Kui palju kvartsist tööpinnad maksavad?

How Much Do Quartz Countertops Cost?

Keskmiselt maksavad kvartsist tööpinnad koos paigaldusega 4500 dollarit. Enamik projekte jääb vahemikku 1500–5500 dollarit, kuid kõrgema klassi installatsioonid maksavad üle 10 000 dollari. Peaksite maksma 50–200 dollarit ruutjala kohta, sealhulgas töö ja materjalid.

How Much Do Quartz Countertops Cost?

Kvartsist tööpinnad on uskumatult vastupidavad, väga vastupidavad kriimustustele ja plekkidele ning neid on erinevat värvi ja viimistlusega, muutes need väga atraktiivseks majaomanikele, kes soovivad oma kööki või vannituba toita.

Kvartsi tööpinna kulusid mõjutavad tegurid

Peamine tegur, mis määrab, kui palju kvartsist tööpinna paigaldamine maksab, on kvartsist tööpinna suurus ja kvaliteet.

Plaatide arv või materjali kogus

Plaat on lame kvartsist tükk, 5 × 10 jalga või umbes 50 ruutjalga. Lõikamata plaadid maksavad 50–100 dollarit ruutjalga kohta. See tähendab, et keskmine plaat maksab 2500–5000 dollarit. Sõltuvalt teie kavandatava tööpinna suurusest peate võib-olla ostma rohkem kui ühe plaadi.

Kvartsi klass

Klassi määrab plaadi paksus, värvitoonid ning kvartsmineraalide ja vaigu protsent. Kõrgema klassi kvarts on vastupidavam ja esteetiliselt meeldivam. Madalama kvaliteediga kvarts on paljude majaomanike jaoks endiselt elujõuline, kuid võib-olla peate tegema järeleandmisi pikaajalise vastupidavuse ja välimuse osas.

Seal on kolm kvartsiklassi:

Esimene valik: tippkvaliteetne kvarts kõige elavamate värvide ja siledama viimistlusega. See maksab 80 dollarist kuni 100 dollarini ruutjalga kohta. Kommerts: see maksab 65–75 dollarit ruutjalga kohta. See on turul ja kodudes kõige levinum kvarts. Teine valik: seda tüüpi kvartsil on rohkem sooni, vähem erksaid värve ja kõige rohkem vaiku. See maksab 50–65 dollarit ruutjalga kohta.

Töö

Professionaalsed töövõtjad maksavad umbes 10–30 dollarit ruutjala kohta. See tähendab, et keskmine lõikamata kvartsplaat maksab 500–1500 dollarit ruutjala kohta.

Kui lisada plaadi- ja paigalduskulud, jääb projekt vahemikku 3000–6500 dollarit.

Lisateenused, nagu nivelleerimine või inventari ja seadmete väljalõiked, tõstavad hinda ja nende eest tuleb maksta eraldi.

Lõpetama

Kvartsi viimistlus muudab selle välimust. Kolm kvartsviimistlust on järgmised:

Lihvitud või matt kvarts: Lihvitud kvartsil on vähese läikega pind, kuna see on põhjalikult silutud, mis muudab selle hästi plekkide peitmiseks. Mitte kõik kvartsplaadid ei saa lihvitud viimistlust. Seemisnahaga kaetud kvarts saadakse polüakrüüli lisamisel kvartsisegule. Matitaoline pind on tekstureeritud rohkem kui lihvitud kvarts, tundes nagu samet. Poleeritud: poleeritud suure läikega pind on saadud peente abrasiivide kasutamisest. See viimistlus peegeldab rohkem ja näeb läikivam välja kui ülejäänud.

Värvid ja stiil

Kvartsikulud sõltuvad ka plaadi värvist. Need on praegu turul kõige populaarsemad värvid:

Jet Black: see on vähe hooldust vajav ja mitmekülgne alternatiiv majaomanikele, kes soovivad elegantset välimust minimaalse pikaajalise pingutusega. See maksab 57–67 dollarit ruutjalga kohta. Atlandi sool: Atlandi sool on helehall, millele on lisatud valgeid, pruune ja musti. See maksab 55–65 dollarit ruutjalga kohta. Calacatta Veneetsia: see peente laiade soontega soe valge kvarts kordab Itaalia marmori nõutud välimust. See maksab $ 65 ruutjalga kohta või rohkem. Vastupidav betoon: see on tahke hall kvarts, millel on mõned valged laigud. See on tööstuslikust stiilist inspireeritud disain, millel on kare matt pinnaviimistlus. See maksab 75–85 dollarit ruutjalga kohta.

Serva töötlemise tüüp

Servatöötlus muudab plaadi serva vähem teravaks (turvalisemaks) ja visuaalselt atraktiivsemaks. Servahooldused maksavad 5–60 dollarit lineaarse jala kohta. See tähendab, et keskmise lõikamata plaadi servatöö on vahemikus 150–3600 dollarit, olenevalt selle perimeetrist ja sellest, kas ümardate ülemise ja alumise serva.

Kuna nende maksumus on märkimisväärselt erinev, kaaluge oma tööpinna suurust ja seda, millist ravi soovite või mida vajate, et vältida liigseid kulutusi.

Serva töötlemine Kirjeldus Maksumus lineaarse jala kohta
Leevendunud Kergelt ümarad servad $ 5 kuni $ 30
Otse Üla- ja alaosas väga väike ümardus $10 kuni $30
Pool Bullnose Ainult ülemine pool on kergelt kumer $10 kuni $30
Täielik Bullnose Ülemine ja alumine külg on ümardatud $ 10 kuni $ 45
Kaldus Ülemine ja alumine serv on 45-kraadise sirge lõikega $ 20 kuni $ 45
Double Bullnose Kaks virnastatud bullnose-ümardatud serva $ 30 kuni $ 60
Ogee Ülemises servas S-kujuline lõige 30-60 dollarit
Dupont Sellel on ülaosas 90-kraadine nurk, mis muutub allapoole veerandringiks 30-60 dollarit

Lisandmoodulid

Lisaks servade töötlemisele võite soovida, et teie töövõtja annaks nurkadele kohandatud kuju või õmbleks kaks plaati kokku. Lisandmoodulid võivad maksta kuni paarsada lisa dollarit.

Täiendavad kvartsist tööpinnad, millega arvestada

Järgnevalt on toodud mõned lisakulud, mida mõned majaomanikud paigaldusprotsessi käigus kannavad.

Kapi tasandamine – Ebatasastele pindadele paigaldatud kvartsist tööpinnad riknevad kiiremini ja võivad praguneda. Kapi tasandamine, mis hoiab tööpinna raskust, on osa põhipaigaldamisest. Töövõtjad võivad teilt maksta rohkem, kui pind on ebatasane ja nad peavad põranda ja kapi vahele paigaldama tavapärasest rohkem seibe või kasutama täiendavaid tasandusmeetodeid. Vanade tööpindade eemaldamine – ümberehitamise korral peate oma praeguse tööpinna uue vastu välja vahetama. Eelmise tööpinna eemaldamine maksab 5–15 dollarit ruutjalga kohta. Väljalõiked – Kvartsist väljalõiked on avad ja augud, mis mahutavad sisseseadeid, valamud, pliidiplaadid, segistid ja muud esemed. Väljalõiked aitavad integreerida tööpinna teie koju. Need väljalõiked nõuavad erivarustust ja maksavad lisatasu. Iga väljalõige maksab olenevalt suurusest umbes 25–110 dollarit. Poleerimine – Kvartsist tööpinna poleerimine maksab 4–6 dollarit ruutjala kohta ja annab sellele kena läikiva välimuse. Kvartsist tööpinnad ei ole poorsed ega vaja tihendamist.

Kvartsist tööpinna kulud: isetegemine vs professionaali palkamine

Kvartsist tööpinnad on DIY-sõbralik koduparandusprojekt. Kvartsplaadid on äärmiselt rasked ja isegi plaadi osadega võib olla raske ilma mitme inimeseta manipuleerida. Teil on vaja ka spetsiaalseid väljalülitusseadmeid; iga oluline viga tähendab uue plaadiga otsast alustamist. Nendel põhjustel ei soovita me ise kvartsplaate paigaldada.

See tähendab, et kui teil on kvartsist tööpinna paigaldamise kogemus, maksab lõikamata plaat 2500–5000 dollarit. Samuti peate väljalõigete jaoks ostma kõik vajalikud materjalid ja rentima seadmed. See võib säästa installikulusid 1500–4000 dollari vahel.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook