Isikupärastage oma mööbel käsitsi valmistatud sahtlitõmbega

Personalize Your Furniture With Handmade Drawer Pulls

Sahtlitõmbed on pisiasjad, mis muudavad kummuti või kapi teistest sarnase kujundusega silmapaistvaks. Need on ka suurepärane ja lihtne viis mööblieseme isikupärastamiseks või vana mööbli taaselustamiseks. Parim asi nende juures on see, et saate neid kodus valmistada, kasutades palju huvitavaid meetodeid ja materjale. Kui vajate inspiratsiooni, vaadake lihtsalt järgmisi näiteid. Need viivad teid kindlasti õigele teele.

Personalize Your Furniture With Handmade Drawer Pulls

Vaadake Themerrythoughtis esitletud kummutit, et näha, kuidas tee äärest leitud vana mööblieseme saab stiilsete nahast sahtlitõmbega ellu äratada. Kõigi sahtlite jaoks peaks piisama nahast vööst. Nii et uurige ja lõigake see tükkideks. Seejärel kinnitage uued nahktõmbed naeltega sahtli esikülgede külge.

Hand painted door knobs

Nupud on ka hea valik. Võite minna kohalikku riistvarapoodi ja hankida mõned lihtsad puidust nupud, nagu Thecraftedlife'i omad, ja seejärel saate neid värviga kaunistada. Võimalusi on sel juhul palju. Saate värvida terve nupu või ainult selle osad. Samuti saate neile midagi armsat joonistada väga õhukese pintsliga.

Gold and pink drawer knobs

Veel ühe suurepärase projekti, mis näitab, kuidas värvida lõpetamata puidust nuppe, leiate Designlovefestist. Siin on asjad, mida lisaks nuppudele vajate: veidi kuldset pihustusvärvi, erinevat värvi käsitöövärvi, pintslit, pihustatavat lakki ja maalriteipi. Kinnitage välisserv kleeplindiga ja asetage ülaosale nurga all tükk teipi. Värvige nupp kullavärvi pihustiga, eemaldage teip ja asetage teine tükk teise nurga all. Katke kuldne ala teibiga. Värvige tühi osa erineva värviga.

custom drawer knobs

Lihtsaid puidust nuppe saab isikupärastada mitmel huvitaval viisil. Näiteks rakenduses Infarrantlycreative kuvatava projekti jaoks vajate praimerit, modikarpi, värvi, pintslit ja teipi. Kõigepealt värvitakse nupud valgeks. Seejärel teibitakse küljed ja pool ülaosast ära ning ülejäänud osa värvitakse teist värvi. Seejärel tihendab värvi kiht mod podge'i. Saate lisada ka viimistluse, näiteks numbri või väikese kujutise, mis on prinditud pehmele paberile.

Geometric drawer knobs

Soovi korral võid nupud isegi nullist ise teha. Teie parim valik sel juhul oleks ahjus küpsetatud savi. Nii et hankige oma valitud värvi savi ja alustage nuppude vormimist. Vaja läheb ka odavaid lameda peaga sahtlitõmbeid, kruvisid ja seibe ning nuga. Projekti samm-sammult õpetuse leiate saidilt Stuffstephdoes. Siin näidatud nupud on geomeetrilise kujundusega.

Gold clay knobs

Savinuppe on tegelikult üsna lihtne teha ja need võivad võtta mis tahes kuju, mida soovite. Õhukuiv savi on hea valik, nagu on näidatud jaotises Delineateyourdwelling. Muud vajalikud tarvikud hõlmavad võinuga, nupu riistvara ja kuldset pihustusvärvi. Esmalt tuleb olemasolevad nupud saviga katta. Laske savil kuivada ja seejärel kasutage võinuga, et anda sellele soovitud kuju. Lõpus värvige uus nupp pihustusvärviga.

Gold animal drawer knobs

Samuti saate teha sahtlitõmbeid asjadest, mis teil juba majas on. Näiteks kasutage mõnda plastist mänguasju, nööpe, ehteid ja palju muud. Oletame, et otsustate kasutada armsaid mänguasju. Nende sahtlitõmbeks muutmiseks vajate pihustusvärvi, liimi, riidepolte, seibe ja mutreid. Kõigepealt peate kindlaks määrama, milline külg on esiosa, puurige mänguasjasse auk, värvige see ja sisestage auku polt, lisades lõpus veidi liimi. Seejärel saate selle sahtli külge kinnitada. {leitud korterteraapiast}.

Kids cars used like drawer pull

Kui soovite lastetoa kummutit kuidagi isikupärastada, saate mõne mänguauto muuta sahtlitõmbeks. Igal neist võib olla erinev värv. Kõik, mida sellise projekti jaoks vajate, on mõned kruvid, seibid ja tegelikud autod. See on tegelikult väga lihtne. Puurige autosse kruvi ja lisage see siis lihtsalt sahtlisse.

Wine cork drawer knob

Taaskasutus võib olla ka lõbus. Selle all peame silmas seda, et tegelikult saab šampanjakorke muuta sahtlinuppudeks. Teil on vaja pikki teravate otstega kruvisid. Sisestage kruvid läbi sahtlis oleva augu terava otsaga väljapoole. Torgake sellega kork läbi ning keerake ja lükake kork kruvile, kuni see on tihedalt vastu sahtli esiosa. Soovi korral võid korgid ka värvida või kaunistada. {leitud saidilt learning.winecoolerdirect}

DIY stone beach cabinet knobs

Sahtlinuppe saab valmistada paljudest asjadest, sealhulgas kividest. Näiteks võite kasutada mõnda ilusat kivi, mille olete leidnud rannast või mujalt. Et teada saada, kuidas neid stiilseteks nuppudeks muuta, vaadake Hometalki juhiseid. Kõigepealt tuleb kivid puhastada. Seejärel tuleb igasse neist augud puurida. Pärast seda kinnitage need nuppude külge liimiga ja lisage kiht läbipaistvat lakki.

Stone inspired drawer knobs

Ka jõekivid töötavad. Neid peaks olema üsna lihtne leida, kuid soovi korral võite neid ka osta. Igal juhul lihtsalt puhastage need ja soovi korral värvige või kaunistage, kuidas soovite. Seejärel liimige poldid kivide külge ja laske liimil üleöö kuivada. Seejärel saate need paigaldada kapi sahtlitele. Kui vajate lisateavet või juhiseid, vaadake Lilliedale'i.

Crystal drawer knobs

Kivide asemel võiks kasutada ka kristalle. Neid saab poltide ja mutritega ning läbipaistva epoksiidiga muuta nuppudeks. Võite proovida leida mõningaid kristalle kohalikust kunstitarvete poest. Kastke poldi lame ots liimi sisse ja asetage seejärel kristallile. Laske liimil kuivada. Kui kõik uued nupud on valmis ja liim kuivanud, saate need paigaldada. {found on freepeople}.

Faucet handle knob

Kui eelistate tööstuslikku välimust, võite oma vanad sahtli nupud asendada millegi sarnase rosett-segisti käepidemetega. Need leiate kohalikust riistvarapoest. Pärast mudeli valimist viige need koju ja värvige pihustusvärviga. Lisage mutrid ja kruvid ning muutke need kummuti, kapi või mõne muu mööblieseme jaoks, millel on sahtlid, sahtlinupud. Leidsime selle huvitava idee Witandwhistle'ist

Copper drawer pulls

Veel üks armas ja väga lihtne variant kauni tööstusliku välimuse saamiseks on kasutada sahtlitõmbluste tegemiseks vasktorusid. Teil on vaja õhukest vasktoru, torulõikurit, pakki vasest kellahoidjaid, vasest libisemiskorgi liitmikke, epoksiidi, mutreid ja polte ning kruvikeerajat. Mountainmodernlife'ist leiate huvitavaid disainisoovitusi. Saate teha sahtlitõmbed nii laiaks, kui soovite. Samuti saate neid pihustusvärviga värvida.

Tree branch drawer pull

Kui te pole veendunud, et teie kummutile sobib tööstuslik välimus või eelistate lihtsalt midagi maalähedasemat, proovige Hollydol pakutavat ideed. Siin toodud sahtlitõmbed on valmistatud puuokstest ja on tõeliselt võluvad. Võite oksi värvida või lasta neil oma loomulikku värvi näidata. Nende välimuse kohandamiseks saate kasutada ka teipi. Nende kinnitamine sahtlite külge on tõesti lihtne ja protsess sarnaneb kõigele muule seni kirjeldatule.

DIY Dresser Makeover with a Stenciled Top

Vintage võtmetest saab teha imelisi sahtli käepidemeid, andes kummutile müstilise ja ainulaadse välimuse. Need näevad võluvad välja sellisel valgel kummutil, nagu see on Homedepotis. Saate neid vahetada disainiga kaasas olevate väiksemate sahtlite jaoks lihtsate nuppudega. Saate seda ideed rakendada paljudes teistes projektides. Siin esitletud kummutil on ka šablooniline ülaosa, mis näeb suurepärane välja. Saate selle funktsiooni lisada ka oma kummuti ümberehitusprojektile.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook