toovad tagasi iidse stiili Aasia maalid, kuid neil on kaasaegne ja abstraktne tulemus. Auhinnatud kunstnik loob ka installatsioone, skulptuure ja töid muus meedias.

Singaporean artist Tang Da Wu

Me armastame klaasikunsti ja Taani klaasikunstniku Tobias Mohli töödel on fenomenaalne kummituslik tunne, et ta koakib materjalist seda tööd tehes. See on tema viieosaline siidiketra kollektsioon, mis loodi 2016. aastal. Niimoodi valgustatud kujul on klaasi mustrid täiustatud ja terviku summa on veelgi suurejoonelisem kui üksikud tükid.

Danish glass artist Tobias Mohl’sTaustvalgustus muudab teosed veelgi haruldasemaks ja hapramaks.

Wolfgang Stilleri tikutuled on pisut intrigeerivad, kuid pisut jubedad. Tööde sari tekkis filmivõtetel maha jäänud tööst peavormidest ja puidust. Ta hakkas eksperimenteerima ja lõi oma mehed, kellest saab erinevaid installatsioone.

Wolfgang Stiller’s MatchstickmenEemalt vaadates näevad need välja nagu söestunud tikud.
Wolfgang Stiller’s Matchstickmen DesignLähemal uurimisel avastavad pulkade söestunud pead.
Wolfgang Stiller’s Matchstickmen Head ConstructionPilk üksikule peale ja selle ehitusele.

Tuhanded keraamikakillud muutuvad rahvusvaheliselt tunnustatud Zemer Peledi kätes keerukateks lainelisteks kunstiteosteks. Iisraelis sündinud kunstnik loob suuri ja väikeseid teoseid, mis eiravad kirjeldamist. Peledi suuremate ehituste valmimine võib kesta kuni neli kuud.

Acclaimed Zemer PeledUnder the Arch loodi 2016. aastal.
Acclaimed Zemer Peled design artfulKa kildudele maalimine on pedantne.

Hiinas sündinud Zhenya Xia töödes kasutatakse erksaid värve ja paksu värvikihti, et luua oma teoseid, mis peegeldavad valgust, püüavad varjundeid ja kõrvaldavad igasuguse perspektiivi, ütleb tema avaldus. Selle asemel, et püüda olla kolmemõõtmeline, keskendub kunstnik oma töö ühemõõtmelisusele

Bold Chinese born Zhenya Xia ArtSelle teose nimi on D Flowers.

Kõik erinevad, kõik on erinevatel põhjustel lahedad – need kunstiteosed on mitmes mõttes tipptasemel. Stiilide ja meedia mitmekesisus näitab, kui erinev võib kunst olla. Tõesti, oli raske valida piiratud arvu töid, mis esindaksid messidel esitletud loovuse laiust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook