25 hubast viisi puidust seinaplaatidega kaunistamiseks

25 Cozy Ways To Decorate With Wood Wall Planks

Kas olete kaalunud puidu kasutamist muude asjade jaoks peale mööbli või põrandakatte? Puidust seinaplaadid on mitmekülgsed ja lisavad teie kodule väärtust. Kasutage nende ilu, et luua oma kööki või magamistuppa teema.

25 Cozy Ways To Decorate With Wood Wall Planks

Puidust seinaplaadid võivad olla ainulaadne fookuspunkt ja muuta iga ruumi kutsuv välimus ja tunne. Kui soovite teada, kuidas, vaadake järgmisi lahedaid ideid. Siit saate tellida materjalid ja need toimetatakse teie asukohta.

Kasutage sooja ja külalislahke kodukeskkonna loomiseks puidust seinaplaate

1. Aktsent Shiplapiga

Accent With Shiplap

Plaatide paigaldamine on ühepäevane odav isetegemise projekt ja ilma eriteenusteta. Aktsendiala loomiseks saate kasutada rakendust shiplap. Pärast laudade paigaldamist värvige need valgeks lubjatud välimuse saamiseks. Lisateabe saamiseks ja ülevaate saamiseks võite vaadata frontporchmercantile'i.

2. DIY taaskasutatud puiduprojekt

DIY Reclaimed Wood Project

Võite kasutada taaskasutatud puitu, kuna see lisab ruumi ajalugu. Samuti segage ja sobitage plangud värvide või tekstuuridega. Kui eelistate ühtset kujundust, on seda lihtne leida. Inspiratsiooni saamiseks vaadake seda projekti atcharlotteshouse'is.

3. DIY puitlaudiseinte õpetus

White plank wall project

Puitlaudadega saab katta peaaegu kõike. Lihtsam on, kui teie teel ei ole ühtegi asja ja need on ainult seinad ja aknad. Sama kehtib ka ebakorrapärase kujuga seinte kohta, nagu näiteks pööningutel. Vaadake neid sepakoja suurepäraseid ümberehitusi.

4. DIY Entryway Plank

DIY Entryway Plank

Puitplaadist seinad on kena puudutus isegi üleminekuruumides ja õues. Sissepääs oleks hea mõte. See on ruum, kus soovite välja näha soe ja kutsuv. Konkse on lihtne plankudele paigaldada ja need ei vaja lisateenuseid. Saate isegi luua väikese riiuli raamitud fotode ja muude esemete kuvamiseks. Need inspireerivad ideed pärinevad saepuruõdedelt.

5. Segapuit

25 Cozy Ways To Decorate With Wood Wall Planks

Värske saamiseks rõhutage segapuiduga ala. Selles uncookiecutteri näites on materjalideks erinevates värvides peitsitud puitpaneelid. Selle projekti jaoks vajate saagi ja naelu, kuid see on lihtne ja lihtne.

6. DIY tõeline puidust kaubaalus

Reclaimed wood plank wall DIY

Vanad kaubaalused on suurepärased taaskasutatud puitplaatide allikad. Nagu näete selles projektis addicted2diy kasutab põhimaterjalina. Kaubaalused lõhutakse ja lauad liimitakse ükshaaval ja alustades ülevalt. Kui laudade värvid ei ühti, on see hea märk, sest see annab teie laudadele rohkem iseloomu.

7. DIY Distressed Planks

Distresed wood plank wall

Meile meeldib kannatada saanud puidu välimus ja oleme teadlikud, et õigeid laudu pole lihtne leida. Ärge muretsege, sest saate selle välimuse värviga uuesti luua. Tehnika on lihtne ja üksikasjad leiate shanty-2-chicilt. Puit katab alumise poole, mis on päris lahe välimus.

8. DIY Faux Wood Plank

DIY Faux Wood Plank

Puitplaadid ja shiplap paigaldatakse horisontaalselt, kuid need ei pea olema. Kui eelistate asetada rõhku ruumi kõrgusele, saate plangud paigaldada vertikaalselt. Vaadake seda Tagandtibby projekti, et näha, kuidas see muster kaldkatusejoonega välja näeb.

9. Värviline puitlaudis

Colorful Wood Planking

Selle välimuse saavutamiseks saate värve kombineerida, värvides need taaskasutatud tükkide või erinevat tüüpi puidu asemel. Vaadake seda lovelyetc-i värvikombinatsiooni. Võite kasutada kolme värvi: hall, valge ja sinine.

10. Kalasabaplangud

Beautiful Chevron Wall plank

Iga stiil näeb aktsendiga pindade jaoks suurepärane välja, kuid need mustrid pole ainsad valikud. Leiad palju lahedaid ja inspireerivaid ideid põranda või lae jaoks. See kalasabakujundus on pärit designertrappedilt. Seda ei pruugi olla nii lihtne teha, kuid see on stiilne.

11. Peitsitud puit

Stained Wood

Joyfully Growing annab teavet selle kohta, kuidas luua seda plekilist tausta, mis lisab magamistoale soojust ja tekstuuri. Tõeline puidu välimus võib mõjutada ruumi teemat. Projekt nõuab shiplapi, mis on märk, et see on odav. Pärast paigaldamist kandke plekki, et luua rustikaalne välimus, mis sobib teie kodu sisekujundusega.

12. Paks puit

Thick Wood

Paksus avaldab mõju ja näeb veetlev välja igas ruumis. Project Nursery jagab teavet selle kohta, kuidas seda lapse magamistoas rakendada. Nad pakuvad ruumi ja kontori sisekujundusideid, mis on teile kasulikud. Selle DIY projekti lõpuleviimiseks kulub neli päeva.

13. White Wood Shiplap

White Wood Shiplap

House of Rose pakub teavet selle DIY white shiplapi projekti kohta. See oleks odav viis näiteks vannitoa või lae kaunistamiseks. Plaatide lisamine oma koju ei tähenda, et peate kasutama naturaalseid pruune värve. Valged plangud näevad suurepärased välja igas toas ja lisavad heledust. See projekt kasutab tõelist vineeri, kuna see on odavam, kuid näeb välja nagu shiplap.

14. DIY ilmastikuga lauad

DIY Weathered Boards

Kui te ei ole valmis tegema kogu teed ja lisama oma koju ehtsat puitu, kaaluge oma teleri ümber aktsent. Kenya Rae annab meile teavet selle kohta, kuidas teha seda projekti, mis lisab sooja hõngu teleri taha ja kamina kohale. See võimaldab teil katsetada oma tundeid puitlaudisega ilma täielikku ümberehitust tegemata.

Ilmastikuga kaetud lauad lisavad tekstuuri, nii et te ei pea värvimise pärast muretsema. Pidage meeles, et materjalidelt ei ole raske pakkumisi leida, seega vaadake enne ostmist ringi.

15. Floral Wood Plank

Floral Wood Plank

Lasteaia kaunistamise ideede jaoks meeldib teile see Tracey's Fancy lillekujundus. Sobib ideaalselt beebitüdrukute tuppa. Disain loob pehme paberiga lillemustrid. Võite lisada ka lilli. Käsilihvmasin rikub pehme paberplaadi, et anda sellele maalähedane välimus.

16. Moodne puiduaktsent

Modern Wood Accent

Love Create Celebrate jagab seda disaini, mis täiendaks sissepääsu. Te hindate, kuidas see DIY projekt mahub väikestesse ruumidesse. Võite kasutada mis tahes värvi, kuid meile meeldivad tumedamad toonid. Peegel annab kontrasti tumedatele värvidele, lisades sissepääsule valgust.

17. Odav puiduaktsent

Cheap Wood Accent

See Thrifty Decor Chicki toode annab meile teavet selle kohta, kuidas stiilse elukeskkonna loomiseks ei pea te rahaliselt kulutama. Meile meeldib idee kasutada seda oma trepil või trepil, kuid see võib sobida ka millelegi tavalisele. See pakub sooja tunnet, kui soovite kasutada tühje ruume.

18. RV magamistoa puitsein

RV Bedroom Wood Wall

Kui soovite haagissuvila magamistuppa teistmoodi lisada, meeldib teile see Joyfully Growingilt. See võib muuta väikesest midagi soojemat, pakkudes samal ajal kaasaegset maalähedast tunnet. Klassikaliste horisontaalsete laudade asemel võib see geomeetriline disain anda vürtsi igale interjöörile.

19. Vannitoa ümberehitus

bathroom Makeover

See Nest Is Blessed pakub teavet selle kohta, kuidas muuta vannituba vähem kui 150 dollari eest. Te ei usu, kuidas see muudab väikese vannitoa millekski kaasaegseks ja šikiks. Juhendis soovitatakse kahte purki espressot ja halli plekki. Saate lisada värvivariante, kui soovite rohkem iseloomu.

20. Tara puit

Fence Wood Wall

See Dimples and Tanglesi disain loob ainulaadse välimuse ja tunde. Kui puit pole tasane, saate maalähedase välimuse saavutamiseks selle ümber töötada. Kui see on raske, kaaluge selle ümberpööramist, kuni see sobib. Pekvärv minimeerib tühimikud. Võiks proovida puitpaneele koorida ja kleepida.

21. Lugemisnurk

Reading Nook

Kuidas oleks hubase lugemisnurga lisamisega? Paremat materjali lugemisnurga jaoks ei osanud me välja mõelda. Sellest saab teie lemmikkoht. Grey House Studio jagab oma valminud projekti, mis on lõpetatud lugemispingi ja kohaga, kus hoida lemmikraamatuid. Ise puitu lõigates ja peitsides saate välimust kontrollida ja luua kauni esteetika.

22. Wood Slants

Wood Slat Wall

Instructables pakub meile seda disaini, mis sobib ideaalselt suurte ruumide jaoks. Värvige puit eelnevalt, nii et peate plekkide vähendamiseks leidma plekieelse palsami. Plekke testides näete, mis sobib.

23. Pesuruum Faux Shiplap

Faux Shiplap Wall for Your Laundry Room

Kui teie sõbrad külastavad, ei märka nad erinevust tõelise või võltslaeva vahel tänu sellele Artsy Chicks Rule'i DIY ideele. See on odavam kui päris ja näeb peale pealekandmist samasugune välja. See näeks hea välja pesuruumis või vannitoas, kuna loob pingevaba õhkkonna.

24. DIY Wood Planked Accent

DIY Wood Planked Accent Wall

Armastus

25. Vineerist aktsendid

Add a Plywood Accent Wall to Your Home

Diva of DIY pakub seda sisekujundusprojekti, mis võib muuta teie elutoa või trepi ilme ja tunde. Nad on võtnud ühe oma suurimatest müüridest ja muutnud seda. Vineer lisab sügavust, kuna tundub, et see võiks hakata tööle.

Disain sobib ideaalselt suuremate projektide jaoks. Näiteks oleks see mõnusaks taustaks õhtusöökidele. Valge värv muudab ala kergemaks ja õhulisemaks. Leiate, et see on parim valik suurte ruumide jaoks. Kui kasutate laudu, kasutage heledat värvi, et vältida ruumi pimenemist.

Valge puidust seinad näevad vannitoas või majapidamisruumides suurepärased välja ning võivad muuta väikese ruumi, et pakkuda pingevaba ja rannailme. Avalduseseinad võivad muuta ka elutuba.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kas puidust seinaplaatide koorimine ja kleepimine toimib?

Koori ja kleepige puitplaadid sobivad hästi pindadele, mis ei luba naelu. Saate neid kasutada plaat- ja betoonpindadel. Peate veenduma, et pind on sile ja puhas, et liim kleepuks. Materjale saate tellida internetist ja lasta need koju toimetada.

Mis on alabasterplaadid?

Alabasterplaadid on valmistatud lehtpuidust spoonipaneelid. Materjal on valmistatud kõrgekvaliteedilisest Euroopa tammepuust ning sellel on mõned oksakohad, värvivariatsioonid ja mahl.

Mis on HDF?

HDF tähistab suure tihedusega puitkiudplaati ja on konstrueeritud puidutoode. See on valmistatud puitkiust, mis on ekstraheeritud tselluloosi puidujäätmetest ja -laastudest.

Kas puidust seinaplaadid on veekindlad?

Puit ei ole veekindel, nii et plangud võivad veega kokku puutudes hallitust koguda. Vannitoaprojektide puhul sobib tsementplaat kõige paremini dušiplaatide ja vanni põrandapindade jaoks.

Mida MDF tähendab?

MDF tähistab keskmise tihedusega puitkiudplaati. MDF-reitinguga lauad on niiskuskindlad, mitte veekindlad ega veekindlad. Plangud sobivad kõige paremini lambikivide projekteerimiseks.

Puidust seinaplaadid Järeldus

Plangud on suurepärane viis püsivate plekkide või kahjustuste peitmiseks. Need pakuvad ka lihtsat viisi ruumi välimuse parandamiseks. Kes soovib keskkonnasõbralikku elukeskkonda, aitavad seda eesmärki saavutada ka plangud.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook