Diivan vs diivan: suur arutelu

Sofa Vs Couch: The Big Debate

Kvaliteetne mööbel on aruteluks. Diivan vs diivan: suur debatt ei saa olla tõesem. Paljud inimesed on sõna võtnud, kuid kellel on õigus?

Mida avalikkus arvab?

Sofa Vs Couch: The Big Debate

Inimesed ei nõustu diivanite ja diivanite vaheliste erinevustega. Kui olete õppinud nende päritolu ja tähendusi, tunnete neid paremini.

Diivani ja diivani ülevaade

Sofa Vs Couch OverviewAmanda Steiner Design LLC.

Enne alustamist peaksite teadma, et sõnadel "diivan" ja "diivan" on sama tähendus. Inimesed teavad, millest sa räägid, kui kasutad üht või teist sõna.

Nende vahel on ajaloolisi erinevusi, mida inimesed tunnevad. Diivan on rafineeritud, ametlik ja õrn mööbliese. Diivan on vähem ametlik ja vabam.

Inimesed ei istu diivanil. Inimesed lamavad diivanil. Erinevusi on teisigi. Ajalugu paljastab need. Vaatame nimede päritolu.

Diivanite ajalugu

History Of SofasJälle väljamõeldud

Sõna “diivan” pärineb Egiptusest aastal 2000 eKr. "Suffah" on araabia keeles "pink". Tänapäeval tähendab see midagi muud.

Kõrgema klassi seas populaarsed diivanid olid nagu lamamistoolid.

Sufad olid populaarsed rikaste egiptlaste seas. Mööbli stiil naasis alles pärast pimedat keskaega.

Eurooplased hakkasid kasutama selliseid diivaneid, nagu meil praegu on. Viktoriaanlikul ajastul sai diivanitest see, mida me tänapäeval teame.

Diivanite ajalugu

History Of CouchesMargie Grace

Kas olete mõelnud, miks kirikutel on kõvad pingid? Kristlased tundsid, et keha ja hing on vastandlikud jõud. Inimkeha tahtis naudingut.

Hing ei olnud kohal, kui keha kontrollis. Lohutus oli patt. Kirikupinkide kujundused olid taotluslikud.

Sõna "diivan" pärineb vanaprantsuse sõnast "couche", mis tähendab "lamama". Diivan oli lõõgastumiseks. Pärastlõunased uinakud olid tavalised. Öösiti magasid inimesed voodites.

Vana prantsuse keel õitses 8. ja 16. sajandi vahel. Sel perioodil olid populaarsed diivanid. Diivanid olid polsterdatud. 1700. aastatel tekkis esimene kaasaegne diivan.

Diivan vs diivan Plussid ja miinused

Small couch sofaSarah ja Bendrix

Diivanid on USA-s populaarsed. Diivanid on Ühendkuningriigis populaarsed. Mõlemad on levinud ja laialt levinud igas piirkonnas.

Aga kumb on parem? Diivan või diivan? Millist sõna kasutatakse Internetist otsides või dekoraatorilt küsides?

Siin on plussid ja miinused:

Diivani plussid vs. Miinused

Mööblitükid lisavad elutoale maitset ja klassi. Aga mis hinnaga?

Plussid:

Rafineeritum. Lihtsam leida. Kasutavad professionaalid. Populaarne enamikus riikides.

Miinused:

Vähem mugav. Ei ole lapsesõbralik.

Diivani plussid vs. Miinused

Diivan võib muuta ruumi koduseks ja tervitada kõiki külalisi. Kuid kas nad on piisavalt "toredad" ja kas seda sõna kasutatakse? Siin on diivani plussid ja miinused.

Plussid:

Seda mõistab enamik ameeriklasi. Mugav. Hea magamiseks. Odavam.

Miinused:

Ei tõlgi hästi. Mitte nii rafineeritud. Raske leida.

2021. aasta parimad diivanid

Kuigi sõna diivan ja diivan on samad, oleme teie heaks raske töö ära teinud. Kui inimesed kasutavad märksõnu, otsivad nad teatud asju.

Need on ühed populaarseimad diivanid neile, kes kasutavad mööbli leidmiseks sõna “diivan”.

Gracia laiahaardeline diivan

Gracia flared arm sofa

 

Laiendatud käega diivanid on diivanid. Neil on viktoriaanlik hõng ja diivaneid nimetatakse diivaniteks. Teine näitaja on seelikuta püksid, mis annavad õhulise ja pehme tunde.

Diivani näide on One Alium Way diivan. Sellel on vintage raam. See on viimistletud, ilma vananenud väljanägemiseta. Seda stiili iseloomustavad klassikalised salongid. Inimesed panevad need oma kamina kõrvale.

Kaiden Square käe-diivan

Kaiden wide faux leather sofa

Teiste diivanite märguannete hulka kuuluvad sirgete joontega nööbitud padjad. Nööbitavate patjadega diivanid on puhvemad ja ümaramad. Jällegi on see lihtsalt esteetiline, mitte tehniline erinevus.

See diivan on saadaval julgetes värvides, mida paljudel diivanitel ei kohta. Sellel on retro ja kaasaegne stiil, mis muudab selle sajandi keskpaiga kaasaegseks. See on 2021. aasta populaarseim disainistiil.

Arvidsoni diivan

Arvidson settee three seat sofa

Diivan ja diivan on kaks eraldi mööblitükki. Mõned kasutavad sõna diivan kirjeldamaks diivanit, mitte diivanit. See on nende erinevuste näitaja.

Nagu näete, on diivan diivani hübriid. See on üks väheseid diivanitüüpe, mis ei ole diivan. Neid ei näe sageli, nii et see on haruldane leid, mis sobib paljudele maitsetele.

Speakmani kandilise käega diivan

Speakman square arm sofa e1610990321961

Needid on populaarsed diivanite ja diivanitena. Nende disainistiilid on ruudukujulised. Näide on hea diivanivalik. Neid on rikkalikes värvides.

Roheline on julge ja kena vaadata, kuid teised värvid sobivad hästi. Burgundia, blues ja neturas on lihtne leida. Diivanid on kuumad kaubad ja müüakse kiiresti. Värvilised diivanid on suure nõudlusega.

Täismoodne punakaspruun nahkdiivan

Leather square sofa all modern

Trendikad on punakaspruunid nahkdiivanid. Tan on naturaalne nahk. Kunstnahk on saadaval ja näeb välja ehtne. Diivan on musta värvi, kuid pruunikas näeb välja ehtne.

Kui sulle meeldib must, ära lase päevitusel takistada sul mustaks muutumast. Must nahkdiivan on klassikaline ja sobib igasse ruumi. Musta värviga riietuses või kodumööblis ei saa valesti minna. Värvina on see turvaline valik.

2021. aasta parimad diivanid

Diivanid pakuvad pingevaba mugavust ja on odavamad kui diivanid. Perekonnale, kes naudib lebamist ja televiisori vaatamist, on need ideaalsed. Siin on kõige populaarsemad diivanid neile, kes kasutavad kodumööbli otsimisel sõna diivan.

Üks kuumimaid diivanitrende on Restoration Hardware pilvediivan. Diivani hashtag on saanud üle viie miljoni vaatamise. Kopsaka hinnasildiga RH pilvediivanid on saadaval soodsama hinnaga.

Moe lamav diivan

Moe Reclining Sofa

Lamavaid diivaneid ei näe just palju. Lamatavad diivanid on tavalised. Need näevad välja nagu kolm kokku õmmeldud lamamistooli. Mõnikord rokivad nad üksi ja mõnikord koos.

See kõikub koos ja selle kujundas Winston Porter, kes teeb suurepärast mööblit. Iga sektsioon võimaldab teil jalad eraldi üles tõsta, nii et te ei vaja ülejäänud pereliikmetega sama isteasendit.

Carly süvistatav diivan

Couch with skirt carly recessed arm

Teine asi, mida näete diivanites sagedamini, on seelik. Enamiku diivanite jaoks saate osta seelikuid. Seelikuga ostmine on ideaalne, sest see näeb välja tipptasemel. Kuna diivanid on odavamad kui diivanid, on need paremad investeeringud.

Seelik on hea valik, kui uus diivan ei ole teie eelarves. Võite kasutada katteid või seelikut. Mõlemat on lihtne leida soodsate hindadega.

Keegi ei tea erinevust ja arvab, et teie diivan on uus diivan.

Claremore nahkdiivan

Tan leather claremore sofaNahkdiivaneid ja diivaneid leiate enamikust mööblipoodidest. Nahkdiivan on vormikas ja pehmem kui nahkdiivan. See näeb kena välja, kuid on jäigem. Kui padi vajub alla, on see diivan.

Kui olete üle 25-aastane, mäletate Lunette'i ja Mollyt suurelt ja mugavalt diivanilt. Keegi ei seaks seda diivanit diivaniga. See on liiga mugav ja hubane, et olla midagi

Birch Lane diivanvoodi

White birch lane rolled arm sofa bed

Diivanvoodid on rohkem diivanid kui diivanid. Diivanid pole magamiseks mõeldud, küll aga diivanid. Kui teil on külalisi, eelistage diivanit.

Siinne näide näeb välja nagu tavaline diivan, kuid see on diivanvoodi. See ulatub magamisasendisse. See pakub külalistele pigem täisvoodit kui diivanit.

Hind ei ole palju suurem kui diivan.

Ebern disainib Huldah diivanit

Huldah Flared Arm Sleeper

Kui see on retro ja veider, siis on see diivan. Näites on väikesel diivanil rohkem isikupära kui teistel diivanitel kokku. Kui soovite funkyt, otsige omapäraseid ja ainulaadseid diivaneid.

Huldah linasest lainelise käega magamisliip pakub teie kodule kaasaegset hõngu.

Kas ma peaksin hankima diivani või diivani?

Teate igaühe ajalugu ja olete näinud näiteid, nüüd on valik teie. Mööbli kohta küsides võite kasutada mõlemat sõna, kuid vali teatud, mis peegeldab seda, mida soovite.

Kui ütlete diivan, eeldavad inimesed, et soovite midagi kenamat ja uhkemat. Kui ütlete diivan, eeldavad nad, et soovite midagi mugavat ja peresõbralikku.

Nende teadmistega saate vabalt leida oma tuppa selle ideaalse mööblieseme.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kuidas valida hea diivan?

Tahad kaaluda oma elustiili. Kui teil on suur pere, sobiks teie koju sektsioondiivan. Lemmikloomade ja lastega pered peaksid kaaluma määrdumiskindlat kangast.

Lamatavad diivanid on hea valik eakatele inimestele. Külalistele sobib hästi queen-magamisdiivan.

Kuhu sa oma diivani paigutad? Mõõtke soovitud diivani suurus ruumiga, kuhu soovite selle paigutada. Valige stiil, mis sobib teie kodu sisekujundusega.

Samuti soovite katsetada istmepatju. Mõnele inimesele meeldivad pehmed padjad, teised aga kõvemad.

Kaua uus diivan vastu peab?

Diivan peab vastu viis aastat või kauem. See sõltub sellest, kui vastupidav see on ja kui palju te seda kasutate. Odavad diivaniraamid ja kangas on sama head kui miski muu.

Diivanipadjad vajavad väljavahetamist, mis pole odav. Diivanipatju on kolme tüüpi: vaht, spiraalvedrud ja udusuled.

Kui soovite diivanit, mis kestab kauem, on kvaliteetsed padjad olulised. Samuti on diivanitel garantii, kuid kontrollige kindlasti enne ostmist.

Milliseid tavalisi vigu uue diivani ostmisel vältida?

Uue diivani ostmisel on mõned asjad, mida ei tohiks teha. Parim koht soodsa hinnaga diivani ostmiseks on veebis. Kuid enne müüjalt diivani ostmist tehke oma uurimistööd.

Kasutatud diivanid ei ole hea mõte. Neil võivad olla lutikad, tolmulestad või halb lõhn.

Soovite, et teie diivanil oleks leegiaeglustav hoiatussilt. See aitab vähendada tuleohtu.

Diivan vs. Diivani järeldus

Diivan on hea, kui soovite lisada ruumi klassi ja stiili.

Lamaatool lisab igale ruumile omapära. Sektsioondiivanid sobivad hästi suurematesse ruumidesse.

Diivan on vähem formaalne. See ei pruugi pakkuda stiili kui diivan, kuid see pakub peredele mugavust. Diivan võib olla lisavoodi, kui teil on külalisi.

Ükskõik, mille otsustate, on kõige olulisem arvestada teie kodu stiiliga. Diivan või diivan on pikaajaline investeering. Ärge ostke sellist, mis teie kodu sisekujundusega ei sobi.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook