Kaasaegsed meediakonsooli kujundused, mis näitavad selle stiili parimaid omadusi

Modern Media Console Designs Showcasing This Style’s Best Features

Õige seadistuse korral võib kaasaegne meediakonsool muutuda elutoa keskpunktiks, kuigi see võib soovi korral hõlpsasti sulanduda ja jääda peen. Kaasaegsed meediumisalvestusalused on tavaliselt väga lihtsad ja see võimaldab neil olla väga mitmekülgsed ja kohandatavad. Olemasolevaid kujundusi on palju, mida tasub näidata rohkem kui lihtsalt funktsionaalse mööblina, ja kui eelistate midagi muud, on alati võimalus muuta see isetegemise projektiks.

Modern Media Console Designs Showcasing This Style’s Best Features

Kumerast klaasist ehitatud konsoolilaual Screen on elegantne disain, mille on loonud Lievore Altherr Molina kaasaegse ja kaasaegse interjööri jaoks. Konsool on varustatud CD/DVD hoidikuga.

folio-design-media-console

Giuseppe Bavuso disainitud Folio meediaalus on eraldiseisev seade, mis peidab suurema osa oma hoiuruumist tagaküljel, samas kui esiküljel on klanitud kumer paneel, mis toimib ka telerialusena. Selle taga on rida väikseid riiuleid/hoiusahtleid DVD-de ja muude väikeste esemete jaoks.

modern-nexo-tv-console

living-room-nexo-media-from-huelsta1

living-room-nexo-media-from-huelsta

Kui eelistate midagi veidi madalama profiiliga, vaadake NeXo kappi. Sellel on lihtne ja keerukas disain ning kaasas on sisseehitatud kõlarid – detail, mis suurendab seadme mitmekülgsust, võimaldades sellel sobida nii elutuppa kui ka kodukinosüsteemi.

white-console-media

Samamoodi on Setis meediakapp mööbli ja heli kombinatsioon. Sellel on kaks bluetooth-ühendusega stereokõlarit ja mitme sünkroonimise võimalus. Konsool ise on valmistatud valgest puitlaastplaadist ja selle alumise riiuli jaoks on klaasist vahesein.

cubus-retractable-media-console

Mõned meediumikapid avaldavad muljet muude huvitavate funktsioonidega. Näiteks Cubuse puhvetkapil on sahtel, kuhu saab telerit koos kõigi kaablitega varjatult hoida. See võimaldab seadet ülejäänud aja tavalise kapi või konsoollauana kasutada.

ronda-design-media-console

Ronda Designi 360-kraadise telerikapi puhul on huvitav lisand roostevabast terasest pööratav ülaosa, mis võimaldab selle pinda laiendada ning hoiu- ja kuvamisvõimalusi maksimeerida. Põhiseadmel on matt lakitud viimistlus ja kaks suurt sahtlit.

cabinets-sideboards-contemporary

Factory kapp on veidi traditsioonilisem, kuid selle saab hõlpsasti kaasata kaasaegse mööbli kategooriasse. Sellel on madal disain ning puidu ja metalli kombinatsioon. Raam on puidust ja põhi metallist.

socrate-low-lacquered-tv-cabinet

Paindlikkus on oluline element, mis määrab Socrate meediastendi disaini. Seade koosneb metallist raamaturiiulitest ja -kappidest, mida saab kombineerida suure mooduli moodustamiseks või kasutada eraldi. Saadaval nii seinale kinnitatava kui ka eraldiseisva versioonina, sobib süsteem erinevatele ruumidele ja sisekujundustele.

spruce-tv-cabinet-sideboard

Calibro konsooli inspiratsioon pärines suurte sõdade vana laskemoonakasti disainist. Daniele Cristiano disainitud see on väga mitmekülgne mööbliese, mis võib teenida mitmesuguseid eesmärke. Kasutage seda meediaüksusena elutoas või pingina esikusse. Seda saab paigutada ka magamistuppa.

domino-up-lacquered-tv

Domino Up telerikapi lihtsust täiendab selle ilus sinine värv, mille tulemuseks on välimuse ja funktsioonide harmooniline kombinatsioon. Kapp asub õhukesel mustal platvormil, mis jätab mulje, nagu oleks seade ujuv või seinale kinnitatud, eeldades, et põrand on samuti tume.

piuma-low-wooden-tv-cabinet

Antonio Citterio kujundas tüki nimega Piuma, mis on osa neljast tükist koosnevast kollektsioonist, mis koos moodustavad lihtsa ja elegantse kollektsiooni. Meediumikonsool on kolme hoiusahtliga madal üksus, millel on rikkalik puitviimistlus.

future-rock-media-console1

future-rock-media-console

Future Rocki meediakapil on sugestiivne nimi ja veelgi sugestiivsem disain. Selle skulptuurne vorm on ebakorrapärase mustriga ja kasutab erinevaid geomeetrilisi kujundeid, mis koos moodustavad ülimalt kaasaegse ja pilkupüüdva mööblieseme. Lakitud teleri disainis Vick Vanlian ja see on osa Beyond Collectionist.

cubus-pure-home-entertainement

Disainer Sebastian Desch tõi 2013. aastal turule tootja Team 7 abiga koduse meelelahutussüsteemi nimega Cubus. Disain on lihtne, kuid väga paindlik ja mitmekülgne, mis vastab väga erinevatele nõudmistele ja sobib erinevate eluruumidega. Konsool koosneb neljast sahtlimoodulist.

clapboard-white-48-media-console

Meediumikonsoolid ja telerikapid sisaldavad tavaliselt lisavarustuse jaoks mingit hoiuruumi. Salvestusruumi maht ja viis, kuidas seda utiliseeritakse ja sellele juurde pääseda, on erinevatel osadel erinev. Näiteks Clapboard konsoolil on kaks lükandust, mis paljastavad sisemised riiulid.

clapboard-bourbon-60-media-console

Clapboard Bourbon on disaini poolest väga sarnane, välja arvatud asjaolu, et see on laiem ja igal hetkel jääb kuskile avatud ruum. Lükanduksed võivad vastavalt kasutaja soovile siseruume peita või paljastada.

HD-media-console

Sarnast struktuuri ja disaini iseloomustab Blake Tovini HD-meediumikonsool, mis pakub ka elegantses pakendis multifunktsionaalset salvestusruumi. Tumepruun viimistlus, paneelidega uksed ja laienevad jalad aitavad kaasa üldisele stiilsele ja atraktiivsele välimusele.

portland-83-media-console

Puhtad jooned ja riistvara puudumine pakuvad Portlandi meediakonsoolile moodsat ja elegantset välimust. Seade on valmistatud tammepuidust vahatatud viimistlusega ja tumepruuni värvi, mis annab sellele kaine välimuse.

riga-tv-stand

riga-tv-stand-closer-look

Tootja Porada koostöös Tarcisio Colzaniga pakub meile elegantsete kummutite komplekti. Need kõik kuuluvad Riia kollektsiooni ja neil on tugevad canaletta pähklipuust raamid ja kaks või neli sahtlit, olenevalt disainist ja mõõtmetest.

modulart-lacquered-metal-cabinet

Perrangelo Sciuto I-modulART konsooli disain on kohandatud nii, et see varjab stiilselt kõik heli- ja videoseadmed ilma heli kahjustamata. Kõik juhtmed ja kaablid on varjatud, muutes seadme lihtsaks, puhtaks ja ilusaks, mis sobib ideaalselt tänapäevastesse elutubadesse.

sectional-storage-wall

Pass-Word on moodultükk, mille on kujundanud Dante Bonuccelli Molteni jaoks

Assembly Home Modern Media Console

See kaasaegne Assembly Home'i meediakonsool on kompaktne ja sisaldab pruuni ja valge viimistluse kombinatsiooni, mis aitab kaasa selle omapärasele välimusele. See pakub panipaika suletud uksega sektsiooni, avatud riiuli ja sahtli kujul.

aura-modern-media-design

Paljud kaasaegsed disainilahendused püüavad pakkuda ladustamisel mitmekesisust. Teine hea näide on Enrique Delarmo 2011. aastal Treku jaoks kujundatud Aura meediumiseade. See pakub salvestusruumi kahevärvilise puhta joone ja kõrgendatud terasaluse kujul, mis annab sellele kerge välimuse.

sleek-modern-media-console

Klanitud metallist alus on ka Slate Designi esindaja Mark Danieli Prime konsooli iseloomulik tunnus. Alus on pulbervärvitud grafiitviimistlusega raud. Selle peal on kahest kinnisest sahtlist ja kahest lahtisest kastiriiulist koosnev üksus. Nähtava riistvara puudumine toob esile disaini lihtsuse.

open-media-storage-shelves

Avatud riiulid on praktilised ja kaasaegses disainis üsna populaarsed. Sellel meediakonsoolil on kuldsed aktsendid, mis tagavad šiki ja peene välimuse, kuid üldine disain jääb juhuslikuks.

go-cart-carbon-grey-two-shelf-table-media-cart

Lisaks modulaarsusele ja lihtsusele keskenduvad paljud kaasaegsed mööbliesemed ka liikuvusele. Go-cart üksus on vihjav näide. See on mööbliese, mida saab kasutada nii rulluva telerialuse kui ka kohvilauana.

peekaboo acrylic media console

Peekaboo konsool on sellest vaatenurgast väga sarnane. See on minimalistliku disaini, siledate joonte ja kumerusega akrüültükk ning neli ratast, mis võimaldavad seda ümber tõsta ja kasutada elutoas meediakonsoolina, kohvilauana või esiku aksessuaarina.

DIY ?

ikea-media-furniture

Mainisime, et saate ka ise moodsa meediakonsooli ehitada. Võimalusi on sel juhul samuti palju. Üks hõlmab Ikea Expediti seadme kasutamist koos puidust kaubaalustega. See on lihtne Ikea häkkimine, mida saab mitmel viisil kohandada.

galvanized-pipes-and-wood-media-stand

Teine võimalus on ehitada DIY TV alus nullist. Nii et hankige saematerjali ja alustage disaini planeerimist. Lihvige seda, peitsige, puurige auke, lisage riistvara ja improviseerige ükskõik millisel viisil. Oluline on luua meediaüksus, mis sobib teie kodu ja stiiliga.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook