Kui palju rennide puhastamine maksab?

How Much Does Gutter Cleaning Cost?

Rennide puhastamise keskmine hind jääb vahemikku 75–390 dollarit, riigi keskmine on 163 dollarit. Vihmaveerennide puhastamine on protsess, mida tuleb teha hooajaliselt, et eemaldada praht, nagu lehed ja oksad, ning kontrollida kahjustusi.

How Much Does Gutter Cleaning Cost?

Vihmaveerennide puhastuskulusid mõjutavad tegurid

Vihmaveerennide puhastamise üldkulu hõlmab paljusid muutuvaid tegureid. Mõned neist hõlmavad teie maja paigutust ning vihmaveerenni tüüpi ja tingimusi.

Lugude arv

Teie maja lugude arv on oluline eelarveelement. Siin on rennide puhastamise hindade hinnang, mis põhinevad rennide 200 sirgjalgadel:

Ühekorruseline maja: $ 70 – $ 100 Kahekorruseline maja: $ 95 – $ 225 Maja, millel on kolm või enam korrust: $ 170 – $ 425

Vihmaveetoru pikkus

Vihmaveerennide keskmine pikkus on umbes 125–200 lineaarset jalga. Töövõtjad kipuvad aga renni pikkuse asemel mõõtma maja kaadreid. Maja esimese korruse keskmine ruutjala hind on 0,40 dollarit. Teise korruse keskmine maksumus on 0,80 dollarit ruutjalga kohta.

Vihmaveerennide tingimused

Renni tingimused võivad tõsta puhastuse üldist hinda. Majaomanikud võiksid maksta keskmisest eelarvest 10–50% rohkem, kui vihmaveerennid pole kahe või kolme aasta jooksul puhastatud. See juhtub siis, kui kanalitel on takistusi, nagu oksad või kivid. Nendest vabanemine võib olla keerulisem ja võtab kauem aega kui keskmine puhastamine.

Vihmaveetoru tüüp

Renni tüüp võib kulusid oluliselt mõjutada. Õmblus- või sektsioonrennide ühendustele õmblustega kipub kogunema praht. Need maksavad 10–25% keskmisest puhastamishinnast rohkem kui õmblusteta vihmaveerennid.

Kalle

Katuse kalle, kus vihmaveerennid asuvad, mõjutab rennide puhastamise üldkulusid. Järsem kalle võib tõsta lõpphinda 15% rohkem kui keskmine. Hind kerkib, sest koristusmeeskond peab ettevaatlikult kaldpinnale pääsema.

Juurdepääsetavus

Kui teie maja on ühekorruseline ja ühekorruseline, oodake, et maksate keskmise miinimumi lähedal. Mida rohkem korrust ja jalgu majal on, seda rohkem vajab töövõtja keerukate osadeni jõudmiseks aega ja vaeva.

Tööjõud ja seadmed

Tööjõukulu sõltub kohalikest tööjõuhindadest ning renni paigutusest ja pikkusest. Seda mõjutab ka aastaaeg. Töövõtja materjalid tavalise vihmaveerennide puhastusteenuse jaoks võivad maksta umbes 20–50 dollarit. Ise rennide puhastamisel on materjalikulud suuremad. Näiteks pikendusredeli ostmine võib maksta umbes 300–400 dollarit.

Vihmaveerennide kaitsed

Vihmaveerennide kaitsmete paigaldamine võib maksta umbes 6–8 dollarit lineaarse jala kohta. 200-jalase sõelutud süsteemi keskmine hind on 1200–1600 dollarit.

Vihmaveerennide kaitsed vähendavad märkimisväärset osa prahist. Need pikendavad renni eluiga. Kuna need ei eemalda kõiki jäätmeid, tuleb neid perioodiliselt pühkida. Kui elate suure prahiga piirkonnas, peate võib-olla rennidele ekraane lisama.

Täiendavad kulutegurid, millega arvestada

Täiendavad lisandmoodulid ja teenused vihmaveerennide puhastamisel võivad vältida kahjustusi ja prahi kogunemist. Need võivad suurendada vihmaveerennide puhastamise lõpphinda, kuid aitavad teil rennide eest hoolitsedes pikemas perspektiivis raha säästa.

Sagedus

Renne tuleks puhastada iga kahe-kolme aasta tagant. Kui te neid regulaarselt ei puhasta, venib töö pikemaks ja nõuab rohkem pingutust. Töövõtjad võivad neid isegi käsitsi puhastada. Selle eest saavad majaomanikud maksta kuni 10% kuni 50% rohkem.

Vihmaveerennide ülevaatus

Mõned töövõtjad peavad teie vihmaveetorusid kontrollima, et tagada rennide õige töö, ja soovitada vihmaveerennide remonti või asendamist. Kui teie maja seda vajab, maksab vihmaveerennide asendamine umbes 4–30 dollarit lineaarse jala kohta.

Allavoolutoru puhastamine ja paigaldamine

Allavoolutorude puhastamine lisab keskmiselt 50–100 dollari suuruse lisakulu. Nad puhastavad ennast siis, kui koristusmeeskond loputab vihmaveetorusid. Need võivad aga ummistuda ja vajavad erilist hoolt. Vihmaveetorud on rennide süsteemide jaoks olulised, kuna need transpordivad vihmavee majast eemale.

Hooajalisus

Vihmaveerennide puhastamise kõrghooajad on sügis ja kevad. Sügisel ummistavad langevad lehed vihmaveerennid. Kevadel ajab sulav lumi prügi rennidesse. Vihmaveerennide puhastusmeeskonna palkamine kõrghooajal võib maksta 10–50% rohkem.

Reisitasud

Mõned töövõtjad võtavad arvesse vahemaad ja nõuavad reisitasusid. Kui elate maapiirkonnas väljaspool töövõtja teeninduspiirkonda, võite eeldada, et maksate teenuse eest veidi rohkem kui keskmine hind.

Vihmaveerennide puhastamise kulud: isetegemine vs professionaali palkamine

Paljud majaomanikud teevad vihmaveerennide puhastamise ise, kui nende majad on ühekorruselised ja ühekorruselised. Kui aga paigutus on keerulisem, hõlmavad mõned kulud pikendusredeli eest tasumist (umbes 300 ja 400 dollarit). Rääkimata võimalikest õnnetustest.

Professionaalse vihmaveerennide puhastusteenuse palkamine säästab aega ja tagab, et töö on hästi tehtud. Töövõtja kontrollib vihmaveerenni seisukorda või soovitab mõningaid lisandmooduleid. Neil on kogemusi redelite kasutamisest keerukates kohtades ning vihmaveerennide ja vihmaveetorude korrektsel puhastamisel.

Vihmaveerennide puhastamine on taskukohane teenus, mis katab teie katuse ja kogu kodu. Vihmaveerennide puhastamine vähendab sääski, närilisi või muid kahjureid, kes eelistavad elada seisvas vees. Samuti peatab see ülevoolu ja hoiab ära veekahjustused. Kui soovite oma maja vihmaveerennid puhastada, võtke ühendust parimate vihmaveerennide puhastusteenustega.

KKK-d

Kui palju maksab enamik inimesi vihmaveerennide puhastamise eest?

Rennide puhastamise keskmine hind jääb vahemikku 75–390 dollarit, riigi keskmine on 163 dollarit. Töövõtjad eelarvestavad vihmaveerennide puhastusteenust sõltuvalt kohalikust tööjõuhinnast, maja planeeringust (kaadrid, lugude ja korruste arv), rennide pikkusest ja aastaajast. Samuti, kui renni pole kahe-kolme aasta jooksul puhastatud, tõuseb hind prahikoguse tõttu. Samuti lisavad lisandmoodulid, nagu kanalisatsioonitoru puhastamine, keskmise lisakulu 50–100 dollarit.

Mis on odavaim viis vihmaveerennide puhastamiseks?

Odavaim viis vihmaveerennide puhastamiseks on isetegemine. Küll aga võite leida mõningaid kulutusi materjalidele ja suurendada õnnetuse tõenäosust. Veenduge, et palkate need kõrghooajal (mitte sügisel ega kevadel). Vihmaveerennide kaitsmete paigaldamine on märkimisväärne pikaajaline investeering, mis aitab prahiga toime tulla ja vähendab tööjõukulusid.

Kui tihti tuleks vihmaveetorusid puhastada?

Renne tuleks puhastada iga kahe-kolme aasta tagant. Kaks aastat on hea aeg, isegi kui elate piirkonnas, kus on tugev hooajaline praht.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook