Kõik Greige kohta ja miks see on täiuslik neutraalne

All About Greige and Why it’s a Perfect Neutral

Lihtsaimas kirjelduses on greige värv beeži ja halli vahel (või hõlmab nende kombinatsiooni). Greige on viimastel aastatel sisekujunduses populaarsust kogunud, kutsudes teda isegi "kuumimaks neutraalseks". Kuigi hall ise on tänapäeval ülipopulaarne neutraalne värv, seisneb greige'i võlu selle võimes soojendada ehtsat halli, ilma et see muutuks täispruuniks; teisisõnu, see on soe hall, mis tundub mõlema maailma parim.

All About Greige and Why it’s a Perfect Neutral

What is Greige

Mis on Greige? Ametlik selgitus.

Greige on must pluss beež kollase või sinise alatooniga. (See erineb veidi taupe'ist, mis on must pluss beež punase või rohelise alatooniga.) Tegelikult on alatoonid number üks võti, mis eristab greige'i taupe'ist.

Greige interior with gold frames for furniture

Punased alatoonid on kõige soojemad, nii et kuna greige'il on kollane või sinine alatoon, tundub see taupe'i kõrval suhteliselt jahe. Mida sinisem on alatoon, seda lahedam on greige. Nii et sisuliselt helepruun halli ja kollase või sinisega = greige. Pea meeles, et hall ise ei ole värv; see on tõeline neutraalne (koos valge ja mustaga).

Tigran illusion portrait in greige

Jällegi, üldiselt öeldes, kui võrrelda greige-värvi taupe-värviga (mis võib väikestel ruutudel välja näha sarnane, kuid millel on suurematel aladel väga erinev välimus), on greige jahedam kui taupe. Tuleb siiski märkida, et mõlemad on beežist hallid.

Greige ajalugu.

Greige lamp shade

Greige kui sõna on täiuslik hübriid hallist ja beežist, kuigi sõna ise pärineb vanadest itaalia ja prantsuse sõnadest, mis tähendavad toorsiidi. Füüsilise nimisõnana tähistab greige mis tahes kangast, mis on värvimata. Värvina ühendab see loomulikult halli keerukuse ja beeži orgaanilise tunde.

Outdoor furniture to decorate with

Greige on moemaailmas olnud aastakümneid, kuigi paljud inimesed õpivad vaevu, kuidas seda värvi nimetatakse. 1980. aastatel kasutas Giorgio Armani seda värvi oma kujundustes nii palju, et teda kutsuti mõnikord "greige kuningaks". Nüüd kasutatakse seda värvi kõike alates ajakirjade fotode taustast kuni küünelakini. Ja kindlasti on sellel kodu sisekujundusmaailmas.

Comfortable chairs without arms

Greige sisekujunduses.

Allpool on erinevaid näiteid greige'ist, mida kasutatakse kodu sisekujunduses ja sisekujunduses. On lihtne mõista, miks see konkreetne toon on nii trendikas neutraalne.

Thomas Fritsch table design

Looduslik Greige.

Võhiku terminites on greige tuntud ka kui soe hall või jahe beež ja kumbki neist viidetest pole tõest kaugel. Greige esineb looduses eluslooduses ja kivis. Nagu teisedki neutraalsed, mille juured peituvad looduses, on greige orgaaniline, elegantne ja esteetiliselt atraktiivne.

Greige Monochromatic Furniture

Greige ühevärviline.

Monokromaatilises või sarnaste analoogsete värvidega ruumis aitab greige rõhutada monokromaatilist partituuri. Lisaks annab värv suurepärase tausta tausta seintele või visuaalse sügavuse punkti monokromaatilise spektri piires.

Mustard sofa design

Greige tõstab esile suurepärast mööblit.

Greige loob ideaalse aluse, millele suurepärane mööbel ja muud esemed saavad (ja tulevad!) vastu. Toon ei kahanda sisustust ning lisab ruumi üldisele võimsalt orgaanilisele ja keerukale hõngule, kus kõik soliidne disain ja sisekujundus võivad särada.

Versatile Greige Interior Design

Mitmekülgne Greige.

Selle päritolu põhjal ei tohiks olla üllatav, et greige näeb hästi välja peaaegu igas ruumis, mis tahes stiili ja mis tahes muu värviga. See pakub kõigist neutraalsetest maailmadest parimat, mis pole üllatav, kui arvestada, kui populaarne see värv praegu on.

Greige Natural Stone interior design

Greige looduskivi.

Greige sobib hästi mitte ainult sisekujunduses loodusliku kiviga; see ON sisekujunduses ka mõne loodusliku kivi värv. Greige kivi või plaatide kasutamine tänapäevases ruumis toob esile kaasasündinud minimalismi, kuna materjal näeb välja ja tundub olevat kõige fundamentaalsemal kujul.

Curved wood shelf

Mugav tumegreige.

Kuigi enamik inimesi on tuttavad greige heledamate toonidega versioonidega, on tegelikult ka tooni tumedamaid toone. Isegi nendes tumedamates toonides kiirgab greige jätkuvalt võluvat kutsuvat ja sooja tunnet. Nagu paljud värvid oma tumedamates toonides, on esteetika hubane.

Soothing Soft Greige Bedroom

Rahustav pehme Greige.

Heledamad greige toonid, nagu see, mida me selles magamistoas näeme, on ideaalne valik lõõgastava ja kosutava ruumi loomiseks. Värv võimaldab tekstuure rõhutada, süvendades veelgi kõikehõlmavat mugavuse ja rahulikkuse tunnet, mis on magamistoas nii ihaldusväärne.

Background Greige Lights

Taust Greige.

Tõenäoliselt olete teadlik, et kõik neutraalsed ei ole võrdsed. Greige on üks parimaid toone, mis toimib taustaelemendina, tuues esile esiplaanil olevate tükkide parimad. Peened hallid seinad võimaldavad keskenduda tõelistele fookuspunktidele igas ruumis.

Greige Wood interior design

Greige puit.

Pole üllatav, et greige on oma loomulike neutraalsete segude tõttu harmooniline meeskonnamängija igas ruumis, mis rõhutab puidutükke. Olenemata sellest, kas see tähendab puitmööblit, põrandakatet, kaunistusi või isegi laetalasid, kõik need elemendid on nende eeliseks neutraalse vundamendina greige.

Organic Greige Interior Design

Orgaaniline Greige.

Selle kaasaegse kunsti väljapaneku hallid seinad on suurepärane näide tööstuslikust soojusest. Seinavärv rõhutab kunsti linnalikku hõngu ja töötab koos tükkidega, et luua väljapanek, mis tundub närviline, kuid soe.

Brown leather and greige wall

Greige nahk.

Kui naturaalne nahk on ruumis kombineeritud greige tooniga, on tulemuseks üliihaluslik segu mugavast, tagasihoidlikust elegantsist. Näiteks selle karamellivärvi nahkdiivani rõõmsameelne, kuid külluslik soojus toob esile greige’i enda soojuse.

Geometric mirror in blue

Geomeetriline Greige.

Kuna greige ei ole beež ega hall, saab seda kasutada koos kummagi teise neutraalse geomeetrilise mustriga, millel on ainulaadne ja ilus efekt. Greige beež või hallikas hall muster on neutraalse energiline versioon (sobib hästi julgemate toonidega), kuid see on siiski selgelt neutraalne ja seetõttu mitte liiga hull ega hõivatud.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook