Juhend antiikse kirbuturul ostmiseks

How To Guide For Antique Flea Market Shopping

Antiikne kirbuturg pakub hämmastavaid üllatusi. Parimate tulemuste saamiseks unikaalset kodukaunistust otsides minge välja ja otsige vanamoodsalt. Leiate mitmesuguseid antiigimüüjaid, kes müüvad peaaegu kõike, mida saate oma koju ette kujutada.

How To Guide For Antique Flea Market Shopping

Paljud antiigiturud on avatud aastaringselt. Siiski on oluline enne kõnniteele jõudmist veidi uurida. Antiikesemete jahtimine on seiklus ja nagu iga teekond, on ka asju, mida peate enda kaitsmiseks teadma.

Kuidas antiikkirbuturult oste teha

Võib-olla on see tundmatu ajalugu või tunne omamisest esemest, mis oli kunagi teise inimese aare. Võib-olla seletab see, miks mõned ettevõtted on spetsialiseerunud uute nostalgiliste välimusega tükkide valmistamisele.

Vintage tükid ei pea olema kallid antiikesemed, et teie kodu interjööri elegantsi lisada. Leiate mõned parimad esemed kirbuturgudelt, segamüügilt või päästeaedadest. Siiski ärge kartke mõelda kastist väljapoole.

Mõned antiikesemed nõuavad kujutlusvõimet ja küünarnukimääret, et need sobiksid teie kodu sisekujundusega. Võite leida midagi, mis teile meeldib, kuid te ei tea, kuidas seda oma kodus kujundada.

Ideid antiikkirbuturul navigeerimiseks

Enne ostlemist vaadake neid erinevaid viise, kuidas kirbuturu aardeid oma sisekujundusse lisada. Asjade lihtsamaks muutmiseks oleme koostanud ideede loendi, kuidas kirbuturul sisseoste teha.

Vintage kohvrid

Showcase a Vintage Suitcase

Kaasaegne reisimine on viinud vanamoodsad kohvrid pööningutele või prügikastidesse. Erinevalt näiteks 1920. aastate kohvritest on tänapäeval pagasi puhul tegu tõhususe ja stiiliga.

Teil ei teki probleeme kirbuturu leidmisega, kus saate antiikset pagasit osta või müüa. Küll aga tasuks endalt küsida, et kes see ikka tahab lennujaamast läbi joosta kohvriga, millel pole rattaid? Ja enne kui selle välistate, pidage meeles, kuidas reisikohvritel on suurem salapära kui teistel vanaaegsetel tükkidel.

Üks asi, mis vanaaegsete pagasitükkide puhul on lõbus, on see, kuidas neid saab tarvikutena virna panna või väikeste esemete hoiustamiseks, mida harva kasutate. Mõningaid vanu kõva küljega mudeleid saab eksponeerida avatuna ja muuta baariks, teekäruks, istutusaluseks või muuks koduaksessuaariks.

Vanad kuulutused

Highlight an Old Advertisement

Oleme näinud vanu raamitud reklaame, mida kasutatakse kunstiteosena, kuid kui leiate puidust tüki või muud tüüpi kaubamärgiga eseme, muutke see dekoratiivsildiks või kandikuks. Mõned on muutnud vanaaegsed märgid ka juhuslikeks lauadeks, kohvilaudadeks või muudeks väikesteks koduesemeteks.

See on üks näide sellest, kui teie kujutlusvõime võib sõltuvalt nende kujust, suurusest ja seisukorrast luua uusi viise nende tükkide kasutamiseks.

Orgaaniline sisekujundus

Add Organic Elements

Vintage tükke saab kombineerida taimede või orgaaniliste materjalidega, nagu kuivatatud rohi, lilled ja oksad. Siin kasutatakse vana aknaraam ümber. Selle asemel, et seda peegli või kunstiga kasutada, on see ühendatud kuivatatud puuvillaste vartega.

Teised näited, mida saate kasutada, on samblaseaded, tekstiilid või pärjad. Leidke midagi, mis sobib teie sisekujundusega, ja ühendage see vanaaegse esemega millekski erinevaks.

Vana Uuega

Mix it Up with Something New

Kui samas ruumis on liiga palju vintage sisekujundust, näeb see välja nagu edasimüügipood. Soovite mängus hoida piisavalt värskeid ja uusi elemente, et see tunduks ajakohane. See muretu laud ja vasest anumad on tõepoolest vanaaegsed, kuid ottomanide lisamine toetab elavat teemat.

Kuigi keskel olev on vaipkotti stiilis katte tõttu rohkem vintage-hõnguline, teevad kaks säravat seda moes. Iga element, mis näeb välja uus, olgu selleks vaip, diivan või külgtool, hoiab ära vanaaegse ülekoormuse.

Arhitektuurne päästmine

Use Architectural Salvage

Arhitektuurne päästmine on populaarne kodukaunistamise funktsioon. Mõningaid vanade tükkide detaile ei leia enam ja hästi kulunud, hästi keeratud minevikust pärit tükil on vaieldamatu võlu. Kui teile meeldib seda tüüpi sisekujundus, leiate selliseid esemeid kogumisobjektide kirbukalt.

Suure või väikese arhitektuurielemendi lisamine sisekujundusele tekitab visuaalset huvi. Mõningaid tükke müüakse komplektidena, mis tähendab, et kui soovite mõnda elementi korrata näiteks kapi peal või ukseavade ümber, on see lihtne teostada.

Klassikalised valgustid

Give New Life to Old Lighting Fixtures

Valgustid lisavad teie ruumile visuaalset huvi. Paljud vintage-seadmetele iseloomulikud kujundid ja stiilid on haruldased. Võimalik, et peate selliseid esemeid otsima Interneti-kirbuturult.

Olenemata sellest, kas teile meeldib erinevate valgustite kulunud välimus või soovite neid kaunistada uue värvikihi või kristallide ja kullaga, on see teie üleskutse. Mida me kindlalt teame, on see, et teil on ainulaadne tükk, mis lisab teie tuppa šiki hõngu.

Teki kodukaunistus

Add Quilts

Tekid on seotud kantri stiilis sisekujundusega, eriti vintage tekid. See on aga sisekujunduse kitsas vaatenurk. Need vanemad tekstiilid lisasid aga võlu ja need, mida on parandatud, võib-olla isegi rohkem.

Saate neid võrrelda vanaaegsete kohvritega, mis panevad teid mõtlema, kus nad on olnud ja milliste seikluste tunnistajaks nad olid. Tekid tehti peredele ja need, mis olid hästi armastatud, olid pehmemad ja kulunud. Vaatamata sellele, kui leiate selle, mis teid kõnetab, võib see olla suurepärane vanaaegne seinakaunistus mis tahes stiilis, nagu on näha selles näites.

Antiiksed peeglid

Antique Mirrors

Kui leiate vana suurepärase peegli, olete saavutanud vintage jackpoti, sest need lisavad igasse ruumi uskumatult palju stiili. Meile meeldivad eriti need, mille klaas on samuti veidi vananenud, kuid isegi kui raami sees on värske peegel, on neil suurepärane stiil.

Mõned neist on suurepärases vormis ja valmis riputamiseks, samas kui teised võivad vajada väikest TLC-d, näiteks väikest remonti või värsket värvikihti. Selle ülaosas on imekaunis ja keerukas kaunistus, samas kui teised võivad olla detailides tagasihoidlikumad.

Taaskasutatav sisekujundus

Repurpose Things

Veel üks suurepärane asi vanaaegsete leidude juures on see, et saate neid uuesti kasutada. Võid džiipilt millegi sellise vana esivõre taolise otsa joosta ja mõelda, et sul poleks sellest kasu. Tegelikult on mõne modifikatsiooni ja klaasitükiga teil mitte ainult abilaud, vaid ka tõeline vestlusese teie koju või kontorisse.

Ümberpaigutamine on eriti hea, kui olete käepärast, sest need projektid nõuavad tööriistade ja värviga veidi aega ja annet. Kui arvate, et tükk on piisavalt pikk, saate peaaegu kõike, mis teile leiate ja mis teile väga meeldib, muuks otstarbeks uuesti kasutada.

Võib-olla olete kuulnud Massachusettsi Brimfieldi antiikkirbuturgudest. Kui te ei saa mõnel nende turul osaleda, vaadake nende Facebooki lehte. Leiate selliseid üksusi nagu ülaltoodud näide ja palju muud.

Omapärane voodipeats

Add a Quirky Headboard

Voodipeatsi võib olla kallis, eriti kui tegemist on dekoratiivse ja mittefunktsionaalse detailiga. Kõik sõltub välimusest, miks mitte luua voodipeatsi erinevatest materjalidest?

See kasutab kaunistamiseks ümberehitatud puitu ja mõnda vana vanaaegset riistvara, kuid saate hõlpsasti luua selle vanaaegsetest aknaluugidest, ustest või akendest. Laske oma kujutlusvõimel juhinduda ja võite saada peatsi, mis pole mitte ainult ülilahe disain, vaid ka soodne.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kuidas kirbuturud töötavad?

Kirbuturg on tavaliselt ajutine ala, mis rendib ruumi müüjatele, kes müüvad kasutatud kaupu.

Kui palju peaksite müüma kasutatud esemeid antiikkirbu turul?

Antiikeseme müümisel oleneb esemest. Iga antiik on erinev. Mõnikord on see ainulaadne üksus ja mõnikord võib see olla piiratud koguses toode. Kui te pole kindel antiigi väärtuses, küsige nõu antiigimüüjalt või laske see professionaalil hinnata.

Kui vana on antiik?

Et eset saaks antiikseks, peab see olema 100 aastat vana. Samal ajal, et eset saaks pidada vintage’iks, peab see olema 50 aastat vana. Ja et eset saaks klassikaks pidada, peab see olema vähemalt 20 aastat vana.

Mida pöörata tähelepanu antiikesemete ostmisel?

Antiikmööbli ostmisel kontrollige alati etikette. Sageli võite leida originaalse tarneaadressi või mööblitootja asukoht on tagaküljel. Järgmisena kontrollige, kas tükk vajab taastamist või uuendamist.

Millised kogumisobjektid on 2022. aastal populaarsed?

Vanad õuemööblitükid on väga nõutud. Samuti lähevad väikese majahulluse tõttu kiiresti müüki vanaaegsed köögitehnika. Väikestele majaomanikele meeldib kaunistada oma pisikesi eluruume vintage sisekujundusega.

Antiik-kirbuturu järeldus

Kirbuturg on Ameerika kultuuri oluline komponent. Mõte, et kõigil on midagi müüa, pole kunagi olnud nii ilmselge kui kirbuturult. Nädalavahetustel muudetakse Ameerika tühjad parklad veidrateks turgudeks, kus müüakse mahajäetud unistusi soodushindadega.

On lõputuid viise, kuidas kasutada oma siseruumides vintage või sajandi keskpaiga moodsaid sisekujunduselemente. Raske osa on aga leida kirbukalt midagi, mis sobib teie kodu stiiliga.

Kirbuturud ei puuduta alati vintage rõivaid. Enamik turge on avatud aastaringselt, teised aga vaid paar korda aastas. Neil on igaühele midagi, tuleb lihtsalt välja tulla ja otsida, mida tahad, ning hoida avatud meelt. Sarnaselt kunstiga on ka vanaaegses teoses midagi, mis kõnetab teid või pakub teatud veetlust.

Kui olete otsustanud, et teil see peab olema, on järgmine lõbus osa otsustada, kuidas seda kasutada. Pisut kujutlusvõimet kasutades leiate õige sisustuse. Võib-olla te ei tea seda, kuid antiikmööbliturud pakuvad lisamugavusena tasuta parkimist.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook