Ideed 2023. aasta sügiseks veranda esiküljele

2023 Fall Front Porch Spruce-Up Ideas

Kui lehed hakkavad muutuma sügise maalähedaste varjunditega, pöördume meie peasesse selle poole, kuidas muuta meie esiukse sissepääs 2023. aasta sügiseste parimate verandaideedega. Need näpunäited annavad teile suurepärase võimaluse tõsta oma äärekivi atraktiivsust. sügishooaeg.

2023 Fall Front Porch Spruce-Up Ideas

Mõned neist ideedest on kallimad kui teised. Mõne idee jaoks saab materjale hankida kohustavast põllust, tagahoovist või käsitöövarustuse kapist. Teie kuva ei pea mõõtma teie eelarvega.

Kui teil on aega, energiat ja loovust, saate luua imeilusa sügisekspositsiooni, kasutades selleks tooteid, mida emake loodus pakub. Alates eelarvesõbralikest ideedest kuni keerukamate valikuteni – siin leidub igaühele midagi.

Ideed 2023. aasta sügiseks

Valige üks või kaks sügisest veranda ideed, et lihtsalt hooajale viidata, või lisage mitu võimalust keerukama kuva jaoks. Olenemata teie lõplikust kujundusest peaks seda olema lõbus luua ja see peaks teid rõõmustama kogu hooaja vältel.

1. Pumpkin Topiary

Pumpkin TopiaryGarden Tech aiandusteenused

Looge oma välisukse kaunistamiseks oma kõrvitsatoopia, asetades mitmes suuruses kõrvitsaid üksteise peale. Valige põhja jaoks suurim kõrvits ja muutke suurust ja värvi alt ülespoole. Lisage tüüblivarras, et luua oma topiaarile stabiilsus. Disaini jaoks võite kasutada ehtsaid või kunstkõrvitsaid.

2. Sügislehtede vanik

Lauren Gutierrez

Looge sügislehtede pärg, mis annab teie välisuksele värvi kogu hooajaks. Kasutage kunstlikke sügislehti või päris lehti, mille olete kokku korjanud, ja õmblege need või liimige need nöörile. Tõelised lehed tõmbuvad kokku ja kuivavad, nii et kõige parem on kujundada pärg pärislehtedest sellise sündmuse lähedal, et need näeksid välja parimad. Kui soovite kasutada kunstlehti, otsige kõige klassikalisema välimuse jaoks võimalikult realistlikke võimalusi.

3. Valige mittetraditsioonilised sügisvärvid

Opt for Non-Traditional Fall ColorsEluaia maastikukujundus

Oranž domineerib enamiku sügiskujunduste värviskeemis, kuid on ka palju muid värve, mis loovad sügiseks kaunid värvipaletid. Otsige kõrvitsaid ja kõrvitsaid, mis on kahvatukollased, sügavrohelised, tume virsikuvärvi, valged ja helesinised. See värvilahendus loob suurepärase aluse sügislilledele ja kaunistustele.

4. Kõrvitsad ja kõrvitsad aknakastides

Pumpkins and Gourds in Window BoxesRikki Snyder

Kasutage kõrvitsaid ja kõrvitsaid, et kihtida olemasolevatesse aknakastidesse, mitte eemaldada seal olevaid taimi. Oranžid kõrvitsad sobivad suurepäraselt avalduste tegemiseks, kuid kasutage muid sorte, kui need töötavad paremini olemasolevate lillede ja taimedega.

5. Lihtne sügispärg

Simple Fall WreathKaks inspireerivad sind

Kõigil pole aega ega energiat, et oma hooajalise veranda sisekujundusega kõik välja minna. Sel juhul vali oma välisukse kaunistamiseks klassikaline, kuid elegantne sügispärg. Hooaja vaimus sisseelamise eest, säilitades samal ajal kaine mõistuse, saate ikkagi punkte.

6. Värvilised emmed

Colorful MumsGreenhaven Landscapes Inc

Säravate värvidega krüsanteemid on kõikjal sügishooajal. Kasutage seda oma eeliseks, ostes mitu erinevat värvi varianti ja koondades need suurtesse urnidesse, et luua dramaatiline veranda paigutus. Soovi korral saate oma konteineritele kõrgust anda dekoratiivkõrrega, nagu sinine kaerahein, punane purskkaevuhein või suleroohein, või luua luuderohi või roomava jenni abil laialivalguva efekti. Võite ka emmed ise istutada. Mõlemal juhul avaldavad teie potid teie esiku verandale hämmastavat visuaalset mõju.

7. Uuendage oma veranda istekohti

Give Your Porch Seating a RevampGrace Kodusisustus

Läbi pikkade suvepäevade verandal istumine on üks hooaja rõõme, kuid aastaaegade vaheldumise nautimine õues on imeline ka sügisel. Kasutage sügishooaja algust, et oma õues istumiskohal pehme sisustus ümber kujundada. Mõne sügisvärvi valiku jaoks vahetage paar padja välja. Lisage mõned soojad tekid, kui ööd muutuvad jahedaks.

8. Kõrvitsad lillekonteineritena

Pumpkins as Flower ContainersAeglased lilled

Sügislilled, nagu krüsanteemid, tsinniad ja astrid, on mõned sügishooaja lilleseadete suurepärased võimalused. Kasutage keskmisi kuni väikeseid kõrvitsaid ja kõrvitsaid värviliste anumate jaoks lillede jaoks, et suurendada nende hooajalist atraktiivsust. Paigutage need oma trepi äärde, et luua dramaatiline väljapanek elegantseks sügisõhtuks oma sõpradega.

9. Mittetraditsioonilised nikerdatud kõrvitsad

Non-Traditional Carved PumpkinsAia lood

Meile kõigile meeldivad nikerdatud jack-o'-laternate naeratavad näod, kuid täiskasvanud väljapaneku jaoks valige ebatraditsiooniline nikerdatud kõrvitsakujundus. Kõrvitsad teevad vapustavaid valgusteid, mis on valgustatud kas küünalde või LED-tuledega. Valige lihtne, kuid kõikehõlmav nikerdatud disain, mis annab teile kõige dramaatilisema valgustusega ekraani.

10. Lihtsad kujundused väikestele verandadele

Simple Designs for Small PorchesOaasi arhitektuur

Paljud eesmised verandad koosnevad vaid lihtsast nõlvast, mis viib välisukseni. Selle veranda stiili puhul võib vähem olla rohkem. Proovige lihtsat ja sümmeetrilist kujundust, kasutades värviliste mummidega konteinereid. Võite otsustada kujundust rõhutada mõne kõrvitsa või uksepärjaga, kuid mõlemal juhul pakuvad emad kogu vajaliku värvi.

11. Hoidke see ühevärvilisena

Keep it MonochromeM Maja arendus

Oranž on traditsiooniline sügisvärv ja see sobib suurepäraselt selle lihtsa valge talumaja verandaga. Korrigeerige oma oranžid toonid kõige nüansirikkama välimuse saamiseks, sealhulgas tume virsik, sügav rusikas ja elav oranž. Erinevate tekstuuride segamine annab teie disainile ka sügavuse.

12. Värvige oma veranda istmed üle

Repaint Your Porch SeatingKõik Kodu

Viige oma veranda istmetele nägu, kattes see silmatorkava sügisvärviga. Kasutage dramaatilise avalduse tegemiseks erksat värvi. Mööbli värvimine on lihtne nädalavahetuse töö, nii et vahetate seda hooaja lõpus või lasete oma verandal pimedatel talvekuudel värvida.

13. Looge oma kõrvitsaplaaster

Create Your Own Pumpkin PatchRikki Snyder

Verandad, millele on kinnitatud pikk jalutuskäik, sobivad ideaalselt mitmesuguse kuju ja suurusega kõrvitsate kihistamiseks. See ei pea olema sümmeetriline kujundus, kuid isegi "looduslik" kujundus nõuab teatud planeerimist. Püüdke mitte rühmitada sarnaseid suurusi. Selle asemel loob kõrvitsate suuruse ja kuju kihilisus mööda kõnniteed juhusliku ja mitmekesise välimuse, mis on tavaline loodusmaailmas.

14. Kasutage konteinerite täitematerjalina dekoratiivset lehtkapsast ja kapsast

Use Ornamental Kale and Cabbages for Container FillersVäikeste haljastus

Teine võimalus oma anumatele ja sügisese hooajalise värvi lisamiseks on kasutada dekoratiivkapsast ja lehtkapsast koos lilledega või nende asemel. Need uhked taimed on jaheda aastaaja biennaalid, kuid enamasti kasvatatakse neid üheaastastena. Otsige kapsast ja lehtkapsast erinevates värvides, sealhulgas rohelises, valges, roosas ja lillas. Need kestavad teie sügisaias või konteinerites, kuni ilm hakkab külmaks minema.

15. Lisage kõrgust maisivartega

Add Height With Corn StalksJulie Ranee fotograafia

Maisivarred on suurepärane viis välisukse raamimiseks, piirde vooderdamiseks või veergude mähimiseks dramaatiliseks sügisekspositsiooniks. Lõigatud maisivarred on atraktiivsed ka konteinerites, et lisada dekoratiivsetele rohuväljapanekutele sarnase kõrgust.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook