DIY kana traatraam armsa nöörilillega

DIY Chicken Wire Frame With A Cute Twine Flower

Paljud isetegemisprojektid ja käsitöö põhinevad loovusel. Loomingulise olemise üks osa on võime mõelda raamidest välja ning kasutada lihtsaid ja igapäevaseid esemeid uuel ja huvitaval viisil. Näiteks pildiraam on palju mitmekülgsem, kui arvate. Saate muuta kauniks ja ainulaadseks kaunistuseks, kui teete selles paar muudatust. Kui olete lõpetanud, on teil armas kanatraadist raam, mida saate hoida oma laual või kuskil mujal oma kodus eksponeerida.

DIY Chicken Wire Frame With A Cute Twine Flower

Kana traatraami valmistamiseks vajalikud materjalid:

puitraam värvipintsel kanatraadi tangid mini pesulõksud nöör helesinine akrüülvärv käärid kuumliim liim dekoratiivteip

Kana traatraami meisterdamine: samm-sammult juhend

1. samm: valmistage materjalid ette

Alati on kasulik koguda kokku kõik projekti jaoks vajalikud tarvikud, enne kui hakkate sellega tegelikult tegelema. Organiseeritus aitab teil asjadega kursis olla ja annab parema ettekujutuse sellest, mis ees ootab. Valisime raami värvimiseks helesiniseks, kuid nagu alati, saate soovi korral valida mõne muu värvi.

DIY Chicken Wire Frame materials

2. samm: eemaldage kate

Enne millegi muu tegemist eemaldage puitraamilt alus. Teil pole seda vaja ja saate selle kõrvale jätta ja kasutada mõnes teises projektis. Eemaldage see õrnalt, et te raami ei kahjustaks.DIY chicken wire frame 1

DIY chicken wire frame 2

DIY chicken wire frame 3

3. samm: värvige raam

Järgmine asi, mida peate tegema, on raami värvimine. Kui te ei soovi kätele värvi saada, hankige paar kindaid. Seejärel alustage kogu raami esiosa värvimist ja veenduge, et värvite ka sise- ja välisservad. Kui esimene kiht on kuivanud, jätkake ja kandke teine värvikiht. See annab teile kena ja sileda katvuse ilma puudusteta.

DIY chicken wire frame 4

DIY chicken wire frame 5

DIY chicken wire frame 6

DIY chicken wire frame 7

DIY chicken wire frame 8

DIY chicken wire frame 9

4. samm: lõigake kanatraadist tükk uue aluse jaoks

Oodake, kuni teine värvikiht on ilus ja kuiv, seejärel keerake raam ümber ja asetage sellele kanatraat. Lõika see tangidega, et teha raamile uus alus. Lõika kanatraadist tükk, mis mahub tihedalt raami sisse ilma liiga välja venimata.

DIY chicken wire frame 10

DIY chicken wire frame 11

DIY chicken wire frame 12

DIY chicken wire frame 13

DIY chicken wire frame 14

DIY chicken wire frame 15

DIY chicken wire frame 16

5. samm: liimige kana traat raami külge

Järgmine samm on kana traadi tagakülje liimimine raami külge. Ühendage kuumliimipüstol vooluvõrku ja laske sellel kuumeneda, seejärel kandke raami siseserva ümber väikesed kuumaliimi tilgad ja seejärel lisage peale kanatraadi tükk. Lisage aluse kinnitamiseks rohkem liimi ja veenduge, et see oleks kenasti keskel. Laske liimil kuivada.

DIY chicken wire frame 17

DIY chicken wire frame 18

DIY chicken wire frame 19

DIY chicken wire frame 20

DIY chicken wire frame 21

DIY chicken wire frame 22

6. samm: värvige kana traat

Kasutage oma pintslit ja osa akrüülvärvi jääkidest, et värvida kana traadi aluspind nii, et see sobiks raamiga. Ärge kiirustage protsessi ja veenduge, et katate kõik nurgad ja kõik osad. Seejärel pange raam kõrvale ja laske värvil veidi kuivada. Vahepeal saate jätkata projekti järgmise sammuga.

DIY chicken wire frame 23

DIY chicken wire frame 24

7. samm: tehke väike nöörilill

Kuni ootate värvi kuivamist, võite töötada väikese nöörilillega. Võtke nöörijupp ja pange sellele natuke kuuma liimi, seejärel tehke väike kroonlehte meenutav aas. Lisage veel üks tilk liimi ja teine kroonleht ning jätkake, kuni olete lille lõpetanud. Proovige muuta kroonlehed sümmeetriliseks, kuid ärge muretsege, kui lill ei näe lõpuks täiuslik välja. Kui olete valmis, lõigake üleliigne nöör ära.

DIY chicken wire frame 25

DIY chicken wire frame 26

DIY chicken wire frame 27

DIY chicken wire frame 28

DIY chicken wire frame 29

DIY chicken wire frame 30

DIY chicken wire frame 31

8. samm: asetage lille keskele väike pärlihelmes

See samm on valikuline. Võite jätta oma nöörilille selliseks, nagu see on, kuid võite lisada keskele ka väikese pärlihelme, et anda sellele pisut rohkem detaile. Selleks saate kasutada ka muid elemente, näiteks väikest nuppu. Lihtsalt vaadake ringi ja vaadake, mida leiate.

DIY chicken wire frame 32

DIY chicken wire frame 33

9. samm: kaunistage raami ülemine ja alumine osa teibiga

Projekt on peaaegu valmis. Kõik, mida pead tegema, on anda sellele viimane lihv. Võtke oma dekoratiivteip ja asetage osa raami üla- ja alaossa. Sõltuvalt sellest, millist tüüpi teipi te kasutate, saate kujundust veidi muuta ja proovida erinevaid mustreid.

DIY chicken wire frame 34

DIY chicken wire frame 35

DIY chicken wire frame 36

DIY chicken wire frame 37

DIY chicken wire frame 38

DIY chicken wire frame 39

10. samm: lisage vasakus ülanurgas lill

Viimane samm on võtta varem valmistatud nöörlill ja liimida see raami vasakusse ülanurka. Tegelikult saate selle paigutada kuhu iganes soovite ja võite soovi korral isegi rohkem lilli teha. Kui see on tehtud, olete valmis oma uuele raamile väikese pildi riputama minipesulõksude abil.

DIY chicken wire frame 40

DIY chicken wire frame 41

DIY chicken wire frame 42

DIY chicken wire frame 43

 

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook