Kui palju maksab kuuri eemaldamine 2023. aastal?

How Much Does Shed Removal Cost in 2023?

Kuuri eemaldamise kulud jäävad tavaliselt vahemikku 200–2500 dollarit, kuid see on laiaulatuslik hinnang. Töövõtjad nõuavad kuuri lammutamise eest sageli 50–100 dollarit tunnis. Teised võtavad tasu ruutjalgade põhjal, keskmine vahemik on 3,50–12,50 dollarit ruutjala kohta.

How Much Does Shed Removal Cost in 2023?

Vaatame läbi tegurid, mis mõjutavad kuuri teisaldamise kulusid, ja jagame näpunäiteid protsessi käigus raha säästmiseks, et teha kõige teadlikumad otsused.

Kuuri eemaldamise kulude jaotus

Kuuri eemaldamine võib olenevalt mitmest tegurist maksta mõnesajast dollarist kuni üle 4000 dollarini.

Töö

Tööjõud maksab tavaliselt 50–100 dollarit tunnis või 3,5–12,50 dollarit ruutjalga kohta. Tööjõukulusid mõjutavad suurus, materjalid, geograafiline asukoht ja kuuri seisukord.

Suurus

Kuuri suurus määrab, kui palju inimesi ja tööriistu teil või teie töövõtjal on vaja selle lammutamiseks:

Väiksemad kuurid (8 × 8 jalga või väiksemad): 50–150 dollarit keskmised kuurid (10 × 12 jalga): 200–500 dollarit suured kuurid (12 × 20 jalga või suuremad): 500–1000 dollarit

Materjalid

Tavaliselt kasutatavad kuuride materjalid on puit, metall, vinüül, plast, betoon ja kivi. Teie kuuri materjalid mõjutavad lammutamist, kuna te ei kasutaks puidu demonteerimiseks samu tööriistu nagu tellised ja metall.

Saate mõnda neist taaskasutada, kui need on heas seisukorras, ja töövõtjad võivad isegi pakkuda neid pärast tööd ostma. Sageli saate metalli- või betooniprahti müüa või taaskasutada.

Asukoht

Teie kuuri asukoht mõjutab selle ligipääsetavust sõidukitele (nt suured jäätmeveokid) ja töötingimusi. Maja taha jõudmine kuuri eemaldamiseks ei ole sama, mis puude ja kivise maastiku vahel kõndimine. Kui teie kuuri on raske ligi pääseda, peate võib-olla maksma lisatasu.

Seisund

Kui kuur on tõsiselt kahjustatud, on seda lihtsam maha võtta, kuna see ei nõua nii palju pingutusi. Peaaegu uus suurepärases seisukorras kuur on turvalisem, kuid nõuab rohkem aega ja vaeva ning tõenäoliselt vajab selle eemaldamiseks rohkem tööriistu.

Lisage kogumaksumusele ülevaatuse tasud, kui kuur on piisavalt vana, et kahtlustada asbesti. Asbesti eemaldamiseks on vaja lammutamisest sõltumatut lisaluba.

Sihtasutus

Kui kuuril on betoonvundament, võib selle eemaldamine kulusid oluliselt tõsta. Vundamendi eemaldamine võib sõltuvalt betooni suurusest ja paksusest lisada 500–5000 dollarit või rohkem.

Arvestada tuleb lisakuludega

Kuuri lammutamisel tuleb arvestada veel mõne kuluga.

Kuuri puhastamine

Kasutamata esemeid täis kuuri koristamine on töö, mis võib töötunde kokku liita. Töövõtjad saavad sellega hakkama, kuid kaaluge seda ise, et säästa tööjõukulusid ja tagada, et te ei kaota midagi väärtuslikku.

Prügi kõrvaldamine

Pärast kuuri eemaldamist jääb palju prahti alles ja see peab kuhugi minema. Enamik töövõtjaid lisab prahi eemaldamise kogutasusse, kui nad ei küsi nõuetekohast prahi eemaldamise kulude kohta. See maksab sageli kuni 800 dollarit autokoorma või kaalu alusel, mis võib olla fikseeritud hinnast kallim.

Utiliidi lahtiühendamine

Kui kuuris on vesi, gaas või elekter, tuleb see enne mahavõtmist lahti ühendada. Võrdluseks, elektriku hind jääb vahemikku 50–100 dollarit tunnis, kahekordistades projekti maksumuse elektriku töötundide jooksul.

load

Luba on vaja ehitise ehitamiseks, ümberehitamiseks ja lammutamiseks, sealhulgas kuurideks. Kuigi mõned osariigid või linnad ei nõua teilt luba, kontrollige erandite korral oma linna ehitusosakonna eeskirju.

Kuidas säästa kuuri eemaldamisel raha

Kaaluge neid strateegiaid, et kuuri eemaldamisel võimalikult palju säästa:

Liigutage seda, mitte ei lammuta seda. Sõltuvalt materjalidest ja ehitusspetsifikatsioonidest saate oma kuuri müüa ja ostjal teisaldada. Salvestage korduvkasutatavad materjalid ja müüge need maha. Samuti saate müüa salvestatud esemeid, mida te enam kasutada ei kavatse. Hankige erinevatelt kohalikelt töövõtjatelt mitu hinnapakkumist. Oma valikute uurimine võib aidata teil tuvastada tasuvaid teenuseid. Küsi allahindlusi. Küsige oma töövõtjalt või kohalikelt teenustelt, kas saate veteranidele, eakatele või üliõpilastele allahindlusi kasutada. Tee seda ise. Kui teil on kogemusi ja tööriistu, on teie kuur ohutu demonteerida ja te ei pea kommunaalteenuseid lahti ühendama. Saate ise lammutada kuuri ja säästa sadu või tuhandeid. Vastasel juhul palka professionaal.

KKK-d

Kui palju maksab kuuri kolimine?

Kuuri kolimine maksab 200–1000 dollarit. Mida kaugemale oma kuuri liigutate, seda rohkem see maksab.

Kuidas kuuri maha lõhkuda?

Tavaliselt hõlmab kuuri lammutamine järgmisi samme:

Ühendage lahti kõik kommunaalteenused Eemaldage aknad ja uksed Eemaldage katusesindlid (kui neid on) ja võtke lahti katuse karkass. Lammutage seinad; lammutage põrand, eemaldades puidu või lõhkudes betooni

Kas mul on vaja luba kuuri lammutamiseks?

Suure tõenäosusega vajate enamikus Ameerika osariikides oma kuuri lammutamiseks lammutusluba. Iga kommunaalteenustega ühendatud kuur vajab lammutusluba. Aga väikese kommunaalteenusteta kuuri jaoks ei pruugi luba vaja minna. Uurige kohalikke ehitusnorme, et teha kindlaks, kas teil on vaja luba. Teie töövõtjat tuleks kohalikest lubadest teavitada ja ta peaks teid protsessi käigus aitama.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook