Originaalsed jõulukaunistused, mida saate ise meisterdada

Original Christmas Decorations Which You Can Craft Yourself

Pole midagi valesti, kui ostate oma jõulukaunistusi supermarketist või muudest kohalikest poodidest… tegelikult leiate sealt väga armsaid ja huvitavaid kaunistusi ning säästate palju aega, kui otsustate mitte muuta kogu asja ehteks. DIY projekt. Siiski tuleb tunnistada, et käsitööna valminud kaunistustes on midagi erilist, midagi, mis eristab neid kõigist teistest. Oma jõulukaunistuste meisterdamise peamine eelis on see, et saate teha midagi ainulaadset ja erinevat sellest, mis kõigil teistel on. Peale selle võib see olla tõeliselt lõbus tegevus ja kogu pere saab kaasa lüüa.

Original Christmas Decorations Which You Can Craft Yourself

Kasulik on ka ise kaunistusi meisterdada, kui lihtsalt ei leia poodidest midagi oma stiilile sobivat. Jõulukaunistused kipuvad olema tavaliselt väga värvilised, sädelevad ja visuaalselt silmatorkavad ning see võib minimalismi eelistajatele pettumuse valmistada. Oletame, et te ei ole tõeliste jõulupuude, eriti suurte jõulupuude fänn. Võib-olla soovite selle asemel teha väikese puu puidust. Puidust jõulupuu oleks maalähedane ja tänapäevane projekt.

Paper Pieced Christmas Tree Wall Art Tutorial

Kui teile meeldib paberiga töötada, on meil ka teile midagi varuks. See on paberitükkidega jõulupuu, mida saate seinale panna ja mida soovite kohandada. Sa teeksid. aga vajame selle projekti jaoks puidust kaubaalust. Võite selle asendada vineeri või lõuendiga. Tee valik jõuluvärvides mustrilist paberit ja hakka voltima.

DIY Rustic Felt Christmas Trees

Teine võimalus on tunda. Sellest materjalist saate teha tõeliselt armsaid ja kauneid jõuluehteid, näiteks maalähedasi vildipuid. Neid on tõesti lihtne valmistada ja vaja on vaid rohelist vilti, kuumliimipüstoli ja väikseid puiduviilusid. Saate kätte saada suure mahalangenud oksa ja lõigata selle tükkideks, et teha puutüvesid. Vildipuude tegemise aja säästmiseks oleks kasulik omada õmblusmasinat.

Scandinavian Christmas Tree Ornaments

Idee võib olla ka tavapäraste jõuluehete isikupärastamine, need värvilised plastpallid, mida igaüks oma kuuse külge riputab. Kui eelistate midagi lihtsamat ja Skandinaavia võlu, võiksite selle asemel kasutada puidust palle. Teil on mitu võimalust. Võite panna mitu palli nöörile kokku ja teha minipärja või kasutada neid eraldi, kas niisama või värvi sisse kastatuna. Mõlemal juhul saate kenad Skandinaavia jõuluehted.

Make a Giant Christmas Countdown Tag

Saabub aeg, mil tead, et jõulud on kohe-kohe käes ja kõik hakkavad lugema päevi, mil lõbu algab. Saate muuta selle kaunistuseks. Me räägime jõulude loendussildist. See võib olla lõbus kaunistus nii koju kui ka kontorisse. See on see, mida vajate: eriti suurt viimistlemata puidust silti (puutükist, mille saate ise lõigata), punast värvi, musta tahvli vinüüli ja valgeid kleebiseid.

DIY Christmas Topiary From A Basic Tomato Cage

Kas soovite tuua oma koju jõuluhõngu või meisterdada midagi armsat verandale? Kuidas oleks jõulude topiaariga? Meil on selleks ideaalne õpetus. See hõlmab aeda tomatipuuri, ämbrit, hunnikut jõulupuu oksi või kunstlikke rohelisi vanikuid, kui soovite, et see oleks korduvkasutatav, ja mõnda männikäbi. Kopp on konteiner, mis hoiab topiaari ja rohelus on kinnitatud puuri külge, kuni see katab selle täielikult. Männikäbid võib jätta nii nagu nad on või värvida.

Dreamy Christmas Chandelier

Meil on veel üks idee, mis laseb sul oma koju jõululõhna tekitada: kuuseokstest, nöörist ja metalltraadist valmistatud jõululühter. Ilmselgelt peab alustuseks olema lühter või ripplamp. Teete jämedast metalltraadist kaks ringi ja suure kaunistate kuuselõikega. Peate siduma väiksema ringi ümber valge villase või nööri ja lõigake need kindlasti sama pikkusega. Seejärel ühendate kaks ringi traadiga ja riputate oma uue lühtri kaunistuse, asetades valgusallika keskele.

Christmas Felt Leaf Wreath 1

Varem mainitud kuuselühter näeb välja nagu pärg ja see inspireeris meid jagama teiega teist toredat projekti: vildist lehepärja. Millegi sellise valmistamiseks on vaja rohelise erinevates toonides vilti, traati, nõela ja tikkimisniiti ning kuumliimipüstolit. Kõigi nende lehtede lõikamine ja pärast seda kokku õmblemine võtab natuke aega, nii et mine otsi endale film, mida selle aja jooksul vaadata. Saate oma tööd lihtsustada, kui liimite vildist lehed tasasele pärjavormile. See võib olla valmistatud papist, puidust või mis tahes muust praktilisest variandist.

DIY Modern Wooden Christmas Trees

Meile meeldivad lihtsustatud jõulupuud ja need vineerist on päris vahvad. Et moodsad jõulupuud oleksid nii armsad kui need, vajate seda vineeri, saage ja värvi erinevates värvides, mis teile meeldivad. Joonistage pliiatsiga puude kuju, muutes selle võimalikult lihtsaks ja lihtsaks lõigata. Kasutage saega puude kahekaupa välja lõikamiseks, servade lihvimiseks ja pilude lõikamiseks (üks puu allosas ja teine teise otsas. Pange tükid kokku. Ärge unustage neid värvida .

Festive Felted Christmas Star Banner

Iga jõulupuu vajab tähte, kuid see ei pea tingimata olema selle tipus. Stiilne alternatiiv võib olla tärniga bänner, mille saate puul kuvada kõikjal, kus soovite. Võime teile öelda, mida sellise kaunistuse tegemiseks vajate. Nimekirjas on viltkangas, puuvillane niit, tähemall (selle saab ise teha), nõel ja lõng. Lõigake välja hunnik vildist tähti ja nöörige need seejärel bänneriks. Veenduge, et see sobib teie jõulupuuga.

DIY Mini Yarn Christmas Trees

Kas pole need pisikesed jõulupuud imearmsad? Need on ideaalsed kamina või laua kaunistused. Nende minilõngapuude valmistamiseks vajate hunnikut erinevatest rohelistes toonides (või mis tahes muus teie eelistatud värvitoonis) lõnga, lillelist traati, superliimi ja veinikorke või puidust tüübleid. Nende puude valmistamine on lihtsam, kui arvatavasti ette kujutate. Lihtsalt võtke lõnga ja keerake see ümber oma sõrmede, libistage see välja, seejärel võtke pooleks painutatud traadijupp ja libistage see üle lõnga. Keerake seda lõnga kinnitamiseks ja kännu loomiseks, mille peate tüüblisse (või korki) sisestama. Lõpus lõigake lõng puukujuliseks.

Terrarium Ornaments for Christmas Tree

Jõulupuuehete isikupärastamiseks on palju lahedaid ja originaalseid viise. Näiteks saate teha mini terraariumi kaunistusi. Teil on vaja hunnikut läbipaistvaid klaasist kaunistusi (mida suurem, seda parem), väikest lehtrit, kuiva mulda, sammalt, sukulente (või muud rohelust) ja linti või nööri. Võite lisada ka väikeseid veerisid ja muid asju, mis teie arvates projekti jaoks sobivad.

Mason Jar Lid Wreaths

Mõned armsad minipärjad võivad ka teie jõulupuul ilusad välja näha. Võite teha mõned müüripurgi rõngad. Teil on vaja kuumliimipüstolit ja lõnga, nööri, niiti või muud, mida saate rõngaste ümber keerata. Nende riputamiseks võite kasutada õngenööri. Nende müüripurkide rõngaspärgade valmistamine on üsna lihtne, eriti kui olete selle tehnikaga juba tuttav.

Shadowbox Christmas Ornament Tutorial

Nüüdseks on sul ilmselt päris hea ettekujutus, kuidas sel aastal oma jõulupuud kaunistad. Aga kuidas on lood ülejäänud majaga? Meil on ka selleks mõned ideed. Näiteks vaadake meie õpetust shadowboxi jõuluehete kohta. Põhimõtteliselt on need varjukastid, mis on täidetud selliste asjadega nagu männikäbid, kuuseehted ja muud pühadeteemalised esemed. Saate neid kuvada seintel või riiulitel.

Striped Multi Scented Christmas Candles 1

Neid jõululõhnalisi küünlaid on üsna lihtne valmistada ja saate neid kinkida või kasutada jõulude toomiseks oma koju. Küünalde valmistamiseks vajate klaaspurke (või muid väikeseid anumaid), sojavahahelbeid, küünlatahti, eeterlikke õlisid (soovitame piparmünti, teepuud või kaneeli), värvipliiatsid, liimi ja bambusvardaid.

DIY Christmas Mobile For Your Windows

Jõulumobiil on veel üks stiilne kaunistus, mida saate sel hetkel oma kodus kuvada. Kui asendada väike kuuseoks millegi muuga, võib sellest saada aastaringne kaunistus. Igal juhul on selle käsitöö jaoks vaja järgmist: suured puidust rõngad (nagu kasutatakse kardinate riputamiseks), väikesed messingist rõngad (ka kardinate jaoks), väikesed kuuseoksad, puidust helmed ja nöör.

Pretty Table Setting Idea For Christmas

Äsja mainitud mobiili valmistamiseks vajalikud tarvikud on ka enam-vähem need, mida on vaja nende stiilsete lauakatmise kaunistuste tegemiseks. Igaüks neist on valmistatud puidust rõngast, metallrõngast, metalltraadist ja pisikesest rohelisest oksakesest. Disain meenutab pärgi ja sobib hästi minimalistlike ja neutraalsete värvidega lauaseadetega. Näiteks valge laudlina oleks hea valik.

Marbled Christmas Crackers

Kas olete kunagi valmistanud jõulukreekereid (või poppereid)? Need on need konfetiga torud, mis on tavaliselt pidudel populaarsed. Näitame teile, kuidas valmistada marmorist jõulukreekereid. See on tegelikult päris lihtne. vaja on A4 paberit, ühekordset plekki, krõpsu, papptorusid (tp omad sobiksid hästi), tugevat liimi, nööri, küünelakki ja varrast. Kõige lõbusam osa on paberi värvimine nii, et see näeks välja nagu marmor.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook