50 suurepärast kaasaegset valgustit 2017. aasta ICFF-ilt

50 Great Contemporary Light Fixtures from ICFF 2017

Kõigi kaasaegsete valgustusseadmetega tutvumine on rahvusvahelise kaasaegse mööblimessi üks parimaid osi ja 2017. aasta väljaandes oli palju näha. Viimastest uutest kujundustest võib leida nii klaasi, puitu, metallist portselanpaberit kui ka betooni. Siin toome teieni 50 meie lemmikvalgustit 2017. aasta ICFF-ilt.

Pablo Pardo Bola Felt on stiilne ümmargune pirn, mille peal on õhuke vilt, mis on väga šikk. Mütsilaadset varju saab igas suunas kallutada, võimaldades kasutajal valgust konkreetselt suunata. See on 2017. aastal loodud juhuslik disain, millel on palju minimalistliku disaini hõngu.

50 Great Contemporary Light Fixtures from ICFF 2017Bola sobib suurepäraselt erinevatesse ruumidesse.

Molo Urchin Lights on üks lahedamaid asju üldse. Akordioni stiilis pabermaterjal, mida Molo kõigi oma toodete jaoks kasutab, on muudetud helendavaks valgustiks, mis võib muutuda muudeks kujunditeks. Valgust tõmmates ja keerates lainetab see muudeks kujunditeks. Seda saab ka lahti võtta ja kokku voltida, kuna seda valgustab üks LED-valgusallikas.

Molo Floor Urchin LightsSiilikuvalgusti on kolmes suuruses.

Pidgeon Toe keraamika õhukestel keraamilistel ripatsitel on alustassid ja kerad, mis annavad kinnitustele mõõtmeid. Asutaja Lisa Jones teeb Oregoni osariigis Portlandi töökojas oma keraamilist loomingut, mis ulatub kaugemale lihtsalt valgustusest. Messingist riistvara kasutamine keraamiliste kinnitusdetailide mattide esiletõstmiseks annab neile erilise välimuse. Kuigi nad näevad üksi suurepärased välja, armastame neid koos.

Hanging ceramic pendants from Pidgeon ToeJones ütleb, et need ripatsid ületavad lõhe valgustuse ja ehete vahel.

Pole ime, et need Rosie Li mullivalgustid tõmbavad tähelepanu – need olid inspireeritud seebimullidest ning tekitavad lõbususe ja imestust. Saadaval erineva viimistlusega, kirjutab Li, et tuled on "tõmbejõudude ja muude looduses leiduvate kobarmustrite uurimine". Sellest hoolimata on need läikivad ja stiilsed ning heidavad imelist valgust, mis muudab iga ruumi heledamaks.

Bubbly Lights from Rosie LiBotroiydal hematiit oli ka inspiratsiooniks mullitamiseks.
Bubbly Lights from Rosie Li Table Lighting FixturesBubbly kollektsioon on saadaval laua-, seina- või laekinnitustena.

Siimeon

Glass Simeon Salazar Scandinavian LightingEriti kena on hele muster, mis seinale valatakse.

Nagu hõõguvad stalaktiidid, on need uhked ripatsid pärit Sonnemanilt. Trinity ripats on valmistatud lõigatud kristallist ja poleeritud kroomist ning põhjas olev LED tõstab esile klaasi geomeetrilisi täkkeid. Nagu valguse pistodad, sobivad need ripatsid ideaalselt kaasaegsesse või kaasaegsesse ruumi.

Contemporary and gorgeous pendants are from SonnemanNeed on hämardatavad ja heidavad sooja valget valgust.

Souda taga olevad tõusjad on vähem kui viie aasta jooksul, mil ettevõte tegutsenud on, oma kaubamärgile tugevat nime sepistanud. Nad kujundavad aksessuaare, mööblit ja valgusteid, nagu see Signal Arm Sconce, mis on sajandi keskpaiga modernsuse kaasaegne vaade. Konsoolne vars pöörleb, võimaldades valgust vastavalt vajadusele liigutada. Roosa kulla toon on väga trendikas.

LED upstarts behind SoudaLED-valgusti on valmistatud alumiiniumist, terasest ja akrüülist.

Nende Standard- ja Custom-valgustite taga olev laineline ribseinasüsteem on sama huvitav kui tuled ise. Ettevõte on kohandatud disaini- ja tootmisettevõte, mis pakub täisteenuseid, kuid keskendub digitaalsele valmistamisele. HARU tulede puitkonstruktsioon on täpne ja omanäoline, võimaldades valgusel paista torukujulise kinnituse igast küljest.

Lights from Standard and CustomEttevõte asub Pennsylvania osariigis Pittsburghis,

Sarnaselt tõelisele mereklaasile on nendel klaasitükkidel läbipaistmatu, poolläbipaistev kvaliteet. Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit disainer Steven Pikus on muutnud tükid selle fenomenaalse tule ja jää lühtriks. Iga tükk on mähitud traadiga ja riputatud metallraami külge, luues valgust hajutavatest komponentidest pehme segaduse. Pikus on tuntud oma taaskasutatud diiselmootoritest valmistatud inventari poolest. Värsket disaini esitles wakaNINE Austinist, Texasest.

Steven Pikus of South Africa Lighting FixturesKinnituse suurus on täielikult kohandatav.

Stickbulbi Boom Chandelier äratas palju tähelepanu, nagu nende tooted tavaliselt teevad. Lühter on nende varajaste pulgatulede edasiarendus, mis olid esimeste seas. Poomiga on disainerid loonud valguspuhangu, kasutades messingist valmistatud kesksüdamikku, mille erineva pikkusega pulgad on nagu naelad suunatud väljapoole. Kuigi lühter on saadaval erinevates puiduvalikutes, on üks põnevamaid see, mis on loodud vanadest veemahutitest taaskasutatud punapuidust.

Boom Chandelier by Stickbulb DesignBoom on saadaval ka selle suurema topeltkinnitusega.

Lemmik on ka Stickbulbi Single Diamond. See on osa X kollektsioonist, mis on inspireeritud looduses leiduvatest kujunditest, nagu kuusnurgad ja tetraeedrid.

LED Stickbulb’s Single DiamondSee kinnitus on saadaval ka erinevates suurustes ja puiduvalikutes.

Selles rippvalgustite komplektis on Tala Voronoi II pirn. Briti ettevõtte elegantsed, orgaanilise kujuga pirnid, millel on ainulaadne valguselemendi kuju, on soojad ja loomulikud. Erinevalt lühtritest, mis kiirgavad külmemat valget valgust, loob nendest kuldsetest pirnidest eralduv pehmem valgus väga sooja ja kutsuva õhkkonna.

Tala’s Voronoi II Bulb Ceiling lighting FixturesTala istutab iga 200 müüdava toote kohta kümme puud.

Tightrope'i selle aasta valgustuskontseptsioonide hulka kuulus see vapustav Lotus Canopy valgusti. Portselanist moodustatud LED-tulede lamedad varjundid kutsuvad esile lootoselehed, mis hõljuvad valgusbasseinil. Materjali läbipaistvus, samuti paberi õhukeste servade servad ja lained annavad valgusele väga huvitava kvaliteedi.

Lotus Lighting LEDSee on kinnitus, mida saate tõesti hinnata otse selle alt.
Tightrope porcelain lightÜksikute tükkide disain on ilus.

Oleme juba Tracy Glover Studio valgustite fännid, leidsime, et meile meeldib rohkem, näiteks see Cloche Sconce, mis Gloveri sõnul on inspireeritud Rooma klaasist ja antiiksetest mošeelampidest. Ketid on nendes lampides tavalised, kuid on uudne lisand seinalambile. Kuigi see on saadaval 29 erinevas värvitoonis, jumaldame seda tooni sooja aura tõttu, mida see annab.

Lighting fixtures by Tracy Glover StudioMetall on saadaval seitsme erineva viimistlusega.

See valik pärineb ka Tracy Gloverilt ning on lõbus ja futuristlik seinalakk. Kesksel kettal on õhukese klaaskeermega Wrap-muster (kasutatakse ka tema Rondeli lambivallil), teistel on aga erinevad mustrid ja tekstuurid.

Wall Tracy Glover Studio LightingArmatuuril on planetaarne tunne.

Veronese on Prantsuse luksuslik valgustusmaja, millel on pikk ajalugu suurejooneliste Murano klaasist valgustite ja peeglite tootmisel. Meil on sellest disainimajast kolm valikut. See on sõna otseses mõttes valgustusseadme pärl. Puhutud klaasist kuju, mida nimetatakse Bijoux Bijouxiks, saab kombineerida erinevate viimistlustega, mis muudavad selle elegantse ehtena, mis on valmis kaelakee küljes rippuma. Valgusallika paigutus ülaosas on samuti uudne ja lisab juveeli välimust.

Veronese is a French luxury lightingArmatuuri kujundas Laurence Brabant.

See on Cell, mille kujundas prantsuse arhitekt, kunstnik ja disainer Patrick Naggar. Mitmed Naggari kogud on keskendunud teaduslikule teemale. Ta on oma versiooni rakust muutnud selle elegantse kujuga, mis meenutab peaaegu mingil määral luu. Lahtri välisseinaks on puhutud klaas ja valgustuselemendiks on armatuuri tuum.

Hanging Patrick Naggar Lighting FixtureCell on saadaval neljas klaasivärvis.

Kahest teisest täiesti erinevalt on Martha kujundanud Veronese president Fredie Jochimek. Disainis on topsid ja bobeches, kaks klassikaliste Murano lühtrite elementi, mis on jäänud tähelepanuta. Veronese sõnul olid tassid, mida traditsiooniliselt kasutatakse lühtrite põhjas, et katta sisepinda, ja bobeche'id olid mõeldud sulava vaha püüdmiseks. Jochimek sisaldab neid unustatud elemente oma uues kaasaegses disainis, kus metallvarsi saab paigutada mitmes suunas.

Martha is designed by Fredie Jochimek Lighting FixtureMoodulkinnituse käe struktuur on kohandatav.
Martha is designed by Fredie Jochimek DesignSiin näete tasse ja bobeche'i ning kuidas neid kinnitusdetailides kasutatakse.

VITA Copenhageni Eos toon on nagu eeterlik hõljuv pilv. Seda saab kasutada laua- või põrandalambi alusel või ripatsina. Ettevõte kasutab taaskasutatud materjale ja kõrvalsaadusi uutel eesmärkidel. Selle varjundiga hanesuled on taaskasutatud toiduainetööstusest, nii et põletamise asemel desinfitseeritakse ja kasutatakse lampide jaoks. Samuti paneb VITA lamepakendisse kõike, mis on tõhusam ja vähem raiskav.

Floor Eos shade from VITA CopenhagenSuled on kinnitusdetailide jaoks käsitsi õmmeldud.

Elish Warlop Design Studio lõi lõbusa ja funky Line Lambi, mis koosneb kumeratest messingist torudest, mis on ühendatud riidest nööriga. Tagaküljel olevad pilud hoiavad LED-e, mis säravad seinale ja kõik latid saavad liikuda. Armatuur tervikuna näeb välja nagu seinale tõmmatud silmusjoon. Tüki suurus on samuti kohandatav ja sellel võib olla nii palju torusid, kui soovite. Warlopile meeldib oma töös "uurida liikumise paradoksi vaikuses", mis viib lihtsate teosteni, mis on seda keerulisemad, mida lähemalt vaadata.

Wall Elish Warlop Design StudioSee juhuslik ja erinev valgustusseade on interaktiivne.

Martin Huxford loob oma eritellimusel valgustid Inglismaal Sussexi stuudios. Tema teosed kipuvad olema kõik üsna kaasaegsed või moodsad, kuid sellel on vanamoodne nostalgia hõng tänu suus puhutud kristallivarjundite kujule ja tekstuurile. Varjud on sama kujuga kui disaineri Lily ripatsid, kuid need on koondatud kaasaegseks lühtriks. Klaasi rihvel toon vastandub suurepäraselt rohke messingpõhjaga.

Brass and Glass Martin Huxford Pendant LightingMetallviimistlus on messingist, niklist, pronksist või vasest.

1940. aastatel asutatud Hispaania ettevõttel Marsetil on alati uusi võluvaid disainilahendusi ja sel aastal leidsime kaks lemmikut. Esimene on Pu-erh, autor Xavier Mañosa. See, mis näeb välja nagu plisseeritud siidivarjund, on tegelikult keraamiline disain, mis keskendub loomulikule, poleerimata tundele. See on saanud nime ühe väga nõutud Hiina teesordi järgi ja sellel on sama maalähedane, kuid samas rafineeritud tunne. Keraamiline lamell on saadaval musta, valge, rohelise, sinise ja lõhevärvina.

Marset conrcete hanging lightsRipats on saadaval kolmes suuruses: 8, 12 ja 16 tolli.

Kui kõlarid läksid juhtmevabaks, teadsime, et ei lähe kaua aega, kui järgneb valgustus ning saadaolevate disainide ja mudelite arv kasvab kiiresti. See on Christophe Mathieu Bicoca lamp. Selle asemel, et hoida lampi kindlas kohas, võite selle endaga kaasa võtta kõikjale, kuhu majja lähete. Kas soovite istuda oma lemmiktugitoolis ja lugeda? Võtke see endaga kaasa, kinnitage see kaalutud katte külge ja kandke see mis tahes tooli käe või seljatoele. See on kerge ja pööratav varjund muudab selle funktsionaalseks igas kohas. Ka värvilised valikud pakuvad palju rõõmu.

Marset cordless table desk lampBicoca on valmistatud polükarbonaadist.
Market cordless lights designSee on stiilne iga nurga alt.
Marset chair back lampFunktsionaalsust suurendatakse oluliselt ülekattega, mis võimaldab sellel istuda kõikjal ilma ümberminekuta.

Armusime sel aastal Salone del Mobile'is LZF-i mitmetesse lõbusatesse ja vahvatesse teostesse, kuid tuleme ikka ja jälle tagasi selle mitmekülgse ja stiilse vedrustusvalgusti nimega Swirl. Iiri disaineri Ray Poweri kujundatud see on saadaval erinevates värvides ja kahes versioonis. Hispaania ettevõte loob käsitsi hämmastavaid puitspoonist valgusteid, kasutades nende eritehnikaid. Kasutades naturaalset puiduspooni, sulatavad käsitöölised selle tempermalmist materjaliga, mis võimaldab neil luua looklevate kõveratega kinnitusvahendeid, mis annavad sooja ja hubase kvaliteediga valgust.

Wood LZF this year at Salone del MobileKuigi saadaval on palju värve, on naturaalse viimistlusega valgustid ühed armsamad.

LZF-i Dandelion tuli on omapärasem disain, mis tuleneb kümnendi pikkusest koostööst disainer Burkhard Dämmeriga. LED-ahelad on täielikult peidetud, erineva suurusega tassid ainult rõhutavad valgusti seost kevadise koheva tüvevarrega.

LZF this year at Salone del Mobile PendantDandelion on tõeliselt mänguline seade neile, kes hindavad kaasaegset ja ainulaadset disaini.

See valgusküllane lamp firmalt Lights Up of Brooklyn, New York tõmbas meie tähelepanu tänu sillerdavale sisevarjule. Kuigi sisemine toon on läikiv ja veidi diskomeelne, vähendab ruudustiku muster blingi ja lisab veidi tööstuslikku hõngu. Seejärel pehmendatakse kogu kinnitus, lisades sellele läbipaistva välimise varjundi. See lamp, nagu kõik Lights Upi tükid, on valmistatud käsitsi Brooklyni tehases.

Table or Desk luminous lamp from Lights Up of BrooklynEttevõtte lambivarju valikud hõlmavad eksklusiivsete trükimustrite jaoks 100% taaskasutatud PET-st (plastpudelitest) valmistatud kangast.

Lampa Lotus Pendant tõmbas meie tähelepanu osaliselt kinnitusdetaili laiuse ja kõvera profiili tõttu. Valgus lihtsalt kumab läbi puiduspooni, lisades tükile ilu. New Yorgis Long Islandi idaosas asuv ettevõte tegeleb säästva disainiga pühendumise järgi peaaegu 30 aastat projekteerimist ja tootmist.

Lampa’s Lotus Pendant LightingLotus on saadaval 20 erineva spoonina, sealhulgas valge lina, vaher, kirss, wenge, kask ja sebrapuu.

Montreali stuudio Larose Guyon näitas seda Pearli ripatsi installatsiooni, mis oli paigutatud kattuvalt. Vapustavat üksikut ripatsit saab kombineerida, et luua täiteseade, mis on nii suur või väike, kui klient soovib. Kaks asutajat ütlevad, et nad on inspireeritud kunstist, loodusest, möödunud perioodidest ja traditsioonidest. Kus iganes nad oma nägemuse saavad, on tulemuseks elegantsed ja glamuursed seadmed, milles pole palju kõrvalisi frou-frou-sid.

Montreal Studio Larose Guyon PendantKaheksa-tolline käsitsi puhutud pall toetub metallkinnitisele, mis on saadaval vasest, messingist, mustast või niklist.

Ka elegantne, kuid spektri minimalistlikus otsas on Koncepti Royyo ripats. Nähtava juhtmestiku puudumine aitab hoida välimust puhtana ja säästlikult, kuid roosakaskuldne viimistlus on soe ja elegantne. Need sobivad suurepäraselt eraldi kasutamiseks, kuid meile meeldib sellise rühmituse mõju. Selle kujundasid Kenneth ja Edmund Ng.

Spectrum is Koncept’s Royyo PendantRoyyo on saadaval ka põranda- või laualambina, millel on ka integreeritud USB-laadija.

Hase TL laualamp, vaatamata lihtsale disainile, tühistab mõned keerulised ideed. Austerlase Kalmari esitlemisel arvasime alguses, et metallist jalad näevad välja nagu kanajalg, kuid põhjalikumalt uurides on sellel suurem antropomorfne tunne – inimene istub, kummardub valguse heitekoha kohale? Igal juhul on see oma lihtsuses väga veenev

Hase TL Table LampLihtne painutatud toru, mis seda toetab, ja nahkkäepide teevad sellest mitmekülgse tüki.

Sisuliselt sama profiiliga, kuid täiesti erineva välimusega on Kalmari Billy lamp. Puitvarda ja erinevat värvi metalldetailide lisamisega on selle valgusti põrandaversioon kaasaegsem kui Hase lamp. Natuke tööstuslik, tükil on peitsitud puit, kuid viimistletud läbipaistva lakkiga.

Kalmar floor lampBilly lamp kasutab ainult puitu ja nelja metallkomponenti.

Veel üks puiduspooni varjundite riff – omamoodi – on need Oregoni Portlandi jefdesignsi poolt. Ettevõte loob valgustiid, mis on inspireeritud looduse mustritest. Varjundid on teistsugune tehnika, mis kihistab linale digitaalse puidusüü. Disainer Joe Futschik loob need kõik ja need on toodetud California käsitööliste poolt. Saadaval on atraktiivne valik mustreid ripatsite, laua- ja põrandaseadmete jaoks. Jefdesigns valmistab ka valgustatud seinatükke, nagu siin näidatud.

Jefdesigns of Portland OregonEttevõte toodab ka tarvikuid kodule ja elektroonikale.

Futuristlik, kuid elegantne, auhinnatud Gingeri ja Jaggeri seinavalgusti Pearl võib kaunistada kodus nii palju erinevaid ruume. Valmistatud marmorist ja metallist, mängib see pärli ainulaadsetel omadustel – haruldusel, suurejoonelisusel ja ehedusel. Käsitsi nikerdatud alus on marmorist ja keskkera metallist. Disain tekitab tõesti tunde, nagu oleks auster avanud, et leida suurejooneline pärl.

Pearl wall light by Ginger and JaggerPortos asuv Portugali ettevõte valmistab kõrgetasemelisi kaasaegseid teoseid, mis on inspireeritud loodusest.

See Giancarlo Studio Furniture'i käsitsi valmistatud puidust lühter on nurgeline ja erinev. Disainer Giancarlo Paternoster kasutab oma masinaehituse tausta ja meisterlikkuse armastust, et luua kaunist puidust sisustust ja ka valgustust. Ta kasutab oma teoste loomiseks mitmesuguseid enda välja töötatud uudseid tehnikaid ja väljakujunenud protsesse. Sellel lühtril on sisu tänu rohketele puiduosadele, kuid see on siiski peen, seda on veelgi enam tehtud kalliskivikujuliste pirnidega.

Wooden chandelier from Giancarlo Studio FurnitureTäpsed tisleritehnikad suurendavad tema tükkide elegantsi.

Natuke ebatavaline, kuid tegelikult üsna lõbus on see kapselvalgusti, mida nimetatakse ISP-ks, pärit Prantsusmaa väljaandest DCW Editions. Tõstke kapsli ots üles ja valgustuselement libiseb mööda rada välja, võimaldades teil kontrollida, kui palju valgust soovite. Rohkem õhkkonda loova lisaseadme kui funktsionaalse valgustuse jaoks pole kaasatud lüliteid ega nuppe. Valgustoru süttib, kui see seest välja tõmmatakse. Tüki leiutas Itaalia-Vene disainer Ilia Sergeevich Potemine.

France’s DCW EditionSee tükk on rohkem nagu tõrvik, mille tahad haarata ja minna.

Esque Studio andis ka suurepäraseid valikuid. See sidelamp sündis koostöös Harry alleniga, kes kombineeris veejugadega lõigatud metallplaadid ja suuga puhutava klaasist varju, mis puhutakse otse metallplaadi sisse. Saadud kinnijäänud mull muudab valgusti suurepäraseks kunsti, valgustuse ja aksessuaari kombinatsiooniks.

Esque Studio yielded some great picks as wellLäbipaistval klaasist varjul on satiinviimistlus.

Stuudio meeleolukas ja tume Flatlanderi sari oli väidetavalt inspireeritud "tühjadest maastikest ja veetornide siluettidest". Mattmust klaas ja seest tulenev ergas magenta toon annavad väga dramaatilise välimuse. Sarnase kujuga valged kinnitusdetailid ei paku samal tasemel draama, kuid on omaette veetlevad ripatsid.

Studio’s moody and dark FlatlanderSarja tume versioon pakub ruumile tõsist draamat.

Donald Baughi puidust valgustus on ühtaegu loomulik ja kaasaegne. Meile on alati meeldinud, kuidas ta ühendab naturaalsest puidust välisilme erksavärvilise interjööriga. Need Eclipse'i munakujulised ripatsid on veel üks versioon tema disainistiilist ja on renderdatud akrüülviimistlusega kreeka pähklis.

Donald Baugh’s wooden lighting is natural and modernEritellimusel valmistatud ripatsites on kasutatud LED pirni.

Vormel 1 võidusõidurajast elutuppa: Londoni Decode Lighting esitles neid ripatseid, mis on valmistatud koostöös Hypetex®-iga, maailma esimese värvilise süsinikkiuga. Materjali kerge kaal võimaldab Decode'il seadmeid skaleerida, ilma et tekiks midagi liiga rasket. Saadaval 15 erinevas värvitoonis, õhukesed lehed lukustuvad üksteisega, et moodustada kinnitus, võimaldades valgusel erineval viisil mängida.

London’s Decode LightingHypetexi materjali töötasid algselt välja Formula One Racing eksperdid.

Prantsuse ettevõte CVL Luminaires on tuntud oma kvaliteetsete messingist valgustite poolest ja meil oli raske valida vaid paari esiletõstmist. Seda nimetatakse Maaks ja sellel on õrn kujundus, kuid Earth Collection sisaldab erinevaid perforeeritud mustreid nendel messingist ketastel, mida on erineva suurusega.

French company CVL Luminaires moonlight

Armusime Calee kollektsiooni ripatsiga versiooni ja kahe ümara vormi kõrvuti asetamisse. See, kuidas suuremat ketast toetab väiksem vasevärvi ketas, on kaasaegne ja pakub huvi. CVL kirjutab, et see tasakaalustamatus on disaini võtmeks. Lisaks näib laeni viiv juhe pigem kinnitusdetailide lahutamatu osa ega kahjusta selle geomeetriat.

Hanging Calee Collection and the juxtapositionDisain on saadaval ka laua- ja põrandalampidena.

See vapustav valguslooming on pärit Baguèsist, Art Lighting a la Francaisest. Ettevõte on rohkem kui 175 aastat loonud suurejoonelisi kunstivalgusteid, nagu seda ehitud ööliblika kujulist seinavalgustit. Teose Art Deco hõng suurendab selle peent valgust. Me arvame, et see on meeleoluvalgustuseks väga sobiv olend, kuna ööliblikas on kõige aktiivsem öösel ja teda tõmbab pimeduses valguse poole.

Baguès Art Lighting a la FrancaiseEttevõte sai alguse liturgilise pronksiga, mis arenes koos elektri üldise levikuga valgustuseks.

See lõbus väike valgusti on The Float firmalt Brendan Ravenhill Lighting. Homaaripoidest ja Jaapani kalapüügi ujukitest inspireeritud valgusti koosneb klaasnahast ja köiest. Messingkonksude süsteem võimaldab klientidel luua ripatsi rühmitusi, mis neile meeldib. Valgustid on saadaval ühe-, kahe- ja kolmekordsena.

Float from Brendan RavenhillTükil on mereline hõng, kuid mitte valdavalt.

Boweri C Sconce on uus ja siin on näidatud õliga hõõrutud pronksviimistlusega. Armatuur on valmistatud külmvaltsitud terasest, mis on kaetud kahe kahetollise kohandatud puhutud gloobusega, mis on valgustatud LED-lampidega. See disain on mitmekülgne, kuid sobiks ideaalselt magamistoale või muule ruumile mehelikuma tunde andmiseks.

Wall Bower’s C SconceDrapeeritud toru on stiilne ja sellel on vaba õhkkond.

Meil ei saa Blackbody OLED-kabiinist ja selle vapustavatest tuledest küllalt. Ettevõte keskendub OLED-valgustusrakendustele ja on OLED-tehnoloogia pioneer, mis pakub lahendusi sellistes valdkondades nagu autotööstus, lennundus ja meditsiin. Siin on kombineeritud kõrgtehnoloogiline aspekt kunstlike valgustusrakendustega, nagu Lucky Eye L seinalamp ja peegel. Disainerid soovisid kujutada folkloori usku, et peeglid toovad nende omanikele õnne. Siin on see ümbritsetud leegitsevate OLED-paneelidega. Peeglis on näha laes oleva I Rain valgusti valgusvihma. Sellel võib olla 37 kuni 137 valgust või seda saab kohandada suuremate ruumide jaoks.

Blackbody OLED LightingPeeglist nähtud I Rain on mitme viimistlusega, sealhulgas valgeks värvitud messing, messing, klaas, vask, kroom ja must nikkel.

Barcelona disainikeskus esitles 13 erineva Barcelona disaineri tükki, sealhulgas seda kaarekujulist valgustit. Valguselemente hoidvad minimalistlikud elemendid on riputatud graatsilise musta metalli poolkera külge. Ideaalne kaasaegsesse ruumi, kuid see võib sobida erinevate sisustusstiilidega.

Barcelona lighting fixturesBarcelona on tänu oma paljudele disaineritele ja käsitöölistele loomingulise sfääri kindel koht.

Avram Rusu Brooklynist on loonud metsiku seinalambi nimega Continuum, mis on inspireeritud New Yorgi tänavakunstist. Painutatud torusid saab paigutada erinevalt ning käsitsi puhutud klaasivarjundeid on erinevat värvi klaasi, sealhulgas valge, vesi, tume- ja helehall, topaas ja must tahke või pleekimise või triibutusega. Meile meeldib nurkne välimus ja peaaegu juhuslik tunne, mis tekib käte paigutusest.

Avram Rusu of BrooklynSellel on kümme metallist viimistlust.

Articolo Fitzi seinavalgustite klaaskuulid on suurepärased. Valgustusmustrid on erinevad ja metallist alus paistab ajutist palli hoidvat, justkui oleks see valmis maha libisema ja orbiidile lendama. Mullid võimaldavad valgusel luua seinale ja ümbrusele hämmastavaid mustreid.

Articolo’s Fitzi wall sconcesKuulid on puhastamiseks eemaldatavad ja neid saab kohandada mitme tilgaga kinnitusdetailidega.

Anna Karlini skulptuurinstallatsioon Glyph on valmistatud valatud pronksist, puidust ja metallist. Uudishimulikud seadmed ripuvad shaker-stiilis nagiraami küljes, mida võib leida lugematutest kodudest. See, kuidas ta on tõstnud tagasihoidliku utilitaarse eseme sellesse huvitavasse teosesse, on erakordselt loominguline.

Anna Karlin’s sculptural installation wall hangingKarlin kirjutab, et selle teose eesmärk on juhtida tähelepanu sellisele unustatud ruumile nagu esik või sissepääs.

Tema Sun Shade seinavalgusti on samuti omanäoline, kuna selle varjund on eemaldatud otsesest valgusallikast. Ta kirjutab, et selle eesmärk on jäljendada naist, kes kannab laia äärega mütsi, et kaitsta oma nägu seina eest. Armatuur on ka pöörlev ja vari pöörleb, võimaldades teil neid paigutada nii, nagu soovite või vajate.

Her Sun Shade wall lightVarju väliskülg on tehtud satiinmusta viimistlusega.

See David Trubridge'i disainitud seade WakaNINE'ist, mida me varem mainisime, meenutab meile suurt rasvast troopilist lehte. Tegelikult on Navicula inspireeritud ookeanides hõljuvatest mikroskoopilistest ränivetikatest ning sellel on oma eripärane ehitusstiil ja naturaalne puitviimistlus. See on suurepärane ese, mis lisab teie kodu igasse ruumi looduse hõngu.

Navicula Lighting FixtureArmatuuri konstruktsioon võimaldab tasapinnalist pakkimist.

Connecticutis asuv Ameico teeb koostööd Euroopa ja Jaapani ettevõtetega, et toota oma vapustavaid valgusteid, nagu see Yamagiwa – Mayuhana Sphere Pendant. Toyo Ito disainitud see on valmistatud alumiiniumist ja klaaskiust keradest, mis annavad sellele sula välimuse.

Hanging PendantRipatsit on kahes suuruses.

Me ei saanud mööda Ameico vapustavast maakerakujulisest ripatsist. Hõõguv spoon ja liistude kumerad jooned moodustavad uhke tüki.

Gently curved pendant lightingÕrnalt kaarduvad jooned annavad lisamõõtme, mis tekitab voolavuse tunde.

Nii palju valgustust, nii vähe aega! Nagu alati, sisaldas ICFF rikkalikku valikut hämmastavaid seadmeid, mis olid valmistatud kõikvõimalikest materjalidest, nii ümberehitatud kui ka uutest. Mitmekesisus kinnitab tõsiasja, et disainerite kujutlusvõimel pole piire ja koos uute tehnoloogiatega on meil tulevastel väljaannetel palju, mida oodata.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook